o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Posuwanie cudzej żony przy jej mężu

1 2 3 4 5   » 14 Strony tematu:
[03.08.2015] 00:06
max40
Do dojrzaly50 (15.06.2015.26 23:15):
Do dojrzaly50. My parka z obrzeza slaskiego I malopolski...mloda ktora szuka dojrzalego...daj namiar na siebie

Również z obrzeża małopolski i śląskiego tyle że po 40-tce. Jeśli chętni to czekam na kontakt mailowy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21905139]
[03.08.2015] 10:49
dojrzaly 50 pomorskie
max40 (15.08.2015.03 00:06):
Do dojrzaly50. My parka z obrzeza slaskiego I malopolski...mloda ktora szuka dojrzalego...daj namiar na siebie

Również z obrzeża małopolski i śląskiego tyle że po 40-tce. Jeśli chętni to czekam na kontakt mailowy

Jeśli by była jakaś chętna para z okolic Starogardu Gd./ Pruszcza to proszę o kontakt. Pozdrówka

IP i czas połączenia logowane. [21905379]
[03.08.2015] 22:55
gryszka97
Mam problemy z pocztą ledwo tu udaje mi się pisać jutro ktoś to obejrzy .Póki co mogę podzielić się którąś przygodą ,gdy żona doprawiła mi rogi.

IP i czas połączenia logowane. [21906464]
[03.08.2015] 23:46
zwyczajny
gryszka97 (15.08.2015.03 22:55):
Mam problemy z pocztą ledwo tu udaje mi się pisać jutro ktoś to obejrzy .Póki co mogę podzielić się którąś przygodą ,gdy żona doprawiła mi rogi.

daj @ ?

IP i czas połączenia logowane. [21906552]
[04.08.2015] 02:36
gryszka97
Jesteśmy małżeństwem od 20l ona podoba się mężczyznom i ma to coś że ich pociąga,w seksie uległa lubi ostre traktowanie i zdecydowanych aż namolnych ,typowych maczo,takim jeszcze nie odmówiła.Ma dziwne upodobania nie lubi robić typowej łaski ale jak ja wziąć za włosy i na siłę wydymac aż się krztusi to odpływa z podniecenia i przelknie soczek jakby to był dobry trunek.lubi penetracje dloniol na granicy bólu,wulgarne wyzwanie od suk itd,kiedyś została zgwałcona przez dwóch cyganów i podczas gdy ją wygrywali ciagali za włosy przeżyła orgazm chyba że strachu?Jak sama mówi o sobie że chyba jest poje....a na.W czasie gdy mnie zdradza jak ktoś ciągnie ja gdzieś w ustronne miejsce by ja tylko wydymac jak szmatę i pozbyć się nadmiaru spermy plugawjac jej usta i odbierając godność,mówi że znów czuła spazmy jak kiedyś,trochę to nienormalne przyznacie,i dlatego nie chce jakiś ustawionych randek gdzie poczucie bezpieczeństwa i przewidziane z góry scenariusz nie dadzą jej tej rozkoszy.poza tym jesteśmy normalnym małżeństwem na poziomie tylko sex lubimy nietypowy i za to ją kocham.A inne pary z porządnych kochających się związkach pozdrawiam ,lecz nie zazdroszczę wolimy być bardziej nietypowi niż ukrywać przed sobą pragnienia nawet te chore.

IP i czas połączenia logowane. [21906638]
[15.12.2017] 01:45
[05.08.2015] 12:41
kristofer4068@tlen.pl
Dobry temat

IP i czas połączenia logowane. [21908637]
[07.08.2015] 08:06
niunieczka
A mi drodzy panowie od pewnego czasu marzy się seks z chłopakiem i jego matką. Chciałbym, żeby kiedyś nas przyłapała w sypialni i do nas dołączyła. Wiecie co mam na myśli? Chodzi mi o coś takiego http://redtube.net.pl/video/77853/posuwa-sio str%C4%99-na-oczach-matki . To dopiero byłoby ciekawe doświadczenie. Ma ktoś coś takiego za sobą?

IP i czas połączenia logowane. [21911200]
[31.08.2015] 10:03
sawo 82
W te wakacje zaczepiła mnie w klubie taka parka, świetna laska z mężem, byli tu na wczasach. Właściwie zaczepił mnie jej mąż i zaproponował wspólnego drinka, nie wiedziałem o co chodzi ale ona zrobiła słodkie oczy więc się zgodziłem. Po paru zdaniach szybko przeszli do rzeczy. On powiedział, że jej się podobam i i jak chcę to mogę ją zerżnąć. Tak to ujął. Fajna laska ale to chyba ukryta kamera, chciałem zmykać ale ta laska była @@@ista. Powiedzieli, że mają metę i zapraszają. Poszliśmy do nich do hotelu. Ona wskoczyła pod prysznic on nalał drinki i powiedział - Nie krepuj się, ona tak lubi. Wróciła, była naga w szpilkach. Siadła na fotelu a jej mąż powiedział - pokaż mu cipkę. Rozłożyła szeroko nogi i nastawiła się. To był seks, była zupełną wariatką. Nie wiem ile razy ją obróciliśmy. Było mocno i czasem aż nadto brutalnie, klepanie po tyłku, tłuczenie po tyłku i cipce, rżnięcie na czworaka. I ona tak jęczała. Nawet w przerwach na picie te jej nogi cały czas szeroko, lubiła pokazywać, kochała rżnięcie. Zmienialiśmy się na niej, było niesamowicie. W pewnym momencie powiedziała- Wytarczy, jestem wyjeebanaa, byłeś słodki ale musze iść spać. Popatrzyłem jeszcze jak jej mąż zrobił ostateczne dojeebaanie i papa. Na razie tylko raz właśnie to mi się przytrafiło ale są takie pogięte parki.

IP i czas połączenia logowane. [21946841]
[01.09.2015] 23:34
Onanista 27
Hej gryszka 97 skąd jestes?

IP i czas połączenia logowane. [21949571]
[12.09.2015] 11:11
blondyn_wawa
przystojny wysoki dojrzały facet zafascynowany dogadzaniem paniom przy ich meżach chętnie zrealizuje swoje i wasze fantazje. Mogę dojechać w każde miejsce piszcie na maila blondynwawa999@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [21963645]
[13.09.2015] 02:59
ja 14
dsadam. (14.12.2014.28 13:57):
powymieniam się zdjeciami zonki-blond,duzy biust, ulegla, lekko puszysta. popisze na tematy cuckold itd dsadam@o2.pl

Ja uwielbiam puszyste kobietki.sa bardzo gorace

IP i czas połączenia logowane. [21964771]
[13.09.2015] 20:05
podniecony16atek
Szkoda że nie spotykam takich par we Wrocławiu

IP i czas połączenia logowane. [21965621]
[15.09.2015] 10:59
cierpliwy
W moim przypadku bardzo chciałem przelecieć żonę mojego kolegi, miałem na tyle ułatwione zadanie, że kolega po większej wódce zasypiał w fotelu mimo że ja jeszcze mogłem wypić i z reguły towarzyszyła mi jego żona. Na początek przy po żegnaniu pozwoliłem sobie na pocałunek co nie spotkało się z jej z jakimś sprzeciwem ale nie pozwoliła na nic więcej.Następnym razem podobna sytuacja tylko tym razem dobieram się do niej w mieszkaniu przy śpiącym mężu,broni się ale jej opór maleje tak że po chwili masuję jej cipkę, która jest bardzo mokra,czuję to że tym razem jest moja.Znajoma jest mocno przestraszona ale i podniecona, obserwuje męża jak mocno śpi i prowadzi mnie do drugiego pokoju, tam wszystko toczy się w miarę szybko,mimo słówek NIE pozwala ściągnąć spodnie i majtki. Ja również jestem lekko stremowany ,że szybko uwalniam mojego kutasa, wchodzę na nią i po chwili już ja posuwam.cdn.

IP i czas połączenia logowane. [21968101]
[15.09.2015] 11:06
rozkoszna mężatka
cierpliwy (15.09.2015.15 10:59):
W moim przypadku bardzo chciałem przelecieć żonę mojego kolegi, miałem na tyle ułatwione zadanie, że kolega po większej wódce zasypiał w fotelu mimo że ja jeszcze mogłem wypić i z reguły towarzyszyła mi jego żona. Na początek przy po żegnaniu pozwoliłem sobie na pocałunek co nie spotkało się z jej z jakimś sprzeciwem ale nie pozwoliła na nic więcej.Następnym razem podobna sytuacja tylko tym razem dobieram się do niej w mieszkaniu przy śpiącym mężu,broni się ale jej opór maleje tak że po chwili masuję jej cipkę, która jest bardzo mokra,czuję to że tym razem jest moja.Znajoma jest mocno przestraszona ale i podniecona, obserwuje męża jak mocno śpi i prowadzi mnie do drugiego pokoju, tam wszystko toczy się w miarę szybko,mimo słówek NIE pozwala ściągnąć spodnie i majtki. Ja również jestem lekko stremowany ,że szybko uwalniam mojego kutasa, wchodzę na nią i po chwili już ja posuwam.cdn.

Brawo za cierpliwość, dymaj ją dalej.

IP i czas połączenia logowane. [21968115]
[15.09.2015] 12:02
cierpliwy
Następnym razem poszło o wiele łatwiej,wiedziałem co chce po jej zachowaniu sama polewała mężowi aby się upił i usnął jak zwykle ale tym razem przed pójściem do drugiego pokoju wyszła z łazienki w samym szlafroku tak że pod spodem nie miała nic, tak że widziałem jej ładną zarośniętą cipkę. Na łóżku miałem ja w całej okazałości ruchała się naprawdę wspaniale, nie miała tremy jak za pierwszym razem. cdn.

IP i czas połączenia logowane. [21968188]
[15.09.2015] 12:40
dojrzały50

Piszcie na maila. dmuchacz.zon@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [21968273]
[15.09.2015] 14:23
ROZKOJARZONA 50- LATKA
cierpliwy (15.09.2015.15 12:02):
Następnym razem poszło o wiele łatwiej,wiedziałem co chce po jej zachowaniu sama polewała mężowi aby się upił i usnął jak zwykle ale tym razem przed pójściem do drugiego pokoju wyszła z łazienki w samym szlafroku tak że pod spodem nie miała nic, tak że widziałem jej ładną zarośniętą cipkę. Na łóżku miałem ja w całej okazałości ruchała się naprawdę wspaniale, nie miała tremy jak za pierwszym razem. cdn.

No widzisz, coraz lepiej Ci to idzie

IP i czas połączenia logowane. [21968491]
[24.09.2015] 17:56
zonaty,,.
chcialbym zeby moja zona sie bzykala z innym ale ona niechce sie zgodzic pogadam o zonie i pokaze jej foty w ubraniu chetni pisac na gg 46414134

IP i czas połączenia logowane. [21983916]
[29.09.2015] 00:01
haha
Ja myślę że ona chce tylko jeszcze nie wie

IP i czas połączenia logowane. [21990846]
[29.09.2015] 00:07
hihotkahotka
może,może

IP i czas połączenia logowane. [21990852]
[29.09.2015] 11:42
CUDZY MĄŻ
zonaty,,. (15.09.2015.24 17:56):
chcialbym zeby moja zona sie bzykala z innym ale ona niechce sie zgodzic pogadam o zonie i pokaze jej foty w ubraniu chetni pisac na gg 46414134

A ja myślę że ona się bzyka tylko nie przy Tobie hi hi hi.

IP i czas połączenia logowane. [21991177]
[30.09.2015] 12:35
wweeek
Są grzeszne, pełne słodyczy kobiety co wiedzą co znaczy dobre rznięcie. Mam zaprzyjażnona parę. Czasem spotykamy się w czwórkę, trzech facetów w tym jej mąż i ona. Chodzi wtedy nago, prowokuje nas, rozkłada nogi i kusi. Pieprzymy ją cały wieczór ile kto ma sił.

IP i czas połączenia logowane. [21992875]
[30.09.2015] 13:18
ciekawość duża
Jak to jest tak patrzeć jak ktoś bzyka ci żonę. Co czuje taki mąż?

IP i czas połączenia logowane. [21992976]
[02.10.2015] 10:58
cierpliwy
Jeden raz była spotkanie u znajomego małżeństwa, byliśmy w czwórę oni oraz ja i nasz wspólny znajomy, było dużo alkoholu tak że po pewnym czasie jak zwykle kolega przysnął w fotelu, natomiast ona też mocno wypita zaczęła prowokować znajomego, tak że zaczęli się całować, nie zwracając uwagi na mnie.Poczułem sie przez moment za nią zazdrosny, ale dałem znać koledze aby szedł na całośc, tak że gdy ona poszła do kuchni poszedł za nią i tam zaczął sie do niej dobierać, jej mąż mocno spał, ja zacząłem ich podglądać, widziałem jak masuje jej cipkę ona natomiast trzyma go za fiuta.po chwili przechodzą do drugiego pokoju, tam sie rozbierają i zaczynają się pieprzyć. Jestem również mocno podniecony ale gdy oni kończą wracam do stołu, po chwili wraca koleś i zachęca mnie abym też sobie poużywał.Idę do niej ,leży cała naga jest chyba półprzytomna, ale jak wchodzę w nią zaczyna wspaniale współpracować.Po pewnym czasie miała do mnie pretensje,że pozwoliłem jej na takie zachowanie, tłumaczyła to wypitym alkoholem i teraz nie może się nie może odgonić od kolesia , który zaczyna ją szantażować.cdn.

IP i czas połączenia logowane. [21996222]
[02.10.2015] 11:06
Turkowianin
Najrylem ostatnio zone na sexie z sasiadem zona 24lata sasiad 48 i wrocilem wczesniej z pracy a slysze jeki patrze przez uchylone drzwi od salonu a zona ujezdza sasiada. Podniecilo mnie to i stalem podgladywalem.potem zona sie wypiela a on wszedl w jej pupe a mi w dupke nie pozwala. A jego zachecala " pieprz moj tylek takk mocno zerznij " wyszedlem po ci@@@ak sasiad sie zlal.
Co wy na to co byscie zrobili ? krychuga12@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [21996233]
[02.10.2015] 11:13
Widziane z drugiej strony
ciekawość duża (15.09.2015.30 13:18):
Jak to jest tak patrzeć jak ktoś bzyka ci żonę. Co czuje taki mąż?

Nie jest to takie proste jak wszystko jest robione, bez wiedzy drugiej strony, ja długo do tego dochodziłem, aby gdy dochodzi do seksu żony z innym facetem, zachować spokój oraz bicie serca.Za pierwszym razem było bardzo ciężko, ale póżniej było lepiej tym bardziej, że żona nabrała przekonania, że ja naprawdę mocno śpię.

IP i czas połączenia logowane. [21996251]
[02.10.2015] 12:23
STARY ROGACZ
Turkowianin (15.10.2015.02 11:06):
Najrylem ostatnio zone na sexie z sasiadem zona 24lata sasiad 48 i wrocilem wczesniej z pracy a slysze jeki patrze przez uchylone drzwi od salonu a zona ujezdza sasiada. Podniecilo mnie to i stalem podgladywalem.potem zona sie wypiela a on wszedl w jej pupe a mi w dupke nie pozwala. A jego zachecala " pieprz moj tylek takk mocno zerznij " wyszedlem po ci@@@ak sasiad sie zlal.
Co wy na to co byscie zrobili ? krychuga12@wp.pl

A co możesz zrobić, ja swoją nakryłem pierwszy raz na weselu u znajomych jak dymał ją jakiś młodzieniec, zlał się szybko a ona tak spojrzała ze smutkiem i powiedział co to już wszystko?

IP i czas połączenia logowane. [21996395]
[12.10.2015] 09:53
derek re
Mam układ z taką seksowną mamuśką i jej mężem. Raz na jakiś czas organizują opiekę dla dziecka, jadę do nich i mamy nocny maraton. Ona uwielbia rżniecie a on patrzenie na to co ona wyprawia. Babka zupełnie odjechana. Wiem, że nie jestem jedynym jej kochankiem. Jest bezwstydna i naturalna, nie ma zachamowań. Dosiadam ją, jej mąż patrzy a ona zupełnie odpływa.

IP i czas połączenia logowane. [22011098]
[12.10.2015] 14:21
kkr3
derek re (15.10.2015.12 09:53):
Mam układ z taką seksowną mamuśką i jej mężem. Raz na jakiś czas organizują opiekę dla dziecka, jadę do nich i mamy nocny maraton. Ona uwielbia rżniecie a on patrzenie na to co ona wyprawia. Babka zupełnie odjechana. Wiem, że nie jestem jedynym jej kochankiem. Jest bezwstydna i naturalna, nie ma zachamowań. Dosiadam ją, jej mąż patrzy a ona zupełnie odpływa.

Takie właśnie są najlepsze, mąż impotent a żona wulkan seksualny

IP i czas połączenia logowane. [22011531]
[12.10.2015] 15:19
derek re
kkr3 (15.10.2015.12 14:21):
derek re (15.10.2015.12 09:53):

Takie właśnie są najlepsze, mąż impotent a żona wulkan seksualny

Impotent? No nie wiem, zalicza ją zawsze po mnie. Potem ona jest ledwo żywa.

IP i czas połączenia logowane. [22011655]

1 2 3 4 5   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat