o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Tanie planowanie podróży?

1 2
[24.02.2015] 14:44
vendetta88
Znacie jakieś strony gdzie wyczaję okazję, albo jakieś wyszukiwarki tanich noclegów... chciałabym zrobić tutaj taką bazę linków dla każdego podróżnika

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.02.2015] 14:52
niach
baza linków? śmierdzi spamem ;p

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21636100]
[24.02.2015] 14:53
vendetta88
nie chce spamowac chodzi mi o przydatne linki dla osób ogarniających podróż bez pośredników. Akurat wydaje mi się że to spoko pomysł.

IP i czas połączenia logowane. [21636104]
[24.02.2015] 14:57
Bulwa1
lastminuter.pl/
fly4free.pl/
mlecznepodroze.onet.pl/ .....
warto pogooglować, możesz sprawdzić od razu, co inni sądzą o stronach i czemu one dokładnie służą, jeszcze podrzucam małe zestawienie: http://cenabiznesu.pl/-jak-zaplanowac-podroz

IP i czas połączenia logowane. [21636115]
[25.02.2015] 15:25
kwiatu.wojti
Teraz nawet wyszukiwarka Google wprowadziła możliwość wyszukiwania tanich lotów. To bardziej zależy od ciebie, gdzie i jakim środkiem transportu chcesz jechać. Z doświadczenia wiem, że taniej wychodzi jak np upolujesz bilet samolotowy i resztę zorganizujesz na własną rękę, niż jak wykupisz całą wycieczkę w "promocyjnej" cenie.

IP i czas połączenia logowane. [21638215]
[16.08.2017] 15:14
[25.02.2015] 16:05
marleen88
dobry temat, powie to każdy fan podróży poszukiwanie promocji, tanich połączeń lotniczych, dobrych cen to w pewnym sensie sztuka, trzeba trafić na rzetelną firmę, nie jest to łatwe, ale ludzie latają po świecie, ciekawe gdzie rezerwujecie loty? ja właśnie szukam w internecie, ale nie jest to najłatwiejsze, porównuję, sprawdzam, swoje wnioski mam podzielę się nimi, a wy też napiszcie jakie macie sposoby na tanie podróże?

IP i czas połączenia logowane. [21638288]
[11.03.2015] 14:21
marleen88
Napiszcie o swoich pomysłach. Które portale są warte uwagi, gdzie kupujecie bilety? Ja ostatnio zerknęłam na centerfly.pl, nawet niezłe te ceny, ale też mają promocji niemało i one najbardziej mnie interesują, a właśnie - gdzie szukacie promocji?

IP i czas połączenia logowane. [21664611]
[09.04.2015] 10:20
wiwii
jeśli chodzi o promocje to ostatnio kilka ciekawych widziałam własnie na portalu o którym wspominasz na centerfly, szczególnie oferta wakacyjna mi się spodobała, tylko miejsc szybko ubywa więc trzeba się spieszyć z rezerwacją

IP i czas połączenia logowane. [21710995]
[09.04.2015] 16:10
lemon56
Nie jest to wprawdzie wyszukiwarka tanich noclegów ale znajduje się tam kilka ciekawych inspiracji:
http://szerokiej-drogi.pl/
W miejsca, w które warto jest się wybrać. Wiele z nich jest nieco omijanych przez turystów a niesłusznie, Na przykład:
Lublin - obecnie jedno z najładniejszych i najbardziej klimatycznych miast w Polsce. Latem odbywa się tam mnóstwo przeróżnych koncertów
Gdynia - zadbana, wiele interesujących restauracji oraz najlepsze w Polsce winiarnie
Przemyśl - wspaniałe mury

IP i czas połączenia logowane. [21711700]
[15.04.2015] 12:15
wiwii
lemon - masz rację, sama lubię odkrywać mało popularne, a jednak piekne miejsca, teraz myślę o jakimś malowniczym, zielonym regionie Francji, szukam pomysłu, a ty często podróżujesz samolotem? gdzie szukasz dobrych cen lotów?

IP i czas połączenia logowane. [21720963]
[15.04.2015] 13:41
Teddy
Polecam w takim razie noclegów szukać przez serwisy rezerwacyjne takie jak booking.com czy bookapart.com, bo można sobie porównać ceny i często znaleźć lepsze ceny niż bezpośrednio w hotelach

IP i czas połączenia logowane. [21721167]
[15.04.2015] 16:49
gringrin
albo pytac przez znajomych! u mnie sporo dobrych hoteli, noclegi nad morzem itp właśnie znalazło sie taką pocztą pantoflową ostatnio podczas wakacji nad morzem też tym sposobem załapaliśmy się na rewelacyjny hotel w mielnie - http://pokojenadmorzemmielno.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21721509]
[19.04.2015] 15:30
DOnatella
Sposobów jest wiele, ale 3 rzeczy są zawsze te same - trzeba wcześniej zarezerwować nocleg jastarnia.com/wszystkie-noclegi.php , jeszcze wcześniej zaklepać albo coś u przewodnika albo umówić się ze znajomymi, że jedzie się w więcej osób, a na sam koniec zostaje kwestia wyżywienia, ale to we własnym zakresie

IP i czas połączenia logowane. [21728075]
[21.04.2015] 12:16
jaoljalooo
noclegi ok, ale tanie loty ? transport to najdroższa sprawa jeśli chodzi o podróże, szczególnie te zagraniczne

IP i czas połączenia logowane. [21731127]
[21.04.2015] 22:16
martynika
ja szukam tanich lotów na stronach biur podrózy - to mój najnowszy pomysł i na stronie Rainbow Tours mial szansę się raz sprawdzić w drodze do i z Werony udało się upolowac bilety, których strony agregujace tanie loty nie proponowaly. A trasę po Wloszech ogarnęlismy sobie samodzielnie i wyszło bardzo fajnie i tanio

IP i czas połączenia logowane. [21732284]
[21.04.2015] 22:33
Pełna Pomysłów
Spanie:
hotel4free - tanie noclegi
airbnb - prywatne apartamenty - ceny różne, czasem perełki
couchsurfing - nocowanie u ludzi - za darmo, bardzo fajny projekt, ale trzeba pamiętać, że to nie tylko nocowanie, ale także wspólne spędzanie czasu
Loty:
fly4free, mleczne podróże itd.
czartery, niedawno odkryte przeze mnie, a nie odnajdywane przez wyszukiwarki typu skyscanner. Zdarzają się loty za bardzo niskie kwoty, a przoduje w tym Rainbow Tours, który ma też sporo czarterów, czyli bez przesiadek. W zeszłym roku zapłaciłam za bilet do Cancun i z powrotem 1400 zł.
kombinowanie ze zmianą proxy na inny kraj, wchodzeniem przez przeglądarkę Tor itd. Nie znam jeszcze tych sprytnych sztuczek, ale znajomy kupił w ten sposób bilet to Japonii i z powrotem 2 tygodnie przez wylotem za jakieś 400 euro.

IP i czas połączenia logowane. [21732332]
[22.04.2015] 16:24
maniarka2
Fly 4 free to dobry pomysł. Mają tam wiele tanich lotów tak więc warto jest sobie zerkać/
Trivago - z serwisów hotelowych chyba najwygodniejsze
holiday check - można sobie poczytać opinie
air bnb - tanie kwatery prywatne
Z tanich lotów najlepszą ofertę mają obecnie holenderskie linie lotnicze KLM:
http://klmf.ly/1zjSJuk
Z Warszawy na przykład do Osaki : 1889 zł
Pekin za 1900 zł
Karaiby za 2200

IP i czas połączenia logowane. [21733744]
[23.04.2015] 13:01
Urszulka9234
Akurat nigdy nie podróżowałam tymi liniami więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ich temat,ale ceny sa bardzo zachęcające,poczekajmy na pozostałe opinie ze strony Użytkowników na forum.
RiverPark.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [21735349]
[27.04.2015] 14:02
inga
Wydaje się, że coś takiego jak tanie podróże nie istnieje, a jednak przy odrobinie szczęścia udaje się zorganizować niedrogie wakacje. Moim zdaniem najlepiej jest szukać lotów poprzez portale z tanimi lotami, wyszukiwarki znajdują okazyjne ceny, mamy porównanie cen różnych linii, fajna sprawa. Do wakacji jeszcze czas, ale myślę, że już powoli rozpocznę poszukiwania, myślę o Włoszech, ceny lotów różne, zależy od terminu i konkretnych linii, ale za nieco ponad 200zł można w czerwcu lecieć, na stroniewww.centerfly.pl widziałam takie ceny, chyba nie jest źle? a może się uda jeszcze coś tańszego upolować

IP i czas połączenia logowane. [21741988]
[05.05.2015] 11:30
denis77
KLM różnie, raz tanio raz niestety za drogo, tak jak zresztą inni przewoźnicy

IP i czas połączenia logowane. [21754686]
[05.05.2015] 14:15
Lukrecjusz
Teddy (15.04.2015.15 13:41):
Polecam w takim razie noclegów szukać przez serwisy rezerwacyjne takie jak booking.com czy bookapart.com, bo można sobie porównać ceny i często znaleźć lepsze ceny niż bezpośrednio w hotelach

To jest bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie polecam ten drugi, bo BookApart ma często naprawdę świetne oferty

IP i czas połączenia logowane. [21754995]
[05.05.2015] 14:18
Klasyczna_me
Pełna Pomysłów (15.04.2015.21 22:33):
Spanie:
hotel4free - tanie noclegi
airbnb - prywatne apartamenty - ceny różne, czasem perełki
couchsurfing - nocowanie u ludzi - za darmo, bardzo fajny projekt, ale trzeba pamiętać, że to nie tylko nocowanie, ale także wspólne spędzanie czasu
Loty:
fly4free, mleczne podróże itd.
czartery, niedawno odkryte przeze mnie, a nie odnajdywane przez wyszukiwarki typu skyscanner. Zdarzają się loty za bardzo niskie kwoty, a przoduje w tym Rainbow Tours, który ma też sporo czarterów, czyli bez przesiadek. W zeszłym roku zapłaciłam za bilet do Cancun i z powrotem 1400 zł.
kombinowanie ze zmianą proxy na inny kraj, wchodzeniem przez przeglądarkę Tor itd. Nie znam jeszcze tych sprytnych sztuczek, ale znajomy kupił w ten sposób bilet to Japonii i z powrotem 2 tygodnie przez wylotem za jakieś 400 euro.

Dodałabym tripsta.pl, sknerusy.pl no i carpooling oraz blablacar do przemieszczania się.
Jeśli chodzi o samoloty to po europie najlepiej latać tanimi liniami, ale jeśli już chodzi o Azję i Afrykę, to czartery promocyjne wychodzą najlepiej. Faktycznie prym w tej materii wiedzie Rainbow Tours.

IP i czas połączenia logowane. [21755078]
[08.05.2015] 11:49
Daniello
Lukrecjusz (15.05.2015.05 14:15):
Teddy (15.04.2015.15 13:41):

To jest bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie polecam ten drugi, bo BookApart ma często naprawdę świetne oferty

Też korzystam z Bookapart, czasem jeszcze z trivago i apartamenty24

IP i czas połączenia logowane. [21759210]
[13.05.2015] 10:59
viva
ja np rezerwowałem też noclegi na portalu z lotami, wygodne to było a nie przepłaciłem
a gdzie znajdę promocję lotów do krajów takich jak to nazywam "wakacyjnych" jak Grecja, Włochy?

IP i czas połączenia logowane. [21766109]
[30.06.2015] 10:51
Nicky
może na centerfly.pl? obecnie mają kilka ciekawych promocji, np. Lizbona, sama myślę czy nie rezerwować bo potem może nie być okazji

IP i czas połączenia logowane. [21845643]
[02.07.2015] 11:22
marcin.fraszczyk
ja teraz latam z Niemiec. po kilkunastu latach podróżowania (od 10 r.ż. rodzice mnie zabierali na wakacje za granicę) wyrobiłem sobie pogląd, ze polacy są traktowani inaczej. jak lecę z Niemiec to raz ze taniej (jak ktos sie zna to wie, ze tam jest wiecej turystow lecacych np na Dominikane = na DOminikane sa tansze loty - prawo sprzedazy), a dwa ze jest inna mentalnosc i inne traktowanie. nie wiem czemu, ale tak jest.
a tu stronka:
http://wyloty-z-niemiec.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21849522]
[23.07.2015] 09:06
pollpoll poll
a jakie "niepopularne kraje" polecacie na wakacje?

IP i czas połączenia logowane. [21886280]
[23.07.2015] 13:14
kamxaa
Hej. tak jak wcześniej proponowałabym skorzystanie po prostu z google ;p widzialam gdzies takie zestawienie przydatnych wyszukiwarek (niektore pobieraja swoje prowizje od okreslonych firm, wiec nie pokazuja najtanszych tylko te sponsorowane). tutaj gdzies chyba jest sporo tym jak tanio podróżować samochodem i busami: http://kodyrabatowe.pl/na-zakupy/jak-tanio-p odrozowac-autobusem-i-samochodem/ nie ma na razie nic o samolotach. nie wiem co Cie dokladnie interesuje?

IP i czas połączenia logowane. [21886670]
[30.07.2015] 15:58
jaaaaaaaaaa6
google, no tak jest to jakiś pomysł, chodzi jednak chyba bardziej o konkrety, inspiracje wasze

IP i czas połączenia logowane. [21899483]
[30.07.2015] 20:14
kelly^^
Pełno jest tych portali do rezerwacji hoteli czy domków. Tylko trzeba chwilę poświęcic niestety żeby lasty wyszukać. Ale się opłaca, bo okazji nie brakuje, ja sobie ostatnio bilety za kilka złotych wykupiłam na pociągi regionalne i juz mam pomysł na wypad objazdowy.

IP i czas połączenia logowane. [21899909]
[31.07.2015] 22:51
aaaola
Mówisz o tych tanich biletach na Regio czy interRegio? Coś było o tym słychać ostatnio.
Pomysły na tańsze organizowanie wakacji jest opłacane, bo więcej kasy zostaje na przyjemności.

IP i czas połączenia logowane. [21902159]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat