o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Posuwanie cudzej żony przy jej mężu

1 «   12 13 14 Strony tematu:
[25.04.2017] 04:09
mlody_21
chętnie zerżnę pisać po więcej informacji rukiaa@interia.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22719781]
[28.04.2017] 12:30
Miałem farta
Mi udało się zaliczyć żonę jednego znajomego, kiedy u niego w domu popiliśmy, gdy spotkaliśmy się po paru latach.Ale po kolei,jego żonę znałem bardzo słabo,widziałem ją parę razy, mówiła mi na pan, byłem od niej o dziesięć lat starszy. W trakcie imprezy zrobiła na mnie duże wrażenie, miała na sobie seksowną miniówkę i była bardzo zgrabna i spoglądałem na jako obiekt pożądania co myślę nie uszło jej uwadze, lubiła być adorowana. Nie wiedziałem, ze koleś tak szybko wysiądzie i po pewnym czasie uśnie przy ławie, jego żona mi towarzyszyła,zaproponowałem wypić brudzia, aby mi mówiła po imieniu, zdobyłem sie na odwagę i mocno pocałowałem ją w usta ale po chwili mnie odsunęła.Wymusiłem na niej wypicie jeszcze paru kieliszków ,ale nie wiedziałem jak się do niej zbliżyć, w spodniach zrobiło się ciasno, miałem na sobie dresy i było widać wybrzuszenie,które musiała widzieć.Wstałem szykując się do wyjścia, gdy byliśmy na korytarzu przywarłem do niej mocno i zacząłem ją całować, jej opór słabł poczułem jej języczek miedzy czasie jedną ręką masowałem biust,a drugą uda i cipkę, próbowała się wyrwać ale robiła to chyba dla zasady.Uwolniłem małego i nakierowałem jej rękę na niego, początkowo się bała szepcząc ale duży.Czas gonił szybko ściągnąłem jej majtki, była już moja wyruchałem ją na stojąco.Spotkaliśmy się jeszcze parę razy ale to opisze innym razem.BYŁO WARTO.

IP i czas połączenia logowane. [22722357]
[21.06.2017] 10:37
Arek 48
Jesteśmy z żoną małżeństwem od prawie 20 lat. Często rozmawialiśmy jak urozmaicić nasze pożycie i doszliśmy do wniosku że trzeba spróbować seksu z jakąś inną parą. Wakacje, wyjazd nad jezioro i poznanie fajnych ludzi sprawił że postanowiliśmy wprowadzić nasz pomysł w życie. Na trzeci dzień zrobiliśmy z naszymi nowo poznanymi znajomymi imprezkę. Alkohol pomógł rozluźnić atmosferę a ponieważ ludzie byli w naszym wieku postanowiliśmy spróbować. Rozmowa zeszła na seks i wtedy padła propozycja. Adam był chętny ale jego żona postawiła warunek że musi wpierw zobaczyć jak to będzie jak jej mąż będzie się kochał z moją. Średnio mi się to spodobało ale podniecenie wzięło górę i sam byłem ciekaw jak zareaguję na widok swojej żony z kimś innym. Adam szybko pozbył się ubrania tak jak i moja żona, która położyła się na łóżku szeroko rozkładając nogi. Siedziałem obok żony Adama, który położył się między udami mojej żony i zaczął ją lizać po cipce. Po chwili klęknął nad nią, złapał w dłoń swojego sterczącego kutasa i pomału zaczął go jej wsadzać. Żona jęknęła a jego tyłek zaczął rytmicznie podskakiwać. Żona Adama która do tej pory tylko obserwowała, złapała mnie za krocze i zaczęła ugniatać. Rozpiąłem rozporek a ta złapała go w dłoń i zaczęła machać. Było mi dobrze ale postanowiłem wykorzystać jej naturalny otworek dla mojego członka. Pchnąłem ją na podłogę, podciągnąłem kieckę i nim zdążyła zaprotestować nadziałem na swojego kutasa. Teraz było w porządku Adam ruchał moją żonę a ja jego. Nie trwało to zbyt długo i doszliśmy z Adamem prawie w tym samy czasie. Obydwie panie otworzyły usta a nasza sperma szybko je wypełniła. Następne spotkania poszły już bez oporów i co wieczór naprzemiennie ujeżdżaliśmy nasze panie. W te wakacje powtórka tylko w większym gronie

IP i czas połączenia logowane. [22755870]
[26.07.2017] 13:16
Rydz34
Ja wyruchałem żonę znajomego w lesie na grzybobraniu,na które wybraliśmy się w ubiegłą niedzielę.W trakcie szukania grzybów udało mi się ją odseparować od reszty towarzystwa, tak że po pewnym czasie zostaliśmy sami w tyłu.Było mi o tyle łatwo, gdyż pierwszy raz zaliczyłem ją jakieś miesiąc temu, kiedy była sama w domu.Na początku trochę się bała ale gdy ściągnąłem jej spodenki oparła się o drzewo i wziąłem ją od tyłu.Seks z mną jest @@@isty szybko dochodzi do orgazmu, myślę że mam cichodajkę na przyszłość.

IP i czas połączenia logowane. [22777434]
[15.08.2017] 00:20
twardy
Aga_34 (16.03.2016.12 04:36):
żonaty po30 (16.03.2016.11 12:53):
a moze wirtualnie chciałbyś zobaczyc innego kutasa na cipce żony http://pokazywarka.pl/fvt3wm/ chętnych pisac na @ w opisie fotki.

Spowodowałeś że mi się bardzo mokro w cipce zrobiło. Ten kutas jest idealny dla mnie, nie za długi ale słodko gruuuby.

Moge teraz ostro zerznac wilgotna cipe moim twardym kutasem i zalac ja goraca sperma

IP i czas połączenia logowane. [22787759]
[13.12.2017] 17:56
[15.08.2017] 09:01
wilgotna to za mało
Ma być mokra!

IP i czas połączenia logowane. [22787791]

1 «   12 13 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat