o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Lekki niedosluch - jak sobie radzicie?

[20.04.2015] 20:45
hanna anna
Jak sobie radzicie z lekkim niedosluchem? Udajecie, ze problemu nie ma (a moze tak robiliscie) czy od razu powzieliscie jakies srodki zaradcze. Podejrzewam taki problem u mojej mamy, ale podejrzewam, ze wyciagniecie jej na jakikolwiek rekonesans u lekarza bedzie dosc trudne...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.04.2015] 21:47
fabian.arek
Prawda jest taka, ze im wczesniej sie tym zajmiesz, tym lepiej dla Ciebie. Laryngolog to absolutna koniecznosc.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21736289]
[24.04.2015] 10:26
gość9999
Możesz także zainwestować w jakiś mało widoczny albo praktycznie niewidoczny aparat, który podniesie jakość słyszenia. Może to właśnie byłoby sensowne rozwiązanie dla mamy? Albo wzmacniacz douszny zamiast typowego aparatu? Na sluch.net na pewno takie sprzedają, bo sam sprawdzałem dla ojca.

IP i czas połączenia logowane. [21736802]
[24.04.2015] 10:28
hanna anna
Dziekuje za sugestie.

IP i czas połączenia logowane. [21736813]
[24.04.2015] 20:43
nowiniak
Na wzmaccniacz słuchu szkoda pieniędzy,kupilem nie raz i kiepska działa. nie ma jak pradziwy normalny aparat słuchowy ja kupiłem niedawno za 600 zl i działa super! jestem z niego zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [21737880]
[22.09.2017] 19:23
[01.06.2015] 23:55
AgaC
im wcześniej zdiagnozujesz stopień wady słuchu tym lepie, również jestem za aparatem!co prawda nie jest to mały wydatek ale też można liczyc na refundację

IP i czas połączenia logowane. [21793258]
[16.08.2016] 13:33
szarlottka82
Ja mam lekki niedosłuch odkąd pamiętam. Na poczatku nosiłam aparaty, później nie i teraz znowu się nad nimi zastanawiam. Trafiłam ostatnio na sklep Strefa Słuchu - http://www.strefasluchu.pl/ Mają świetne aparaty słuchowe w dobrej cenie. Chcę dobrze słyszeć bo nie da się ukryć, że trochę mi ten niedosłuch przeszkadza w życiu.

IP i czas połączenia logowane. [22413647]
[20.08.2016] 23:21
nowiniak
Ja mam znaczny niedosłuch i on bardzo mi przeszkadza.Słyszę tylko na jedno ucho,na drugię jestem zmuszony nosic często aparat słuchowy,Ale jest to bardzo nie wygodne.ale siła wyższa.

IP i czas połączenia logowane. [22418120]
[20.08.2016] 23:24
nowiniak
szarlottka82 (16.08.2016.16 13:33):
Ja mam lekki niedosłuch odkąd pamiętam. Na poczatku nosiłam aparaty, później nie i teraz znowu się nad nimi zastanawiam. Trafiłam ostatnio na sklep Strefa Słuchu - http://www.strefasluchu.pl/ Mają świetne aparaty słuchowe w dobrej cenie. Chcę dobrze słyszeć bo nie da się ukryć, że trochę mi ten niedosłuch przeszkadza w życiu.

A ile kosztują najtańsze?

IP i czas połączenia logowane. [22418121]
[20.02.2017] 16:26
Malinqowa367
Jeśli macie problem ze słuchem, to najlepiej wybrać się do lekarza. Przyczyny są różne i lepiej zapobiegać niż leczyć. Moja mama nosi aparat słuchowy, długo zwlekała ale teraz mówi, ze komfort jej życia bardzo się poprawił. Badaniami słuchu i dobraniem aparatu zajmują się np. w tej przychodni http://www.larmed.pl/. Jeśli jesteście z Żywiecczyzny, to polecam się wybrać, bo mają świetnych specjalistów.

IP i czas połączenia logowane. [22651856]
[23.02.2017] 12:02
kita46
U moich rodziców trzeba było zakupić aparaty słuchowe, zalecenie lekarza. Okazało się, że to był bardzo dobry wybór, można teraz się z rodzicami normalnie dogadać bez większych problemów. Jeśli tobie tez przyjdzie zakupić taką rzecz, polecam ichwww.sonido.pl mają bardzo dobre i nie drogie aparaty słuchowe.

IP i czas połączenia logowane. [22655577]
[25.02.2017] 15:46
soniqdremer
Z przykrością stwierdzam, ze musisz jakoś mamę skłonić do tego, aby jednak do lekarza się przeszła, to bardzo ważne inaczej będzie ciężko jej jakoś pomóc. Spróbuj porozmawiać o swoim problemie z tym centrumwww.centrummedyczne.com.pl moi rodzice tam jeżdżą, zawsze są zadowoleni, to już ich stały punkt. Warto wiec choć popytać co w tej kwestii możesz zrobić, pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22658265]
[19.04.2017] 15:16
malinka73
Byłam niedawno na konsultacji wwww.centrummedyczne.com.pl , bardzo mi pomogli w końcu widzę iskierkę nadziei której wcześniej lekarze mi nie dawali. Już widzę postępy, a to dopiero początek! Bardzo również polecam, lekarze tam dodatkowo maja bardzo przyjemna aparycję

IP i czas połączenia logowane. [22713254]

» Odpowiedz na ten temat