o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Reality show
 » Odpowiedz na ten temat

Łóżko do sypialni

1 2 3 4 Strony tematu:
[21.09.2016] 14:15
mikoska22
Ja zdecydowanie wolę kupić łóżko (ramę) osobno i materac osobno. Materace miewają jednak nieco krótszą żywotność, niż ramy z drewna, więc dobrze jest mieć możliwość wymienienia ich na nowe.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22450422]
[21.09.2016] 21:51
talaga
Spokojnie możesz kupić i materac, i ramę łóżka w jednym miejscu. Wybierz jednak uważnie sklep- tak, żeby mieć pewność, że rzeczy, które zamawiasz będą dobrej jakości. Sprawdź na przykład http://visby.pl/ , mają gotowe zestawy z wygodnymi materacami kokosowymi.

IP i czas połączenia logowane. [22450888]
[27.09.2016] 13:31
szazaz
Uważam, że warto zainwestować w taki materac, który posłuży nam latami. Dobrej jakości, sprawdzonej marki, bo nawet zdrowe osoby potrzebują odpowiedniego materaca, żeby w przyszłości nie nabawić się kłopotów z kręgosłupem. My mamy takie dopasowujący się z agaty do kształtu ciała, super jest

IP i czas połączenia logowane. [22456760]
[29.09.2016] 16:14
amina88
Łóżko i materac kupiliśmy w Agacie, łózko ładne, proste i nowoczesne takie jak nasze wnętrze a materac bardzo wygodny. Na materac nie ma co żałować kasy bo od niego zależy czy będziemy się wysypiać .

IP i czas połączenia logowane. [22459247]
[03.10.2016] 19:53
iszac
W agacie fakt, każdy może wybrać coś dla siebie w rozsądnych cenach jeśli tyko się poszuka. Poza tym swietne łóżka do sypialni mają i wygodne materace a to przecież podstawa

IP i czas połączenia logowane. [22463755]
[24.10.2017] 13:07
[07.10.2016] 00:03
mieszczek  pawel_mieszczak@tlen.pl
ja mam lozko z ikea i nie narzekam

IP i czas połączenia logowane. [22468382]
[11.10.2016] 10:51
hellina
Jestem na etapie poszukiwań, poszukuję dużego, wygodnego łóżka w raczej nowoczesnym stylu do tego komoda.

IP i czas połączenia logowane. [22473544]
[23.10.2016] 14:27
alszkaa
W agacie w zasadzie każdy może wybrać coś dla siebie w rozsądnych cenach jeśli tyko się poszuka. Świetne łóżka do sypialni, materace, komody szafy itp

IP i czas połączenia logowane. [22489743]
[25.10.2016] 13:24
akaja
Solidne łóżka a do tego o fajnym wyglądzie mają Italmeblehttp://www.italmeblewarszawa.pl/oferta/meble Włoska jakość, wiadomo, że porządna, a nie taśmówka. No i ten design, Włosi na tym się jeszcze lepiej znają

IP i czas połączenia logowane. [22492372]
[04.11.2016] 18:32
gabinka
My te z kupiliśmy łóżko w agacie, potem dokupiliśmy z tej samej kolekcji szafę i komodę, ale jednak najważniejszym wyborem był materac nero do którego nie mieliśmy żadnych watpliwości, mega się na nim spi

IP i czas połączenia logowane. [22505836]
[05.11.2016] 18:49
rilotta
No wlasnie grunt to materac, ja jestem teraz na etapie poszukiwania ale chyba się skusze i wstapie do agaty

IP i czas połączenia logowane. [22506767]
[08.11.2016] 12:58
Friday77
No i całe szczęście że już koniec tego remontu w sypialni. Ostatnim akcentem tego było kupno łóżka z oferty http://florimeble.pl/126-lozka-do-sypialni Swoją drogą na prawdę super sklep i każdy powinien tam zajrzeć. Jestem zadowolony z mojego nowego łózka. Sklep ten cieszy się dużą popularnością i można w internecie przeczytać sporo opinii na ich temat.

IP i czas połączenia logowane. [22510532]
[08.11.2016] 21:48
maryla343
Ja nie znam tego sklepu, ale mieszkam niedaleko salonu Agaty to tam najczęściej zaglądam. Maja bardzo duzy wybór mebli to w jednym sklepie wszystko mozna kupic

IP i czas połączenia logowane. [22511298]
[09.11.2016] 20:31
rivennna
fajny bogato wyposazony salon, kupowałam tam nie jeden mebel to moge pochwalic

IP i czas połączenia logowane. [22512639]
[07.12.2016] 13:09
Kluseek
A czy kojarzycie ofertę http://meblekalwaria.eu/meble ,sypialnie ? Wg mnie mają bardzo ciekawe propozycje

IP i czas połączenia logowane. [22549206]
[20.12.2016] 12:46
Ludmiła88
Gdybym sama miała wybrać jakieś łóżko do sypialni, na pewno postawiłabym na produkt wysokiej jakości. Tego typu meble można kupić, korzystając z oferty https://meblezych.pl/ , przy czym są tam dostępne łóżka utrzymane zarówno w stylistyce prowansalskiej, jak i skandynawskiej, które świetnie się prezentują.

IP i czas połączenia logowane. [22566345]
[04.01.2017] 18:49
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22587605]
[12.01.2017] 20:02
Ulka Kólka
Łóżko musi być wygodne najwięcej wygody daje nam materac, ale łóżko i jego wygląd też jest ważny. Ładne, eleganckie w każdym stylu klasycznym, eleganckim, nowoczesnym, minimalistycznym, uniwersalnym, vintage i wielu innych https://stylowo-mieszkam.pl/ znalazłam je na stylowo mieszkam

IP i czas połączenia logowane. [22598935]
[17.01.2017] 18:05
pysia12345
Ja mam łóżko z IKEI firmy Malm. Materaca nie chciałam tam kupować. Miałam ogromny dylemat. Szukałam odpowiedzi w Internecie na swoje pytania i trafiłam na mega przystępny blog. Warto zajrzeć na:www.materaceblog.pl

IP i czas połączenia logowane. [22605609]
[19.01.2017] 18:31
gabrycha33
Mam umeblowaną sypialnie w agacie i meble sa w porządku nie mam powodów do narzekać ani złego słowa powiedzieć nie mogę, a materac Linea jest super.

IP i czas połączenia logowane. [22608134]
[24.01.2017] 11:42
olli32
Tutaj http://www.promarkmeble24.pl/category/lozka- do-sypialni też mają ładne łóżka do sypialni. Takie w moim stylu. Lubię meble tapicerowane, a do tego wysokie zagłówki Zresztą teraz takie stylizacje są najmodniejsze.

IP i czas połączenia logowane. [22613633]
[28.01.2017] 16:39
lavi_77
Zdecydowanie drewniane, bo nawet jak coś trzaśnie, można spokojnie to naprawić bez konieczności kupowania nowego Mi w prawdzie nigdy nic nie hukło, jednak znałam takie przypadki, że podobne sytuacje się zdarzały. Polecam tą firmęwww.eversleep.pl , ma naprawdę dobre jakościowo łóżka oraz materace. Nie miałam okazji skorzystać z ich innych dobrodziejstw, bo jest ich naprawdę wiele, każdy chyba znajdzie tam coś dla siebie dlatego polecam zajrzeć : )

IP i czas połączenia logowane. [22618780]
[28.01.2017] 17:21
forumowiczkaa
Ja kupiłam drewniane , ale bez materaca, teraz zastanawiam się jaki materac do tego kupić. Lepsza pianka czy sprężyna? Z jakiej fiemy polecacie?

IP i czas połączenia logowane. [22618836]
[06.02.2017] 23:32
Super-Sofa
Sen jest podstawą regeneracji organizmu, a drewno to niezwykle szlachetny materiał meblarski. Polecamy solidne łóżka drewniane, wykonane ze starannie wyselekcjonowanego, bezsęcznego drewna bukowego, dębu lub jesionu.
Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie na http://www.super-sofa.pl/ z pewnością pozwoli znaleźć meble dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa.pl

IP i czas połączenia logowane. [22636769]
[17.02.2017] 13:31
olcia558
Ja mam świetne łóżko DOLORES 160x200, śpię w nim niczym niemowlak po całym dniu dokuczania rodzicom Jest mega komfortowe, dobrano nam również do niego świetny materac, naprawdę rewelacja! Wcześniej mieliśmy zwykły tapczan od teściów, co za ulga, że w końcu się zebraliśmy i kupiliśmy normalne łózko. Szkoda, ze zajęło nam to ponad 10 lat, ale lepiej późno niż wcale : D Jeśli ktoś tez się mierzy z zamiarem zakupu, bardzo polecamwww.eversleep.pl do tego znalazłam również u nich mega funkcjonalne pokrowce na materac : )))

IP i czas połączenia logowane. [22648831]
[26.02.2017] 23:15
oreola
forumowiczkaa (17.01.2017.28 17:21):
Ja kupiłam drewniane , ale bez materaca, teraz zastanawiam się jaki materac do tego kupić. Lepsza pianka czy sprężyna? Z jakiej fiemy polecacie?

Ja mam sprężynę z hilding, nie bardzo jestem przekonana do piankowych, wydaje mi się, że te sprężynowe są bardziej wytrzymałe i lepsze dla kręgosłupa. Dobrze Mi się śpi i jestem zadowolona, nie mam też problemów z zapadaniem się, czy też z nadmierną twardością materaca.

IP i czas połączenia logowane. [22659953]
[27.02.2017] 09:13
annaSokolowska
Ja w sypialni mam łóżko Arco -marki Vieri Divani. Jest mega wygodne no i eleganckie, a taki styl lubię najbardziej. Meble muszą się dobrze prezentować

IP i czas połączenia logowane. [22660141]
[01.03.2017] 11:17
silviaremo
My mamy zwykłe proste sosnowe łóżko, mieszkamy w górach, dom zbudowany z bali, więc i meble tematycznie dopasowane, mąż kocha surowe drewno. Zastanawiamy się jednak nad wymianą materaca, aktualnie mamy kokosowy, ale już nieźle zużyty, czy powiada ktoś z Was materac piankowy? taki jak tu http://dobryzdrowysen.pl/oferta/materace/mat erace-piankowe zależy mi żeby mnie nigdzie nie uciskał, czytałam że piankowe świetnie dostosowują się do ciała

IP i czas połączenia logowane. [22662784]
[14.03.2017] 10:46
Magdasar
Ja polecam wizytę w sklepie z materacami w Krakowie Materace dla Ciebie http://materace-krakow.pl/. Kupiłam tam materac kieszeniowy oraz dobrałam łóżko i jestem bardzo zadowolony

IP i czas połączenia logowane. [22677104]
[19.03.2017] 21:33
kikiki89
Mi bardzo podobają się łóżka w stylu kolonialnym. Są świetne jesli chodzi o wystrój wnętrza. Sama mam takie u siebie. Kupowałam je w sklepie indyjskim http://mebleramadan.pl/meble-kolonialne/lozk a. dobra cena, zrobione z drewna. Mam już je dość długo i naprawdę dobrze się sprawdza

IP i czas połączenia logowane. [22683887]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat