o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Posuwanie cudzej żony przy jej mężu

1 2 3   » 14 Strony tematu:
[18.12.2014] 10:28
Byk 83
Witam
Mam taki układ z paroma parami w układzie z mężem rogaczem, że zajmuję się dokładnie i szczegółowo ich żonami, zawsze przy nich. Jest łagodne lub ostre posuwanie, z dodatkowym lub biernym udziałem patrzacego męża. Ich żony to albo skryte i niepozorne nimfomanki, a czasem wybuchowe seksbomby z potrzebami. Ciekawie jest patrzeć w oczy mężowi trzymającemu ją za rękę kiedy się jest w jego żonie wbitym po same jaja, trzymając ją za piersi i słysząc jej jęki podczas ruchania.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.12.2014] 13:56
zenek solar
Też miałem okazję rżnąć mężatkę w obecności męża. To był dziwny układ, on jęczał i szlochał jak baba, obgryzał paznokcie. Ona powiedziała, że mam nie zwracać na to uwagi tylko ją "porządnie zerżnąć" jak to ujeła. To rżnięcie trwało ładny kawałek nocy. Po wszystkim mąż ładnie mi podziękował i powiedział, że było @@@iście, żona jest zadowolona i tak właśnie lubią.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21511511]
[18.12.2014] 18:31
janek626
zenek solar (14.12.2014.18 13:56):
Też miałem okazję rżnąć mężatkę w obecności męża. To był dziwny układ, on jęczał i szlochał jak baba, obgryzał paznokcie. Ona powiedziała, że mam nie zwracać na to uwagi tylko ją "porządnie zerżnąć" jak to ujeła. To rżnięcie trwało ładny kawałek nocy. Po wszystkim mąż ładnie mi podziękował i powiedział, że było @@@iście, żona jest zadowolona i tak właśnie lubią.

pogadamy na priv?sam chcialbym widziec jak moja sie rznie

IP i czas połączenia logowane. [21511926]
[18.12.2014] 20:02
julek45
to sam jej to zaproponuj a nie trujesz dope.

IP i czas połączenia logowane. [21512137]
[19.12.2014] 13:08
mążrogacz
Ja lubię być właśnie takim mężem co trzyma za rączkę żonę w trakcie kiedy się puszcza. Nie ma nic lepszego.

IP i czas połączenia logowane. [21513150]
[23.11.2017] 08:24
[22.12.2014] 09:49
bursa 24
Nikt nie dupczył jakiejś żony przy mężu ?

IP i czas połączenia logowane. [21517638]
[22.12.2014] 10:45
roczaczukk
Ja akurat jestem po tej drugiej stronie. Żyjemy w związku Cuckold. Moja 30 letnia zona ma możliwość dawania innym i od czasu do czasu tak właśnie robi. Czasem w mojej obecności czasem nie. Są to często przypadkowe i jednorazowe spotkania. Miała już jednak dwóch lub trzech stałych kochanków.
Z natury jestem chyba rogaczem bo nie ma dla mnie nic bardziej podniecajacego, niż widok lub sama świadomość, że inny facet korzysta z mojej ukochanej.
Chętnie nawiąże na początek korespondencję z jakimś miłośnikiem cudzych żon.
Katowice/UK
brandnub@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [21517680]
[22.12.2014] 12:21
zodiacc17
chętnie oddam swoja bez mojego udzialu jedynie mogę słuchac tele dyskretnie bez jej wiedzy

IP i czas połączenia logowane. [21517880]
[23.12.2014] 11:28
kiedyś macho teraz rogacz
Wszyscy faceci przeżywają jak ktoś dupczy im żonę. Części nóż w kieszeni się otwiera ale właśnie ta mieszanka podniecenia, niepewności, poniżenia, pożądania i tego widokuuu - to daje takiego kopa jak nic innego, serce do takich zabaw trzeba mieć zdrowe. Pamietam jak za pierwszym razem biło mi tak, że myslałem że wszyscy słyszą. Im z ciebie wiekszy macho tym kop jest wiekszy. Ja miałem naprawde dużego kopa, moja żona nienawidziła tego macho we mnie i postarała się o dużego "kopa". Teraz nie jestem macho tylko jej partnerem od wszystkiego a w łożu jej rogaczem, szczególnie jak musi zaliczyć jakieś "mięsko"

IP i czas połączenia logowane. [21519653]
[23.12.2014] 22:36
yrek666
zodiak napisz do mnie.....yrek666@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [21520736]
[25.12.2014] 10:36
relo 38
Byłem na gang bangu gdzie mąż ładnie przygotował swoją żoneczkę. Rozebrał ją , położył na pleckach, rozłożył jej nogi, nawilżył i oddał ją do ruchania. Zabawa w pięc osób z jedną ślicznotką, mąż trzepał kapucyna a my jego żonę.

IP i czas połączenia logowane. [21522012]
[26.12.2014] 01:39
parę lat temu
Przed paroma latami kiedy byłem jeszcze kawalerem to z żoną przyjaciela byliśmy kochankami i często byłem gościem w ich domu. Co prawda nie bzykaliśmy się jak on był w domu ale odchodziły minety czy palcówy jak on był obok ale nie widział co robimy.

IP i czas połączenia logowane. [21523512]
[26.12.2014] 10:31
diabeł
parę lat temu
Przed paroma latami kiedy byłem jeszcze kawalerem to z żoną przyjaciela byliśmy kochankami i często byłem gościem w ich domu. Co prawda nie bzykaliśmy się jak on był w domu ale odchodziły minety czy palcówy jak on był obok ale nie widział co robimy.
O FUCK JEDNAK CZAPKA NIE WITKA ISTNIEJE.....

IP i czas połączenia logowane. [21523723]
[26.12.2014] 15:24
mąż rogacz
Witam jest ktos chętny do poderwania mojej żony proszę pisać forumpomorskie@wp.pl to nie będzie trudne bo dziewczyna jest napalona. Jesteśmy z pomorskiego oboje hetero wiek 40l

IP i czas połączenia logowane. [21524035]
[26.12.2014] 15:46
lysykrzychu8282
Moja żona jakiś miesiąc temu spytała mnie czy chciałbym popatrzeć jak uprawia sex z innym facetem.Oniemiałem bo ona nie jest z tych co mogłyby "zawsze i wszędzie" ale strasznie mnie to podnieciło jak sobie wyobraziłem taką sytuacje.Pogadaliśmy i doszliśmy do wniosku że może to urozmaici nasze nudne życie seksualne.Mam poszukać żonie przystojnego bruneta,nie spasionego,ze sprzętem 18-20 cm.Niestety wśród znajomych takiego nie mamy i zastanawiam sie nad ogłoszeniem w necie.

IP i czas połączenia logowane. [21524068]
[26.12.2014] 15:49
maczo 200%
A czemu obrabiasz tylko żonę? Jak trójkąt, to trójkąt - faceci też powinni się nawzajem obrabiać.

IP i czas połączenia logowane. [21524074]
[26.12.2014] 15:52
studencik95
parę lat temu (14.12.2014.26 01:39):

Znam to uczucie,jeszcze niedawno też tak miałem z cudownie dojrzałą kobietą,gdzie zabawialiśmy się w jednym pokoju a w drugim siedział jej mąż i niekiedy robiło się bardzo niebezpiecznie. Bardzo ją kochałem i chyba nadal kocham ale spieprzyłem sprawę i zakończył się ten romans. Bardzo mi brakuje nie tylko wspaniałego seksu z nią ale rozmów z nią i ogólnie rzecz ujmując to wszystkiego co z nią związane. Będąc na święta w domu starałem się jakoś to naprawić ale niestety nie zastałem jej.

IP i czas połączenia logowane. [21524079]
[26.12.2014] 18:27
wielbiciel żony
Do macho.
To nie jest takie proste. Nawet w bardzo otwartych seksualnie kręgach wiekszość facetów jest hetero, natomiast babeczek 95% jest bi. Sprawdzone na swingerskich imprezach. Grupa facetów, których podnieca posuwanie ich żony jest stosunkowo duża, grupa facetów marzących o posuwaniu przez faceta jeszcze większa, nazywamy ich gejami i poszukaj sobie stron o nich, nie mają one związku z żonami. Tam piszą o posuwaniu mężów. Podczas całej mojej przygody swingerskiej tylko parę razy sytuacja pozwoliła na osobiste wsadzenie cudzego penisa do dziurki żony (co wiazało się z jego chwyceniem w rękę) i tylko raz żona włożyła mi cudzego fiuta w usta co sama bardzo lubi czynić. Odbyło się to w bardziej prywatnych warunkach a nie jak zwykłe cudzych żon dmuchanie raczej na forum ogólnym na oczach wszystkich co daje inne wrażenia. Poprostu faceci raczej nie życzą sobie dotykania erotycznego przez innych facetów. Panie raczej z tym nie mają problemu i większość akcji z wymianą w parach zaczyna się od pieszczot między paniami. Jak się fajna laska nadarzy to nawet największa antylezbijka potrafi pęknąć. Widziałem parę takich akcji.

IP i czas połączenia logowane. [21524280]
[28.12.2014] 13:57
dsadam.
powymieniam się zdjeciami zonki-blond,duzy biust, ulegla, lekko puszysta. popisze na tematy cuckold itd dsadam@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [21527006]
[30.12.2014] 12:08
hotelowe spotkania3
Posuwało się parę razy. Robiliśmy takie hotelowe cuckoldowe spotkania z parą co tak lubi. Piękna kobieta i mąż rogacz. Maksimum perwersji przy mężu, takie kobiety to potrafią dogodzić.

IP i czas połączenia logowane. [21530466]
[31.12.2014] 10:34
wielbiciel_ana
Moja jak o tym slyszy to ma opory al moze kiedys sie zgodzi
Ale wolab bym ja z kims na 2 baty zaatakowac ciezko by mi bylo tylmo patrzec

IP i czas połączenia logowane. [21532019]
[14.01.2015] 16:25
kkr3
wielbiciel_ana (14.12.2014.31 10:34):

Kiedyś zaprosił mnie kolega żeby zerżnąć mu żonę, tylko warunek był taki że on to musi widzieć, szybko udał że śpi a ja się zabrałem za nią, wylizałem cipeczkę, miała piękną i wydepilowaną, wszedłem w nią swoją pałą, doszła szybko i wtedy on wkroczył do akcji czym przestraszył swoją żonkę, ale szybko sobie wyjaśniliśmy o co chodzi, braliśmy ją na dwa baty i zlewaliśmy się na nią i w @@@ę

IP i czas połączenia logowane. [21560375]
[14.01.2015] 16:28
młody32
kkr3 (15.01.2015.14 16:25):
wielbiciel_ana (14.12.2014.31 10:34):

Kiedyś zaprosił mnie kolega żeby zerżnąć mu żonę, tylko warunek był taki że on to musi widzieć, szybko udał że śpi a ja się zabrałem za nią, wylizałem cipeczkę, miała piękną i wydepilowaną, wszedłem w nią swoją pałą, doszła szybko i wtedy on wkroczył do akcji czym przestraszył swoją żonkę, ale szybko sobie wyjaśniliśmy o co chodzi, braliśmy ją na dwa baty i zlewaliśmy się na nią i w @@@ę

Chetnie bym Ci oddał moja suke i popatrzył jak bys ja brał tylko ze ona nieche do konca niejest zdecydowana

IP i czas połączenia logowane. [21560382]
[15.01.2015] 23:42
mąż48
moja żona tez jest nie zdecydowana, ale sądzę że jakiś gość ją uwiedzie i porządnie będzie dymał ją na spotkaniach.
zaqwsx@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [21563554]
[16.01.2015] 16:54
kkr3
mąż48 (15.01.2015.15 23:42):
moja żona tez jest nie zdecydowana, ale sądzę że jakiś gość ją uwiedzie i porządnie będzie dymał ją na spotkaniach.
zaqwsx@onet.pl

Do młody32, bardzo chętnie bym i ją zerżnął, myślę że po dobrej organizacji imprezki chętnie by mi swoją @@@eczkę nastawiła a Ty byś soczek mój zlizał po ruchaniu, ok?

IP i czas połączenia logowane. [21564563]
[17.01.2015] 11:31
młody32
kkr3 (15.01.2015.16 16:54):
zaqwsx@onet.pl

Do młody32, bardzo chętnie bym i ją zerżnął, myślę że po dobrej organizacji imprezki chętnie by mi swoją @@@eczkę nastawiła a Ty byś soczek mój zlizał po ruchaniu, ok?

Do kkr3 Kestem na tak tylkotrzeba dobrze to zorganizowac gdyz narazie ona niejest do konca zdecydowana ale imprezka i alkohol i obiecała mi ze sie ubierze w mega sexi ciuszki i powina Ci @@@eczke wystawic podaj do siebie namiary

IP i czas połączenia logowane. [21565899]
[19.01.2015] 15:50
młody32
młody32 (15.01.2015.17 11:31):
zaqwsx@onet.pl

Do kkr3 Kestem na tak tylkotrzeba dobrze to zorganizowac gdyz narazie ona niejest do konca zdecydowana ale imprezka i alkohol i obiecała mi ze sie ubierze w mega sexi ciuszki i powina Ci @@@eczke wystawic podaj do siebie namiary

Jest ktos chetny

IP i czas połączenia logowane. [21569951]
[19.01.2015] 21:00
damsto
Witam,wszystkich "rogaczy"...i tych fantastów i tych realnie doswiadczajacych wspanialego uczucia gdy jego ukochana jest rznieta i totalnie sie oddaje innemu doswiadczonemu,przystojnemu ale miłemu i kulturalnemu facetowi ,ktory szanuje Wasz uklad i wie jaki klimat towarzyszy takim spotkaniom...Mam wiele doswiadczen w cucoldzie,zdradzie kontrolowanej czy tez trojkatach 1k+2m...szukam fajnych realcji ze zgranymi i wesolymi parkami ,zdecydowanymi na zabawe,lubiacymi konkretne i ciekawe atrakcje w sexie.Jestem wyksztalconym,przystojnym ,kulturalnym facetem,mobilnym,bezkonfliktowym,dlugodystansowiec,bez klopotow materialnych,rodzinnych...Zapraszam wszystkich chetnych...mezow,chlopakow ,ktorzy chcieliby pogadac a najlepiej umowic na realne spotkanie tak abym mogl zadowlic żądze waszych kobiet a Wasza ciekawosci i chec obejrzenia ukochanej z innym...piszcie na email niccomaxx@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [21570550]
[21.01.2015] 13:09
snazcarcating1978htfit
młody32 (15.01.2015.17 11:31):
zaqwsx@onet.pl

Jasne http://www.daate.eu/d9ac

IP i czas połączenia logowane. [21573974]
[21.01.2015] 23:58
Nero600
relo 38 (14.12.2014.25 10:36):
Byłem na gang bangu gdzie mąż ładnie przygotował swoją żoneczkę. Rozebrał ją , położył na pleckach, rozłożył jej nogi, nawilżył i oddał ją do ruchania. Zabawa w pięc osób z jedną ślicznotką, mąż trzepał kapucyna a my jego żonę.

Też o tym marzę.

IP i czas połączenia logowane. [21575207]
[22.01.2015] 00:10
Nero600
zaqwsx@onet.pl

Też bym chetnie zlizał aby bylo duzo.

IP i czas połączenia logowane. [21575214]

1 2 3   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat