o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Nie kupujcie szkodliwych tabletek z sibutraminą reklamowanych przez doktorka,

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[01.01.2015] 18:42
tylko DNP
właściciela firmy. Reklamowanych za free, co należy wyraźnie podkreślić. Szkoda mu kasy na oficjalne wykupienie reklamy, woli zjadać gówno spod siebie.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.01.2015] 13:24
DoktorOdchudzanie.pl
Niestety spamerze trucizny DNP od ktorej ludzie umieraja. Mamy bardzo duzo klientow z tego forum, ktorzy bardzo cenia sobie sibutramine jako skuteczny srodek odchudzajacy. Spamuj dalej i trac swoj czas zamiast zmienic cos w swoim zyciu i poprawic jakos swojego zycia wolisz tracic czas na bezproduktywne spamowanie. Wymysl cos na czym zarobisz, daj ludziom cos czego potrzebuja i nie namawiaj ich na lykanie DNP bo od tego sie umiera. DoktorOdchudzanie.pl - najlepsza apteka z lekami na odchudzanie (Meridia, Sibutril, Sibutramina, Adipex)

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21535984]
[02.01.2015] 17:26
Anali_89
Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po Robespierre10.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie Robespierre10 i waga spada.Obecnie ważę 69 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące.

IP i czas połączenia logowane. [21536393]
[02.01.2015] 17:29
uwaga, darmowy reklamodawca
Oczywiście reklamodawca doktorek nie odniósł się do meritum wypowiedzi, czyli do umieszczania przez siebie darmowych reklam na forum, a jedynie do szkodliwości DNP.

IP i czas połączenia logowane. [21536402]
[02.01.2015] 20:05
Tiaggoo
Spróbowałam Duoslimu schudłam i jestem szczęśliwa.Duoslim, to pierwszy produkt , który mi pomógł. Wszystkie inne przed nim to było wyrzucenie pieniędzy w błoto. A te tabletki bez głośnej telewizyjnej reklamy działa rewelacyjnie.Miesięczne stosowanie i zrzuciłam 6 kg.
Polecam wszystkim odchudzającym się osoba.

IP i czas połączenia logowane. [21536695]
[25.09.2017] 15:33
[03.01.2015] 16:38
gruchella
Zawsze byłam kobietą, o której można by powiedzieć, że jest taka w sam raz ani za chuda, ani za gruba. Nie martwiłam się o swoją wagę, miałam powodzenie u mężczyzn, jadłam to co chciałam, ale wiadomo w umiarkowanych ilościach Znajome zazdrościły mi, że mam tak dobrą przemianę materii. Nie podobały mi się tylko moje uda, dlatego też zdecydowałam się na aerobik i bieganie ale nie robiłam tego wyczynowo, może raz na tydzień. I tak moja waga pozostawała bez zmian
Trzy lata temu poznałam mojego wymarzonego partnera (kochanka) i szybko zaszłam z nim w ciążę. Bardzo przytyłam w jej czasie, ale byłam przekonana, że spowodowana jest to tym, że mam w brzuszku dzidziusia. Po porodzie jednak nic się nie zmieniło, dalej myślałam, że to stan przejściowy (przytyłam 12kg). Niestety waga pozostawała wobec mnie nieugięta.
Nie wiedziałam zupełnie co robić. Nie miałam czasu na ćwiczenia czy diety, bo musiałam zająć się moim maleństwem. Spowodowało to, że ostatecznie przytyłam od ciąży 20 kg. Miałam tego serdecznie dość.
Rodzina śmiała się ze mnie, że zrobiłam się jak świnka. Zauważyłam również, że konkubent zaczyna robić w stosunku do mnie dziwne aluzje (teksty w stylu czy ty aby nie za dużo jesz, albo pobiegaj też z małym dobrze Ci zrobi, weszły na stałe do jego języka). Zaczęłam czuć się bardzo niekomfortowo, moja waga stała się dla mnie głównym problemem funkcjonowania.
Zaczęłam stosować różne diety, ale nie doprowadzały one zupełnie do niczego. Po wielu miesiącach walki ostatecznie schudłam 2 kilo, a było to zdecydowanie za mało. Tyle wyrzeczeń, tyle determinacji, tyle starań i wszystko poszło na marne.
Któregoś razu podczas pobytu u lekarza, usłyszałam rozmowę dwóch pań, które mówiły o tabletkach na odchudzanie. Jedna z nich zachwalała zalety tego cudownego specyfiku, który ponoć przywiozła jej znajoma ze Szwajcarii. Włączyłam się do rozmowy i postanowiłam spróbować tego suplementu. Nie miałam już zupełnie nic do stracenia, to była moja ostatnia deska ratunku. Wybrałam się do apteki i kupiłam Robespierre10 suplement diety wspomagający odchudzanie. W aptece oczywiście wypytałam o wszystko ze szczegółami. Okazało się, że on ma właściwości oczyszczające organizm, że jest absolutnie nieszkodliwy i że klienci bardzo go sobie chwalą. Zdecydowałam się, wyjęłam gotówkę i ruszyłam do domu. Mija już 4 miesiąc od kiedy stosuje Robespierre10. Jest on dodatkiem do mojej diety, jednak nie jest to jakaś katorga pełna wyrzeczeń, a raczej zrównoważone spożywanie posiłków zdrowych i domowych. Efekty są naprawdę zniewalające. Udało mi się już zrzucić 11kg! To zdecydowanie więcej niż dzięki wszystkim dietom cud razem wziętych. Robespierre10 pomógł mi odnaleźć po raz kolejny sens życia I nie traktujcie tego jako kryptoreklamę. Nie jestem zwolenniczką zachwalania jakichkolwiek produktów, ale powyższe tabletki naprawdę mi pomogły. Mogę śmiało polecić je wszystkim, którzy mają problemy z odchudzaniem

IP i czas połączenia logowane. [21538327]
[03.01.2015] 17:38
grzesznica
gruchella (15.01.2015.03 16:38):
Zawsze byłam kobietą, o której można by powiedzieć, że jest taka w sam raz ani za chuda, ani za gruba. Nie martwiłam się o swoją wagę, miałam powodzenie u mężczyzn, jadłam to co chciałam, ale wiadomo w umiarkowanych ilościach Znajome zazdrościły mi, że mam tak dobrą przemianę materii. Nie podobały mi się tylko moje uda, dlatego też zdecydowałam się na aerobik i bieganie ale nie robiłam tego wyczynowo, może raz na tydzień. I tak moja waga pozostawała bez zmian
Trzy lata temu poznałam mojego wymarzonego partnera (kochanka) i szybko zaszłam z nim w ciążę. Bardzo przytyłam w jej czasie, ale byłam przekonana, że spowodowana jest to tym, że mam w brzuszku dzidziusia. Po porodzie jednak nic się nie zmieniło, dalej myślałam, że to stan przejściowy (przytyłam 12kg). Niestety waga pozostawała wobec mnie nieugięta.
Nie wiedziałam zupełnie co robić. Nie miałam czasu na ćwiczenia czy diety, bo musiałam zająć się moim maleństwem. Spowodowało to, że ostatecznie przytyłam od ciąży 20 kg. Miałam tego serdecznie dość.
Rodzina śmiała się ze mnie, że zrobiłam się jak świnka. Zauważyłam również, że konkubent zaczyna robić w stosunku do mnie dziwne aluzje (teksty w stylu czy ty aby nie za dużo jesz, albo pobiegaj też z małym dobrze Ci zrobi, weszły na stałe do jego języka). Zaczęłam czuć się bardzo niekomfortowo, moja waga stała się dla mnie głównym problemem funkcjonowania.
Zaczęłam stosować różne diety, ale nie doprowadzały one zupełnie do niczego. Po wielu miesiącach walki ostatecznie schudłam 2 kilo, a było to zdecydowanie za mało. Tyle wyrzeczeń, tyle determinacji, tyle starań i wszystko poszło na marne.
Któregoś razu podczas pobytu u lekarza, usłyszałam rozmowę dwóch pań, które mówiły o tabletkach na odchudzanie. Jedna z nich zachwalała zalety tego cudownego specyfiku, który ponoć przywiozła jej znajoma ze Szwajcarii. Włączyłam się do rozmowy i postanowiłam spróbować tego suplementu. Nie miałam już zupełnie nic do stracenia, to była moja ostatnia deska ratunku. Wybrałam się do apteki i kupiłam Robespierre10 suplement diety wspomagający odchudzanie. W aptece oczywiście wypytałam o wszystko ze szczegółami. Okazało się, że on ma właściwości oczyszczające organizm, że jest absolutnie nieszkodliwy i że klienci bardzo go sobie chwalą. Zdecydowałam się, wyjęłam gotówkę i ruszyłam do domu. Mija już 4 miesiąc od kiedy stosuje Robespierre10. Jest on dodatkiem do mojej diety, jednak nie jest to jakaś katorga pełna wyrzeczeń, a raczej zrównoważone spożywanie posiłków zdrowych i domowych. Efekty są naprawdę zniewalające. Udało mi się już zrzucić 11kg! To zdecydowanie więcej niż dzięki wszystkim dietom cud razem wziętych. Robespierre10 pomógł mi odnaleźć po raz kolejny sens życia I nie traktujcie tego jako kryptoreklamę. Nie jestem zwolenniczką zachwalania jakichkolwiek produktów, ale powyższe tabletki naprawdę mi pomogły. Mogę śmiało polecić je wszystkim, którzy mają problemy z odchudzaniem

sibutramina jako lek została wycofana z powodu szkodliwości w Polsce można ją kupić tylko na czarnym rynku, są leki odchudzające które w swoim składzie mają sibutraminę, ale to nie oznacza że nie są szkodliwe, u nas wszystko działa po tyle, dopiero jak kilkaset osób straci zdrowie wtedy przez kilka lat będą się zatanawiać nad wycofaniem tego leku,

IP i czas połączenia logowane. [21538445]
[03.01.2015] 20:37
gruchella
W mojej wypowiedzi nie ma słowa sibutramina.

IP i czas połączenia logowane. [21538818]
[06.01.2015] 11:07
opisssssw
UWAGA!! Uwaga na oszustow z Forever slim! Po przeanalizowaniu ponad 100 wpisow latwo mozna zauwazyc, ze pisala ja jedna osoba! W niektorych forach widac, ze sa wysylane z jednego IP! Przyklad na gazeta.pl 3 tematy o odchudzaniu nie ruszane od dawna przez nikogo, nagle w ciagu 10 minut w 3 roznych tematach, niby 3 rozne osoby wychwalaja forever slim, potem znowu cisza... jak widac to manipulacja i komentarze pisane przez sprzedawcow tego. UWAGA Rowniez na oszustow, ktorzy robia niby strony rankingami 4-5 srodkow, bo tak najprawde, wszystkie te srodki, sa sprzedawane przez jedna osobe, Przyklad takiej strony z oszustwem i tabletkinaodchudzanieranking.wordpres

IP i czas połączenia logowane. [21543657]
[06.01.2015] 15:26
DoktorOdchudzanie.pl
Forum jest niemilosiernie zaspamowana. Jak nie idiota od DNP ktory chce zeby ludzie umierali to wszelkiej masci spamierzy sciem produktow slimcostam. Zrozumcie ze i tak nikt nie czyta waszych wypocin. DoktorOdchudzanie.pl - najlepsza apteka z lekami na odchudzanie (Meridia, Sibutril, Sibutramina, Adipex)

IP i czas połączenia logowane. [21544247]
[06.01.2015] 16:50
opla
Mi udało się schudnąć dzięki tabletką DNP.Może nie mam za dużego porównania bo stosowałam tylko te tabletki.Spadek wagi jest na prawdę duży i jeżeli jeszcze raz miałabym podjąć decyzję jakie tabletki wybrać powtórnie wybrałabym DNP.

IP i czas połączenia logowane. [21544426]
[13.01.2015] 12:36
miluna
a ja biorę Blackberry 1000 - dzięki niemu czuję się pełna energii, zadowolona z życia, no i mam mnóstwo chęci do działania. odnoszę wrażenia, że od kiedy zażywam ten suplement (około 2 miesięcy biorę) to jestem bardziej wydajna w pracy. a po pracy nie siedzę w domu, tylko mam ochotę na aktywne spędzanie wolnego czasu. i najważniejsze, że ten preparat to nie żadna chemia, bo oparty jest na bazie naturalnych składników. warto kupić! polecam.

IP i czas połączenia logowane. [21557955]
[01.02.2015] 15:45
lujjkowa
Tylko baca centrum, darmowi reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21595392]
[01.02.2015] 19:43
korba12345
Tylko DNP jest skuteczne, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [21595865]
[02.02.2015] 12:39
tresAZ
Stosowałam Novoslim miesiąc, żadnych efektów!
Przed zakupem czytałam różne opinie na forach i zwyczajnie dałam się nabrać. To były tylko wpisy reklamowe. Bardzo chyba chciałam wierzyć, że Novoslim to taki cudny specyfik. Jednak tabletki to bzdura i nie pomogą w odchudzaniu, ani te ani żadne inne. Niby oczywiste, ale te opinie były takie entuzjastyczne... Stara a głupia, dałam się nabrać. Stracona kasa, dobrze że tylko 1 opakowanie a nie od razu 3 jak czytam, że co poniektórzy kupili.
Kilka spostrzeżeń.
-nie stosowałam drastycznej diety, raczej normalne, umiarkowane jedzenie,dużo warzyw, owoców, ale też słodycze, najczęściej lody, czyli normalnie, więc ani nie przytyłam ani nie schudłam, tylko po co tabletki?? Bez różnicy, więc po co stosować? Jak bym stosowała dietę 1200 i ćwiczenia, ruch, możliwe że bym schudła, ale nie dzięki tabsom!
-nie odczuwałam żadnej zmiany w łaknieniu, czyli nadal byłam głodna jak nie zjadłam, a nawet miałam ochotę na podjadanie, Podsumowując, dałam się nabrać na reklamę, jak dziecko.
Jak jeszcze raz, na spokojnie przeczytałam wpisy pełne zachwytów nad Novoslimem to już wyraźnie mozna było wychwycić te opinie reklamowe, sztuczne, bez konkretów, pisane na zamówienie. Podsumowując:
Nie ma lekko, TABLETKI NIE DZIAŁAJĄ, Novoslim, stracone pienądze, rozwiewam złudzenia zdesperowanych i chcących schudnąć tak jak ja, ze aż czasami tracimy zdrowy rozsądek. P.S.
opinia moja, własna, niech się ktoś nie łudzi, że konkurencja, albo nie wiadomo co tam jeszcze, jak nie przekonałam szukających opinii przed zakupem, to pozostaje wywalić pieniądze i samemu sęe przekonać, że cudów nie ma

IP i czas połączenia logowane. [21596983]
[16.02.2015] 12:02
kasiuniakowalenko
Witam
Biorę tabletki Robespierre10 od 2 miesięcy, schudłam 4 kilo!! Po około 2 tygodniach zażywania zauważyłam , że nie mam takiej ochoty na słodycze jak wcześniej( zapewne zasługa chromu, który te tabletki zawierają) a jadłam wcześniej batoniki w ogromnych ilościach, teraz nawet nie słodzę kawy, po prostu słodkie rzeczy mi nie smakują. Ale przyznam , że same tabletki to nie wszystko , równocześnie z rozpoczęciem kuracji z Robespierre10 zaczęłam chodzic na basen 2 razy w tygodniu. Efekty są zachwycające. Polecam gorąco!!! Efektów ubocznych nie zaobserwowałam.
Aha, zielona kawa, jagody i forverslim nie działają, to placebo.

IP i czas połączenia logowane. [21621607]
[21.02.2015] 12:37
Barbari80
Ja polecam przede wszystkim naturalne tabletki na odchudzanie, bo z jednej strony poprawiają zdrowie, a z drugiej bezpiecznie odchudzają. Polecam zapoznać się z artykułem np. o sposobie działania BlackBerry BioR10 czyli ketonów z jeżyn:www.ketonyzjezyn.pl/black-berry-bior10-opini e-cena-i-sklad/

IP i czas połączenia logowane. [21630367]
[28.02.2015] 12:26
buahaha
Pożryjcie się reklamodawcy, agenci reklamowi.

IP i czas połączenia logowane. [21643774]
[08.03.2015] 11:51
Jarczecha
Nie dajcie się złapać reklamodawcom, chude dupy, na placebo typu kawa (nie ważne jakiego koloru). Na odchudzanie to całkiem nie działa. Tylko DNP jest skutecznym środkiem, darmowi reklamodawcy, pracownicy sprzedaży. 14 kg mnie bez efektu jajo mówi samo za siebie.
p.s. Moja koleżanka schudła już 13,5

IP i czas połączenia logowane. [21659058]
[15.03.2015] 12:23
barbara.frankowich
Mogę tylko potwierdzić skuteczność IQslimu.U mnie te tabletki spisały się super.Schudłam dzięki nim dokładnie 14,5 kg a najważniejsze dla mnie jest to że nie było po nim efektu jajo tak jak to mi się przydarzyło po innym suplemencie.

IP i czas połączenia logowane. [21670884]
[22.03.2015] 12:16
Marika Boniecka
Tylko duoslim jest skuteczny, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21681332]
[04.04.2015] 16:31
gorylla
Najlepszym środkiem na odchudzanie są ketony z jeżyn czyli BlackBerry Bio10R. Schudłam już 12 kg, a moja koleżanka 10. Kupuję je nawww.ketonyzjezyn.pl

IP i czas połączenia logowane. [21703168]
[18.04.2015] 12:20
fammmkowa
Biorę DNP już 4 miesiące. 12 kg mniej! Nie wierzcie w żadne tam forever max, duoslimy ani ketony co wam wciskają agenci reklamowi.

IP i czas połączenia logowane. [21726232]
[26.04.2015] 10:22
marzneOlkosf
Ciekawy suplement namierzyłam ostatnio na stroniewww.ketonyzjezyn.pl. Z jednej strony działa na wzmocnienie, ale też przyśpiesza metabolizm i dobrze oczyszcza organizm ze złogów niestrawionego jedzenia.

IP i czas połączenia logowane. [21739975]
[03.05.2015] 16:41
micholwi
Tylko Tapeworm Diet, pracownicy firm! Reszta to placebo

IP i czas połączenia logowane. [21751883]
[15.05.2015] 00:19
milenka22
Nieszkodliwe tabletki kupuje na suplima.pl, dobra cena i szybka wysyłka oraz efekty. Może nie są gigantyczne ale stale

IP i czas połączenia logowane. [21768654]
[15.05.2015] 12:35
Kasiula1243
Staram się schudnąć od ostatniego lata, kiedy wstydziłam się pojechać ze znajomymi na plażę, żeby tylko nie zobaczyli mnie w bikini. Przy wzroście 172cm ważyłam 86kg. Przez całą jesień i zimę próbowałam różnych diet i tabletek typu slimcea, forverslim i wiele innych na odchudzanie. Wszystko to albo nic nie działało albo tylko po wszystkim występował jeszcze dodatkowo efekt jajo. Na sylwestrze zobaczyłam się z moją przyjaciółką, która teraz mieszka w Monachium. Poleciła mi skorzystać z suplementu z jeżyn BlackBerry BioR10. Mówiła że korzysta z niego od ponad pół roku i wcale nie musi trzymać żadnej diety, a warto dodać że figurę ma na prawdę świetną. Jednak po moich wcześniejszych przejściach z różnymi suplementami nie bardzo chciałam dać się namówić na kolejną próbę. Aktualnie jestem po 3 miesiącach zażywania Ketonów z jeżyn czyli BlacBerry BioR10, straciłam 11kg i 8cm w talii! Na prawdę uwierzyłam, że to działa, jeżeli macie podobny problem do mojego, polecam zamówić ze stronywww.ketonyzjezyn.pl
ja dodatkowo w prezencie dostałam płytę DVD ćwiczeń z Mel B
walczcie do końca!

IP i czas połączenia logowane. [21769062]
[16.05.2015] 16:44
milenka23
W dupie z waszymi sokami z buraków i innymi placebo! Tylko DNP jest skutecznym środkiem na odchudzanie, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [21770541]
[27.05.2015] 11:45
Kiwi33
A ja mogę wam polecić nowy, rewelacyjny środek na odchudzanie Anoreslim. wypatrzyła go koleżanka z pracy. Zawiera ekstrakt z kiwi, jest więc suplementem naturalnym. Jest w sprzedaży dopiero od miesiąca i tyleż czasu go stosuję. Rezultat 5 kg mniej! Mam zamiar brać go jeszcze trzy miesiące bo planuję zrzucić łącznie 15 kg. Mam nadzieję że nie wystąpi efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [21785552]
[31.05.2015] 12:38
Lena Trendzka
zdecodywałam się DNP równiez po opiniach. Opiniach z sieci ale również opiniach koleżanek które stosowały tabletki DNP. Warto było bo schudłam na nich 14kg bez większego wysiłku i bez efektu jajo. Jedynie podstawowej diecie. Wcześniej stosowałam mango slimceę i foreverslim ale okazały się reklamodawczym placebo.

IP i czas połączenia logowane. [21790893]
[07.06.2015] 12:29
clitoris
jak do diety która mamy również będziemy stosować suplement DNP to spadek wagi przerośnie Wasze oczekiwania. Ja jestem w szoku i mega zadowolona jak odchudzanie nagle stało się dla mnie proste.

IP i czas połączenia logowane. [21802210]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat