o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie na Śląsku kupić drewno kominkowe?

[08.05.2015] 11:26
soniag1981
Witam wszystkich
Mam pytanie. Jakieś 2 miesiące temu przeprowadziłam się z mężem do domu pod Gliwicami. Szukam jakiejś sprawdzonej firmy zajmującej się sprzedażą drewna kominkowego... najlepiej z pod Gliwic, bo zależy mi na tanim albo najlepiej darmowym transporcie. Drzewo może być mokre, bo do jesieni pewnie zdąży przeschnąć. Chciałabym kupić ok 5mp brzozy i 5 mp dębu.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.05.2015] 12:01
zbyszek31
Na Śląsku jest cała masa sprzedawców. Sporo ofert znajdziesz np. na OLX lub na Allegro. Nie wybieraj podejrzanie tanich ofert, bo jak coś jest za tanie to na 90% nie Będziesz zadowolona.
Ja mieszkam w Knurowie i mam tutaj lokalnego dostawce. Pewnie dowozi do Gliwic ale nie wiem jaki jest koszt transportu. Zadzwoń na numer : 514-117-135 i dopytaj.
Pod Gliwicami jest też jedna firma, u której kupuje mój znajomy. Zerknij też na tą ofertę. Ceny są dobre jak na lokalny rynek :www.drewno-jaworek.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21759229]
[15.08.2015] 07:09
Michał Pyskowice78
Ja od kilku lat kupuję drewno w tartaku w Strzybnicy....i jestem mega zadowolony. Wejdź sobie na ich stronkę www.tartakstrzybnica.pl i wyślij zapytanie lub zadzwoń.Na pewno się nie zawiedziesz. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [21922807]
[09.03.2017] 12:42
ramon
Drewno kominkowe oferowane w rejonie województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego oraz z możliwością dowozu do Niemiec. Firma http://www.dokominka.eu/ zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Oferowane drewno różnego gatunku. Między innymi buk, dąb, jesion, akacja, grab i brzoza.

IP i czas połączenia logowane. [22671662]

» Odpowiedz na ten temat