o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Sylwester 2014/2015

1 2
[08.11.2014] 18:08
ytetta
Macie już jakieś plany? Wychodzicie czy robicie imprezę w domu?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.11.2014] 21:44
Markuss
Ja głównie domówki, ale już mi się przejadły. Znajomy w zeszłym roku poleciał sobie na takiego Sylwestra przez biuro podróży i wrócił zadowolony, wszystko załatwione, tylko sie spakować i wsiąść do samolotu. Myślałem na początek gdzieś w Polsce, np. w górach.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21441149]
[09.11.2014] 22:42
alawina
W tym roku domówka, z fajnymi znajomymi, na pewno będzie wesoło. Do tego jakiś sznapsik, pyszne jedzonko.

IP i czas połączenia logowane. [21441224]
[10.11.2014] 11:29
ytetta
Markuss - a gdzie poleciał? Poleciał tylko na Sylwestra czy na kilka dni? W sumie taki wyjazd to musi być fajna sprawa .
Alawina - sznapsa znam , pychota, na imprezach się super sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [21441649]
[10.11.2014] 12:10
robson12
Mnie się domówki nie przejadły. I chyba tak w tym roku zrobię. Za to wybiorę się lutym do Nicei (z itaką) na Karnawał. pzdr

IP i czas połączenia logowane. [21441803]
[22.09.2017] 12:07
[11.11.2014] 17:51
sk8-1
W tym roku do Łeby się wybieramy. Chyba Party Camp wybierzemy. W Euphrorii byliśmy w te wakacje i bardzo miło wspominamy. Ktoś jeszcze się wybiera?
http://www.noclegileba.pl/leba-swieta-sylwes ter/833-leba-sylwester-leba-party-camp.html

IP i czas połączenia logowane. [21444721]
[11.11.2014] 19:04
donutta
alawina (14.11.2014.09 22:42):
W tym roku domówka, z fajnymi znajomymi, na pewno będzie wesoło. Do tego jakiś sznapsik, pyszne jedzonko.

U nas tez domówka, lubię takie imprezy, szczególnie z dobrym towarzystwem, zawsze jest fajnie. Do tego dobre jedzenie,sznaps na pewno też i whiskey

IP i czas połączenia logowane. [21444855]
[11.11.2014] 19:38
FrankWilliams
Markuss (14.11.2014.09 21:44):
Ja głównie domówki, ale już mi się przejadły. Znajomy w zeszłym roku poleciał sobie na takiego Sylwestra przez biuro podróży i wrócił zadowolony, wszystko załatwione, tylko sie spakować i wsiąść do samolotu. Myślałem na początek gdzieś w Polsce, np. w górach.

takie wyjazdy są dobrym rozwiązaniem, ale trzeba trafić na dobre biuro - ważny jest standard zakwaterowania, odpowiednia kadra, która pomoże w integracji i organizacji imprez (imprezy tematyczne, wejścia do sprawdzonych klubów, zniżki na barze itp.)

IP i czas połączenia logowane. [21444907]
[12.11.2014] 12:28
zośka1212
my w tym roku szalejemy jedziemy do spa będziemy pięknieć, odpoczywać a w sylwestra szaleć na zabawie, a po też odpoczywac jedziemy do jagniątkowa, do spa nad wodospadem

IP i czas połączenia logowane. [21445771]
[13.11.2014] 14:24
paulak89
Tez bym chciała wybrać się na taki Karnawał Drogi taki wyjazd jest? Gdzie mogę taki wyjazd załatwić? Fajna sprawa ... ja zawsze siedziałam na sylwestra w domu ale chciałam w tym roku gdzieś się wybrać z mężem

IP i czas połączenia logowane. [21447779]
[13.11.2014] 22:24
łebiak
No to jedźcie do Łeby. Gotowe pakiety sylwestrowe z noclegami i imprezą. Opcje droższe i tańsze. Sama zobacz: http://www.noclegileba.pl/leba-swieta-sylwes ter.html

IP i czas połączenia logowane. [21448673]
[17.11.2014] 11:49
szyszunia12
moim zadaniem bardzo fajną opcją są wyjazdy studenckie, byłam już raz na takich wakacjach studenckich i wiem jakie to ciekawe przeżycie, poznajesz mnóstwo ludzi, nawiązujesz znajomości, klimat jest bardzo studencki. Na sylwestra na pewno pojadę w takim studenckim klimacie.

IP i czas połączenia logowane. [21454153]
[17.11.2014] 17:27
FrankWilliams
wszystka zależy od tego gdzie chcesz spędzać sylwestra w PL czy zagranicą, a ze studenckich biur podróży tu masz przykładową ofertę:
http://www.sylwesterpartycamp.pl/?acid=sylwe stersearch&amp ;gclid=CJXu4-2FgsICFbMatAodVW8Aog

IP i czas połączenia logowane. [21454692]
[19.11.2014] 23:46
balmetro
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA III EDYCJĘ BALU SYLWESTROWEGO W CENTRUM KONGRESOWYM.
Na ten jedyny i niepowtarzalny wieczór już po raz trzeci zapraszamy Państwa do doskonałej, nowoczesnej Sali Wielofunkcyjnej w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.
Bal Sylwestrowy w Centrum Kongresowym to wyjątkowa atmosfera, znakomita muzyka, wyśmienite menu, nowoczesna sala i liczne atrakcje, które czekają na uczestników.
Podczas naszego Balu gwarantujemy Państwu doskonałe, zróżnicowane, złożone z kilkudziesięciu pozycji menu począwszy od Terminy z królika w wykwintnym sosie wiśniowym na przystawkę, poprzez wybór zup, dań gorących, poprzez bufet finger foods , sałatki, mięsa, sery, ciasta, desery a kończąc na dodającym energii serwowanym w Nowym Roku tradycyjnym Forszmaku z nutą sera wędzonego. W noworoczny nastrój wprowadzą Państwa wokale męski i żeński znakomitego sześcioosobowego zespołu Pozytywka. Profesjonalne oświetlenie i gustownie przystrojona sala stworzą kameralną atmosferę, a całość dopełnią specjalnie przygotowane wizualizacje. Doświadczona firma zadba o bezpieczeństwo i komfort zabawy uczestników, a Organizator zadba o liczne dodatkowe atrakcje, nagrody i przede wszystkim Państwa wygodę, by ten jedyny i niepowtarzalny wieczór w roku na długo i pozytywnie pozostał w Państwa pamięci.
Zapraszamy na nasza stronęwww.bal.wroclaw.pl znajdą tam Państwo opisy, zdjęcia, pełne menu oraz formularz rezerwacji.
Informacji udzielamy telefonicznie pod numerami: 883059403 v 609337540

IP i czas połączenia logowane. [21459178]
[20.11.2014] 00:01
Wiolanna
Ja najbliższego sylwestra spędzę w domu. Po ostatnim sylwestrze spędzonym po za domem trochę się zraziłam, przez pewną nie miłą sytuację. W związku z tym wstawiam pewien poradnik http://wymarzonysylwester.pl/5-praktycznych- rad-jak-nie-upic-sie-w-sylwestra/ , który mam nadzieję Wam się przyda i nie przytrafi Wam się to co mi ostatnio

IP i czas połączenia logowane. [21459223]
[20.11.2014] 00:52
Wiolanna
paulak89 (14.11.2014.13 14:24):
Tez bym chciała wybrać się na taki Karnawał Drogi taki wyjazd jest? Gdzie mogę taki wyjazd załatwić? Fajna sprawa ... ja zawsze siedziałam na sylwestra w domu ale chciałam w tym roku gdzieś się wybrać z mężem

Gdzie załatwić? Moim zdaniem najlepiej jest na spokojnie poszukać czegoś w internecie. Np. wejdź sobie na http://www.sylwestrowy.pl/. Wystarczy wpisać miejscowość i pokaże Ci się lista lokali, w których organizowane są zabawy sylwestrowe. Powodzenie i udanego i szalonego sylwestra Ci życzę

IP i czas połączenia logowane. [21459321]
[20.11.2014] 02:06
wiolannnnna
zośka1212 (14.11.2014.12 12:28):
my w tym roku szalejemy jedziemy do spa będziemy pięknieć, odpoczywać a w sylwestra szaleć na zabawie, a po też odpoczywac jedziemy do jagniątkowa, do spa nad wodospadem

Zazdroszczę . Ja w tamtym roku była na balu w Zakopanem, ale w tym roku muszę niestety spędzić sylwestra w domu. A tak z inne beczki: czy myślała już któraż z Was o sylwestrowej fryzurze? Ja powiem szczerze, że już tak i marzę o takim falowanym, romantycznym uczesaniu - coś tego typu: http://wymarzonysylwester.pl/5-pieknych-fryz ur-na-sylwestra-zrob-je-sama-w-domu/ (ta przedostatnia fryzura).

IP i czas połączenia logowane. [21459356]
[20.11.2014] 13:47
Wiollanna
Tak z ciekawości zapytam, jak już jesteśmy przy temacie sylwestra, myślał ktoś już nad postanowieniem noworocznym i takimi różnymi przesądami związanymi z sylwestrem? Ja powiem szczerze,że nigdy nie udało mi się dotrzymać postanowienia. Dla odrobiny rozrywki wstawiam wróżby związane z sylwestrem: http://wymarzonysylwester.pl/wrozby-sylwestr owe-poznaj-ciekawe-sylwestrowe-zwyczaje/. Większość jest Wam pewnie znana, ale warto sobie przypomnieć, bo jak to się mówi:jaki nowy rok taki cały rok .

IP i czas połączenia logowane. [21459838]
[20.11.2014] 14:15
Alicja224444
Ja w tym roku nietypowo spędzę sylwestra, bo mam zamiar wybrać na wycieczkę . Nikt ze znajomy cy rodziny nie chciał zemną jechać, bo już umówili albo spędzają to czas w gronie rodzinnym, więc, aby nie zaniechać mojego planu poszukuję chętnych osób w sieci . Już napisałam ogłoszenie na http://partner.nasylwka.pl/ , ale nie doczekałam się żadnego odzewu. Może ktoś z Was byłby chętny?

IP i czas połączenia logowane. [21459881]
[20.11.2014] 16:36
rozzaliaaaa
Wiollanna te wróżby co podałaś http://wymarzonysylwester.pl/wrozby-sylwestr owe-poznaj-ciekawe-sylwestrowe-zwyczaje/ to akurat są mi dobrze znane. A słyszałam jak sylwestra obchodzi się w innych krajach? Np. w Dani tej nocy o północy tłucze się naczynia o drzwi bliskich osób i skacze po meblach .

IP i czas połączenia logowane. [21460102]
[24.11.2014] 09:03
monnali
W tym roku tradycyjnie z przyjaciółmi na domówce , polecacie jakieś ciekawe drinki, alkohole i przegryzki?

IP i czas połączenia logowane. [21466270]
[26.11.2014] 10:42
frauza
U nas tez domówka, z alkoholi polecam Sznapsa wszystkie trzy smaki, jest to lżejszy alkohol ale smaczny, jak dobry drink, przepisy na przekąski znalazłam fajne w necie.

IP i czas połączenia logowane. [21469864]
[26.11.2014] 16:34
kamillo1
Właśnie też szukam opcji na Sylwka i myślę nad wyjazdem za granicę. W zasadzie nigdy nie byłem ze studenckim biurem podróży, a już wiele razy słyszałem od znajomych wiele dobrych opinii na temat tego typu wypadów. Możecie polecić jakieś biura studenckie?

IP i czas połączenia logowane. [21470471]
[26.11.2014] 19:51
szyszunia12
bardzo fajna ofertę ma party camp http://www.sylwesterpartycamp.pl/ ceny bardzo przyzwoite. Jest to jedno z bardziej popularnych biur studenckich w Polsce. Jeździłam z nimi już kilka razy mają fajną ofertę i kadrę która potrafi rozkręcić imprezę a przecież o to chodzi, myślę, że jak pojedziecie z nimi na sylwestra to na pewno nie będziecie żałować, jak chcecie się dobrze bawić to warto rozważyć ich ofertę.

IP i czas połączenia logowane. [21470848]
[26.11.2014] 22:03
ytetta
Tyle propozycji że aż nie wiadomo co wybrać , dobrze, że jeszcze trochę czasu jest

IP i czas połączenia logowane. [21471071]
[27.11.2014] 15:32
kamillo1
Tyle propozycji, ale może zamiast w nieskończoność się zastanawiać, lepiej wybrać sprawdzoną ofertę... Ten Party Camp ma faktycznie w porządku oferty, spójrzcie na to:www.sylwesterpartycamp.pl/dwie-stolice-party -camp-2015/dwie-stolice-o-wyjezdzie . Można i pozwiedzać, i się pobawić. Mi to pasuje najlepiej

IP i czas połączenia logowane. [21472371]
[28.11.2014] 13:02
snowka
Na sylwestra domówka nas czeka u przyjaciół, mamy już ustalone menu, alkohol. My babki pijemy Sznapsa, alkohol w naszym guście, faceci jak zawsze whiskey.

IP i czas połączenia logowane. [21474043]
[28.11.2014] 17:00
KaśkaK
A mnie bardzo podoba się podoba sie oferta balu sylwestrowego jaką widziałam tutaj http://dworkonstancin.pl/ . bal z dobrym jedzeniem i alkoholem a przy okazji świetna muzyka i później nocleg.

IP i czas połączenia logowane. [21474355]
[30.11.2014] 16:10
Luras2121
Sylwester z Party Camp wygląda całkiem interesująco, co prawda za granicę to trochę za drogo, ale ta impreza w górach całkiem mi odpowiada, no i młodzi ludzie głównie tam wyjeżdżają, więc to spory plus. Impreza sylwestrowa to to główna atrakcja ale jak widziałem w ofercie przez resztę dni też się dobrze zapowiada.

IP i czas połączenia logowane. [21478063]
[30.11.2014] 18:28
szczesna
My w zeszłym roku wynajmowaliśmy sobie z meżem domek w górach .W tym natomiast zarezerwowaliśmy sobie miejsce w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim. Fajny ośrodek pod Warszawą, zresztą bawiliśmy się tam na wakacjach kilka dni tak więc jestem pewna, że również będzie dobrze.
Dla ciekawych tutaj program:
http://www.promenadacountry.pl/sylwester2014 -2015
Szykuje się tam sylwester w stylu marynarskim. Rybki w menu, dj. Jakieś konkursy chociaż biorąc pod uwagę nasze szczęście to nie wiem czy coś wygramy

IP i czas połączenia logowane. [21478367]
[30.11.2014] 20:31
Gabrysiaq
A to ja zastanawiam sie czy nie wybrać sie tutaj http://www.aquariusspa.pl/pl/ . Czytałam, sporo dobrego na temat tego hotelu i chciałabym przekonać sie czy rzeczywiście jat tak fajnie jak pisza inni

IP i czas połączenia logowane. [21478666]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat