o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Mieszkania deweloperskie w Warszawie

1 «   8 9 10 Strony tematu:
[30.03.2017] 00:07
aga779
Inwestycja Radnych 2 w Józefosławie jest naprawdę godna uwagi. Tutaj http://www.radnych2.pl można dowiedzieć się więcej na jej temat. Osiedle znajduje się 15 km od centrum Warszawy oraz kilometr od Lasu Kabackiego. Jest miejscem szczególnie atrakcyjnym dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia w pobliżu stolicy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22695375]
[04.04.2017] 09:26
horters
Pewnie, że coraz więcej ludzi będzie chciało mieszkać pod miastami - normalna kolej rzeczy. Skoro stolica nieustannie robi się coraz droższa, to czego mamy się tutaj spodziewać? Przez ostatnie lata zaszły pod tym względem ogromne zmiany, a jak będzie dalej, to dopiero czas pokaże.

IP i czas połączenia logowane. [22700643]
[12.04.2017] 09:54
KajaRP
Niestety, mieszkania w Warszawie są bardzo drogie. Trwa właśnie nowa inwestycja, o której można przeczytać pod adresem: http://www.radnych2.pl/ - są one zlokalizowane w Józefosławiu, oddalonym od centrum Warszawy o 15 KM!

IP i czas połączenia logowane. [22706256]
[12.04.2017] 14:07
knedell
Nie wyobrażam sobie stania w korkach ... Wolę jednak mieszkać w samej stolicy i mieć dobry dojazd do centrum metrem czy tramwajem. Mamy na uwadze mieszkanie na Grochowie od Inwest Planu. Na razie wszystko do nas przemawia na tak

IP i czas połączenia logowane. [22706581]
[12.04.2017] 14:12
stomachh
igrashka (17.03.2017.26 12:29):
Ceny w Warszawie to koszmar, zdecydowanie tyle bym nie zapłaciła za mieszkanie, a gnieździć się w jakiejś klitce też bym nie chciała. Lepszym wyjściem są już nawet Marki, większe mieszkanie w niższej cenie, nawet kosztem tylko kilkunastu minut dojazdu do pracy.

Kilkunastu minut??? Chyba mówisz o kilku godzinach, bo mi czasami z marek do centrum dojazd zajmuje 1,5 godziny... Nie mam zamiaru tracić tyle czasu na dojazdy. Oboje z mężem pracujemy w centrum i w grę wchodzi tylko mieszkanie w stolicy. Musi być blisko tramwaj i metro, myślimy o Grochowie albo Woli.

IP i czas połączenia logowane. [22706588]
[17.10.2017] 01:54
[14.04.2017] 09:23
pomper
Pod miastem, zdecydowanie pod nim. Mniejsze miejscowości mają swój urok i dają zdecydowanie lepsze warunki do życia. Pod tym względem akurat sytuacja diametralnie się odmieniła. Trudno powiedzieć, jak to będzie wyglądało dalej, ale na pewno nikt nie jest skazany na kosmicznie drogie mieszkania w stolicy.

IP i czas połączenia logowane. [22708456]
[18.04.2017] 22:52
izabell90
Jak dla mnie Warszawa nie jest za ciekawym miejscem... Lepiej chyba kupic mieszkanie nad morzem. Zobacz sobie mieszkania gdańsk morena - http://alfapark.pl/ Jak dla mnie oferta jest naprawde bardzo dobra.

IP i czas połączenia logowane. [22712718]
[21.04.2017] 14:16
miasteczko wawer
aktualnie opłaca się chyba kupić mieszkanie w Wawrze, powstaje ogólnie 1000 nowych mieszkań, inwestycja Miasteczko Wawer, maja byc piekne mieszkania z widokiem na las, na stronce sa zdjecia i juz z tego duzo widac że mieszkania w wysokim standardzie

IP i czas połączenia logowane. [22715736]
[28.04.2017] 12:26
kubsonn
Grochów jest fajny i widzieliśmy bardzo fajny budynek na stronie dewelopera http://inwestplan.com.pl/inwestycje/ul-czape lska-25/ Już umówiliśmy się na spotkanie.

IP i czas połączenia logowane. [22722353]
[03.05.2017] 14:26
pankotekk
My z dziewczyną na początku stawialiśmy na Śródmieście jednak nie mogliśmy znaleźć nic sensownego w rozsądnych cenach i zdecydowaliśmy się w końcu na Grochów Czapelska 25

IP i czas połączenia logowane. [22727109]
[04.05.2017] 16:20
smirella
My tez jesteśmy zainteresowani mieszkaniem na Grochowie, już nie tyko ze względu na lokalizację i komunikację z innymi dzielnicami, ale na mieszkania i piekne duże balkony

IP i czas połączenia logowane. [22728394]
[08.05.2017] 12:50
bianka_832
Ja zbudowałam na przedmieściach drewniany dom, polecam, sto razy lepiej mi się mieszka, jak w nie jednym deweloperskim mieszkanku.www.its-koszalin.pl to solidna firma wykonywająca właśnie takie domy. Maja ogromne doświadczenie i masę projektów za sobą, polecam jeśli ktoś będzie zdecydowany na takie rozwiązanie.

IP i czas połączenia logowane. [22729625]
[10.05.2017] 09:10
gitokek_02
www.inwestor.com.pl mają dobre oferty. Ostatnio patrzyłam mają ciekawe apartamentowce w korzystnych cenach i lokalizacji. Warto jest ich obserwować, nierzadko wpadają naprawdę atrakcyjne oferty, polecam

IP i czas połączenia logowane. [22730169]
[12.05.2017] 14:30
ga3bi
Nim ktokolwiek się na coś zdecyduje, warto porozglądać się po biurach nieruchomości, czasem można znaleźć coś naprawdę dobrego w świetnej cenie. Ja tak miałam właśnie Polecamwww.nieruchomosci-mikrol.pl maja spoko ceny, wielki wybór właśnie w Warszawie

IP i czas połączenia logowane. [22731273]
[12.09.2017] 09:12
Eneja
W Warszawie takich mieszkań na pewno nie brakuje, szczególnie że przecież deweloperzy wciąż budują nowe. Ale można też szukać inaczej, a przykład przez takie strony: https://sprzedajemy.pl/warszawa/nieruchomosc i/mieszkania przeważnie są to mieszkania z rynku wtórnego, ale można też znaleźć sporo ofert z rynku pierwotnego, tam także ogłaszają się sami deweloperzy.

IP i czas połączenia logowane. [22802742]
[12.09.2017] 10:17
pachira.
Tylko Villa Nuova na Wilanowie. Nie ma lepszego osiedla i lepszego developera, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [22802764]

1 «   8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat