o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

meble do pokoju, sypialni

1 2 3
[04.01.2017] 11:03
Dosiaaa
Bardzo ładne łóżka i kanapy mają także w ofercie sklepuwww.ramaro.pl. Dodatkowo mają świetną jakość i niskie ceny.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22586875]
[11.01.2017] 19:50
kiriasz
Fajne kanapy widziałam w Agacie, maja tez komody i meble do sypialni. W ogóle asortyment to mają szeroki, w sumie każdy rodzaj mebli można u nich kupić. Bardzo lubię tam zaglądać, okazji co nie miara

IP i czas połączenia logowane. [22597607]
[19.01.2017] 08:58
adam998
Ja na pewno nie polecam kupowania mebli w tych wszystkich sieciówkach bo to na pewno nie jakość na lata. Poza tym nie za fajnie mieć w domu coś co ma połowa Polaków. W grę wchodzą tylko stricte sklepy meblowe i jak coś to polecam bydgoskie Scarlett Meble. Kupiłem tam solidne meble tapicerowane do salonu i w rozsądnej cenie (chociaż nie ma co liczyć że solidny wyrób kupi się za grosze).

IP i czas połączenia logowane. [22607405]
[24.01.2017] 14:41
justyyyy
Jakiś czas temu meblowałam swoje pierwsze mieszkanie i zeszłam praktycznie wszystkie sklepy meblowe w okolicy. W końcu zdecydowałam się na meble z Agaty. Wszystkie takie same w jednym pomieszczeniu Dzięki temu wszystko do siebie pasuje.

IP i czas połączenia logowane. [22613871]
[07.02.2017] 15:14
kiriam
Niedawno również szukałam mebli do salonu,chciałam mieć jakieś nietypowym i takie znalazłam w Agacie. Cena była przystępna a meble solidne i ładne.

IP i czas połączenia logowane. [22637425]
[14.12.2017] 05:20
[15.02.2017] 16:11
agryszka
W sumie w agacie mozna liczyć na meble na każdą kieszeń, więc ten salon jest dobrym wyborem bo meble maja znakomite.

IP i czas połączenia logowane. [22646899]
[19.02.2017] 08:29
iga 251
Moim zdaniem najlepiej kupić meble w sieci jest zdecydowanie większy wybór, a i ta jakość i cena nierówna się z tymi sieciówkami, w których wszystko wygląda tak samo. Zajrzyjcie sobie do Meble Hot tam to dopiero są piękne i niedrogie meble, w dodatku to producent więc jest i dużo taniej.Ja bynajmniej zawsze jestem zadowolona z zakupów u nich i wspaniale poradzili mi w kwestii doboru materaca.

IP i czas połączenia logowane. [22650461]
[20.02.2017] 12:01
ilona.k
Dobre oferty mają w salonie online na www.mebel-partner.pl Całą sypialnię i pokój dziecięcy mamy w domu ich meblami obstawione. Dobra jakość, niskie ceny i projekty, które nie są szablonowe. Jak ktoś myśli o urządzeniu mieszkania po swojemu, to tutaj znajdzie właśnie takie, oryginalne, dopasowane meble, a nie typową taśmówkę.

IP i czas połączenia logowane. [22651554]
[24.02.2017] 16:05
mirek77
Fajnie zaopatrzony jest salon Mebel Partner. Na pewno mają meble inne niż konkurencja, bardziej designerskie, z pomysłem, nie takie oklepane, nudne wzory jakich pełno w sklepach. Nowoczesne, ładnie wykończone, z dobrej klasy drewna, skóry czy innych tworzyw. Dużo zdjęć i opisy mebli są na stronie sklepu online mebel-partner.pl. Można sobie dość szczegółowo przejrzeć konkretne rzeczy.

IP i czas połączenia logowane. [22657063]
[02.03.2017] 18:04
jaoolkka
Podobnie jest z salonem Agaty, prowadzą także sklep internetowy i też można sobie na spokojnie obejrzeć wszystkie meble, zamówić i ciszyć nimi oko

IP i czas połączenia logowane. [22664418]
[07.03.2017] 10:22
holidejka
Meble kupuję w Agacie, idę do salonu , lubię pooglądać, podotykać i się o wszystkie szczegóły dopytać Zakupy tam zawsze sa dla mnie udane.

IP i czas połączenia logowane. [22669208]
[09.03.2017] 15:02
Julka34
Możesz też zwrócić uwagę na firmęwww.meblesosnowe.eu. Posiadają bardzo starannie wykonane meble z drewna sosnowego.

IP i czas połączenia logowane. [22671851]
[20.03.2017] 16:22
inezka89700
Spory wybór tego typu mebli do salonu, sypialni itp. mają też w http://www.forte.com.pl/pl Na stronie można zapoznać się z całą ofertą, chociaż i tak warto wybrać się do salonu. Ja lubię popatrzeć na żywo i dopiero decydować.

IP i czas połączenia logowane. [22684773]
[28.03.2017] 21:08
karol6
nam bardzo dobrą firmę polecił znajomywww.stolarnia-przybylski.pl zamawialiśmy u nich meble do sypialni. Bardzo solidnie wykonane i cenowo w porządku.

IP i czas połączenia logowane. [22694022]
[12.04.2017] 11:16
madzia 501
U nas po świętach rozpocznie sie cały bałagan z remontem naszej sypialni. Czas najwyższy trochę ją odnowić i kupić nowe porządne meble. Praktycznie mamy już wszystko wybrane, ale jeszcze zastanawiamy się nad łóżkiem. Jest jedno coś takiego https://meblujdom.pl/lozko-pinko-signal-id64 46.html bardzo się nam obojgu podoba i nawet ładnie by wyglądało z pozostałymi meblami. Co sadzicie, a może podsuniecie jakieś jeszcze w takim stylu glamour.

IP i czas połączenia logowane. [22706346]
[12.04.2017] 11:44
ala bell
To prawda, ze narożniki sa o wiele lepsze i funkcjonalniejsze. Nasz ma juz kilka lat, a nadal wygląda fantastycznie. Zamierzamy jeszcze kupić jakiś stół i krzesła bo jak przychodzą święta to brakuje nam miejsca na usadzenie wszystkich gości. Nawet już wstępnie oglądaliśmy i mamy na oku coś takiego http://gdmmeble.pl/product_info.php?products _id=5117 naszym zdaniem klasyczny drewniany zawsze sie sprawdzi i chyba nawet zdecydujemy sie na te krzesła.

IP i czas połączenia logowane. [22706392]
[21.04.2017] 08:34
marynia o
U nas już jest komplet, jak raz przed świętami nam dojechał z Meble Hot. Zamawialiśmy rozkładany stół, mam jednak sporą rodzinę więc muszę mieć dodatkowe miejsce, a taki to spora funkcjonalność. W święta była oczywiście próba mebli i spisały się, każdy chwalił sobie faktycznie wygodne krzesła. Przyznaję, że zrobiliśmy dobry zakup i chyba na lata.

IP i czas połączenia logowane. [22715241]
[24.04.2017] 21:18
krechha
Ja lubię bardziej przytulne meble, a całe wyposażenie do sypialni z meblami i dodatkami włącznie kupiłam w agacie . Dobrze wykonane, ładne a w domu po rozstawieni jeszcze ładniej wyglądały niż w salonie

IP i czas połączenia logowane. [22719569]
[06.10.2017] 11:08
AdSona
Lustro na wymiar do sypialni zamawiałam bezpośrednio w hurtowni http://szklarzokuniew.pl gdzie specjalizują się właśnie w takich realizacjach. Mają super pomysły na takie wykończenia.

IP i czas połączenia logowane. [22815297]
[06.10.2017] 12:41
nie_pozdrawiam
A szklarz okuniew, jak widać, uporczywie działa na forach o2

IP i czas połączenia logowane. [22815386]
[23.11.2017] 18:33
Zoja 531
Nam koleżanka podpowiedziała, że na meblujdom.pl jest teraz sporo róznych nowości i to w promocyjnych cena. Zajrzałam do nich wczoraj i fakt takich mebli w innych sklepach nie widziałm, a sporo przejrzeliśmy tych ofert. Zobaczcie jakie łózko już wybraliśmy https://meblujdom.pl/lozko-texas-signal-id52 77.html prawda, że jest ładne do tego dwie szafeczki nocne i komplecik za parę dni będzie juz u nas. Warto było się posłuchać koleżanki.

IP i czas połączenia logowane. [22840703]
[23.11.2017] 18:40
koleżanka jest fikcją
reklamodawczą (kamuflażem reklamodawczym dla idiotów) jak w każdej typowej reklamie. Kamuflaż ma na celu uzyskanie większego zaufania reklamodawczego u idiotów - łykaczy darmowych reklam.

IP i czas połączenia logowane. [22840709]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat