o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

mądre czasopisma/książki dla dzieci w wieku 5-7 lat.

[26.11.2014] 16:20
radzisław
chciałbym spędzić wspólnie z synem czas przy jakiś mądrych publikacjach. Polecacie coś?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.11.2014] 16:53
Wasyl87
ja na podstawie swojego doświadczenia jestem w stanie polecić ng-Odkrywcę...
Magazyn zrobiony przez National Geographic pełne ciekawych dla dzieci publikacji zdjęć itp.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21474342]
[30.11.2014] 20:45
metylo
w Polsce cierpimy trochę na deficyt tego typu czasopism. jak już się znajdzie coś fajnego popularnonaukowego (takiego jak NG Odkrtwca) to raczej jest to w prenumeracie szkolnej. poszukaj czegoś w empiku, zwłaszcza językowych pozycji mają dużo.

IP i czas połączenia logowane. [21478713]
[05.12.2014] 14:03
radzislaw
kupiłem ostanio i jestem zaskoczony, bo syn sam wraca do gazety. Przejrzałem zreszta - jest bardzo roznorodny. a ksiazki jakies może ktoś polecic?

IP i czas połączenia logowane. [21486897]
[13.12.2014] 17:58
Korinooo
radzislaw (14.12.2014.05 14:03):
kupiłem ostanio i jestem zaskoczony, bo syn sam wraca do gazety. Przejrzałem zreszta - jest bardzo roznorodny. a ksiazki jakies może ktoś polecic?

Też sprawdziłem NG i mam podobną opinię. Z książek polecam książki z wydawnictwa Dwie siostry, ogromny wybór pięknie wydanych małych dzieł sztuki

IP i czas połączenia logowane. [21502821]
[24.11.2017] 19:22
[03.03.2015] 11:03
funerka88
Jeśli chodzi o czasopisma to faktycznie jest czasami ciężko niemniej jest na rynku obecnie kilka interesujących książek. Polecam szczególnie:
Uczymy się liczyć z naklejkami
Domy Malowanie Naklejanie
Angielskie słowka adamigo
anatomia człowieka
Wszystko to ciekawe książki edukacyjne, które dzieci traktują jak zabawę.Można poszukać w stacjonarnych księgarniach ale również zamówić przez internet, na przykład tutaj: https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21649789]
[10.03.2016] 08:51
anni
My odkryliśmy np. Bitwę o Berlin od Cobi Można się z tym zapoznać na http://toysbox.pl/klocki/klocki-cobi/bitwa-o -berlin-kolekcja/ Małemu bardzo się podoba, mnie zresztą też bo dziecko uczy się przez zabawę

IP i czas połączenia logowane. [22229587]
[27.12.2016] 13:24
riki32
Fajne książki, dopasowane do potrzeb i zainteresowań dziecka, można znaleźć w tej księgarni http://szymelka.pl/ . Księgarnia Szymelka ma w ofercie pozycje selekcjonowane przez psychologów i pedagogów. Pomagają dobrać książkę do konkretnego dziecka - także myślę, że tam znajdziesz to czego potrzebujesz.

IP i czas połączenia logowane. [22574937]
[04.05.2017] 09:02
m0niczka80
Z moich czasów pamiętam Cogito (ale to chyba dla starszaków liceum/gimnazjum - podaję, bo może komuś się przyda. Jak byłam w podstawówce to często kupowaliśmy różne łamigłówki w kioskach i to było akurat naprawdę fajne - i niedrogie. O, ale na pewno był - i pewnie nadal jest - Kumpel I on był właśnie dla dzieciaków z podstawówki

IP i czas połączenia logowane. [22727916]

» Odpowiedz na ten temat