o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam ludzi do...
 » Odpowiedz na ten temat

WYJAZD DO PRACY W ANGLII

[18.12.2014] 06:30
jANUSZJOZ
Moja przygoda z Anglią zaczęła się 30-05-2013 więc stosunkowo niedawno. Jestem w tej grupie ludzi którym było dane znaleźć pracę za godną pieniądze, mieszkanie w spokojnej dzielnicy itd.. W tej chwili z 2 przyjaciól mamy wynajete 4 duze domy po 4 do 7 sypialni. Domy sa w miejscowościach Wigan , Skelmersdale i Worington Oddlaone o 10 mil do 20 mil
Do czego zmierzam... Mianowicie.. Chciałbym pomóc osobom które mają zamiar wyjechać.. Na początek co mogę zapewnić... Mogę udostępnić - wynająć pokój w domu którym mieszkam za rozsądnę pieniążki..od 70 lub 60 funtów za pokoj jedynka do 100 lub 120 funtów za dwuosobowy ( za tydzien ). Pobieramy platnosc tylko za pokoj. mozecie sprawdzic w wyszukiwarkach ze to normalna cena za pokoje * wychodzi od 50 do 60 funtow od osoby za tydzien Najwazniejsze ze jestesmy w stanie bardzo pomoc z praca bo znamy wiele firm i agencji gdzie praca jest. Jak ktos pracy nie znajdzie lub straci z roznych powodów pomagamy przetrwac kryzysu i znalesc inna w innej miescowosci. bo jestesmy w grupie kilkudziesieciu pracujacych osob/ Wiec jak 2-3 chwilowo nie pracuja nie robi problemu wiekszego by byc w stanie im pomoc. Przewaznie nawet jak ktos mial problem nie trwalo dluzej niz 2-3 tygodnie by zaczol gdzie indziej i dotyczylo to tylko osob z bardzo slabym angielskim. Ci co maja komunikatywny angielski prace maja przewaznie po 2-3 dniach. Mozemy podac nazwy agencji i firm gdzie jest praca zainteresowanym by mogli potwioerdzic sobie osobiscie. ( trzeba byc przygotowanym ze agencja wymaga obecnosci w Anglii i stawienai sie na testy gdyz prace wymagaja reagowanie natychiastowe w trakcie jednego dnia na zlecenie pracy co jest wykluczone dla osob przebywajacych poza anglia ) wymnagane jest tez wypelnienie danych osobowych posiadania konta bankowego w anglii czasami posiadania Insurance Number. MOzemy podac kontakty do ponad 20 osob co do nas przyjechali i pracuja. NAsza przewaga jest to i to daje nam bezpieczenstwo ze jestesmy w kilku miejscowosciach to daje duzy wiekszy komfort i pewnosc ze praca bedzie zawsze. Jak do tej pory udawalo sie prace dostac kazdemu. Czasami bywaly problemy ze ktos stracil z powodu wypicia alkoholu przed prca lub bardzo powolnej pracy ( np kilka razy wolniej pracujaca noz inni ) Kazdy kto sie stara i jest w stanie nadazyc oraz ma podstawowy angielki pracuje bez problemu. Z tymi kwestiami wszystkimi pomagamy. A co najważniejsze osobom mającym chęci do pracy jestem w stanie służyć pomocą w znalezieniu pracy, załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z podjęciem zatrudnienia.. Założeniem konta bankowego itp...
Wiem jak trudne są pierwsze kroki... Bo sam tego doświadczyłem... Mieszka z nami ponad 20 osób i wszystkie pracują . Wspieramy sie nawzajem bo jak nie ma w danym momencie pracy w jednej miejscowosci zawsze jest w innych. domy sa w miejscach gdzie sa duze skupiska firm. Praca jest o niebo bardziej dostępna niz w Polsce nie mówiąc o zarobkach . Zarobki przeważnie po ok 6,7 funta na godzine - w niektorych firmach overtimy po 9,5 na godzine do 14 funtow w niedziele za godzine wiec zarobki wahaja sie od 250 do 400 funtow za tydzien, W sumie wypłaty sa co tydzien nie jak w Polsce co miesiący Z tym ze pierwsza wyplata jest w nastepny tydzien w Piątek po zakonczeniu pierwszego tygodnia pracy - przewaznie zamyka sie w niedziele. Czyli czasami wychodzi ze do dwoch tygodni ( placony w piatki zawsze poprzedni tydzien do niedzieli lub soboty ) ALE KOLEJNE WYPLATY JUZ CO TYDZIEN W KAZDY pIĄTEK/ Prace proste bardzo czesto nudne .Wazne by znac podstawowy angielski bo to bardzo ulatwia wszystko. wile prac polega na pikowaniu zamowien w Werhousach lub pracach przy produkscji zywnnosciu , pakowaniu produktów przewaznie nauka i szkolenie to jeden dzien czesto praca zaczyna sie juz w dniu szkolenia. pomoglismy okolo 50 osobom wiekszosc juz wynajmuje swoje mieszkania lub domy czesc ma juz stale kontrakty. Przeważnie ludzie sa z nami pierwsze kilka miesiecy póki nie odłoża i se nie usamodzielnia. Poki nie odloza na depozyt i zaliczke na wynajecie swojego domu
Autor: Janusz
Kontakt:
adres email:januszjoz@wp.pl
tel. komorkowy: +447459495080

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.01.2015] 00:31
macounmingpe1976wulfe
Jasne http://stik.in/abpX

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21575230]
[25.01.2015] 18:19
workpoutabcio1988uklpv
Jasne http://jpmags.com/feKx

IP i czas połączenia logowane. [21582289]
[26.09.2016] 12:34
Malvinka80
Byłam jakiś czas w Anglii i muszę przyznać że zachwalam sobie te czasy, nie miałam większych problemów ze znalezieniem pracy. Uważam że warto zapoznaćsię z tą stronąhttp://www.yumeiho.opole.pl/ , czasami można tutaj znaleźć interesujące informacje odnośnie życia w Anglii.

IP i czas połączenia logowane. [22455533]
[24.02.2017] 10:21
haniatorun1
Ja tam bałabym się jechać za granicę do pracy tak na "żywioł" albo z ogłoszenia. Zawsze miałam obawy, że trafie na nieuczciwego pracodawcę, dlatego raczej na takie wyjazdy sezonowe korzystałam z usług agencji pracy np. https://www.gppeople.pl i raczej takie rozwiązanie polecam. Załatwiają za ciebie całą papierologię, a ty po prostu jedziesz do pracy i nie musisz się już przejmować kwestiami prawnymi

IP i czas połączenia logowane. [22656633]

» Odpowiedz na ten temat