o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia w kraju
 » Odpowiedz na ten temat

Inwestycja w grunty - tak czy nie?

[15.04.2015] 21:09
Dolkiewicz
Czy jest jeszcze sens w chwili obecnej na inwestowanie w ziemie? Czy to w perspektywie kilkuletniej może przynieść jakieś zyski, czy raczej nie ma co na to liczyć? Chodzi mi o tereny bardziej przemysłowe tego typu http://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/ jest dużo artykułów które mówią, że brakuje powierzchni magazynowych więc wiadomo, że te magazyny będą musiały się budować, ale czy trend się nie zmieni?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.05.2015] 21:00
matrass
wydaje mi się ża każda inwestycja jest lepsza od bezczynności. Ja nie mam środków na takie inwestycje w nieruchomości, dlatego działam krótkoterminowo - inwestuję na forexie na rynku surowcowym, działam na platformie mforex.pl z uwagi na ich rzetelne anaizy, a nie korzystam z doradców więc to ważne

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21774967]
[19.05.2015] 23:16
matrass
W przerwach pomiędzy graniem marszczę Freda.

IP i czas połączenia logowane. [21775109]
[20.05.2015] 15:42
myslacy
Lepiej sie wstrzymac zainwestowc chociazby w długi korporacyjne firm Azjatyckich Chiny/Korea bo jak dojdzie Kukiz z PIS do władzy i zatakuja inwestorow z zagranicy ci zaczna uciekac mamy powtorke z Grecji-z czego bedziemy brac na gruszki na wiezbie juz odpowiedzieli z firm magazynowych ,logistyki,marketow,bankow-i mamy Grecje za cene z 2009roku mozna w Grecji 10 razy wieksza dzialke a ziemia i domy dalej tanieja,proponuje tez zobaczec aktualne ceny Portugalia,Hiszpania

IP i czas połączenia logowane. [21775870]
[25.06.2015] 20:30
konol
ja nie inwestuję w grunty, wolę całą kaską zaszaleć na forexie, poćwiczyłem na demo na mforex.pl a teraz gram na rynku walutowum, głównie azjatyckim i wakacje zapowiadają się super

IP i czas połączenia logowane. [21836636]
[18.08.2017] 14:24
[26.06.2015] 23:59
myslacy
myslacy (15.05.2015.20 15:42):
Lepiej sie wstrzymac zainwestowc chociazby w długi korporacyjne firm Azjatyckich Chiny/Korea bo jak dojdzie Kukiz z PIS do władzy i zatakuja inwestorow z zagranicy ci zaczna uciekac mamy powtorke z Grecji-z czego bedziemy brac na gruszki na wiezbie juz odpowiedzieli z firm magazynowych ,logistyki,marketow,bankow-i mamy Grecje za cene z 2009roku mozna w Grecji 10 razy wieksza dzialke a ziemia i domy dalej tanieja,proponuje tez zobaczec aktualne ceny Portugalia,Hiszpania

inwestuje na forexie surowcowym, mozna zarobic miliony inwestujac w stolec

IP i czas połączenia logowane. [21839014]
[27.06.2015] 00:00
konol
konol (15.06.2015.25 20:30):
ja nie inwestuję w grunty, wolę całą kaską zaszaleć na forexie, poćwiczyłem na demo na mforex.pl a teraz gram na rynku walutowum, głównie azjatyckim i wakacje zapowiadają się super

kupiłem 20 tysięcy balasów malezyjskich

IP i czas połączenia logowane. [21839020]
[31.08.2015] 23:05
margo903
Ja z powyższych opcji zdecydowanie wybrała bym inwestycje w złoto czy inne metale szlachetne. Forex jest zbyt ryzykowny, grunty - nie przewidzisz spadku lub wzrostu cen w perspektywie kilku lat, a złoto stoi całkiem nieźle już długo i nie wpływa na jego cenę aż tak sytuacja gospodarcza, czy inne kryzysy na świecie. W http://www.mennicastaropolska.pl/ można liczyć na fachowe doradztwo, no i gwarancje bezpieczeństwa. To ważne.

IP i czas połączenia logowane. [21947930]
[03.09.2015] 21:24
Martynka221
W grunty raczje bym teraz nie inwestował. Lepsza jest giełda bądź właśnie jakiś fajny fundusz zrównoważonego ryzyka. Można całkiem ładną sumkę zarobić xyz

IP i czas połączenia logowane. [21951847]
[09.09.2015] 14:11
Arluk
Jak dla mnie inwestycja w grunty jest jak najbardziej ok. Zobaczcie, ile teraz się dróg buduje. A kto wie, może przez nasz grunt będzie jakaś przechodziła? Wówczas ceny idą masakrycznie w górę, znam trochę osób co się w ten sposób wzbogaciły. FC Bayern Munchen!

IP i czas połączenia logowane. [21959622]
[10.09.2015] 12:47
HaHans
Jeszcze ma sens, od przyszłego roku będzie o wiele trudniej kupić grunty rolne.

IP i czas połączenia logowane. [21961096]
[05.11.2015] 18:55
kokknhgg
ja tam polecam inwestowac w złoto, to ostaytnio całkiem niezły interes. sam obracam sie z tym na mforex.pl i tyle mi wystarczy zeby czasami ubić z tego niezły zysk. to nic trudnego, nie trzeba zadnego szkolenia.

IP i czas połączenia logowane. [22049519]
[06.11.2015] 09:06
sandraacz
jeśli masz na to kapitał - inwestuj, nie siedź bezczynnie
chociaż w 2016r. stopy kredytu mają ulec zmianie.. zostawiam linka ze szczegółami: http://www.housemarket.pl/finanse/105/w_2016 _roku_kolejne_ciecia_stop ,3289.html

IP i czas połączenia logowane. [22050400]
[24.01.2016] 20:03
fitnessmama
Inwestowanie w grunty, zwłaszcza rolne ma sens. W ciągu ostatnich lat ich cena wzrosła, a po przekształceniu można zarobić wiele więcej. Saveinvest działa w tej branży od at i wie gdzie, co i kiedy kupić. Dlatego ich program http://www.grunttozysk.pl/ jest szansa na godne życie za kilka czy kilkanaście lat. Zaletą programu jest mozliwośc ratalnej spłaty działki. Reszta pozostaje w rękach inwestora.

IP i czas połączenia logowane. [22166729]
[04.02.2016] 09:03
gruszkaklapsa
Trzeba mieć świadomość tego, że kupując grunty, zamrażamy swoje pieniądze. Nie ma opcji, żeby szybko odzyskać zainwestowane w nie pieniądze, jeśli będzie taka potrzeba.
Ja wolę inwestycje, które można szybciej upłynnić. Dobrym pomysłem może być np. kupno złota, o którym pisał ktoś wyżej albo inwestycja w monety.
Sama przeglądałam ostatnio tutaj: http://www.cezar24.pl/albumy-monety-c-37_112 .html monety i związane z nimi akcesoria i muszę powiedzieć, że wygląda to naprawdę fajnie. I żeby zacząć inwestować, potrzebny nam będzie o wiele mniejszy kapitał niż w przypadku kupna gruntów.

IP i czas połączenia logowane. [22181215]
[07.02.2016] 15:25
Jola 2378
http://www.mabur.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22185400]
[09.02.2016] 10:09
nkazimierz_61
Zamrażamy pieniądze to fakt, ale nie zginą nam, zabezpieczymy się na przyszłość, możemy kiedyś podarować grunt dzieciom/bliskim, nie zmarnujemy tego.

IP i czas połączenia logowane. [22188110]
[08.03.2016] 15:16
mateusznowak135
Moim zdaniem bardzo opłaca się inwestować w grunty - ziemia szczególnie uprawna jest bardzo droga. To nie jest zamrażanie pieniędzy tylko inwestycja. http://lowcachwilowek.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22227466]
[21.03.2016] 20:49
sdslk
Inwestowanie w grunty ma jakieś plusy, aczkolwiek oczywiście nie zawsze daje wielkie zyski. Ja wolę inwestować wwww.mforex.pl

IP i czas połączenia logowane. [22243804]
[01.04.2016] 09:20
plexa
ja bym sie tez na grunty nie skusila, wole poki co inwestowac w pozyczki pozabankowe, bo ryzyko jest niskie. Takie rozwiazanie wlasnie oferuje Klub Inwestorow, jestem w nim juz chyba ponad rok i jestem zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [22255831]
[15.06.2016] 09:17
kakuqq
Magazyny? Tylko z http://dchrs.com.pl/gielda/powierzchnie-do-w ynajecia/ bo mają bardzo fajne obiekty we Wrocławiu. Wystarczy wejść na stronę i zobaczyć ich aktualną ofertę.

IP i czas połączenia logowane. [22345583]
[17.06.2016] 15:04
wedlinylutobrok.pl
Ja uważam że inwestycja w grunty była i będzie najbezpieczniejszą inwestycją, nie wiadomo jak będą wyglądać ceny ziemi za kilka-kilkanaście lat, ale masz pewność że napewno taniej nie będzie no i w przypadku ziemi nie musisz obawiać się że ktoś Ci ją ukradnie itp które mogą Cie czekać w przypadku innych inwestycji

IP i czas połączenia logowane. [22348140]
[03.07.2016] 22:09
kinga.munis
Jeśli widzisz gdzieś działkę, która jest w fajnym miejscu a kosztuje grosze, to się w to nie pakuj Wiem z doświadczenia, że takie miejsce ma sporo haczyków. U mnie najgorsze były jakieś żyjątka, które były pod ochroną i działka stoi od 3 lat nie ruszona. Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej

IP i czas połączenia logowane. [22365673]
[30.07.2016] 15:19
Andrzej306
Moim zdaniem bardziej atrakcyjne jest inwestowanie w wakacyjne apartamenty. Polecam w szczególności Bułgarię. Tak jak odradzam hotele all-inclusive tam, bo wolę usługi o wysokiej jakości, to własnie apartamenty wakacyjne w luksusowej nieruchomości z pięknym własnym basenem, spokojem, niezależnością i możliwością jedzenia w rożnych niedrogich restauracyjkach są atrakcyjne. Bardzo mi się spodobały nowe inwestycje na stronie http://apartamentywakacyjnewbulgarii.pl/. Zastanawiam się własnie czy wybrać Sw. Włas, czy Słoneczny Brzeg. Bardziej mi się podobają chyba dwie inwestycje w Sw. Własie jedna tuż przy plaży, a druga z trema basenami, jednym zewnętrznym, drugi całoroczny wewnętrzny i trzeci na dachu! Brzmi fajnie

IP i czas połączenia logowane. [22397204]
[12.12.2016] 13:10
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22556324]
[26.02.2017] 10:22
zlotnik1234
Złoto pozostaje stanowczo nadal jedną z najlepszych inwestycji alternatywnych, z bardzo niskim ryzykiem.
http://w-co-inwestowac.pl

IP i czas połączenia logowane. [22659044]
[21.04.2017] 11:43
Marian23
Grunty to na pewno pewna inwestycja, na której się nie straci! Warto nawet wziąć pożyczkęna taką inwestycję http://e-pozyczkipozabankowe.pl/ , bo to pewniejsze niż lokata.

IP i czas połączenia logowane. [22715493]
[21.06.2017] 12:47
mariuszL
W które grunty obecnie najlepiej inwestować? Jak dużo można zarobić na sprzedaży takiej działki? Słyszałem że jest to obecnie opłacalne.

IP i czas połączenia logowane. [22755986]
[24.06.2017] 22:53
ktosZprzesloscia

IP i czas połączenia logowane. [22758083]
[24.06.2017] 22:55
ktosZprzesloscia
http://google.pl

IP i czas połączenia logowane. [22758084]

» Odpowiedz na ten temat