o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

kosmetyczki

[25.02.2015] 13:12
Kamilla
Jak często chodzicie do kosmetyczki, jakie zabiegi są waszymi ulubionymi ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.02.2015] 13:33
Kornella
Z reguły pielęgnacje robię sama w domu. Mam kilka świetnych maseczek. Za to jak wybieram się na większe wyjście to zawsze dzownie do pani Magdaleny Kordowicz. Malowała mnie na mój śłub i od tego czasu zawsze maluje mnie jak mam jakąś impreze.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21637898]
[25.02.2015] 14:50
Farima
ja sama raz na jakiś czas decyduje się na masaż twarzy, bo bardzo mnie rozluźnia, Chodzę w Warszawie do Health & Beauty Service

IP i czas połączenia logowane. [21638143]
[25.02.2015] 15:57
Moniaaa333
Jeśli są to jakieś proste zabiegi, maseczki itp. to również robię je sama. Jednak raz na jakiś czas lubię wybrać się do salonu, z czego korzystam? Ostatnio manicure hybrydowy i depilacja laserowa. Zastanawiam się jeszcze nad fotoodmładzaniem w J'ADORE INSTYTUT (http://najlepsistylisci.pl/1-2/ ) w Krakowie. Był ktoś na takim zabiegu? Słyszałam, że zabieg świetnie poprawia jakość skóry. Jakieś opinie?

IP i czas połączenia logowane. [21638271]
[27.02.2015] 14:04
Małgorzata5233
Przy zakupie odpowiednich kosmetyków i odrobinie doświadczenia można samemu przeprowadzać takie zabiegi kosmetyczne jak np peeling i efekt będzie ten sam. Akurat wszystko czego potrzebujecie do takiego zabiegu znajdziecie na Euro-Zakupy.pl

IP i czas połączenia logowane. [21642174]
[23.10.2017] 02:27
[08.03.2015] 21:47
KarolinkaMeg
Najlepsze salony kosmetyczne razem z opiniami znajdziecie na stroniewww.dobrakosmetyczka.pl

IP i czas połączenia logowane. [21660263]
[14.03.2015] 09:06
Kalinka899
KarolinkaMeg (15.03.2015.08 21:47):
Najlepsze salony kosmetyczne razem z opiniami znajdziecie na stroniewww.dobrakosmetyczka.pl

Skorzystałam z tej strony, kierowałam się najlepszymi opiniami i muszę przyznać, że trafiłam do wspaniałego miejsca, w którym zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie. Wyszłam zrelaksowana i z zadbaną twarzą

IP i czas połączenia logowane. [21669060]
[27.05.2015] 11:58
Isabelua
Ja chodzę na fotoodmładzanie i magic pot od pół roku regularnie. Jak patrzę na swoje zdjęcia sprzed zabiegów i te po to widzę znaczną różnicę. Moja cera jest bardziej promienna i zmarszczek mniej Mam swój ulubiony salon Ikona na Ursynowie

IP i czas połączenia logowane. [21785577]
[27.05.2015] 19:00
GabiPoz
Dziewczyny która z Was zna hurtownię Sevonia ? Mega mi się podobają ich produkty i chcę zrobić małe zamówienie, ale też na początku chcę poznać wasze zdanie. Jak dla mnie to wyglądają bardzo profesjonalnie.

IP i czas połączenia logowane. [21786257]
[01.06.2015] 08:29
ladyblacky66
nie kojarzę, niestety nie pomogę, nie zamawiałam od nich nic jeszcze, ale jak zerknę okiem, może zaryzykuję jesli o same zabiegi chodzi, mi bardzo przypadły do gustu te z oferty http://www.high-med.pl/ - przychodni specjalistycznej w warszawie, skóra po nich jest mega odżywiona.

IP i czas połączenia logowane. [21792036]
[08.06.2015] 09:48
mariolka12
z zabiegów kosmetycznych ja korzystam http://www.imeso.pl/aktualnosci/fala-uderzen iowa-w-redukcji-cellulitu.html efektowny i niestety potrzebny w pewnym momencie

IP i czas połączenia logowane. [21804000]
[09.06.2015] 23:01
Ewcia.M
Czasami chodzę do kosmetyczki, żeby poprawić sobie humor, a czasami faktycznie jak jest potrzeba , lubię czasami robić sobie manicure hybrydowy lub japoński, zawsze to jakieś urozmaicenie . zawsze wybieram moje ulubione studio urody finezja http://studiofinezja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21807458]
[25.06.2015] 23:07
maka
Ja zamawiałam kilka artykułów z hurtowni Sevonia i jestem zadowolona. Warto przeglądać ich stronkę bo czasami pojawiają się ciekawe oferty i generalnie mają dużo dobrych produktów w atrakcyjnej cenie według mnie

IP i czas połączenia logowane. [21836953]
[26.06.2015] 00:27
agata.bialon
Idę kiedy muszę wolę sama dbać o swoją skórę

IP i czas połączenia logowane. [21837176]
[30.06.2015] 21:11
kamikaa
ja chodzę na zabiegi na skórę do studia Ikona na Urysowie jestem bardzo zadowolona , bo są super efekty, skóra jędrna gładka i kolor ma taki ładniejszy

IP i czas połączenia logowane. [21846861]
[03.09.2015] 12:30
Ellia
zabiegi odmładzające w studio Ikona są na prawdę bardzo fajne, super efekty dają skóra ładniejsza, jędrniejsza no i czuję się znacznie lepiej

IP i czas połączenia logowane. [21951146]
[29.09.2015] 21:38
palula
Ellia (15.09.2015.03 12:30):
zabiegi odmładzające w studio Ikona są na prawdę bardzo fajne, super efekty dają skóra ładniejsza, jędrniejsza no i czuję się znacznie lepiej

http://www.studioikona.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21992110]
[06.11.2015] 13:44
wielbladegipski
Do kosmetyczki chodzę raz na dwa tygodnie, a czasem nawet i częściej. Moim ulubionym salonem jest Vici w Krakowie, mam tam swoją ulubioną manicurzystkę - Panią Elenę i zawsze chodzę do niej na manicure hybrydowy bo pracuje na firmowych produktach i pazurki się zawsze świetnie trzymają. Czasem też korzystam u nich z usług fryzjera i też jest super

IP i czas połączenia logowane. [22050784]
[21.02.2016] 10:25
kbiew
Polecam studio Ikona na Ursynowie. Bardzo fajny salon. Mają szeroką ofertę i przeprowadzają to wszystk0o na bardzo wysokim pozimie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

IP i czas połączenia logowane. [22205817]
[08.04.2016] 23:27
jonat534
ja od paru miesięcy chodzę do salonu Evita w szczecinie http://www.evitaspa.pl. Trafiałam tam pierwszy raz bo koleżanka poleciła mi u nich zabiegi modelujące. Miałam spory problem po urodzeniu dziecka, a tu mają świetne zabiegi. Poza tym chodzę tez do nich na mikrodermabrazje. Jeśli jesteście z okolic Szczecina to warto sprawdzić ten salon kosmetyczny, bo robią tez manicure i mają podobno niezłego fryzjera.

IP i czas połączenia logowane. [22265290]
[06.05.2016] 10:20
misiaczka091
ja chodzę tak raz na miesiąc na paznokcie i wtedy czasem też skuszę się na jakiś zabieg częściej nie widzę potrzeby. Super salon kosmetyczny znalazłam dzięki wyszukiwarce https://www.pkt.pl/ i teraz chodzę tylko do nich

IP i czas połączenia logowane. [22299040]
[19.05.2016] 21:58
MariaAria
Tak często jak tylko są fundusze.
A zabiegi to różnie, zaczęłam od pelingów, a teraz już mi specjalistki podpowiadają. Dobrze, że znalazłam odpowiednie miejsce gdzie znają się ludzie na tym co robią. Jeśli, któraś by chciała adres to ul. Ozimska 25 Opole, Arkadia

IP i czas połączenia logowane. [22315399]
[12.09.2016] 18:16
elkaKrk
Ja conajmniej raz na miesiac, na manicure hybrydowy, Od czasu do czasu funduje sobie tez jakis zabieg na twarz, ostatnio bylam na mikrodermabrazji. Jesli ktos jest z Krakowa to polecam salon Black Pearl, jestem ich stala klientka od kilku lat juz.

IP i czas połączenia logowane. [22441856]
[13.09.2016] 00:16
koperek753
Ja miałam wykupione kilka zabiegów z groupona na twarz, dochodzilam do końca i nigdy więcej już nie korzystałam - bo moim zdaniem to strata pieniędzy. Na paznokcie chodziłam a i owszem, ale i tu zaczęłam zamawiać sobie semilac przez internet na topdrogeria.pl, początkowo też stempelki i takie tam, teraz już nauczyłam się sama robić ładne precyzyjne wzorki i zamawiam co raz częściej

IP i czas połączenia logowane. [22442142]
[06.10.2016] 01:23
Kornelka34555
U mnie wszystko zależy od tego ile mam czasu. Ale staram się w miarę regularnie chodzić do kosmetyczki. Wychodzę z założenia, że sama tak dobrze nie zadbam o swoją skórę. A kosmetyczki to profesjonalistki. Od lat korzystam z gabinetu kosmetycznego http://www.tuttibeauty.pl/ z Gliwic. A zabiegi, na które się decyduję to peeling, manicure, pedicure, depilacja, mikrodermabrazja itd. Wszystko jest zawsze zrobione dobrze, a ceny sa przystępne.

IP i czas połączenia logowane. [22467083]
[18.10.2016] 12:46
saraaa989
Ja staram się chodzić do kosmetyczki regularnie bo tylko wtedy są najlepsze efekty i widać że człowiek faktycznie o siebie dba. Najczęściej są to zabiegi na twarz na której pielęgnację potrafię przeznaczyć każde pieniądze ale od czasu do czasu wiadomo że trzeba też zadbać o ciało. Kosmetyczkę mam zaufaną i jak wpadam to zawsze przy okazji miło porozmawiam czy napiję się kawy więc tym przyjemniej. Zresztą jak ktoś jest ze Szczecina to polecam Instytut Kosmetologii Imagewww.imageszczecin.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22482994]
[30.12.2016] 19:48
karolinalina
ja chodze do kosmetyczki w http://rezydencja-urody.pl/ - bardzo polecam. Zachowanie wszlekich zasad higieny, a efekt jest naprawdę gwarantowany!

IP i czas połączenia logowane. [22580310]
[31.01.2017] 19:07
olga121
Cześć, ja często na zabiegi chodzę tutaj http://quantumpiekna.pl/ . Uwielbiam to miejsce Zawsze wchodzę stamtąd odświeżona i pewnie dużo młodsza

IP i czas połączenia logowane. [22629158]
[27.09.2017] 20:20
majka789
Moim ulubionym jestwww.uroknaury.pl pani kosmetolog z tego salonu na koszykowej swietnie poradzila sobie z problemami potradzikowymi na mojej tarzy! mam do niej pelne zaufanie w sprawach zabigow na twarz

IP i czas połączenia logowane. [22811036]
[28.09.2017] 10:05
majka789
Oczywiście pracuję w tym badziewnym salonie, a szefowa kazała mi pisać na forach darmowe reklamy pod postacią zadowolonych klientek.

IP i czas połączenia logowane. [22811193]

» Odpowiedz na ten temat