o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

romantyczny wyjazd we dwoje

[15.12.2014] 14:03
daariaa  dariaa@tlen.pl
jakie miasto w Polsce najlepsze na zimowy, romantyczny wyjazd? gdzie jest wg was najładniej? "..aby zyskać życie, najpierw trzeba je stracić.."

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.12.2014] 15:06
daria.jaw
Polecam Bielsko-Biała zwane też małym Wiedniem. Miasto położone jest u podbóza Beskidów, co w zimie robi dodatkową atmosferę. Rzut beretem jest Szczyrk i Wisła, gdzie też można miło spędzić chwile.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21532510]
[31.12.2014] 22:00
teri.mano
Bielsko-Biała jest bardzo spoko, ale ja tam wole morze. Dla mnie 3miasto jest miejscem, gdzie spędziłam najbardziej romantyczne chwile w swoim życiu i przez to darze to miejsce dużym sentymentem

IP i czas połączenia logowane. [21533335]
[16.03.2015] 14:46
lazygirl
Ja też bym się chętnie gdzieś z mężem wybrała, szczególnie, że ostatnio natrafiłam na fajny artykuł: http://www.babskiswiat.com.pl/weekend-w-spa- europejskie-wycieczki.html o wyjazdach do spa i tak sobie myślę, że fajnie by było gdzieś razem pojechać. Fajnie, że myślisz o żonie i tak sobie pomyślałam, że taki wspólny wyjazd do spa na pewno bardzo by ją ucieszył. Zresztą ja wychodzę z założenia, że nieważne gdzie, ważne, że razem

IP i czas połączenia logowane. [21672629]
[17.03.2015] 16:03
AsiaK123
W Pl jest tyle pieknych miast i miasteczek, że macie w czym wybierać, powiedz jaki rejon Polski to powiem Ci gdzie spędzicie miło czas we dwoje Gdyby w jakiejś grocie umieścić duży przełącznik z tabliczką: "Przełącznik Końca Świata! NIE DOTYKAĆ!", farba na niej nie zdążyłaby nawet wyschnąć

IP i czas połączenia logowane. [21674297]
[23.09.2017] 09:22
[22.05.2015] 19:08
ApollinaN
Ja bym preferowała naturę Nie ma nic romantyczniejszego od wieczornego spaceru np. po lesie czy obok jeziora Obejrzyjcie też zachód słońca Rachmistrzowie- rzetelny partner podatków, kredytów i dotacji.
Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie.

IP i czas połączenia logowane. [21779160]
[27.05.2015] 12:26
fraski.9
Wrocław i jego klimat Nie przypadkiem jest nazywany Wroclove Pallet, kominkowy brykiet - najlepsza jakość- SekPol

IP i czas połączenia logowane. [21785603]
[24.09.2015] 22:43
krysia88
polecam warszawe i hotel Rialto na ul wilczej. mają super opcję z ofertą specjalną dla pary. w jej skład wchodzi drink powitalny, 5daniowa kolacja, śniadanie, zwiedzanie warszawy limuzyna oraz mozna korzysać z sauny i łaźni parowej. także fajna sprawa w dobrej cenie

IP i czas połączenia logowane. [21984492]
[25.09.2015] 15:58
janinka.spalinka
Zgadzam się w 100% z przedmówcą - tylko Wrocław. W tym artykule możesz przeczytać dlaczego jest najlepszym miejscem na romantyczny wyjazd: http://www.morizon.pl/blog/wroclaw-12-powodo w-zeby-tu-zamieszkac/

IP i czas połączenia logowane. [21985347]
[28.09.2015] 22:38
Magda.Lena.J
Na romantyczny wyjazd we dwoje polecam ten hotel - http://www.bluediamond-hotel.pl/pl. Wszystko na wysokim poziomie! Piękne wnętrza, miła obsługa, ciekawe pakiety SPA. Serdecznie polecam!

IP i czas połączenia logowane. [21990651]
[29.09.2015] 22:56
klaudi.sz
Kraków jest romantyczny praktycznie o każdej porze roku

IP i czas połączenia logowane. [21992225]
[30.10.2015] 22:40
carolines
Jest wiele romantycznych miast w Polsce, ale ostatnio najbardziej podoba mi się Gdańsk

IP i czas połączenia logowane. [22040641]
[07.04.2016] 10:34
Nikaaaaaaaaa
A mnie chłopak porwał ostatnio do Lublina i wróciłam zachwycona. W sumie myślałam że to takie nijakie miasto a mają tam między innymi bardzo ładną starówkę z ciekawymi kamienicami i klimatycznymi uliczkami. Nocowaliśmy w Pałacu Akropol który jest również klimatyczny i jak podjechaliśmy do niego wieczorem to zrobił na mnie podwójne wrażenie przez oświetlenie. Mają tam świetną restaurację gdzie podają pyszną kaczkę nie suchą co się najczęściej zdarza.

IP i czas połączenia logowane. [22263098]
[29.05.2016] 22:59
damian.noak
Myślę, że Malbork, my z żoną często tam jeździmy. Zamek po zmroku wygląda pięknie! Posilać się możecie w Karczmie Zamczysko - sprawdzona przeze mnie restauracja Bardzo dobrze karmią, polecić mogę damę dworu

IP i czas połączenia logowane. [22326884]
[30.06.2016] 20:29
karomorys
Ja polecam Kraków, a zwłaszcza Starówkę i Kazimierz

IP i czas połączenia logowane. [22362512]
[12.07.2016] 09:13
RoxTar
lubię podróżować i zawsze robię to z bestour.pl poznaję tyle ciekawych miejsc

IP i czas połączenia logowane. [22375462]
[06.09.2016] 21:27
Depir
Myślę, że fajnym miejscem na romantyczny wypad we dwoje jest ten http://jachranka.pl/ hotel. Ma niezwykłą lokalizację jednak nie tylko lokalizacja jest tutaj ważna a sam klimat hotelu. Myślę, ze kazdy się w nim odnajdzie i doceni atmosferę tam panującą

IP i czas połączenia logowane. [22436190]
[16.09.2016] 11:36
karo.sob
fraski.9 (15.05.2015.27 12:26):
Wrocław i jego klimat Nie przypadkiem jest nazywany Wroclove

Wrocław jest cudowny Jest tam co robić, co zjeść i co zobaczyć. Myślę, że na pewno coś dla siebie znajdziecie. Ja kilka razy byłam tam z chłopakiem i za którymś razem zarezerwowaliśmy piękny apartament na bookaparcie niedaleko Ostrowa Tumskiego <3

IP i czas połączenia logowane. [22445478]

» Odpowiedz na ten temat