o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Reality show
 » Odpowiedz na ten temat

kredyt na dowód osobisty decyzja w 15minut szeroki wybór instytucji finansowych

1 2
[17.11.2016] 20:50
Filutek
Ale się posypało adresów .Więc na dokładkę macie jeszcze jeden http://nmoney.com.pl też coś mogą zaproponować ale najpierw trzeba przejść krótki wniosek i czekać na telefon

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22522127]
[07.02.2017] 07:14
guest_edmund
Miałem okazję swego czasu sprawdzać różnego rodzaju oferty pożyczek pozabankowych i co dziwne wśród najtańszych pożyczek do spłaty znalazła się również oferta firmy Provident. Jak się okazuje choć opinie na ich temat bywają różne - http://www.banki24.com.pl/pozyczki-provident / to mają do zaproponowania całkiem przystępną ofertą. Problem w tym że nie jest wszystkim są ją w stanie zaproponować, mam tu na myśli konkretnie pożyczek samoobsługową, która udzielana jest przez internet i do niej przeprowadzana weryfikacja w BIK. No ale będącym szczerym to w przypadku wszystkich najtańszych pożyczek udzielanych poza bankiem, jest wymagany poprawny BIK, wystarczy spojrzeć na oferty innych firm któe mają u siebie stosunkowo niskie raty pożyczek a więc choćby Wonga czy Aasa.

IP i czas połączenia logowane. [22636872]
[01.03.2017] 18:13
oewonga
Witam! Edmund, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki. W wonga. com mamy standardową pożyczkę do 60 dni, jej maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga. pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga. pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga. pl/live_chat?utm_source=o2.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga. com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

IP i czas połączenia logowane. [22663332]
[12.03.2017] 12:10
ande.lue
Jak ktoś pilnie potrzebuje kredytu, to ja mogę polecićwww.lombardmyszkow.pl - to z pewnościa przyda się mieszkańcom Śląska, dokładniej Myszkowa

IP i czas połączenia logowane. [22674980]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat