o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Montaż schodowej windy

[11.02.2015] 13:33
Aurelia
Witam mam niepełnosprawnego syna w domu po wypadku, sparaliżowany od pasa w dół. Zakupiliśmy mu teraz wózek aby miał ułatwione poruszanie się po za domem. Ale do domu prowadzi 8 schodów. Chcemy aby był jak najbardziej samodzielny aby sam mógł wychodzić z domu i sam do niego wracać. Szukaliśmy rozwiązań, ale firmy zachowują się jakby złapały pana Boga za nogi i karzą kupować windy za 40 70 tys złotych!! Powariowali. Jestem w kropce. Czy zna ktoś jakąś firmę gdzie pracują ludzie a nie sępy, którzy nie oskubią nas do zera. Przecie świat mojego syna nie kończy się na tym urządzeniu! Proszę o pomoc

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.02.2015] 10:43
melon78
Witam, mieliśmy podobny problem, ale na szczęście znaleźliśmy firmę Schodowa WInda - bardzo sympatyczni ludzie, wszystko wytłumaczą i ostatecznie nie było tak drogo, bo dostaliśmy dofinansowanie z PFRONu. Skontaktuj się z nimi, na pewno coś doradzą.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21621501]
[02.03.2015] 01:47
ascascas
Firmawww.tryb-dzwig.com zajmuje się także obsluga urządzeń dla osob niepełnosprawnych, wiec powinni sobie poradzic bez problemu!

IP i czas połączenia logowane. [21647552]
[26.03.2015] 11:11
fsdfds
www.proreha.pl to jest firma, która bardzo troszczy się o osoby niepełnosprawne, wiec jak najbardziej śmiało do nich!

IP i czas połączenia logowane. [21688402]
[21.08.2015] 22:45
gsdfewfew
Tez mogę potwierdzic. Firmawww.tryb-dzwig.pl to sami profesjonaliści!

IP i czas połączenia logowane. [21932906]
[23.03.2017] 17:19
[14.02.2016] 15:45
@daga
Tutaj http://www.global-lift.pl/pl/platformy-osobo we-i-towarowe/dla-osob-niepelnosprawnych jest firma, która zajmuje się typowo windami dla osób niepełnosprawnych. Działają na terenie całej Polski. Wejdź sobie na ich stronę i poczytaj co oferują.

IP i czas połączenia logowane. [22195477]
[17.03.2016] 08:50
maszemkaa
Mniejszym wydatkiem będą również używane platformy schodowe dla niepełnosprawnych - http://www.krzesla-schodowe.pl/tanie-platfor my-schodowe-dla-osob-niepelnosprawnych/

IP i czas połączenia logowane. [22238448]
[26.01.2017] 01:27
alldikt45
Nie wiem, możesz spróbowaćz windą, to nie taki głupi pomysł. Zajrzyj do ich ofertywww.dolpoldzwig.com.pl , może akurat będą mieli dla ciebie jakieś dobre rozwiązanie. Myślę, że najlepiej zrobisz dzwoniąc do nich i przedstawiając sytuacje. Zawsze lepiej się wcześnie dogadać. Poza tym prowadzą również konserwacje i montaż itp. naprawdę dobra firma.

IP i czas połączenia logowane. [22615771]
[25.02.2017] 15:07
Amanderja
Nie wiem skąd jesteś, ale byłam kiedyś w podobnej sytuacji. Jeśli mieszkasz na Śląsku, to bardzo pomocna okazała się ekipa z http://www.liftplus.pl. Nie tylko instalacja, montaż itd., ale sprawy papierkowe związane z dofinansowaniem PFRON (a mówisz, że z finansami może być problem, więc działaj w tym kierunku) też załatwiłam za ich pośrednictwem.

IP i czas połączenia logowane. [22658213]

» Odpowiedz na ten temat