o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Żona chce abym kochał się z teściową.

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[16.03.2015] 10:15
Teodor 58
Moja żona jest bardzo związana ze swoją matką. Codziennie rozmawiają długo przez telefon i 2 albo 3 razy w tygodniu jedzie do niej.
Jej matka (moja teściowa) jest od wielu lat wdową. Ostatnio żona zaczęła wspominać, że mama jest taka samotna bo nie ma żadnego mężczyzny. Ja mówię, że rozumiem tą sytuację, lecz żona, że i w tym wieku kobieta potrzebuje seksu. Jej matka ma prawie 80 lat.
Ona mi tego nie powiedziała wprost ale zrozumiałem, że mam się kochać z jej matką. Myślałem , że w tym wieku już takie potrzeby wygasają.
Natomiast nie mogę zrozumieć czegoś takiego , że żona chce wypożyczyć męża swojej matce.
Czy coś takiego może matka oczekiwać od swojej córki?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.03.2015] 14:24
marlena889
może jednak źle ją zrozumiałeś ? http://shesays.cupsell.pl/ - sklep z koszulkami dla odważnych kobiet

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21672587]
[19.03.2015] 09:30
Teodor 58
Jak źle! Rozmawiałem później jeszcze dużo z żoną na ten temat.
Ona twierdzi że tak bardzo kocha swoją matkę że wszystko dla niej zrobi. Ja tego nie mogę pojąć.

IP i czas połączenia logowane. [21676869]
[19.03.2015] 10:26
Wadela 46
W ciągu ostatnich dwóch lat prawie rok byłam poza granicami kraju.
Wiem bo znam życie że żaden facet nie wytrzyma tyle bez kobiety.
Tak wiec przed wyjazdem porozmawiałam z mamą o tym aby zajęła się moim mężem.
Na początku by opór ze strony mamy , która nie rozumiała dlaczego to dla mnie takie ważne.
Nie byłam też pewna czy mąż będzie chciał być z kobietą 20 lat starszą, choć mama była zawsze atrakcyjną kobietą i maż miał z nią bardzo dobry kontakt.
Jednak samo się wszystko ułożyło.
Do mamy miałam i mam wielkie zaufanie.
To że się oboje kochali to tylko wpłynęło pozytywnie na nasz związek.
W tym trzeba zachować dużo mądrości i zaufania

IP i czas połączenia logowane. [21676929]
[23.03.2015] 09:00
Kilaniczka
Ja ciebie rozumiem. Sama miałam podobny problem i też mama mi pomogła go rozwiązać. Są osoby, które nie dopuszczają takiej myśli ale ja uważam , że jest to jedyne słuszne wyjście.
Jedynie mam zaufanie do mamy. Wiem , że mama mi nie rozbije mojego małżeństwa.

IP i czas połączenia logowane. [21682848]
[22.09.2017] 02:51
[23.03.2015] 13:57
Ewa skośnooka
nie mam pojęcia jakim cudem trafiłam TU i w TYM temacie coś mną pokierowało ze znalazłam TAKI Topic!! tu
a mam ci JA i swoje w tym "3GROSZE" i chętnie napiszę o tym
zacytuje: "W tym trzeba zachować dużo mądrości i zaufania".
Komu jak nie swojej Matce można zaufać i oczekiwac mądrosci życiowej?
w ub. roku wróciałam do Kraju po 4 latach nieobecnosci -byłam na Dalekim Wschodzie służbowo-praca .
Męża i syna zostawiłam w Kraju . Mąż pracuje w takiej Instyt. ze absolutnie nie mogło byc mowy by na 4 lata mógł z mną być.Syn matura i na Studia zdawał.
Problem zaistniał tak jak WYŻEJ> i w tym temacie.
Oczywscie zwróciłam sie z tym do swojej Mamy. W przedmiocie jw.
Po jednodniowej burzliwej dyskusji ...przesądziło zdanie i zachowanie sie Męża ze ON CHĘTNIE zaakceptuje takie rozwiązanie. Ba! wprost przy mnie wyznał Mamie ze bardzo sie jemu podoba i z racji podobieństwa mojego z Mamą to On b. chętnie.A różnica wieku - moja z Mama to tylko 18 lat .Inna sprawa to wiem ze to z jego próżnosci i lenistwa wolał takie rozwiązanie niz miałby latac za babami i po agencjach. Początkowo Mama była zaszokowana ale po 2 dniach MAMA wparowała z butelka dobrego wina i w szczerej rozmowie z nią sam na sam bez Męża ustaliłysmy warunki . Ja ją zobowiązałam ze MA byc w łóżku DZIWKĄ w tym tak jak ja . Co nawet jej sie to b. spodobało!
cd.bedzie

IP i czas połączenia logowane. [21683405]
[24.03.2015] 08:45
Tak też było u mnie
W moim życiu moja żona też musiała wyjechać na prawie dwa lata.
Było mi bardzo ciężko zaakceptować jej decyzję o wyjeździe.
Zdawałem sobie sprawę że bez kobiety tyle czasu będzie mi bardzo trudno i może mnie coś podkusić aby sobie kogoś poznać.
Dużą mądrością wykazała się moja żona, ponieważ też tak ułożyła wszystko abym był z jej mamą. Ja w tamtym czasie już nie miałem rodziców. Z początku wydawało mi się że jest to istne wariactwo.
Jednak po długich rozmowach z żoną dałem się przekonać do takiego rozwiązania. Nad teściową też musiała żona długo popracować, bo dla niej taka sytuacja była na początku nie do przyjęcia.
Jeszcze przed wyjazdem żona wyjechała na dwa dni i powiedziała, że mamy mieć początek za sobą jak ona wróci bo chce być pewna, że jak wyjedzie to będzie wszystko po jej myśli.
Tak wiec się stało, że spałem z teściową.
Nie mam zamiaru opowiadać szczegółów, bo nie to jest najważniejsze.
Chciałem zwrócić uwagę , że nam się udało to wszystko pogodzić.
Moje kontakty z teściową są bardzo dobre czego zazdrości cała rodzina i znajomi. Oczywiście nikt nie ma pojęcia o naszym sekrecie.
Po powrocie żony teściowa postanowiła zamieszkać sama. Poznała nawet fajnego faceta i ułożyła sobie swoje życie.
O tej sytuacji nikt nie wie poza naszą trójką.
Tak wiec daje się ułożyć najtrudniejszą sprawę ale wszystko zależy od mądrości ludzi. Ja mam mądrą i kochaną żonę i nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej.

IP i czas połączenia logowane. [21684620]
[24.03.2015] 14:41
Zięć teściowej wszystko
Moja teściowa jest bardzo uroczą kobietą. Czasami się zastanawiam czy teściowa nie jest bardziej seksowna od mojej żony.
Bardzo staram się zdobyć jej względy ale ona trzyma mnie na dystans.
Jak zazdroszczę tym co mogą się z teściową bara bara.

IP i czas połączenia logowane. [21685278]
[24.03.2015] 15:08
Teściowa od 13 lat
Ja sobie nie wyobrażam abym mogła pomyśleć o seksie z moim zięciem.
Nie ma żadnego powodu aby zgodzić się na coś takiego.
Żadna prośba córki by mnie nie skłoniła do takiego kroku.

IP i czas połączenia logowane. [21685310]
[25.03.2015] 09:47
ciekawe co z żonami
Ok prosicie mame aby kochała sie z waszym mężem jak jedziecie pracować za granice jedna pisze na 4 lata a Ty jak to wytrzymujesz bez męża i sexu bawisz sie sama czy szukasz sobie jakiegoś popychacza
Ciekawi to mnie ty szukasz mężowi a co z tobą wytrzymujesz tyle bez sexu

IP i czas połączenia logowane. [21686601]
[26.03.2015] 17:02
Protelmik
Teodor_58, tesciowa 80 lat to troche za stara do seksu. Ale sa faceci ktorych kreci taka 80 latka. Rozejsz sie na tym forum a znajdziesz dla niej adoratora ktory ja zaspokoi.

IP i czas połączenia logowane. [21689108]
[28.03.2015] 12:55
Kamila 38
Ja też wyjeżdżam teraz na dłużej ale sobie nie wyobrażam aby mama miała mnie we wszystkim zastąpić. Nawet nie chodzi o to, że ja nie mam zaufania do mojej mamy, albo o to , że jestem o nią zazdrosna.
Ja tak na to nie patrzę. Ja wyjadę na pół roku. Mama jest osobą samotną. Jeżeli zaangażuje się uczuciowo i jak ja wrócę - to jak ona będzie się czuła. Przecież nie będziemy się dzieliły moim mężem.
Wiem, że tak postępuje wiele kobiet. Miałam nawet sugestie zarówno z rodziny jak i od znajomych abym tak postąpiła.
Myślę że takie podejście jest dość popularne i powszechne.
Ja jednak z tego względu, że bardzo kocham moją mamę nie potrafiła bym od niej takiego postępowania oczekiwać.
Zdaję sobie sprawę, że wciskanie matki do naszego łoża podczas mojej długiej nieobecności było by dla naszego małżeństwa bezpieczniejsze,
to jednak nie zdecydowałam się na takie podejście.

IP i czas połączenia logowane. [21691709]
[28.03.2015] 13:23
Bolimnieto
Skoro nie zgodzisz sie na seks z Twoja mama, to on pojdzie do obcej kobiety, a z mama jest pod kontrola.

IP i czas połączenia logowane. [21691755]
[30.03.2015] 08:43
Same dylematy
Tak źle a tak niedobrze. Bądź mądry jak z tego wyjść?

IP i czas połączenia logowane. [21694400]
[31.03.2015] 14:50
Mąż tesciowej
Dyskusja idzie w kierunku czy teściowej wypada a czy zięć będzie chciał teściową , a co na to mąż teściowej.
Czyżby wszyscy o nim zapomnieli?

IP i czas połączenia logowane. [21696652]
[03.04.2015] 13:44
Prokittowski
No i co peprzysz tesciowa?

IP i czas połączenia logowane. [21701293]
[04.04.2015] 08:47
tak299
Prokittowski (15.04.2015.03 13:44):
No i co peprzysz tesciowa?

hahahaha Kosmetyki Eveline Online - http://multikosmetyki.pl/7/eveline

IP i czas połączenia logowane. [21702409]
[07.04.2015] 08:42
Walery - z przebiegiem
Rozumiem wiele, że może córka kochać mamusię ale żeby dzielić się z mamusią swoim mężem to chyba przesada.

IP i czas połączenia logowane. [21707172]
[07.04.2015] 20:49
Maximus I
Walery - z przebiegiem (15.04.2015.07 08:42):
Rozumiem wiele, że może córka kochać mamusię ale żeby dzielić się z mamusią swoim mężem to chyba przesada.

A dlaczego przesada? Skoro wszyscy 3 są zadowoleni, to czemu nie? Przynajmniej wszystko zostaje w rodzinie, a i mąż może się nauczyć czegoś nowego od starszej i bardziej doświadczonej partnerki.

IP i czas połączenia logowane. [21708312]
[09.04.2015] 08:54
Kazio z Mazur
I czego to nie zrobi mamuśka dla swojego dziecka.
Czasami łatwo się nam podśmiewać ale nigdy nie wiemy jak byśmy się zachowali w określonej sytuacji.
Mną też się zajmowała teściowa kiedy żona wyjechała na prawie dwa lata do Stanów. Muszę powiedzieć, że był to wspaniały czas, dla mnie i mojej teściowej. Ona na początku ogarnięta zakazami czego nie wolno a ja speszony a jednocześnie ciekawy, aby poznać ten świat.
Razem odkrywaliśmy wiele i to sprawiało, że bardzo nas do siebie ta sytuacja zbliżyła. Gdyby to była żona pewnie byśmy się nie odważyli na wiele spraw. Po powrocie żony ja jako bardziej doświadczony wprowadzałem ją w świat erotyki. Ona przekonana , że to wszystko akceptowała jej mamusia była skłonna akceptować różne rzeczy.
Tak wiec rozstania też bywają pomocne w związku.
Dzisiaj teściowa po 70 a ja prawie 50 doskonale się z nią rozumiem.
Każdy zięć by chciał mieć taką teściową a teściowa takiego zięcia.

IP i czas połączenia logowane. [21710851]
[10.04.2015] 14:15
Ewa skośnooka
..tylko proszę bez MORALIZATORSTWA!!
jest Piatek za chwile oczekiwany wspaniały cieły i słonecznyweekend i koniec pracy!!
wracam do tematu jw.! stąd moje żadanie jw!!
Syn dostał sie na wymarzone studia i skutecznie jej kontynuuje , Mąż pracuje nawet ciut awansował (finansowo tez!)
Rodzina bez wstrząsu przetrwała 4 lat mojej nieobecnosci tu w tym Kraju! Mąż ! - nie musiał latac za babami (agencjami) MIAŁ w mojej MAMIE niemal 100% namiastke MNIE!! a A MAMA znalazła sobie Faceta i mieszka z nami!! ..Mąż jest ciut zazdrosny (mnie sie sie ten starszy Facet b. podoba - oj podoba!!! były MISTRZ jednej takiej Sportowej dziedziny hmmm...mmmm... oj podoba sie mi!!!)sądząc z odgłosów dochodzących zza sciany to NIEZLE TAM MoM DAJE z NIM "czadu"!!.
Padło tu pytanie kierowane do mnie : jak JA!! tam te 4 lata wytrzymałam!!??
B. dobre PYTANIE!! ale : 'CO OCZY NIE WIDZĄ TO SERCU NIE ŻAL! Prawda?..zadbałam skutecznie w tym o swoje!!- POTRZEBY!!( Ci na Wschodzie maja za małe penisy -nawet nie poczułam takiego!)
PIERWSZE PÓŁROCZE KTÓRE UPŁYNEŁO MI NA POZNAWANIU PRACY I OBOWIĄZKÓW NIE POZWOLIŁO MI NAWET POMYSLEC O SWOJEJ SEXUALNOSCI! I SWOICH W TYM POTRZEBACH!
ale dalej juz było COŚ!w tej materii !!!.
PO sygnałach z domu jakie otrzymywałam z dwóch żródeł (potem z trzech) porównywałam je i wyciagałam wnioski . pokrywały sie informacje w ok 90% o stanie stos. Męża i Mamy!Co najb. mnie zaskoczyło to to ze ONI uprawiali sex analny!!!TEż!!
LEPIEJ!!!!! bo : MOM z zajeła sie też ProstatĄ MĘŻA!!! eeech!!! wiecie co to PEGGING? ..no i ja teraz to z nim!!! robie TO .
ale w końcu przeciez nakazałam MAMIE by był dla niego DZIWKĄ w łózku!
...oj duzo by opowiadac -mówic! pisac!

IP i czas połączenia logowane. [21713095]
[11.04.2015] 10:28
spodniarowski23
Ewa skosnooka, a z kim fiutkowalas w USA, pisalas ze na wschodzie maja male penisy, chyba fiutkowalas z murzynem bo oni Maja dlugie penisy.

IP i czas połączenia logowane. [21714318]
[13.04.2015] 11:04
Taka teściowaco........

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [21717291]
[13.04.2015] 11:14
Taka teściowa co ........
No właśnie chciała bym opowiedzieć ale nie wiem jak ?
Moja córka wyjechała prawie na dwa lata.
Też miałam taką sytuację, że byłam poproszona przez córkę abym się zajęła zięciem w czasie jej nieobecności.
na początku jak córka ze mną zaczęła rozmowę to byłam przerażona.
Miałam dobry kontakt z zięciem ale to nie to samo co współżycie.
Oboje byliśmy spięci. Jakoś jednak udało się przełamać to podejście że teściowa z zięciem to już nie mogą.
Córka chciała być pewna jeszcze przed wyjazdem że się do siebie zbliżymy. Tak też się stało pod jej naciskiem.
Dzisiaj wiem że moja córka to bardzo mądra kobieta.
Wtedy wydawało mi się że jestem jedyną teściową która sypiała z zięciem. Teraz już wiem, że nie byłam jedyną osobą, która kochała się ze swoim zięciem i to za obopólną zgodą.

IP i czas połączenia logowane. [21717309]
[13.04.2015] 11:23
A ja bym chciał mieć taką teśc
Och jak ja bym chciał mieć taką mądrą teściową.
Moja teściowa to stara maruda a do tego brzydka że trudno sobie wyobrazić. Chyba bym wolał sobie małego uciąć niż teściową przytulić.

IP i czas połączenia logowane. [21717319]
[14.04.2015] 13:04
mamysynek
Duzo mlodych ludzi kreci taka 80 latka.

IP i czas połączenia logowane. [21719294]
[16.04.2015] 12:06
Spokojny i zrównoważony
Wiele rzeczy w życiu robimy wbrew istniejącym opiniom.
Łatwo jest krytykować czyjeś działanie ale nigdy do końca nie wiemy jak byśmy postąpili, jak byśmy się zachowali w danej sytuacji.
Jak to wyważyć, z jednej strony teściowa sypia z zięciem a z drugiej zięć szuka sobie innej kobiety na początku na chwilę ale nigdy nie wiemy jak się to skończy.
Łatwo powiedzieć że teściowa i zięć nie powinni. Też można powiedzieć że po lodzie trzeba ostrożnie chodzić , ale może lepiej piaskiem posypać. Może ktoś powiedzieć że chodzić można ostrożnie i jemu nie jest potrzebne posypywanie piaskiem.
Można też do domu nie zakładać zamka bo przecież nie wolno nikogo okradać. Znamy jednak życie i staramy się założyć dobry zamek.
To wszystko jest takie podobne ale lubimy postępowanie ludzi krytykować.
W takim przypadku wszystko będzie zależało od mądrości i zaufania bliskich sobie osób.

IP i czas połączenia logowane. [21722946]
[16.04.2015] 12:09
Terior
Co z tego że masz rację. Znajdź mądrą teściową.

IP i czas połączenia logowane. [21722953]
[18.04.2015] 00:40
Ewa skośnooka
spodniarowski23 (15.04.2015.11 10:28):
Ewa skosnooka, a z kim fiutkowalas w USA, pisalas ze na wschodzie maja male penisy, chyba fiutkowalas z murzynem bo oni Maja dlugie penisy.

witam..
NIE byłam w USA tam i wtedy!!! (BRZYDZE SIE MURZYNAMI!) MAŁE PENISY MAJA AZJACI..to miałam w przekazie i na myśli..
jestem tu teraz w srodku Nocy-ale nie chce się mi pisać Wam..tak mi dooobrze i rozkosznie jeszcze .
EEEEch ...dochodze do siebie po efektywnym i b. energetycznym sportowym na wskroś...sexie
a mokro mi...
odezwe się!

IP i czas połączenia logowane. [21725934]
[06.05.2015] 14:20
Jaliko
Ja to bym chciał aby moja żona miała też taką prośbę.

IP i czas połączenia logowane. [21756553]
[12.05.2015] 09:18
Fario
Teściową całować i przytulać? - musiał bym najpierw z 10 pietra na głowę upaść.
Ja mojej teściowej nie chciałbym widzieć a co dopiero wejść do jednego łóżka.
Brrrrrrrrrrrrrrr

IP i czas połączenia logowane. [21764344]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat