o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla mężczyzn (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

myjnia parowa na zasadach franczyzy

[15.05.2015] 22:52
bollono
Co o tym panowie uważacie , tak jak w temacie myjnia parowa na zasadach franczyzy. Czy to waszym zdaniem dobry pomysł na biznes? Dokładniej chodzi mi o krakowski oddział Ecomyjni maszyny parowe. Dają maszyny parowe na start, pomagaja w pozyskaniu dotacji czy to z UP czy UE. Tu znalazłem info http://maszynyparowe.com/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.11.2015] 16:01
zys345
pomysł ok. mam kolege co ma myjnie parową optima i bardzo dużo zarabia, ma klientów nie tylko indywidualnych, ale i biznesowych.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22056929]
[15.12.2015] 11:04
niekiedykorzystamzmyjni
Ja postawiłem jednak na bezdotykową bo łatwiej prowadzić taki biznes, ale to już kwestia indywidualna. Kupiłem cały sprzęt prosto od producenta www.klimres.pl a potem w mieście to już się szybko rozeszła wieść i klientów zaczęło przybywać.

IP i czas połączenia logowane. [22108995]
[19.06.2016] 16:17
MoniaTe
Jak coś robić to porządnie od początku do końca. Ja postarałem się o dofinansowanie. Dostałem 20.000 i kupiłem maszynę parową http://maszynyparowe.com/ i jest ok. Działam od kilku miesięcy, ze sprzętu jestem zadowolony także żyć nie umierać

IP i czas połączenia logowane. [22349723]
[20.06.2016] 13:38
Hoszczyk
Zdecydowanie lepiej iść pod własną marką, a tylko kupić porzadny sprzęt

IP i czas połączenia logowane. [22350593]
[17.10.2017] 02:07
[29.06.2016] 15:31
JustOfMyLige
Hoszczyk (16.06.2016.20 13:38):
Zdecydowanie lepiej iść pod własną marką, a tylko kupić porzadny sprzęt

Zdecydowanie lepiej kupić własną myjnię i na przykład oferować usługi mobilnie. NA przykład Fortador ma taką promocję, że jak kupić myjnię, np. PRO+ to dostajesz zabudowę samochodu gratis. Fajna sprawa, bo można zaoszczędzić sporo kasy.

IP i czas połączenia logowane. [22360910]
[13.09.2016] 15:14
Ignac6777
Ja kupiłem myjnię optimy, ale jest taka fajna opcja, że jak się kupuje od green steam to oni bardzo wspierają kupującego przesiębiorcę, pomagają mu zyskać klientów, pomagają w sprawach papierkowych, z dofinansowaniami itd. to jest super opcja dla osoby, która potrzebuje wsparcia w biznesie

IP i czas połączenia logowane. [22442614]
[14.02.2017] 23:14
Simba99
Nie wiem dokładnie jak wygląda organizacja współpracy tego rodzaju, ale jeżeli chodzi o sprzęt to Fortador moim zdaniem jest tu wyróżniającym się producentem.

IP i czas połączenia logowane. [22646275]
[10.04.2017] 00:29
Kamil66
Jak przeczytacie opisy produktów to wg mnie myjnia optima wygrywa pod względem wagi i dostępności akcesoriów do niej. Firma działa od wielu lat i to jest jej atut, bo ciągle wprowadzają nowe dodatki do myjni i testują nowe rozwiązania.

IP i czas połączenia logowane. [22704282]
[12.06.2017] 13:44
gonzol1212
Myjnie parowe to faktycznie ostatnimi czasy hit wśród własnych biznesów. Wystarczy kupić jakieś dobre urządzenie, otworzyć własną działalanosc i już ma się pieniądze. Ja sam planuję wlasnie ruszyć z tym pomysłem. Pomoze mi troche w realizacji kolega, który sam para się taką działalnością już jakis czas.Planuje wtedy kupic myjnie optima mobilna, pozałatwiać formalności/zgody i wreszcie byc na swoim

IP i czas połączenia logowane. [22750507]

» Odpowiedz na ten temat