o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Dobry chirurg plastyczny

1 2
[13.01.2015] 01:43
Reeason
Szukam dobrego chirurga plastycznego, najlepiej na Śląsku, macie jakieś doświadczenia?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.01.2015] 22:45
jaaaaane
A jaki zabieg chcesz zrobić?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21559217]
[17.01.2015] 22:58
pewnosti
Ja myślę o plastyce odstających uszu, ale nie bardzo mam fundusze na razie

IP i czas połączenia logowane. [21567124]
[29.01.2015] 01:27
Renike
Jestem po zabiegu powiększania piersi u dr Anny Olender (Śląsk). Z efektu jestem bardzo zadowolona, otrzymałam dokładnie to, czego oczekiwałam. Opieka na najwyższym poziomie, ceny też przyzwoite. Mogę polecić.

IP i czas połączenia logowane. [21589798]
[31.01.2015] 01:36
Ojmajle
Jestem po konsultacji u dr Olender, też jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że tak samo będzie po zabiegu, ale jestem spokojna. Na pewno pochwalę się efektami

IP i czas połączenia logowane. [21593230]
[19.11.2017] 18:29
[10.03.2015] 21:36
Lukrecja12
Szczerze polecam panią dr Olender, która przyjmuje w Katowicach. Jestem po zabiegu tej pani i jestem bardzo zadowolona! Profesjonalna opieka medyczna, warunki bardzo dobre, a przede wszystkim pani doktor bardzo zależy na komforcie pacjenta. Cena moim zdaniem znośna. Konsultacje bardzo szczegółowe i fachowe porady.

IP i czas połączenia logowane. [21663721]
[10.03.2015] 23:38
kokokokoton
Znośna, to znaczy ile?

IP i czas połączenia logowane. [21663905]
[15.03.2015] 22:40
Calanika
Jeśli chodzi o zabieg korekcji odstających uszu, to w moim przypadu dr Olender się bardzo sprawdziła. Ale doświadczenie mam tylko w tym temacie, innych zabiegów nie robiłam i raczej (przynajmniej na razie) nie zamierzam. Dr Olender bardzo konkretna, rzeczowa kobieta, wszystko wyjaśniła jaśnie, zrozumiale. Zabieg bez komplikacji, efekt bardzo zadowalający.

IP i czas połączenia logowane. [21671883]
[27.03.2015] 13:48
ritta34
ja znam tylko super chirurga z Polanicy ZDrój dr Łątkowski, u którego miałam powiększane piersi Skusiłam się na zabieg za namową narzeczonego. Wiem, niektórzy powiedzą, że to głupie, ale ja chciałam mu zrobić przyjemność, poza tym mój rozmiar B, który miałam do końca mnie nie satysfakcjonował. Poza tym piękne miejsce ta Polanica, można sobie wypocząć

IP i czas połączenia logowane. [21690375]
[30.04.2015] 23:17
Asmara
Ja jestem po konsultacji u dr Olender. Zabieg zaplanowany na za dwa tygodnie. Pomimo tego, że jestem z Łodzi, zdecydowałam się na zabieg w klinice dr Olender w Żarkach. Znajoma jest po zabiegu powiększania piersi u tej Pani doktor, efekt jest bardzo dobry, ona jest zadowolona. Moim zdaniem piersi wyglądają bardzo naturalnie. A ja po konsultacji też jestem bardzo pozytywnie nastawiona.

IP i czas połączenia logowane. [21748108]
[08.05.2015] 15:09
edziaL
ja byłam u dra Osucha i jestem zachwycona i jego umiejętnościami i tym, jakie ma podejście do pacjentów. Jest naprawdę świetny w tym co robi. Moim zdaniem najlepszy chirurg plastyk, jakiego miałam okazję spotkać.

IP i czas połączenia logowane. [21759480]
[23.06.2015] 16:03
grittt
Łątkowski jest b. dobry, zrobił mi poprawkę nosa po innym chirurgu(nazwiska nie wymienie) także jak już to polecam celować w tych najbardziej rozchwytywanych w Polanicy

IP i czas połączenia logowane. [21831282]
[24.06.2015] 21:23
Pardei
Miałam zabieg rekonstrukcji piersi u dr Olender, w jej klinice w Żarkach. Świetny lekarz, świetny efekt po. Lekarz godny polecenia.

IP i czas połączenia logowane. [21834769]
[28.07.2015] 14:13
marżonell
Kochana nie szukaj blisko tylko szukaj najlepszego. Wal jak w dym do dr Potockiego i Pełki w Warszawie przy Grójeckiego 194. Chodzą tam nawet gwiazdy i to te naprawdę znane a zabiegi wcale nie są szaleńczo drogie.

IP i czas połączenia logowane. [21894867]
[29.07.2015] 09:49
paulina77
a po kim ci Latkowski robił tę poprawkę?

IP i czas połączenia logowane. [21896552]
[31.07.2015] 22:44
Adelin
Zgadzam się, że jeśli chodzi o taką operację, to nie warto szukać blisko, tylko dobrego chirurga. Ja jechałam ponad 200 km, do kliniki w Żarkach, to jest niedaleko Katowic. Podobnie jak ktoś wyżej, operowana byłam przez dr Olender, ode mnie wielki pozytyw.

IP i czas połączenia logowane. [21902143]
[31.08.2015] 22:47
persefona
Jak na Śląsku to koniecznie pani doktor Olender. Przyjmuje na konsultacje w Katowicach, a zabiegi wykonuje w klinice pod miastem w Żarkach. Ja (a właściwie mój nos) jestem bardzo dobrym przykładem na to, że to znakomity lekarz. Efekty przerosły moje oczekiwania, nie wiedziałam, że może być aż tak dobrze. W dodatku słyszałam wiele pozytywnych opinii również wśród innych pacjentek pani doktor

IP i czas połączenia logowane. [21947903]
[03.12.2015] 09:48
julka1986
hej moge polecic fajna strone gdzie znajdziecie duzo polecanych specjalistówwww.znajdzlekarza.pl

IP i czas połączenia logowane. [22091711]
[06.12.2015] 13:19
kilio
Ja byłam u dra Piotra Osucha, muszę przyznać, że jest świetny. Dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg, jak się do niego przygotować i jak długo będzie trwał powrót do pełni sił.

IP i czas połączenia logowane. [22096175]
[22.06.2016] 14:12
busia2s
ja kiedyś byłam na odsysaniu tłuszczu w tej klinice http://www.drchecinski.pl. Wszystko przebiegało bardzo bezpiecznie, tak jak było umówione. Dr Chęciński zajmuje się też m.in. powiększaniem piersi, operacjami nosa. Jeśli szukacie dobrej kliniki z warszawy, to szczerze polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22353001]
[19.11.2016] 15:15
Serina9993
Ja także jestem po operacji plastycznej nosa, którą wykonał mi dr Łątkowski z Polanicy-Zdroju. Lekarz ten ma ogromne, bo 20-letnie już doświadczenie. Co bardzo mnie zachęciło. Konsultacja z nim przebiegła rzeczowo, lekarz cierpliwie odpowiadał na moje pytania oraz wytłumaczył mi jak to wszystko będzie wyglądać. Dzięki dr Łątkowskiemu mój nos wygląda tak jak zawsze chciałam.

IP i czas połączenia logowane. [22524136]
[16.12.2016] 16:12
lolciaolcia
Ja jestem ze slaska ale operacje robiłam aż w Łodzi bo miałam tam sprawdzoną lekarkę - doktor Dorote Żukowską. Wczesniej moja siostra miała u niej zabieg a chciałam wiedzieć że idę w dobre rece i sie nie zawiodłam

IP i czas połączenia logowane. [22561621]
[13.02.2017] 15:46
suski_02
Polecam medycynę estetyczną w tym gabineciewww.lekarze-kolber.pl . Bardzo przyjemna atmosfera, kompleksowe usługi, nie wygórowane ceny i co najważniejsze, efekt jaki był porządny został uzyskany, polecam

IP i czas połączenia logowane. [22644593]
[22.02.2017] 09:50
dominika jatrzenska
Doktor Knakiewicz we Wrocławiu to naprawdę ekspert i artysta jeśli chodzi o rekonstrukcje nosa po wypadku. Wypadek mnie oszpecił a doktorowi udało się ze mnie zrobić na atrakcyjną kobietę na nowo.

IP i czas połączenia logowane. [22653964]
[07.03.2017] 23:42
Marenita
Zgadzam się z opiniami wyżej, dotyczącymi dr Olender. Ja niedawno miałam przeprowadzony zabieg powiększania piersi w klinice Pani doktor - http://drolender.pl wszystko wyszło bardzo dobrze. Klinika w Żarkach Letnisko na najwyższym poziomie, zresztą, co do opieki na miejscu też nie mam żadnych zastrzeżeń.

IP i czas połączenia logowane. [22670139]
[16.03.2017] 16:39
KarolkASZ
ja bardzo polecam bardzo kontaktowego, dobrze tłumaczącego chirurga plastycznego z Katowic, dr Sierociński. Ma gabinet w centrum, operuje w Euromedic. Duże doświadczenie. Mi idealnie dobrał implanty ...

IP i czas połączenia logowane. [22680259]
[25.04.2017] 10:41
nakretkahoreca
Jestem zadowolona z zabiegu u doktora Knakiewicza gdzie póki co zdecydowałam się na powiększenie ust, ale już czuję że wrócę po więcej. Spodobały mi się wizualizacje, dzięki którym łatwiej mi było sobie wyobrazić jak by wyglądały moje nowe, większe piersi.

IP i czas połączenia logowane. [22719967]
[23.05.2017] 14:28
kotoko91
OD chirurgii estetycznej szczerze polecam też właśniewww.lekarze-kolber.pl . Sama kiedyś tam jeździłam, byłam zadowolona, zawsze polecam ten gabinet.

IP i czas połączenia logowane. [22738335]
[23.05.2017] 16:52
idiotyczny nick z numerkiem
Polecać to sobie możesz jak zapłacisz za reklamę, darmowy reklamodawco z komercyjnego gabinetu.

IP i czas połączenia logowane. [22738424]
[21.06.2017] 08:43
Anesssska
mam powiększane usta wlasna tkanka i efekt jest niesamowicie dobry, nie spodziewalam się, ze to będzie wyglądało aż tak naturalnie. Operacja trwala godzinę, dochodzilam do siebie bardzo szybko, a jeśli chodzi o efekt to tak jak mowil mi mój dr Łątkowski efekt jest trwały, utrzymuje się wiele lat jak nie do konca zycia!

IP i czas połączenia logowane. [22755825]
[21.06.2017] 12:21
ale kwasy
To już nie jesteś Baniulka z działu "Szukam...", Łątkowski bez czci i honoru lub jego przydupasie?

IP i czas połączenia logowane. [22755956]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat