o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie gadzety reklamowe na targi

[12.04.2015] 18:40
surelka2
Za jakiś czas bierzemy udział w targach reklamowych. Jest to niewielka firma kosmetyczna. Zastanawiamy się w jakie gadzety warto byloby zainwestowac. Jakies sugestie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.04.2015] 10:19
pomerka1
Na pewno powinno być to coś związanego z branżą. Pomysłów jest cała masa. Możesz podarować na przykład:
mini zestawy do pielęgnacji paznokci
kubeczki z nazwą firmy
mini zestawy kosmetyków
od biedy mogą być to długopisy ( tych nigdy nie za wiele).
Na stronie znajdziesz dobry katalog takich gadżetów: http://www.opengift.pl/ - jest tam ponad 4000 opcji tak więc proponuję sobie przejrzeć i ewentualnie coś wybrać
Na pewno nie polecam smyczy bo już dawno wyszły z mody i tak naprawdę to nie są nikomu potrzebne.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21717192]
[21.06.2015] 20:41
zuza2tyu
Przede wszystkim pomyślcie, żeby jakoś interesująco zorganizować stoisko, żeby jak najlepiej wypromować firmę, wydaje mi się, że gadżety to tak naprawdę sprawa drugorzędna, one mogą znaleźć się na tym stanowisku po prostu. Ja zawsze jak mam zamiar się wystawić z firmą na targach to najpierw kontaktuję się z :www.art-co.com.pl , oni zawsze wykonują mi takie unikatowe, bardzo oryginalne i solidne stoiska i do nich właśnie polecam Ci się zwrócić. Świetnie znają się na swojej robocie

IP i czas połączenia logowane. [21827355]
[22.09.2015] 11:02
Aga985
na targach przy takiej konkurencji i takiej ilości różnych gadżetów naprawdę trzeba postawić na coś oryginalnego. najlepiej zapytać firmę która się tym zajmuje i już. ja mogę polecić Art Officewww.art-office.pl gdzie znajdowałam już fajne gadżety na targi i na konferencje. świetną są ich słodycze reklamowe (prawdziwe słodycze a nie sztuczne) na targi gdzie często przychodzi się całymi rodzinami z dziećmi to fajny pomysł żeby mieć na stoisku.

IP i czas połączenia logowane. [21979774]
[17.11.2015] 12:04
markasia
Moim zdaniem najbardziej funkcjonalne będą długopisy, coś takiego - http://giftmania.com.pl//c/1521/dlugopisy-z- nadrukiem-wlasna-produkcja.html Każdy kalendarz pewnie trafi do kosza, za to długopis wrzucimy do torby i na pewno w przyszłości z niego skorzystamy.

IP i czas połączenia logowane. [22068056]
[20.11.2017] 23:48
[29.11.2015] 17:33
gadzetmaniak
To zależy czego dotyczą targi i jacy ludzie będą odwiedzać stoiska.
Na pewno warto postawić na gadżety funkcjonalne, które będą stosowane równiez po targach, chociaż na pewno warto rozważyć gadżety reklamowe z których będzie można skoryzstać już podczas targów. Jeżeli szukasz inspiracji lub chcesz skorzystać z gotowych gadżetów lub wykonać upominki reklamowe według własnego projektu to polecam stronę http://gadzetyreklamowe.jareer.pl/ lub kontakt bezpośredni.

IP i czas połączenia logowane. [22086283]
[13.12.2015] 00:15
klepsydra
Dla firmy kosmetycznej gadżetów nie brakuje http://promotiontops.pl/produkty/tops/kosmet yka Tylko zwróć uwagę na to jakie opcje nanoszenia znaków firmowych są dostępne. Ta kwestia zależy zazwyczaj od materiałów. W każdym razie w tym katalogu zawsze masz dokładny opis produktu, więc wiesz co dokładnie kupujesz. Przy większych zamówieniach taka inwestycja może się opłacić, ale jakość musi być odpowiednia, w końcu gadżety świadczą o firmie.

IP i czas połączenia logowane. [22105887]
[21.01.2016] 10:15
erttttt
To zależy czy chcecie rozdać te gadżety reklamowe jak największej ilości osób czy chodzi może wam o jakość i liczy się przede wszystkim widoczność? Osobiście jestem za rozwiązaniem z tshirtami lub czymś w czym nie tylko podczas targów, ale i w późniejszym czasie klient będzie mógł się pokazać. Stosuję tę metodę od dawna a produkty reklamowe w w tym tshirty z własnym nadrukiem zamawiam uwww.maroka.pl

IP i czas połączenia logowane. [22161759]
[22.02.2016] 14:28
taintein
Ja bym w ogóle zaczął od tego, aby przygotować porządne, atrakcyjne stoisko, które przyciągnie potencjalnych klientów. Możecie sobie zerknąć na http://wexpol.com.pl/galeria/ jak takie stanowiska powinny wyglądać. Do takiego stanowiska można dobrać gadżety dopiero.

IP i czas połączenia logowane. [22207687]
[03.04.2016] 00:48
kinga.n77
Cukierki w opakowaniu z logo firmy? Np. takie jakie produkuje firma http://majami.pl? Wydaje mi się, że każdy z chęcią się poczęstuje

IP i czas połączenia logowane. [22258111]
[03.06.2016] 06:46
barelka
wiecie co wszystkie gadżety o których wspominacie są bardzo fajne jednak wydaje mi się że zapominacie o tym że podstawa to samo świetnie zaprojektowane stanowisko! ludzie z abamus robią świetne projekty i też zapewniają od razu montaż, całą obsługę stoiska (jakieś hostessy czy coś) więc warto jednak pamiętać o tym że słabe wizualnie stanowisko nie zainteresuje klienta i naszych gadżetów nawet nikt nie będzie miał okazji dojrzeć

IP i czas połączenia logowane. [22332348]
[09.06.2016] 22:19
magikk
na pewno takie które przykują uwagę do stoiska ale kazdy ma na to jakieś swoje patenty. Ja generalnie lubię jeździć na targi branżowe, od czasu do czasu pojawiam się na expo w krakowie, bo targi w krakowie organizują właśnie świetne eventy, poza tym to świetna okazja żeby ludzi z branzy poznać

IP i czas połączenia logowane. [22340107]
[07.07.2016] 16:31
klixa
ja się własie też zaczynam pomału zastanawiać nad gadżetami i nad wyglądem stoiska bo na jesień mamy bardzo ważne targi - HORECA w Krakowie, czyli targi wyposażenia hoteli gastronomii, musimy się dobrze do tego przygotować

IP i czas połączenia logowane. [22370434]
[07.07.2016] 20:28
kolaryna
klixa- no to ostatni dzwonek żeby się za to przygotowywanie stanowiska solidnie zabrać!zobacz sobie koniecznie abamus oni Ci na pewno tak je zaprojektują że na tych jesiennych targach zrobisz furorę

IP i czas połączenia logowane. [22370675]
[10.08.2016] 11:44
gerda01
no własnie tez już myślę o gadżetach, bo jedziemy na początku października do Krakowa na Targi Maintenance. Zostało niewiele czasu a też chcemy swoje stoisko dopracować bo to dla nas najważniejsza impreza w roku

IP i czas połączenia logowane. [22408036]
[29.08.2016] 15:39
rafraf33
Bardzo fajną opcją jest słodki poczęstunek - np. pyszne krówki, opakowane w firmowe opakowanie. Takie krówki można zamówić w firmie Majami, http://majami.pl , my od nich zawsze bierzemy

IP i czas połączenia logowane. [22427273]
[12.11.2016] 17:53
korek11
Ja przede wszystkim zadbałbym o wygląd stanowiska. Są firmy które zajmują się tym profesjonalnie i ich projekty potrafią przyciągnąć potencjalnych klientów. Mi takie stoisko wykonała firma mediaservice i faktycznie pomogło mi to się wybić

IP i czas połączenia logowane. [22515681]
[21.11.2016] 18:45
Tomek8448
Wszelkiego rodzaju drobiazgi, które tak naprawdę mogą codziennie rzucać się w oczy, a dzięki temu pomogą zapamiętać logo firmy. Magnesy, podkładki pod kubek lub pod myszkę... Fajnie potrafią doradzić też an tipestopes.pl

IP i czas połączenia logowane. [22527155]
[12.12.2016] 10:37
magdalena_
To podobnie jak ja. Niedługo mam się wystawiać na targach kosmetycznych i nie wiem, jak się za to zabrać... Możecie polecić jakąś firmę, która oferuje systemy targowe? Zastanawiam się nad tą http://www.polastudio.pl/oferta/systemy-wyst awiennicze.html . Znacie może?

IP i czas połączenia logowane. [22556055]
[25.12.2016] 12:01
Krzysiek33
Różnego rodzaju podkładki, maty i wiele innych gadżetów znajdziesz na Noex. Ja właśnie stamtąd zamawiam gadżety gdy moja firma wybieraj się na targi.

IP i czas połączenia logowane. [22572518]
[04.01.2017] 17:16
papryczkachili
Jak w lutym byłam na targach reklamy RemaDays to wystawcy mieli przeróżne gadżety: smycze, długopisy, kubki, czyściki do telefonów, torby z logo, bryloczki czy nawet betonowe serduszka. Także wszytko zależy od Ciebie

IP i czas połączenia logowane. [22587483]
[09.01.2017] 19:59
szymZZ
Moim zdaniem bardziej przyciągnie dobre, ciekawe i wyróżniające się stanowisko, np. takie http://wexpol.com.pl/ to jest bardzo dobre rozwiązanie. Oprócz oferty dobrej moim zdaniem właśnie stoisko handlowe przyciąga. Może coś was zainspiruje.

IP i czas połączenia logowane. [22594550]
[09.02.2017] 22:04
agata811
Radzę zerknąć tutaj http://pyrusstudio.pl/pendrive-reklamowe/ . Myślę, że pendrive reklamowe świetnie się sprawdzą. Jest to bowiem odpowiednie rozwiązanie dla każdej branży. Poza tym są niedrogie, a to jest ważne.

IP i czas połączenia logowane. [22640579]
[15.02.2017] 03:23
Mnre
Torby eko z własnym nadrukiem moim zdaniem są najpraktyczniejszym rozwiązaniem na targi. Miałem okazję wielokrotnie przetestować to rozwiązanie. Torba jest wygodna i ludzie mogą pakować do niej inne gadżety. Zawsze zamawiam cały zestaw odwww.drukarniaprzemysl.pl/produkty/ także jakbyś się zastanawiał to już masz odpowiedź

IP i czas połączenia logowane. [22646358]
[30.03.2017] 14:21
izabell90
Na pewno zainwestować w pudelka kartonowe np z v Na targi będą w sam raz zwałszcza że jakościowo są super. Poza tym długopisy, kalendarze, ulotki itd. Możliwości masz naprawdę dużo. Tak naprawdę wszystkie gadżety reklamowe się sprawdzą.

IP i czas połączenia logowane. [22695872]
[31.03.2017] 11:08
majajama
papryczkachili (17.01.2017.04 17:16):
Jak w lutym byłam na targach reklamy RemaDays to wystawcy mieli przeróżne gadżety: smycze, długopisy, kubki, czyściki do telefonów, torby z logo, bryloczki czy nawet betonowe serduszka. Także wszytko zależy od Ciebie

Szczególnie " bryloczki" wydają się być ciekawym gadżetem

IP i czas połączenia logowane. [22696736]
[28.04.2017] 13:54
m0niczka80
pomerka1 (15.04.2015.13 10:19):
Na pewno powinno być to coś związanego z branżą. Pomysłów jest cała masa. Możesz podarować na przykład:
mini zestawy do pielęgnacji paznokci
kubeczki z nazwą firmy
mini zestawy kosmetyków
od biedy mogą być to długopisy ( tych nigdy nie za wiele).
Na stronie znajdziesz dobry katalog takich gadżetów: http://www.opengift.pl/ - jest tam ponad 4000 opcji tak więc proponuję sobie przejrzeć i ewentualnie coś wybrać
Na pewno nie polecam smyczy bo już dawno wyszły z mody i tak naprawdę to nie są nikomu potrzebne.

Bardzo fajne propozycje. Dobrym prezentem są pendrive'y, choć mam wątpliwości, czy pasuja do tej branży. Chociaż gdyby były np. w formie otwieranej szminki to byłoby coś

IP i czas połączenia logowane. [22722446]
[26.09.2017] 20:39
aanjjaa
W pierwszej kolejności, to trzeba zdecydować się na stoisko, które przyciągnie wzrok klientów. Patrzcie co jest teraz na topie http://brandcreation.pl/targi-warszawie-kiel cach/ . W drugiej kolejności trzeba myśleć o gadżetach. Na pewno muszą być praktyczne i dobrej jakości. To jest podstawa.

IP i czas połączenia logowane. [22810716]
[27.09.2017] 09:46
Taa...
Na topie jest teraz reklamowanie się za free na forach.

IP i czas połączenia logowane. [22810818]

» Odpowiedz na ten temat