o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

dieta bezglutenowa

1 2 3 4 Strony tematu:
[19.11.2014] 11:24
mama miska
synek ma uczulenie na gluten, jak sobie z tym radzić, ten gluten jest wszędzie w każdej wędlinie!!!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.11.2014] 13:02
Megi35
Moja córeczka odkąd skończyła dwa latka miała problem z brzuszkiem, częste wzdęcia, zielonkawe kupy z dużą ilością śluzu. W końcu mądry alergolog polecił mi wykluczyć z jej diety gluten, faktycznie znajduje się on w wielu produktach. Sama piekłam chleb, ciasta, ciastka (wpisz w wyszukiwarkę ciastka z kleiku ryżowego, znajdziesz tam przepis, moja córcia je uwielbiała), jak również sama robiłam szynkę i pasztet. Dodatkowo przez kilka miesięcy podawałam jej latopic, który wspomaga walkę z alergią pokarmową. Po kuracji powoli podawałam gluten i do tej pory nic złego się nie dzieje.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21457861]
[02.06.2015] 15:34
MoniczkaTT
Na pewno nie jest to łatwe. Teraz jak już wiesz, że syn musi stosować taką diete będzie już łatwiej. Poczytaj na pewno tego typu artykuły http://www.mojealergie.pl/dieta-bez-glutenu/ . Powinny Ci się bardzo przydać podczas ustalania menu w diecie. Musisz na wiele rzeczy uważać ale na pewno dojdziesz do wprawy.

IP i czas połączenia logowane. [21794095]
[26.11.2015] 22:49
Marekkq
No to jest męczarnia XXI wieku jak będziesz potrzebowała leku na zaparcia dla dziecka to dicopeg junior jest bez glutenu. Tak to polecam kupować spożywkę za granicą.

IP i czas połączenia logowane. [22082359]
[27.04.2016] 16:10
chorka78
podrzucę ci namiar na sklep internetowy ze zdrową żywnością, z którego ja od czasu do czasu zamawiam produkty bez glutenu - http://www.altoria.eu/oferta/10/Bez%20gluten u/1 - jakościowo są naprawdę dobre, moze wybierzesz coś dla siebie także

IP i czas połączenia logowane. [22289025]
[19.10.2017] 03:40
[28.04.2016] 19:59
angielskadama
Uświadomiłam sobie dzisiaj w ilu produktach jest gluten! Chcę go trochę ograniczyć...

IP i czas połączenia logowane. [22290593]
[13.05.2016] 14:03
mnika1
poszukaj ksiażek w ksiezgarniach bo teraz duża " moda " jest na diety bezglutenowe. Ja mam w domu alergika na gluten, który po jego zjedzeniu dostaje zaparć takich że tylko dicopeg junior pomaga wiec wiem, jakie na poczatku ciezkie jest znalezienie produktów nadających się do jedzenia. Większość robię sama, a wędliny to u nas np pieczona piers z indyka bądź samemu robione wędliny.

IP i czas połączenia logowane. [22307368]
[13.05.2016] 19:44
Dżolka
to z czego ja korzystam to wypiekacz z panasonica- piecz mu sama chleb . To najpewniejsze !

IP i czas połączenia logowane. [22307624]
[13.05.2016] 19:49
Dżolka
tez przeżyłam szok, najbardziej jak znalazłam przepisy do wypiekania w automacie. Kupiłam wtedy automat do chleba z panasonica i szukałam bezglutenowych przepisów. Wszystkie miały gluten, a te bezglutenowe się nie nadawały do pieczenia w automacie. ilość przepisów z glutenem była strasznie wysoka.

IP i czas połączenia logowane. [22307633]
[24.05.2016] 21:18
grymałka
na szczęście ja całkiemniedawno natrafiłam na bezglutenowe makarony z primo gusto, dzięki temu mogłam urozmaicić swoją bezglutenowa dietę, a makarony uwielbiam.

IP i czas połączenia logowane. [22320946]
[27.05.2016] 11:38
angielskadama
Teraz w sklepach jest spory wybór bezglutenowych makaronów.Zresztą je możesz sobie przygotować sama.

IP i czas połączenia logowane. [22323729]
[29.05.2016] 16:42
lucyna_Ś
a propos diety bezglutenowej, czy ktoś z Was posiada jakiś dobry, sprawdzony przepis na chleb z automatu. Kupiłam kilka miesięcy temu automat z panasonica, ale za każdym razem przepis jest nie dostosowany do maszyny tylko do piekarnika a za taki o automatu byłabym szalenie wdzięczna

IP i czas połączenia logowane. [22326352]
[30.05.2016] 20:27
grymałka
angielskadama (16.05.2016.27 11:38):
Teraz w sklepach jest spory wybór bezglutenowych makaronów.Zresztą je możesz sobie przygotować sama.

no tak wybó może jest i spory, ale ja zwracam te uwagę na jakość makaronu dlatego kupuję primo gusto bo są to makarony dobre jakościowo po ugotowaniu nadal są sprężyste.

IP i czas połączenia logowane. [22327985]
[02.06.2016] 12:29
moni_biega
Hej, polecam taki przepis:
500 g mąki mix schara
około 500 ml wody
2 łyżeczki drożdży
1 łyżeczka lub dwie cukru
1 łyżeczka soli
u mnie działa i super smakuje
oprócz tego, baaaardzo polecam przepis na gryczane bułeczki, które robię ostatnio. Zazwyczaj robię 20-30 za jednym zamachem, bo w domu schodzą momentalnie
Tylko robię bez czarnuszki, bo mi tak średnio smakuje. Tutaj możesz zobaczyć, jak wyglądają: http://jemyzdrowo.pl/przepis/gryczane-bulecz ki-z-czarnuszka-i-czarnym-sezamem/10124
lucyna_Ś (16.05.2016.29 16:42):
a propos diety bezglutenowej, czy ktoś z Was posiada jakiś dobry, sprawdzony przepis na chleb z automatu. Kupiłam kilka miesięcy temu automat z panasonica, ale za każdym razem przepis jest nie dostosowany do maszyny tylko do piekarnika a za taki o automatu byłabym szalenie wdzięczna

IP i czas połączenia logowane. [22331305]
[06.06.2016] 15:14
Czrna823456
A gdzie zamawiacie produkty do swojej diety? Bo znajoma polecała mi stronę Zielonysmak.pl ? znacie ją? czekam na Wasze opinie

IP i czas połączenia logowane. [22336102]
[22.06.2016] 11:04
KlaraDD
Ja schudłam stosując tabletki Slimcea na odchudzanie. Schudłam 12kg.
Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

IP i czas połączenia logowane. [22352780]
[22.06.2016] 11:11
KlaraDD
Ja schudłam stosując tabletki Srimsrea na odchudzanie. Schudłam 2kg.
Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach fikcyjnych koleżanek (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jajo jakie osiągnęłam.

IP i czas połączenia logowane. [22352792]
[22.06.2016] 11:31
cuksa
Ja już na prawdę myślałam że mi nic nie pomorze jeżeli chodzi o odchudzanie.Bo męczyłam się strasznie długo z marnym skutkiem.A Sroreversrim to było to czego potrzebowałam.Schudłam dzięki nim 2 kg oczywiście byłam też na diecie Tapeworm Diet ale przynajmniej takie połączenie dało bardzo dobry efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22352830]
[23.06.2016] 11:50
goblinek89
Powiem tylko tyle, że współczuję chorującym na celiakię, bo jak poczytałam tutaj http://nadiecie.net/dieta-bezglutenowa/ z czego trzeba zrezygnować, to się załamałam. Nie wyobrażam sobie śniadania bez pysznych kanapek. Ktoś z Was przeszedł na taką dietę nie ze względów chorobowych tylko po prostu, żeby lepiej się czuć i wyglądać?

IP i czas połączenia logowane. [22353979]
[23.06.2016] 12:47
fluksja2
A ja na samym początku myślałam że same tabletki dadzą radę .Nie miałam jakiejś kosmicznej nadwagi raptem 12 kg.Ale niestety tak się nie dało.Owszem Sroreversrimplus zmiana niektórych nawyków żywieniowych Tapeworm Diet i dopiero wtedy zobaczyłam efekty jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22354055]
[28.06.2016] 21:48
trelka
ja ostatnio natrafiłam na makarony bezglutenowe dla dzieci z primo gusto, są w kształcie dinozaurów co się podoba dzieciom.

IP i czas połączenia logowane. [22360189]
[29.06.2016] 16:58
koko-loko
Mija prawie miesiąc odkąd biorę Duoslim.Jestem lżejsza pełna energii i zmotywowana do dalszej walki z nadwagą.Tym razem mi się uda jestem tego pewna w 100%.Mam teraz jakieś porównanie wcześniej żaden suplement nie działał na mnie tak dobrze jak Duoslim.

IP i czas połączenia logowane. [22361015]
[30.06.2016] 11:41
Barbara9234
A gdzie zamawiacie produkty do takiej diety,żywność? Bo tą zdrowa i naturalną można znaleźć na ZielonySmak.pl to sprawdzony sklep.

IP i czas połączenia logowane. [22361778]
[30.06.2016] 12:12
koko-loko
Mija prawie miesiąc odkąd biorę Duoslim.Jestem lżejsza pełna energii i zmotywowana do dalszej walki z nadwagą.Tym razem mi się uda jestem tego pewna w 100%.Mam teraz jakieś porównanie wcześniej żaden suplement nie działał na mnie tak dobrze jak Duoslim.

IP i czas połączenia logowane. [22361820]
[07.07.2016] 16:38
grecik
iscie już okazję próbować makaronów bezglutenowych z primo gusto, ja zawsze je kupuję uważam, że maja najlepszą jakość.

IP i czas połączenia logowane. [22370444]
[08.07.2016] 12:16
vadaewq
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jajo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz DNP i stosuję Tapeworm Diet jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 15kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.

IP i czas połączenia logowane. [22371209]
[08.07.2016] 13:02
hanka z bogdanka
Jeżeli chodzi o gluten , to fakt w większości wędlin jest obecny. Niestety, takie mamy teraz czasy że wszędzie go dodają. Ja sama piekę mięso w mikrofali. Kupiłam sobie panasonica ale funkcję pieczenia odkryłam stosunkowo niedawno. Pierwszy raz upiekłam biała kiełbasę a chciałam ją wstawić na funkcję grill. Właczyłam przez przypadek na pieczenie i od tej pory piekę w mikrofali mięsa. Przynajmniej mam pewność że w schabie własnej roboty nie będzie glutenu

IP i czas połączenia logowane. [22371285]
[08.07.2016] 16:05
agata wredna anorektyczka
Co za bzdury! Tylko Tapeworm Diet. Dołączasz DNP i jedziesz!

IP i czas połączenia logowane. [22371502]
[16.07.2016] 22:38
Aneczka44
Od siebie mogę polecić makaron bezglutenowy primo gusto - mój Maciuś za nim szaleje bo po pierwsze to faktyczne smaczny, a po drugie jest w kształcie dinozaurów .

IP i czas połączenia logowane. [22380979]
[19.07.2016] 15:11
grecik
ja też znam ten makaron bezglutenowy z primo gusto, tak jak pisałam moja bratanica jest bezglutenowcem więc też jej go kupuję ze względu na smak i kształt.

IP i czas połączenia logowane. [22383734]
[19.07.2016] 15:23
Online Ekspert Srig-Active
Tylko IqSlim Active z efektem anty jajo, reklamodawcy! Nie mylić z placebo reklamodawczym IqGreen.

IP i czas połączenia logowane. [22383744]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat