o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Wrocław - gdzie wziąć rodzinę na domowy obiad??

1 2
[29.01.2015] 23:32
HungryEyes
Hej Moi Drodzy proszę podpowiedzieć mi gdzie mogę zabrać rodziców i młodszego brata na obiad we Wrocławiu. Jestem studentką od października i zwykle żywię się gyrosem lub gotowanym "ryżem z czymś", wkrótce (jak trochę się ociepli) odwiedzi mnie rodzina i chciałabym pokazać im Wrocław, oczywiście chcę zabrać ich na jakiś dobry obiad

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.01.2015] 00:29
Tania
A musi być akurat domowy obiad? Domowy to pewnie rodzice przywiozą ze sobą w słoikach?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21591461]
[30.01.2015] 00:32
HungryEyes
Ha - ha - ha. Tak, to musi być domowy obiad, bo tata uznaje tylko takie, czyli lokal z jakimś dobrym schabowym albo innym kawałem mięcha byłby pożądany. Zupa już niekoniecznie.

IP i czas połączenia logowane. [21591464]
[30.01.2015] 17:23
PaulaX
Hej droga studentko! Ja znam kilka miejsc z takimi domowymi obiadami, z których Twój tata by się ucieszył, ale domyślam się, że interesują Cię też "studenckie ceny" ? mogę polecić Ci restaurację Kurna Chata na Odrzańskiej, to niedaleko Rynku, mają tam dobre jedzenie, duże porcje, potrawy są wlasnie takie domowe, a nawet mogę powiedzieć że swojskie, taka polska tradycyjna kuchnia.

IP i czas połączenia logowane. [21592447]
[30.01.2015] 17:59
HungryEyes
Ok, dziękuję Ci bardzo za polecenie! przejrzałam właśnie ich menu http://www.kurnachata.pl/ faktycznie polskie potrawy i to całkiem sympatyczne: żeberka, karczek z grilla, pierogi, zupy itp. Hehe jest nawet kaszanka z cebulą Ceny chyba OK, nawet zupy za 6 zł. pomyślę, pomyślę.. ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

IP i czas połączenia logowane. [21592488]
[25.11.2017] 03:12
[30.01.2015] 18:32
EmiliFlower
Hmm ja bym Ci poleciła miszmasz, albo na hali targowej jeśli nie chcesz przepłacać, ale to nie wiem czy nadaje się na spotkanie z rodzicami, bo na hali są straszne tłumy, gwar, nie ma gdzie usiąść, w miszu wystrój taki, że wszędzie kafelki, jakiś wieszak.. Może przejdź się wcześniej do tej kurnej i zobacz jak jest, po zdjęciach widać, że jest pięknie, drewno, kolorki, cieplutki klimat, bardzo rodzinnie

IP i czas połączenia logowane. [21592535]
[30.01.2015] 18:37
HungryEyes
Wiecie co dziewczyny, dzięki za porady! Zauważyłam właśnie jeszcze jedną świetną rzecz!!!! Otóż: duża DECHA PIEROGÓW pierogi dla 3-4 osób, podane z kopytkami, kapustą zasmażaną, cebulką i skwarkami, za 59 zł, to wychodzi po 15 zł za obiad dla nas wszystkich i faktycznie będzie rodzinnie z jednej dechy

IP i czas połączenia logowane. [21592543]
[07.02.2015] 16:25
PaulaX
tak kurna słynie z dech z pierogami, są pyszne a do wyboru do nich kopytka, kapusta zasmażana, cebulka i skwarki

IP i czas połączenia logowane. [21605713]
[07.02.2015] 16:32
Karolinaokazjonalna
ja swoich dziadków tam zabrałam, w styczniu były aż dwie okazje, byli bardzo zadowoleni, że wybrałam coś gdzie było swojsko i po polsku, a wierzcie, że trudno żeby im coś gotowego posmakowało

IP i czas połączenia logowane. [21605719]
[09.02.2015] 17:48
Oniczka
nie dziwie się, że chcesz domowy, ja już nie mogę nawet przechodzić obok kebabów i gril - barów

IP i czas połączenia logowane. [21609290]
[09.02.2015] 17:56
Patrykon
O boż ani ja! Kiedyś byłem z panną, która nie chodziła ze mną do żadnych restauracji turecko - egipskich, ani tym bardziej mcdonaldów, jak już zjeść 500 kcal to dobrego schabowego i przyznam, że wyglądałem jak model, niestety później się posypało i teraz bardzo chciałbym wrócić do jej nawyków, a nigdy nie miałem czasu gotować, może rzeczywiście zaczne się stołować w bardziej polskich knajpach

IP i czas połączenia logowane. [21609304]
[09.02.2015] 18:33
Osi Ma
Dla mnie schabowy to danie narodowe, mogłabym jeść codziennie

IP i czas połączenia logowane. [21609361]
[09.02.2015] 18:46
Osi Ma
Byleby mi ktoś smażył oczywiście lub zabierał mnie na taki obiad bo też nie mam czasu gotować a jak jest z tym u Was? Macie czas?

IP i czas połączenia logowane. [21609379]
[18.02.2015] 15:56
Malwina92
Ja bardzo lubię gotować, mama mnie nauczyła właśnie tradycyjnych obiadów (typu pomidorowa, pierogi, kopytka, ogórkowa), ale wiadomo że nasza polska kuchnia zajmuje dużo czasu, dlatego teraz eksperymentuję z szybkimi daniami. Ale za mamy jedzeniem tęsknię

IP i czas połączenia logowane. [21625506]
[18.02.2015] 15:59
Karolaaaaa
Mnie mama nie nauczyła i sama muszę szukać przepisów. Faktycznie gotowanie zajmuje dużo czasu a na koniec jeszcze tyle mycia ;( a jak się przypali to już nawet nie wspominam

IP i czas połączenia logowane. [21625509]
[18.02.2015] 16:01
Malwina92
Oj Karolaa nie smuć się, przyjdź do mnie to nauczę Cię gotować tam wyżej masz link do menu z Kurnej Chaty to sobie coś wybierzemy i ugotujemy takie pyszności jak w restauracji

IP i czas połączenia logowane. [21625512]
[28.02.2015] 22:53
marianna89
Fajnie, ja chyba też zabiorę rodziców gdzieś jak przyjadą. Tak się zastanawiam, że faktycznie dla taty to musi być schaboszczak

IP i czas połączenia logowane. [21645091]
[28.02.2015] 22:55
MarcinM
W Kurnej mają największe jakie jadłem, wystawał z talerza

IP i czas połączenia logowane. [21645097]
[09.03.2015] 16:02
Emir
Jakby ktoś szukał ciekawej opcji na wyjście z rodziną to polecam dużą dechę pierogów w kurnej chacie. My ledwo wyszliśmy po takim obżarstwie a dzieci jeszcze deser wciągnęły

IP i czas połączenia logowane. [21661494]
[09.03.2015] 16:08
Santa Madonna
pozostając w temacie desek ale bez pierogów warto zamówić kurna mięsną dechę czy jakoś tak: kurczak, żeberka, boczek, kiełba, czego tam nie było do piwka w sam raz wyszło i jeszcze tam wrócimy

IP i czas połączenia logowane. [21661502]
[09.03.2015] 16:12
Żeberka Quest
Jestem ogromnym fanatykiem żeberek i nie ma to związku z frankiem underwoodem jakby ktoś pytał Mam zamiar odszukać najlepsze danie tego typu we Wrocławiu więc jakby ktoś chciał pomóc w moim queście to czekam na propozycje!

IP i czas połączenia logowane. [21661507]
[09.03.2015] 16:43
smakosz_86
na rynku jest kilka miejsc w których są dobre, np birka, ale niezłe też maja w kurnej na odrzańskiej
daj znać jak zakończysz misję to oszczędzisz mi sporo łażenia i pójdę tam gdzie są najlepsze

IP i czas połączenia logowane. [21661570]
[02.04.2015] 12:24
IguniaO
W Kurnej Chacie mają też te sławne zupy w bochnie chleba, ja chyba wybiorę się tam podczas Świąt Wielkanocnych, na taki żurek w chlebku, to przecież typowo wielkanocny przysmak.

IP i czas połączenia logowane. [21699731]
[14.05.2015] 15:32
panna Młoda
ja z narzeczonym na uroczyste kolacje zawsze chodzimy do hotelu Steep blisko obwodnicy http://www.hotelsleep.p. maja kuchnie polską ale nie tylko. Miła obsługa i z tego co wiem imprezy okolicznościowe robią w tym hotelu

IP i czas połączenia logowane. [21767971]
[22.06.2015] 22:32
ewredes
najlepiej do eleganckiej restauracji i potem wrocic taksowka npwww.ztp.pl

IP i czas połączenia logowane. [21830133]
[29.06.2015] 21:22
Alice653
Od siebie mogę polecić restaurację http://creatorklub.pl/pl/oferta/restauracja. Mają świetne dania zarówno z kuchni włoskiej, jak i polskiej

IP i czas połączenia logowane. [21844593]
[03.08.2015] 12:18
MarekNiemczyk
Smacznie zjesz w barze Misz Masz w centrum Wrocławia. Dla przykładu za moje ulubione żeberka z ziemniakami, surówka i napojem płacę niecałe 11zł a jedzenie jest bez porównania lepsze niż w słynnych wrocławskich barach mlecznych typu mewa, miś. Ich strona: http://barmiszmasz.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21905532]
[15.07.2016] 13:02
olciak_98
hmm domowe obiady w spoko cenach sa w express kuchnia marche w dominikanskiej czy magnoli czesto tam wpadam na zakupach. mozesz sobie nakladac co chcesz, a wybor jest naprawde duzy. no i smak prawie jak u mamy

IP i czas połączenia logowane. [22379374]
[24.08.2016] 11:53
wiktorr4
Ja się najadłem ostatnio w barze Nadwaga na Odrzańskiej. W przerwie w robocie zaszedłem tam z kumplem i jak zobaczyliśmy ceny to początkowo myślałem, że to żart. Ale faktycznie mało biorą, a jedzenie jest pierwsza klasa! Smaczne, świeże, jak u mamy! Konkretniej o tym jak do nich trafić i co mają w menu to jest na stronie www.barnadwaga.pl

IP i czas połączenia logowane. [22421752]
[10.10.2016] 17:20
monique752
A może Siesta Trattoria, może rodzice dadzą się namówić na kuchnię włoską? Jakaś dobra pizza? Zobacz sobie ich menu (na stronie internetowej, są też ceny), myślę, że to dobry oryginalny pomysł.

IP i czas połączenia logowane. [22472751]
[13.10.2016] 23:36
druhna798
A może namówisz ich na pizzę? Dla każdego coś dobrego-z ananasem, z boczkiem, wegetariańska Polecam Party Pizza, to sieć bardzo dobrych pizzerii.

IP i czas połączenia logowane. [22477365]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat