o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Gabinet medycyny estetycznej

1 2
[26.03.2015] 11:24
Czuklu
Witam, pozdrawiam wszystkich forumowiczów, jestem zainteresowany, medycyną estetyczną, ale nie wiem na jaki gabinet się zdecydować, poszukuję coś w pobliżu Ursynowa, byłabym wdzięczna, za opinie.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.04.2015] 09:41
Zomina
Na Ursynowie jest taki gabinet - Fleur de Beaute. Byłam tam na fali akustycznej i się nie zawiodłam. Zabieg rewelacja, efekty widać do dziś (2 miesiące), pani doktor bardzo miła, wszystko tłumaczy (odpowiada nawet na wydawałoby się banalne pytania), bardzo rzetelnie podeszła do mojego zabiegu. Polecam!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21697896]
[15.07.2015] 23:59
Eliza789
Ja zdecydowałam się na wykonanie zabiegu wypełnienia zmarszczek w gabinecie http://www.keramed.com.pl/ który poleciła mi moja przyjaciółka. Efekty są naprawdę dobre i cieszę się, że zdecydowałam się na jego przeprowadzenie

IP i czas połączenia logowane. [21873365]
[17.07.2015] 22:43
lukrecjowalulla
Wiesz co kochana ja jechałam az do Łodzi do kliniki Dermed i dr Żukowskiej, ją ci bez dwóch zdań polece.

IP i czas połączenia logowane. [21877635]
[02.09.2015] 11:16
katrinka_zu
czuklu, możesz sobie sprawdzić na certyfikowasni.org czy w twojej okolicy jest jakiś lekarz, który ma specjalny certyfikat upoważniający go do pracy w zawodzie

IP i czas połączenia logowane. [21949887]
[24.11.2017] 15:51
[17.04.2016] 19:45
morsska22
Uważam tak naprawdę ze wszelkie profesjonalne zabiegi w Aestheticmed to strzał w 10tke jeśli chodzi o wybór naprawde porządnego i profesjonalnego miejsca, kliniki medycyny estetycznej.

IP i czas połączenia logowane. [22276059]
[24.05.2016] 13:39
ingga
ja jeżdżę do Kamienia Pomorskiego, to moje rodzinne miasto i tam chodzę dowww.klinikabochinska.pl , świetni specjaliści i ceny mają przystępne.

IP i czas połączenia logowane. [22320371]
[23.06.2016] 23:11
asdsadas
ja swoj maly pierwszy zabieg robilamuwww.lekarze-kolber.pl i pamietam, ze bylam bardzo zadowolona, minelo juz troche czasu i zastanawiam sie nad kolejnym

IP i czas połączenia logowane. [22354766]
[30.06.2016] 17:30
bashh
Ja mogę polecić klinikę SFERA, gdzie robiłam kilka zabiegów u dra Migały. Doświadczony lekarz, bardzo fajny człowiek, no i efekty takie, jak oczekiwałam, bez niemiłych niespodzianek Zainteresowane osoby odsyłam na stronęwww.klinikasfera.pl

IP i czas połączenia logowane. [22362256]
[19.08.2016] 12:38
KAROLKA45
Od dawna walczyłam z kurzymi łapkami wokół oczu. Wreszcie przypadkowo trafiłam na stroniewww.imeiaa.pl na ofert gabinetu medycyny estetycznej, w którym poddaam si zabiegowi. Teraz auje, e wczeniej si nie zdecydowaam, bo efekt wyszed taki o jakim sobie zamarzyam a pani Doktor to cudowna osoba, która potrafi wesprze kadego!

IP i czas połączenia logowane. [22416684]
[22.08.2016] 12:56
ojulim
W Krakowie jest świetna specjalistka, jeśli chodzi o medycynę estetyczną i w ogóle wszelkie porady dotyczące skóry itd.: dr Renata Budzicz. Moja mama u niej wypełniała zmarszczki, a ja się leczyłam z nawracającego trądziku, po którym dzięki pani doktor nie ma już w ogóle żadnego śladu

IP i czas połączenia logowane. [22419571]
[29.08.2016] 17:24
moniawroclaw
Dla osób z Wrocławia i okolic polecam gabinet kosmetyczny Wyspa Piękna. Chociaż moja znajoma na co dzień pracująca za granicą, każdy swój urlop zaczyna od wizyty w tym gabinecie. Tam można się zrelaksować.

IP i czas połączenia logowane. [22427417]
[29.08.2016] 21:36
Cychnerska
Ponieważ pytanie dotyczyło gabinetu w Warszawie, to chcę zwrócić Waszą uwagę na gabinet http://www.queensclinic.pl/zabiegi-na-cialo/ modelowanie-sylwetki-ujedrnianie To jest gabinet a raczej cała klinika z bardzo szerokim zakresem zabiegów medycyny estetycznej.Warto się rozejrzeć po tych zabiegach i wybrać najpierw na konsultację. Sami nie bardzo jesteśmy w stanie dopasować sobie zabieg, bo zabiegi są bardzo skomplikowane.

IP i czas połączenia logowane. [22427702]
[30.08.2016] 21:24
Runway
Moze nie z okolic samego Ursynowa ale z centrum Warszawy , polecam klinikę Miracki , jak dla mnie najlepsze miejsce na jakiekolwiek upiększanie się Ja tam miałam przeprowadzanyzabieg depilacji laserowej nóg , laserowe usunięcie blizn potrądzikowych oraz laserowe usuwanie cellulitu , takze msce na prawde godne polecenia , czyste i estetyczne .

