o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Jedyne Tabletki na odchudzanie Które Działają! :)

[31.01.2015] 05:22
kochane pieniążki
Jedyne tabletki które odchudzają to te na bazie jagód acai http://acaiiberry900.pl/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.02.2015] 21:41
MAŁŻA
Można się przyzwyczaić do nowej diety i nowego stylu jedzenia.Po trzech miesiącach brania Foreverslimu schudłam ale również musiałam zmienić co nie co swoją dietę.Trzy miesiące to wystarczający okres aby przyzwyczaić się do zmian.U nie efektu jo-jo nie było chociaż schudłam 16 kg .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21622626]
[13.03.2015] 09:21
baniaaaa99
suplementy diety są skuteczne jesli mamy tą diete jak to zrozumiecie to osiągniecie szczupła sylwetkę. Wystarczy odpowiedni dobór suplementu.
Ja stosuje slimcea. Dla mnie jest najodpowiedniejszy i chudne w oczach

IP i czas połączenia logowane. [21667504]
[05.02.2016] 13:13
Viktoria
Chyba najlepsze dostępne w Polsce tabletki wspomagające odchudzanie to Silvets. Przyspieszają metabolizm, dodają energii, zmniejszają magazynowanie tłuszczu. W składzie mają wszystkie najpopularniejsze wyciągi z roślin takich jak: jagody acai, zielona herbata, guarana, cayene, winian l-karnityny, bioperine.
ZOBACZCIE NA STRONĘ PRODUCENTA!: http://nplink.net/g4xugMJJ

IP i czas połączenia logowane. [22182841]
[13.03.2016] 16:58
margo903
Ja bym polemizowała Tabletki, które obiecują cuda nie istnieją. Lepiej jest zainwestować w naturalny preparat, który pomoże zlikwidować przyczyny nadwagi, a nie tylko efekty w postaci nadmiarowych kilogramów. Takim suplementem jest Nopalinia Max. Popatrz na skład http://www.nopalina.eu/# !unikalny-sklad/c1gzx - w 100% naturalny.

IP i czas połączenia logowane. [22233758]
[20.10.2017] 14:18
[25.04.2016] 18:27
MilenkaWalc
Myślę tak samo żeby schudnąć trzeba coś działać. Samo się nie zrobi! Najważniejszy jest ruch, przynajmniej 4 razy w tygodniu po 40 min Mi się podobają ćwiczenia z 5 fit energy + program fitnesowy. Zachęcam Was do wprowadzenia takiego treningu w życie!

IP i czas połączenia logowane. [22286338]
[09.06.2016] 21:57
apaczka
Kupując tabletki Foreverslim nie zawiodłam się po raz pierwszy na obietnicach jakie daje producent.Nie wiele trzeba było aby zaczęła chudnąc i dobre tempo utrzymałam aż do samego końca.Mój wynik to 12 kilo mniej.

IP i czas połączenia logowane. [22340081]
[09.11.2016] 14:09
Klaudynka
Przez ostatnie cztery lata stosowałam różne suplementy diet,jedne kupowałam w aptece inne polecał mi trener na siłowni,ale efekty były mierne.Dopiero przy braniu Foreverslimu waga zaczęła spadać szybciej.Wiem że nie ma tabletek cud ale odpowiednia dieta plus tabletki dają naprawdę dobre efekty

IP i czas połączenia logowane. [22512160]
[18.11.2016] 19:41
Ferdzia7
Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Foreverslimu,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22523231]
[26.02.2017] 22:16
Trusia34
Mam taki sam cel schudnąc jak najwięcej do lata aby w końcu wbić się w kostium dwuczęściowy i nie wyglądać jak monstrum.Slimunox łykam zmieniłam dietę ja z kolei chodzę na basen i staram się dwa razy w tygodniu biegać.Liczę na naprawdę duże rezultaty.

IP i czas połączenia logowane. [22659889]
[14.03.2017] 20:13
Serafina23
Chudną ci, którzy zmieniają styl życia. Fakt, że Foreverslim pomaga jest niepodważalny, ale on waszego życia za was nie zmieni. Potrzebna rozsądna dieta, , mądre podejście do codzienności. Wtedy Foreverslimfaktycznie zmieni wam życie, dzięki waszej pomocy. I nie wystąpi efekt jajo!...

IP i czas połączenia logowane. [22677880]
[28.04.2017] 14:13
Klemensa.D
Mnie do zakupu Slimunox skłonił wynika jaki osiągnęła przy odchudzaniu moja kuzynka. I jak się okazało było to bardzo dobre rozwiązanie, bo do swojej wagi wróciłam podobnie jak ona w 3 miesiace

IP i czas połączenia logowane. [22722461]
[01.05.2017] 18:51
Bachilda.B
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiace moja waga spadłą o 14 kilo

IP i czas połączenia logowane. [22725177]
[02.05.2017] 18:57
Matisa6
Zastanawiam się nad zakupem Foreverslimu mam do zrzucenia sporo bo20 kg.Zastanawiam się czy Foreverslim podoła takiemu wyzwaniu,nie chcę marnować pieniędzy na nie działające środki.Czy ktoś z was brał Foreverslim przy takiej nadwadze?

IP i czas połączenia logowane. [22726205]

» Odpowiedz na ten temat