o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

Kupować nowe mieszkanie?

[22.11.2014] 11:53
kama17
Myślicie, że ceny mieszkań mają szansę jeszcze spaść?
Zastanawiam się nad zakupem już od dłuższego czasu, na bieżąco przeglądam oferty: http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania -i-domy-wroclaw/ z rynku pierwotnego, ale waham się.
Może jeszcze ceny spadną, a ja będę żałować, że przepłaciłam.
Co myślicie? Ktoś z was kupił mieszkanie w tym roku? Jesteście zadowoleni?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.06.2015] 16:57
szczek
czy zastanawiasz się nad wzięciem kredytu na zakup mieszkania? myślałeś już w jakim banku chcesz wziąć kredyt? Co do samych cen mieszkań, to ja zauważyłam że ceny niestety od kilka lat nie spadają aż tak bardzo więc nie wiem czy jest sens czekać na niższą cenę. A co do samego mieszkania to planujesz kupić na rynku wtórnym czy pierwotnym?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21841823]
[25.01.2016] 18:37
katarińska89201
JAkbym miala upowac to chyba wolalałbaym jednak nowe, albo kilkuletnie. na pewno nie z iwelkiej płyty. Moim zdaniem to sie nie opłaca, bo trzrba sporo włozyć w remonty.

IP i czas połączenia logowane. [22167871]
[25.01.2016] 19:00
MiroSławus
ja sobie kupiłem własnie dwuletnie. na wszystko trzeba patrzeć, bo znaomi kupili w nowym budonictwie, ale niska cena nie była bez powodu. Coś zawalili, bo teraz sciany lekko pekają

IP i czas połączenia logowane. [22167915]
[25.01.2016] 19:29
lADydI32
podobno w ciągu ostatnich kilku lat jest coraz mniejsze zainteresowanie mieszkaniami w starym budownictwie. Z resztą się nie dziwie, bo różnica w cenach jest nieduża, a nie trzeba remontować i wygodniej się miesza. Niedawno kupiliśmy z mężem nowe mieszkanie nad morzem w Pogorzelicy http://master-house.com.pl/opis-inwestycji/. Zamierzamy jeździć tam latem, a poza tym można taki apartament wynajmować.

IP i czas połączenia logowane. [22167950]
[20.09.2017] 00:35
[01.04.2016] 09:38
pixie
ja wlasnie ostatnio kupowalam nowe, wg mnie tez sie bardziej oplaca niz z wtornego do remontu. Trafilam na fajne duze mieszkanie na Podgórzu w Krakowie, w sumie nawet nie duzo mi wyszlo, ale i tak kredyt musialam wziac, w sumie i mieszkanie i kredyt udalo mi sie zalatwic w jednym miejscu, bo moje biuro nieruchomosci (NowodworskiEstates) ma u siebie wlasnie doradce kredytowego

IP i czas połączenia logowane. [22255851]
[23.05.2016] 20:57
iwona4646
Ogólnie ceny mieszkań rzadko kiedy spadają. My z mężem czekaliśmy 5 lat bo może z roku na rok będzie taniej ale nawet jak było to minimalnie. To co mogę polecić dla tych którzy kupują na kredyt to żeby szukali takiego dewelopera który załatwi trochę tańszy (mają swoje układy z bankami). Mi tak pomógł załatwić Barcwww.barc.com.pl a kupiłam od nich bardzo fajnie mieszkanie na warszawskiej Białołęce.

IP i czas połączenia logowane. [22319667]
[30.05.2016] 23:02
Depir
Według mnie najlepiej jest kupić nowe mieszkanie bo masz pewność, że instalacja elektryczna czy też kanalizacja jest dobrze rozwiązana i nic się z tym nie stanie. W starych mieszkaniach musisz zaczynać wszystko od podstaw marnować czas i pieniąddze. Jeżeli szukasz jakiegoś fajnego nowego mieszkania to u nich http://atro.net.pl/opis-inwestycji widziałam świetne. Zajrzyj koniecznie

IP i czas połączenia logowane. [22328127]
[31.05.2016] 11:46
jolawaterlo
Ja kupiłem nowe, w listopadzie mam odbiór. Nie wyobrażam sobie kupować z rynku wtórnego. Jak kupujesz to bierz nówkę http://lmtv.pl/mio-od-pierwszego-ugryzienia- 2014-online-caly-film

IP i czas połączenia logowane. [22328486]
[06.10.2016] 14:14
joanna.zulak
Pewne rzeczy są nie do przewidzenia, a mieszkanie to zawsze dobra inwestycja.Nawet jeśli ceny mieszkań trochę spadają to nie są to znaczne kwoty. Zresztą zawsze można szukać promocji czy sezonowych ofert. Ja tak kupiłam mieszkanie w Activ Investment. Wprawdzie najpierw obawiałam się, że promocja może wynikać z niższej jakości, ale po pierwsze ten deweloper jest na rynku od 20 lat, ma jedne z najlepszych inwestycji, nie spóźnił się nigdy z żadną inwestycją, no i przepytałam mieszkańców, czy nie ma jakichś problemów. Zresztą sprawdź sobie ich inwestycje i przekalkuluj wszystko http://www.activ-investment.eu/aktualnosci. Ja nie zdecydowałabym się na rynek wtórny. Znacznie lepsza opcja dla mnie to mieszkanie od dewelopera.

IP i czas połączenia logowane. [22467645]
[26.03.2017] 18:27
Wandalik
Na pewno trzeba śledzić ceny oraz oferty, chociażby tu: http://dom.gratka.pl/mieszkania-sprzedam/lis ta/?dg warto mieć rozeznanie, a teraz mieszkania są dobrą inwestycją.

IP i czas połączenia logowane. [22691670]
[17.08.2017] 12:25
miron3
Ja zdecydowałem się na nowe mieszkanie w budowanym właśniewww.osiedleolbrachta.pl w Rzeszowie. Uważam, że jest to lepszy wybór od kupowania starego, używanego mieszkania. To osiedle zapowiada się naprawdę świetnie. Już niewiele mieszkań pozostało do zarezerwowania.

IP i czas połączenia logowane. [22789231]
[17.08.2017] 13:12
miron3
Tak naprawdę jestem przydupasem developerskim, a mieszkania słabo się sprzedają

IP i czas połączenia logowane. [22789271]
[01.09.2017] 11:53
alibabamieszkania
Mając budzet pod taka inwestycje na pewno warto zaiwestowac. Nieruchomosci wciaz zyskuja na wartosci wiec to bezpieczne wlozenie pieniedzy.

IP i czas połączenia logowane. [22797634]

» Odpowiedz na ten temat