o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Mieszkanie w Gdańsku

[12.05.2015] 11:37
malina888
Mam taki mały dylemat chciałabym zamieszkać w Gdansku/okolicach. Czy warto kupic mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego?? Co lepsze??
Słyszałem o fajnej lokalizacji jak Soszkowo (ale to sa wlasnie okolice), co sądzicie o tej lokalizacji? Ceny maja wybitnie kuszace...
PS. Proszę o rzetelna odpowiedzi, tylko konkretne informacje.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.05.2015] 09:39
Zouza666
A jakie mieszkanie Cię interesuje? Ile chcesz na nie wydać? Gdzie będziesz pracować? Jest wiele różnych inwestycji, od rodzinnych (Słoneczna Morena), po takie w centrum Gdańska (Albatross Towers). Poza umiejscowieniem, różnią się też ceną m2.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21786863]
[30.05.2015] 00:53
Ogrodolandia
Kupuj raczej mieszkanie w stanie deweloperskim, zawsze w ostatecznym rozrachunku ich utrzymanie kosztuje dużo mniej- powstają z nowych technologii więc np nie trzeba ich grac tak jak mieszkań starych. http://ogrodolandia.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21789403]
[15.07.2015] 21:08
anabell08
Najlepsze są mieszkania od dewelopera. Wiesz co kupujesz a w starych mieszkaniach często jest coś nie tak. Właściciele z łatwością mogą ukryć wady. Jeśli szukasz mieszkania w Gdańsku bądź okolicach to zajrzyj na http://www.sasankowe.pl/ Osiedle Sasankowe znajduje się na Rotmance niedaleko Gdańska. Ceny sa bardzo atrakcyjne, można je kupić w MdM. My z meżem rozważamy zakup eM tam.

IP i czas połączenia logowane. [21872877]
[20.07.2015] 11:26
annabelle123
Soszkowo jest cudowne! Ma piękną okolicę, sąsiedzi są naprawdę przemili. Moja siostra tam kupiła mieszkanie i mówi, że nie mogła lepiej trafić

IP i czas połączenia logowane. [21881323]
[24.09.2017] 21:36
[22.07.2015] 20:08
milkka22
Chciałabym mieszkać kiedyś nad morzem. Ale na razie zostaje na miejscu i szukam swojej pierwszej pracy. Będę aplikować tu http://praca.gratka.pl/oferta/recepcjonistak a-2833607.html mam nadzieję że się uda to choć na wakacje nad morze pojadę.

IP i czas połączenia logowane. [21885591]
[12.09.2016] 07:01
Annnkaka
No tak najpierw trzeba zacząć od znalezienia pracy, ale jak już szukasz mieszkania to źle nie jest Ja rozglądam się tez za mieszkaniem w Trójmieście, ale stawiam bardziej na Sopot Gdynię i bardzo podobają mi się mieszkania na osiedlu Brama Sopocka. Kameralne osiedle, nie wysokie bloki, cisza, spokój, bez tłumów. Dla mnie idealna opcja.

IP i czas połączenia logowane. [22441211]
[27.09.2016] 00:41
katikat
My tam kupiliśmy ostatnio. Nas akurat przekonał wysoki standard budynków i ta kameralność, ale lokalizacja też jest idealna. Deweloper Polnord ma też ciekawe pakiety na wykończenie mieszkań, tu wszyscy zachwalają stan deweloperski (i słusznie) ale wykończyć też przecież trzeba. Nam dużo pomogli.

IP i czas połączenia logowane. [22456292]
[19.03.2017] 13:37
Anka Klamka
To zależy chyba od budżetu i czasu bo najczęściej mieszkanie z rynku pierwotnego trzeba po zakupie jeszcze wykończyć. Fajne ogłoszenia są tu: http://dom.gratka.pl/mieszkania-sprzedam/lis ta/?dg jest w czym wybierać.

IP i czas połączenia logowane. [22683421]
[03.07.2017] 13:29
Lemmy6422
tez ostatnio mam rozkminę czy nie byłoby fajnie przeprowadzić sie do Trójmiasta. Niby mam jakaś prace i gdzie mieszkać, ale obecnie mieszkam w małej miejscowości w której nie ma perspektyw na rozwój, możliwości zmiany pracy itp. a a za ile da się coś wynająć?

IP i czas połączenia logowane. [22763101]
[03.07.2017] 15:00
rOCKY33
co do mieszkania, to zależy czy pokoju szukasz czy kawalerki. Ja teraz wynajmuje kawalerkę za 1100 zł i też powoli zastanawiam się nad kredytem na mieszkanie. A w temacie pracy warto sobie zerknąć na ten tekst http://pomorskie-praca.pl/rynek-pracy/ gdzie macie zestawienie branż, które szukają najwięcej pracowników.

IP i czas połączenia logowane. [22763135]
[03.07.2017] 15:27
a co to ma wspólnego z tematem
głąbie reklamodawczy, zwracający się w formie osobowej do kogoś kogo tu nie ma od 2 lat?

IP i czas połączenia logowane. [22763151]

» Odpowiedz na ten temat