o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Reality show
 » Odpowiedz na ten temat

rytuały miłosne,oczyszczanie aury,zdejmowanie uroków

[17.04.2015] 21:01
isaura- ezoteryka
http://rytualymilosne.jimdo.com/
isaura666@buziaczek.pl
MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE/oczyszczanie aury/zabiegi antydepresyjne i antynerwicowe
Rytuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy
Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.08.2015] 14:58
oska877
Osobiście byłam w takiej sytuacji, że nic mi sie nie chciało, było mi smutno, ciągle chciało mi się spać, brzuch mnie bolał ,głowa, nie dobrze mi sie robiło, słabiło mnie od czasu do czasu, traciłam równowage. Przypadkowo trafiłam na stronę http://energiaduchowa.pl i zamówiłam oczyszczenie aury. Z dnia na dzień moja sytuacja zaczęła się poprawiac. Odzyskałam radość życia i w końcu mam lepsze samopoczucie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21905810]
[03.11.2015] 00:29
Monia_44

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [22045376]
[03.11.2015] 00:37
Mała_Mi
Miałam podobne problemy z samopoczuciem i zdrowiem, nie miałam pojęcia co jest pryczyną tego wszystkiego. Wszystko było niby ok, ale czułam się do d***. Brak sił i niechęć do wszystkiego (nawet do czekolady którą po prostu uwielbiam!).
Poszukałam trochę informacji w sieci i wszystko wskazywało na negatywne energie oraz emcoje innych ludzi którzy najzwyczajniej w świecie mi zazdrościli (tylko nie bardzo wiem czego). Trafiłam na Horusa ( totalneoczyszczenie@gmail.com ), który mi bardzo przejrzyście wszystko wyjaśnił. Zdecydowałam się na jego działanie.
Efekty były niesamowite - wszystko przeszło, wróciła mi radość i chęć do życia! NAprawdę facet potrafi czynić cuda i warto skorzystać z jego usług !!

IP i czas połączenia logowane. [22045382]
[03.11.2015] 15:48
alek877
Od długiego czasu zmagałem się z depresją, zachorowałem w bardzo młodym wieku byłem już w takim stanie że nie dawałem rady nie wiedziałem co robić wszystko mi się waliło wszystko było nie tak jak być powinno miałem dość tego wszytkiego byłem samotny cały czas całe życie żadna dziewczyna nie chciała mnie znać nawet już chciałem popełnić samobójstwo. Będąc na całkowitym dnie zwróciłem się o pomoc do polecanego tu rytualisty ( jego strona http://moc-energii.pl/index.html ) zamawiając rytuał oczyszczenia aury. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Wróciłem do normalności i w końcu potrafię się cieszyć z małych rzeczy. Nawet kiedy nachodzą mnie negatywne myśli to radzę sobie z nimi. Polecam taki rytuał wszystkim mającym problemy życiowe.

IP i czas połączenia logowane. [22046157]
[19.08.2017] 03:48
[08.02.2016] 14:46
RoxTar
hmm ciekawe....

IP i czas połączenia logowane. [22186899]
[10.02.2016] 08:34
AsiaK123
kręcą mnie takie tematy .... gdzie kryje sie tajemnica Gdyby w jakiejś grocie umieścić duży przełącznik z tabliczką: "Przełącznik Końca Świata! NIE DOTYKAĆ!", farba na niej nie zdążyłaby nawet wyschnąć

IP i czas połączenia logowane. [22189684]
[14.08.2016] 12:05
Misiaaaaaaaa
Od magii miłosnej i temu podobnych, a szczególnie w zdejmowaniu złych uroków i nieszczęść polecam pana gaap kadesza. Moja koleżanka miała tragiczną życiową sytuacje, zamówiła obrzęd i wszystko przeszło jak ręką odjął. Do tej pory nie wierzyłam w takie rzeczy. gaap.kadesz@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [22411874]
[09.01.2017] 15:40
rejczel2
Rytuały rzeczywiście mi pomogły, skorzystałem z http://egzorcysta.info

IP i czas połączenia logowane. [22594060]
[15.02.2017] 23:45
assiuulka1989  asiulka_89_89@tlen.pl
Misiaaaaaaaa (16.08.2016.14 12:05):
Od magii miłosnej i temu podobnych, a szczególnie w zdejmowaniu złych uroków i nieszczęść polecam pana gaap kadesza. Moja koleżanka miała tragiczną życiową sytuacje, zamówiła obrzęd i wszystko przeszło jak ręką odjął. Do tej pory nie wierzyłam w takie rzeczy. gaap.kadesz@interia.pl

Można prosić o twojego maila prywatnie chciałam coś zapytac

IP i czas połączenia logowane. [22647433]
[19.02.2017] 16:44
knostyq
Moim zdaniem tu można doświadczyć najlepszego rytuału miłosnego https://mariabucardi.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22650804]
[19.04.2017] 09:26
bambink2
Ej serio warto wierzyć w skuteczność czegoś takiego? Pytam absolutnie poważnie, bo tak się składa, że mam problem z nieszczęśliwym zakochaniem :/

IP i czas połączenia logowane. [22712921]

» Odpowiedz na ten temat