o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sprzęt
 » Odpowiedz na ten temat

sprzęt dla firmy w leasing?

[27.10.2014] 11:51
Gorto
słyszeliście może o takiej opcji? Branie sprzętu w leasing - to się opłaca?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.10.2014] 08:37
Bentek
To zależy jaki sprzęt i z jakiej firmy. Ale zakładam, że jak do firmy to pewnie jakies komputery ewentualnie drukarki skanery faksy etc. Ja brałem w leasing komputery od leasing plus i jestem zadowolony. Chwila moment i mialem umowę podpisaną bez latania po 5 razy. Jeśli zależy ci na czasie i korzystnych odsetkach to zobacz sobie oferte. Moim zdaniem o niebo lepiej niż kredyt.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21422304]
[09.12.2014] 18:17
Dayyyum
Jasne, już widzę atrakcyjne warunki u tych pomniejszych leasingodawców... Mówię Ci, lepiej skorzystać ze sprawdzonej firmy, żeby potem nie było problemów (www.rl.com.pl). Jak ktoś działa na rynku od dobrych kilkunastu lat i cieszy się dobrą opinią, to chyba warto mu zaufać. Brałem w Raiffaisen leasing kamerkę, bo prowadzę prywatny biznes z nagrywaniem. Ogólnie polecam wszystkim, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności.

IP i czas połączenia logowane. [21494791]
[17.02.2015] 10:27
igorrniak
w niektórych firmach możesz porównać różne oferty leasingodawców (u mnie w Katowicach w http://www.leasingowo.net/ ) w ten sposób można natrafić na dobre propozycję, ja już załatwiłem sobie leasing aut

IP i czas połączenia logowane. [21623277]
[26.05.2015] 08:30
wallander
To całkiem niegłupie wyjście, sam skorzystałem. Kredytu nie mogłem dostać bo nie miałem zabezpieczenia. Wziąłem w leasing używane maszyny introligatorskie i kserokopiarkę w mleasing.pl, na 72 miesiące bez pierwszej wpłaty, a oprocentowanie tylko 3,99% i założyłem firmę poligraficzną. Nie wymagali zabezpieczenia, bo tytuł własności banku do maszyn stanowi element zabezpieczenia umowy leasingu.

IP i czas połączenia logowane. [21783836]
[26.06.2017] 12:35
[10.07.2015] 21:12
Jasnooka
Jasne, że tak Dużo bardziej niż kredyt. Musisz tylko porównać sobie oferty dostępne na rynku, fajne stawki mają w http://www.cls.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21864147]
[17.08.2015] 10:55
Kaprys5
No tak... Leasing maszyn to rzecz normalna. Bardzo dobrą ofertę jeśli o to chodzi mają w http://leasingszczecin.pl Wydaje mi się, że na początek to bardzo dobra opcja. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21925483]
[17.08.2015] 14:22
gryniat
Rozumiem, że są jakieś ograniczenia na ten sprzęt?

IP i czas połączenia logowane. [21925828]
[25.10.2016] 10:22
werka1586
ostatnio znajomy, który pracuje w media coś o tym wspominał, wiem też, że w sferisie również można coś takiego wziąć, myślę że to spoko opcjaa

IP i czas połączenia logowane. [22492138]
[29.01.2017] 13:54
konvecti
slyszalem i nawet sprawdzilem - oplaca sie. Wzialem tak sprzet gastronomiczny do mojej restauracji i ruszylem szybciej z biznsesem a leasing wciaz splacam. Z tego co wiem na stronie https://www.platformafinansowa.pl/ mozesz zlozyc wniosek online.

IP i czas połączenia logowane. [22619821]
[02.02.2017] 11:48
thebone
Jasne, że się opłaca. Tzn zależy jaki sprzęt i jaki leasing, ale w gruncie rzeczy tak. Odkąd miałem swój pierwszy leasing operacyjny to polecam wszystkim bo naprawdę nie czuć aż tak strasznie kosztów polecam poszukać po firmach (ze swojej strony polecę raiffeisen leasing) i znalezc cos dobrego dla siebie

IP i czas połączenia logowane. [22631280]
[02.03.2017] 18:43
Ryszardo
thebone (17.02.2017.02 11:48):
Jasne, że się opłaca. Tzn zależy jaki sprzęt i jaki leasing, ale w gruncie rzeczy tak. Odkąd miałem swój pierwszy leasing operacyjny to polecam wszystkim bo naprawdę nie czuć aż tak strasznie kosztów polecam poszukać po firmach (ze swojej strony polecę raiffeisen leasing) i znalezc cos dobrego dla siebie

Akurat w Raiffeisen Leasing miałem samochód w leasingu i szczerze moge polecić, nie było żadnych problemów z opóźnieniem oppłat msc, czy szybszą spłatą kredytu za auto.

IP i czas połączenia logowane. [22664481]
[03.03.2017] 13:04
RuinaGO
Wolę zdecydowanie uderzać w japońską markę przy wyborze aut, m.in stąd też wybór banku toyota.Z resztą najbardziej prostą drogą do wyboru są pieniądzee, więc warto obadać sobie kalkulatory leasingowe na stronach banków i rozmowy z konsultantami, czy nawet prośba o wysłanie wstępnych umów na auta w leasingu.

IP i czas połączenia logowane. [22665317]
[07.03.2017] 15:14
ka00
w moim przypadku takie rozwiązanie działa dość dobrze - korzystamy ze wsparcia http://leasing-torun.pl/leasing-maszyn-urzad zen/ jeśli chodzi o leasing urządzeń w firmie, na ich stronie jest sporo informacji na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [22669527]
[02.04.2017] 16:04
mjuted
Sprzęt dla firmy w leasing jak najbardziej się opłaca. Co prawda zależy jaki, bo takie komputery to bardzo, ale różne lady itp to raczej kupiłbym za swoje. W mojej firmie wszystkie komputery są wzięte w leasing w Raiffeisen Leasing, szefu na samochód w leasingu, kilka służbowych aut też z leasingu - to jest naprawdę dobra i szybka opcja finansowania.

IP i czas połączenia logowane. [22698896]

» Odpowiedz na ten temat