IP i czas połączenia logowane. [22428896]
[12.09.2016] 20:14
KeshaT
zgadzam się z runway co do Kliniki Miracki , ja byłam na laserowym usuwaniu tatuażu , Dodam że to było moja drugie usuwanie , ponieważ w innym gabinecie mi to po prostu rozmazali . Tutaj natomiast laser picosure świetnie sobie poradził . I co wazne ,ze nie mam żadnych komplikacji

IP i czas połączenia logowane. [22441944]
[24.09.2016] 19:14
gabi81
Zdecydowanie Klinika Sfera, http://klinikasfera.pl ! Polecam gorąco pana dra Migałę, jest wspaniałym specjalistą i człowiekiem Mają szeroką ofertę zabiegów, te podstawowe, jak i bardziej nietypowe, a do tego także chirurgię plastyczną.

IP i czas połączenia logowane. [22453868]
[03.10.2016] 12:43
ulciaq
KeshaT oooo też byłam tam na zabiegu, co prawda nie usuwanie tatuazu a depilacja, ale też jestem bardzo zadowolona, kilka zabiegów i problem z głowy!

IP i czas połączenia logowane. [22463232]
[21.10.2016] 16:53
veronika37
gabi81 (16.09.2016.24 19:14):
Zdecydowanie Klinika Sfera, http://klinikasfera.pl ! Polecam gorąco pana dra Migałę, jest wspaniałym specjalistą i człowiekiem Mają szeroką ofertę zabiegów, te podstawowe, jak i bardziej nietypowe, a do tego także chirurgię plastyczną.

Potwierdzam Jestem zadowolona klientka pana doktora, a raczej pacjentka Ma duuuze doswiadczenie i super podejscie. Ufam mu w 100%, a to wazne, jak sie komus powierza swoj wyglad. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22487427]
[27.10.2016] 13:57
adddamm
Szukacie specjalisty z zakresu zamykanie naczynek ? Jeśli posiadacie chorobę zwaną teleangiektazja to musicie ją wyleczyć u specjalisty, osobiście leczyłam się u zamykanie naczynek lublin http://tarkiewicz.pl/uslugi/skleroterapia-za mykanie-naczynek/ niesamowity dr. Michał Tarkiewicz zajmie się dla was profesjonalnym zabiegiem najwyższej jakości !

IP i czas połączenia logowane. [22495139]
[27.10.2016] 15:22
pacjent
Ja korzystałam z usług gabinetu medycyny estetycznej w Kielcach. Nazywają się <b>ReVitae</b>. Byłam zadowolona, więc polecam. Tutaj stronka http://www.revitae.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [22495291]
[31.10.2016] 20:37
Pakka
A Klinika Miracki w Warszawie? Dużo słyszałam i dużo widzidziałam na temat tego miejsca... chciałabym depilację laserową na nogi sobie zrobić i myśle ze to będzie całkiem dobre miejsce!

IP i czas połączenia logowane. [22500556]
[09.11.2016] 15:52
Graszzia
W Warszawie bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej prowadzi doktor Chęciński http://www.drchecinski.pl. Sama korzystałam z zabiegów z zastosowaniem botoxu i nie narzekam bo po zabiegu wyglądam młodziej, ale bardzo naturalnie. Z tego co wiem robią również mezoterapię, kwas hialuronowy i różnego rodzaju peelingi.

IP i czas połączenia logowane. [22512296]
[09.11.2016] 18:29
annka219
Jeśli szukacie bardzo dobrych gabinetów medycyny estetycznej i najlepszych specjalistów w tym zakresie w Polsce to poszukajcie w odpowiednich klikach !
http://clinicadermatologica.pl/dzialy/medycy na-estetyczna/

IP i czas połączenia logowane. [22512513]
[14.11.2016] 01:00
MaciejT
Moze lepiej zaczac od jakichs domowych sposobow? od razu musi byc medycyna estetyczna...?

IP i czas połączenia logowane. [22517219]
[14.11.2016] 09:49
kolaaaaff
Jeśli chodzi o gabinet medycyny estetycznej to najlepszym wyborem będzie Pani Renata Budzicz (http://budzicz.pl ), sama korzystałam z koleżankami i wszystkie chwalimy sobie

IP i czas połączenia logowane. [22517397]
[16.11.2016] 22:55
imin
no ale np na mój cellulit już domowe sposoby nie działają. więc siegam po medycynę estetyczną. no i wiem ze w klinice miracki mi krzywdy nie zrobią - a na pewno mi pomogą!

IP i czas połączenia logowane. [22520897]
[19.11.2016] 18:36
kalla
a ja myślę że takie zabiegi w Klinice Miracki z pewnością przyniosą dobry rezultat! warto zadbać o swoje ciało!

IP i czas połączenia logowane. [22524376]
[29.11.2016] 21:46
Allima
dużo słyszałam o Klinice Miracki, w sumie o innych salonach także ale wiadomo że tego na rynku jest ogrom. ale cieszy mnie to że robią tam zabiegi z wielką dokładnością i mają bogatą ofertę!

IP i czas połączenia logowane. [22537948]
[01.12.2016] 21:43
Komko
fakt, pewnie dobrze słyszałaś. Ale ja znam ten salon, bardzo dobrze wykonują zabiegi i co ważne - dokładnie i bez fuszerki

IP i czas połączenia logowane. [22541109]
[17.12.2016] 15:29
Silu
no wlasnie też słyszałam o klinice miracki dobrze...nie wiem skąd ale dobrze ze w Warszawie są takie miejsca, że masz pewność że nic się złego nie stanie

IP i czas połączenia logowane. [22562728]
[15.01.2017] 22:01
czystka
Potwierdzam, miałam tam pare zabiegów, np usuwanie bliznowca i moje ramię wygląda jak nigdy dotąd! bardzo ładnei to zrobili!

IP i czas połączenia logowane. [22602910]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat