o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Reality show
 » Odpowiedz na ten temat

gps monitoring

1 2
[04.01.2017] 13:08
Milano
Elza23 (17.01.2017.03 22:46):
zagłuszyć owy gps przy kradzieży. To co teraz złodzieje robią to jest zdecydowanie lekka przesada. Czy system Konsalnet, który tak reklamujecie będzie w stanie coś z tym zdziałać?!

A co Ty cyztać ze zrozumieniem nie umiesz? Przecież pisał gościu powyżej, że ta firma - Konsalnet szybko reaguje w takich przypadkach.
Spoko mają ten kalkulator gps na stronce - ciekawe jestem czy owe przypuszczenia dot. oszczędności sprawdzają się, czy to tylko pic na wodę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22587073]
[02.02.2017] 06:09
Alizka
Monitoring za pomkocą lokalizacji gps to ejdyny słuszny wybór do monitorowania auta obecnie! Oczywiście pewnie i znajdą się tacy, co znają się na rzeczy i potrafią obejść owe zabezpieczenia. Ale nie znam lepszych! Teraz mam zamiar jeszcze kupić drugie autko, więc może faktycznie lepiej skorzystać z usług firmy ochroniarskiej. Jeszcez jakieś opinie dot. tego Konsalnetu? Czy ktos może mi polecić jakąś dobrą?

IP i czas połączenia logowane. [22630992]
[03.02.2017] 08:49
Henrykoznawca
Moim zdaniem warto korzystać z usług firm ochorniarskich w przypadku monitorowania pojazdów. Mają teraz bardzo ciekawy asortyment usług i świetne rozwiązania dla klientów indywidualnych, czy firm. Ja akurat korzystam z firmy Konsalnet, ale my posiadamy z mężem firmę i mamy ok. 10 aut służbowych. Taki monitoring flotowy daje wysokie krozyści dla firm i możliwość monitorowania wydatków owych pojazdów. https://gps.konsalnet.pl/# !uslugi/dla-transportu

IP i czas połączenia logowane. [22632504]
[06.02.2017] 07:21
marianno891
moja flota ma monitoring pojazdów gps z Impel Security http://www.impelsecurity.pl/produkty/monitor ing/ Zaoferowali nam najlepsze rozwiązania i ceny także nie było się nad czym zastanawiać

IP i czas połączenia logowane. [22635411]
[06.02.2017] 09:21
Wiktor_Kawa
U nas w firmie jest monitoring od ikol, działamy na nim już od pewnego czasu i jest najlepszy z dotychczasowych. Czemu? Bo jest abonament od 16 zł, po dokupieniu kilku potrzebnych usług, wychodzi to ok. 30 złotych miesięcznie. Warto dodać, że te usługi są dowolne, wybiera się tylko to, co jest potrzebne, nie trzeba płacić za coś, co jest zbędne. Aplikacja jest prosta w obsłudze, wszystko działa bez zarzutu.

IP i czas połączenia logowane. [22635471]
[24.08.2017] 04:53
[06.02.2017] 09:23
Wiktor_Kawa
Dodam jeszcze, że jak ktoś chce zabezpieczyć auta firmowe od kradzieży i chce mieć gwarancję, że mu złodziej nie zagłuszy sygnału, to dobrym rozwiązaniem będzie LoJack plus monitoring gps. Bo Lojack to moduł radiowy, który pozwala namierzyć skradzione auta, a monitoring GPS służy do ich śledzenia podczas codziennej pracy. ikol i Lojack to jedna firma, można się u nich zaopatrzyć w obie usługi, dla firm zawsze są jakieś zniżki.

IP i czas połączenia logowane. [22635476]
[26.02.2017] 20:47
sofijusz
W moje firmie jest 5 pojazdów. W każdym z nich mamy monitoring gps z https://www.gpsguardian.pl/
Od kiedy zamontowałem lokalizatory, zauważyłem oszczędności na paliwie. Podejrzewam, że wcześniej kierowcy jeździli mniej ekonomicznie lub załatwiali służbowymi samochodami prywatne sprawy. Dzięki monitoringowi mam dostęp do systemu, w którym mogę sprawdzić przebytą trasę. Jest to też pewien rodzaj zabezpieczenia, przed kradzieżą samochodu. Kiedy auto wpadnie w ręce złodzieja, mam informację o jego aktualnym położeniu. Łatwiej jest namierzyć takie auto.

IP i czas połączenia logowane. [22659796]
[02.03.2017] 12:22
Gin
Monitoring gps to świetny sposób na zarządzanie i nadzór grupy pojazdów. W przypadku zmotoryzowanej firmy uważam, że to bardzo dobry krok ku oszczędności. Osobiście znam usługi firmy Konsalnet dot. monitoringu i mogę szczerze polecić.

IP i czas połączenia logowane. [22663969]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat