o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia w kraju
 » Odpowiedz na ten temat

Największe bezrobocie w Polsce.

[29.11.2014] 19:58
krzysztom123
W Polsce największe bezrobocie jest teraz w demokracji na Śląsku, który przed demokracją był sercem całego kraju, który dawał zatrudnienie wtedy wszystkim. W takim Bytomiu żyje teraz w demokracji ponad 12 tysięcy ludzi bezrobotnych, w mieście które przed demokracją dawało pracę wtedy ludziom z całej Polski. Przed demokracją Śląsk był napędem całego kraju, dawał pracę wtedy każdemu, ludzie na wsi odrzucali kosy i sierpy i przyjeżdżali do pracy na Śląsk do kopalń i innych zakładów pracy, nawet kapuściarze z Warszawy przyjeżdżali, aby się zatrudnić na Śląsku. Dla ludzi ze wsi i innych części Polski, budowano hotele pracownicze na Sląsku, a dla tych, którzy chcieli zamieszkać na stałe, budowano osiedla mieszkaniowe. Śląsk za komuny dawał pracę każdemu, mieszkanie i zapewniał prace do emerytury, a teraz kapuściarze z Warszawy mówią, że Śląsk jest w już demokracji nieopłacalny, przedsiębiorstwa trzeba zlikwidować, które kiedyś żywiły cały naród. A co wy o tym myślicie, bo to jest po prostu skandal, gdy taki kapuściarz z Warszawy mówi, że teraz Śląsk jest nieopłacalny, Śląsk który dawał każdemu przed demokracją chleb, zatrudnienie i mieszkanie, napędzając wtedy gospodarkę całego kraju. Witam wszystkich i pozdrawiam.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.11.2014] 18:42
stolej wyborca
mylicie demokracje z liberalizmem
demokracja to ustroj gdzie ludziom glupim dano glos rowny glosowi ludzi madrych, a ze glupich oglupiono, wiec sami pozwolili sie w majestacie demokracji wydymac (stworzyc liceralizm)
liberalizm to przyzwolenie na bezwzgledna walke ekonomiczna, hamowana jest w sposob szumny i pompatyczny, ale nieskuteczny, gdyz takie jest zalozenie, niech szczekaja, my zrobimy swoje, w czasach tak opluwanego komunizmu nastepowal wzrost uprzemyslowienia, hamowany z kolei idiotyzmem tych samych ludzi, ktorzy dzisiaj zeruja jako rekiny w metnej wodzie transformacji, ci sami ludzie walczyli z wrogiem klasowym i wachali tylki towarzyszy, ci sami ludzie rozgrabiaja kraj
sa bardzo elastyczni, ideologia byla dla nich tylko przykrywka, w kazdym systemie tacy ludzie beda sie starali pasozytowac

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21478403]
[01.12.2014] 10:25
ApollinaN
A ja tam uważam, że to nie wina systemu, tylko ludzi. Przecież prawie każdy system z założenia jest dobry, gdyby tylko ludzie byli mądrzejsi i bardziej sprawiedliwi. Nawet w monarchii absolutnej żyłoby się nam dobrze, gdyby władca był odpowiedni. Niestety trzeba pogodzić się z tym, że cały czas coś się zmienia i rzadko są to zmiany na lepsze ;/ Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie.

IP i czas połączenia logowane. [21479316]
[07.12.2014] 20:14
klementyna82  kasia-tkacz@tlen.pl
a ja tam zgadzam sie z krzysztoniem123 bylo lepiej ale juz te czasy nie wroca.
A jak kiedys pl. doczeka sie euro to juz wogole bedziemy zdychac jak zaden inny kraj w ue. ?

IP i czas połączenia logowane. [21490878]
[08.12.2014] 17:33
gameover
@ ApollinaN
I to jest piękina myśl. My się ciągle zajmujemy wymyślaniem coraz to nowszych i lepszych systemów, a problem leży zupełnie gdzie indziej. To my sami jesteśmy problemem, bo zawsze robimy co się da by obejść taki system, by jeszcze więcej zagarnąć pieniędzy, by wykorzystać innych, by robić niewiele a zarabiać wiele itd.
Nawet najlepszy doskonały system musi upaść gdy znajdą sie ludzie, którzy się z niego wyłamują, bo gdy to ma miejsce to system wyliczony na to, że każdy będzie w porządku i dostarczy jako ogniwo to co było potrzebne nie ma racji bytu. Ogniwa sie wyłamuja system upada i historia się powtarza i powstaje nowy, lepszy system.
W kółko to samo, ale winne są nasze zatrute serca i umysły. Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [21492348]
[20.10.2017] 06:49
[29.06.2015] 18:54
MisiaLe
W Polsce bezrobocie dotyka wiele osób jest to przykre ale prawdziwe. Jednak według tej http://praca.gratka.pl/poradnik/art/optymist yczne-prognozy-rosna-wynagrodzenia-oraz-zatrudnienie ,3429209,art,t,id,tm.html prognozy sytuacja ma się zmienić. Mam nadzieje, ze tak będzie bo jakoś nie widzę siebie po za granicami Polski szukającą pracy.

IP i czas połączenia logowane. [21844277]
[08.07.2015] 17:59
mycha007
Największe bezrobocie w Polsce jest bodajże w powiecie Szydłowskim. (w Szydłowcu i okolicach)

IP i czas połączenia logowane. [21860014]
[30.07.2015] 23:54
Manioyy
Nie ma co narzekać na bezrobocie tylko się brać do roboty, robić kursy, doszkalać się, iść na studia, co kto woli, ja zrobiłem kurs na spycharki w pswconcept.pl/kurs-na-spycharki/ i już nie narzekam na bezrobocie żadne, pracować a nie się lenić!

IP i czas połączenia logowane. [21900553]
[10.10.2015] 20:55
mikel45
skończyłem wyższą szkołe bezpieczeństwa, poszedłem do policji i styka, polecam studia lajtowe i miłe wspomnienia

IP i czas połączenia logowane. [22009277]
[12.10.2015] 21:39
pozyczka
Praca jest pytanie, za ile. http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

IP i czas połączenia logowane. [22012201]
[22.10.2015] 12:33
gonzo26
klementyna82 (14.12.2014.07 20:14):
a ja tam zgadzam sie z krzysztoniem123 bylo lepiej ale juz te czasy nie wroca.
A jak kiedys pl. doczeka sie euro to juz wogole bedziemy zdychac jak żaden inny kraj w ue.

...i tak to ten wspaniały komunizm doprowadził do takiego rozwoju, że pod koniec żarcie było na kartki, a w sklepach na półkach stał tylko ocet. Owszem za komuny górnicy mieli się dobrze bo byli pieszczochami ustroju. Rachunek ekonomiczny nie istniał. Dopłacano do wydobycia, za to górnicy dostawali 13, 14-ki, barbórkowe, mieli talony na dobra "luksusowe", którymi wtedy były pralki, lodówki itp. własne sklepy, ośrodki wczasowe podczas, gdy reszta społeczeństwa musiała radzić sobie sama. Rozumiem, że jak górnikom się teraz usrało, to żal dupę ściska, ale żeby z tego powodu tęsknić za komuną, to trzeba być nieukiem,górnikiem, albo byłym komuchem. A może pisiorem, bo im się taki zamordyzm jak za komuny marzy i działają bolszewickimi metodami, chociaż wszyscy rąsie do bozi składają. Prawo dla innych, a oni poza prawem.

IP i czas połączenia logowane. [22026835]
[28.10.2015] 14:19
sandraacz
Ciekawe czy rząd PiS poradzi sobie z tym problemem. Ciekawe, kiedy zbierze się pierwsze posiedzenie rządu.. na razie trwają rozmowy, czytajcie http://www.parlamentarny.pl/wydarzenia/polit ycy-pis-wydelegowani-do-rozmow-z-prezydentem ,1885.html

IP i czas połączenia logowane. [22036595]
[25.07.2017] 13:59
Olafff
na chwile obecna bezrobocie juz troche spadlo, ale ciekawe czy Polacy z UK nie zaczna wracać...

IP i czas połączenia logowane. [22776853]
[26.07.2017] 08:37
Damiano92D
ja mieszkam na śląsku i mam pracę z ochronie. Nie jest to szczyt moich marzeń, ale chociaż jest z czego żyć.

IP i czas połączenia logowane. [22777299]
[27.07.2017] 16:56
Eddie4
mi się wydaje, ze najgorsze jest w warmińsku- mazurskim

IP i czas połączenia logowane. [22778107]
[28.07.2017] 15:09
Tommy Hilfingers
na śląsku nie jest tak źle z pracą, bezrobocie jest niskie, ale faktycznie są miasta gdzie podupadł przemysł. W całej Polsce nie ma w końcu tak rozwiniętego przemysłu
jak w tym regionie. A więcej o pracy na śląsku znajdziesz tutaj http://slask-praca.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22778628]
[01.09.2017] 11:46
kontrownik
W wiekszych miastach nie ma az takiego problemu, kazdy znajdzie cos dla siebie, ale co w przypadku malych wiosek gdzie jest tylko kosciol i monopolowy na krzyz? Bezrobocie nie bierze sie z niczego...

IP i czas połączenia logowane. [22797628]
[30.09.2017] 16:50
miau134  miau134@tlen.pl
@@@ać tego prokuratora tomasza fedorszczaka, co rżnął własną matkę-@@@! teraz mu pewnie brakuje seksu bo jego matka zdechła jak suka a on ryczał po nocach i tym samym satysfakcję mi dał. Prokurator tomasz fedorszczak cały czas @@@ał własną matkę bo jest zoofilem i myślał że to zwierzę!

IP i czas połączenia logowane. [22812393]

» Odpowiedz na ten temat