o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dla webmasterów
 » Odpowiedz na ten temat

Domena z home.pl + darmowy hosting?

1 2 3
[18.10.2014] 00:38
niunqa
Witam,
Chciałabym założyć sobie prostą stronę internetową. W związku z tym, kilka dni temu wykupiłam na stronie home.pl domenę. Niestety, jestem totalnie zielona w tym temacie, nikogo też wcześniej niestety nie spytałam o radę i dopiero po zakupie domeny zorientowałam się, że do założenia strony potrzebne jest jeszcze "coś" takiego jak hosting Mam bardzo ograniczone środki, dlatego zależałoby mi na jak najmniejszych kosztach, a najlepiej w miarę możliwości zerowych.
Wczoraj założyłam hosting na prv.pl, świetne jest to, że mają tam kreator stron i że są darmowi, jednak z tego co widzę, po założeniu tam strony, z domeny .pl każdego wchodzącego będzie przekierowywać na domenę prv.pl :/ :/ Czy da się to jakoś ominąć, tzn co zrobić, żeby po wejsciu na stronę .pl wchodzący nie był przekierowywany na prv.pl?
A może ktoś zna jakiś inny sprawdzony darmowy hosting/serwer (czy jak to się nazywa), na którym mogłabym prowadzić swoją stronę?
Bardzo proszę o radę i z góry dziękuję bardzo za pomoc

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.10.2014] 00:42
niunqa
Tak jak pisałam, strona ma być prosta, taka typowo informacyjna. Będzie zajmowała mało miejsca: moje zdjęcie na głownej + odnośnik "o mnie", "kontakt"itp.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21404283]
[26.01.2015] 12:40
robson12
Hosting dużo nie kosztuje, lepiej nie kusić się na darmowy, bo zbyt często można spotkać różne problemy.
Dobry jest np. cal.pl pzdr

IP i czas połączenia logowane. [21583498]
[27.01.2015] 11:03
fridinmasrei1978dwxag
Jasne http://k2s.net/vis1

IP i czas połączenia logowane. [21585847]
[27.01.2015] 11:05
masavagi1984fmdeb
Jasne http://schad.es/y

IP i czas połączenia logowane. [21585852]
[24.09.2017] 16:01
[27.01.2015] 13:54
phinabchabo1979ezaos
robson12 (15.01.2015.26 12:40):
Hosting dużo nie kosztuje, lepiej nie kusić się na darmowy, bo zbyt często można spotkać różne problemy.
Dobry jest np. cal.pl

Jasne http://myls.eu/y

IP i czas połączenia logowane. [21586254]
[27.01.2015] 21:58
kukuleczkaa
https://gnum.pl/cennik-domen - najtańsze domeny

IP i czas połączenia logowane. [21587333]
[29.01.2015] 23:01
zeki
home.pl - droga firma i przedłużenie domen też ma drogie. Ktoś wyżej dał namiar na domeny tańsze o połowę i lepiej. Z dużych firm będących od lat na rynku można polecić ovh - cena za odnowienie to 50 brutto a nie ponad 100.
Co do hostingu - są darmowe w tym prv.pl. Wszystko zależy od przeznaczenia strony i umiejętności szybkiego przeniesienia plików na inny serwer. Jeśli chcesz mieć spokój z niespodziankami typu strona nie działa to zapłać z 10 czy 20 PLN za najtańsze konto i będzie kilka problemów mniej.
Co do samej domeny to w home.pl trzeba ustawić adresy DNS na zewnętrzne (w opcjach hostingu znajdziesz) a na samym hostingu musisz ustawić katalog, na który wskazywać będzie domena. Nie znam prv, ale obejściem problemu może być utworzenie w katalogu głównym podkatalogu (np: mojastrona) i skierowanie na niego domeny. Musiałbym specjalnie konto założyć żeby ogarnąć, w których miejscach co się robi. gorakalwaria.org

IP i czas połączenia logowane. [21591362]
[30.01.2015] 14:55
marcin44
Bardzo tani hosting ma firma GBZL gbzl.pl. Zamawiam u nich hosting już drugi rok i nie narzekam. Ciągle mają stawkę 1 złoty za Giga, tak tanio to chyba nie da się znaleźć gdzie indziej.

IP i czas połączenia logowane. [21592229]
[03.02.2015] 15:49
kajmon
Słaby pomysł. W Hekko masz za 70 zł w pierwszym roku domenę PL i hosting ze 100 GB transferu. Na spokojnie wystarczy nawet pod kilka serwisów. Stawianie czegokolwiek na darmowym hostingu na prawdę nie jest najlepszym pomysłem.

IP i czas połączenia logowane. [21598777]
[09.02.2015] 21:20
alka8
Słaby pomysł. Kupujesz konto na Firehost - kilka dyszek za rok. I podczepiasz domenę. A motywu kupowania domen na Home nie rozumiem.
Ile tam aktualnie kosztuje przedłużenie? 100 zł? Nie przesadzacie z lekka? kasa wyrzucona w błoto.

IP i czas połączenia logowane. [21609677]
[19.02.2015] 16:32
makadon
Reasumując - to jedna z najdroższych firm, nie ma powalającej jakości usług, więc chyba raczej słaby pomysł. W PL mamy lepsze hostingi za dużo mniejsze pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [21627284]
[17.03.2015] 11:42
Szarimio
Drożyzna i tyle. Wejdź sobie tu https://www.swiatdomen24.pl/ i popatrz na cennik. Tanio, przedłużenie w dobrej cenie, a po latach też nie zbankrutujesz. Warto szukać alternatywy dla tych najbardziej znanych firm.

IP i czas połączenia logowane. [21673852]
[31.03.2015] 18:52
forek
Od dawna siedzę na Firehost, nie ma żadnych problemów, serwer działa szybko, nawet zaskakująco szybko - tak jak powinien.
Usługa tania, panel zarządzania do wyboru. Odradzam wszelkie darmowe hostingi, po prostu to nie da jakości.
Pod stronki które mają zarabiać nie będzie to najlepszy pomysł.

IP i czas połączenia logowane. [21697138]
[10.04.2015] 16:37
kampeksa
Jak dla mnie to hekko, na starcie wychodzi śmieszne grosze, bo 70 zł za domenę i serwer to dobra stawka. Inna kwestia - co ma tam stać, jaki ma mieć ruch itp.

IP i czas połączenia logowane. [21713356]
[13.05.2015] 16:27
kosmik
Ale połączenie... drogie domeny i darmowy serwer... Też polecam hekko. Najlepiej jeśli odpalisz sobie darmowy test serwera i na tej podstawie sam ocenisz sensowność.

IP i czas połączenia logowane. [21766632]
[15.06.2015] 23:13
anabell08
Jakoś nie jestem przekonana do darmowych hostingów. Zazwyczaj jest z nimi mnóstwo problemów. Moim zdaniem lepiej zapłacić i mieć porządny hosting taki jak np tu https://www.sprintdatacenter.pl/hosting Z tego co wiem można go testować przez 7 dni za free, nie pobierają też żadnych opłat aktywacyjnych. Ja korzystałam kiedyś z darmowych hostingów ale za dobrze na tym nie wyszłam.

IP i czas połączenia logowane. [21817087]
[30.08.2015] 19:45
dorik34
Na Firehost postaw sobie serwis. Najlepiej konto koło 100 zł za rok. Można na tym kilka serwisów trzymać. Oni mają fajną usługę ze względu na support, szybkie odpowiedzi i opcję wyboru panelu zarządzania. A niska cena ma już dla mnie znacznie drugorzędne.

IP i czas połączenia logowane. [21946320]
[31.08.2015] 21:04
idonka
Ale połączenie Najdroższy operator i darmowa domena W Firehost zapłacisz za konto koło 50 zł i to ci powinni na spokojnie wystarczeć.
Są i większe pakiety, ale ten temat pojawi się dopiero wtedy, gdy faktycznie wasz serwis ma duży ruch. A tak wystarczy małe konto.

IP i czas połączenia logowane. [21947748]
[03.09.2015] 16:04
mosznik
Nie rozumiem. Po co sugerujecie takie firmy? Ponad 70 zł kosztuje domena PL z hostingiem w Hekko, i to sporym kontem. Kombinacje na siłę

IP i czas połączenia logowane. [21951375]
[16.09.2015] 21:35
idonka
Ja nie sugeruję drogiej firmy, tylko bardzo tanią, a to sam autor pytania sugerował, że chce bardzo drogą usługę, chyba nawet najdroższą.
Nie rozumiem tego, ale przecież to jego czas i jego pieniądze, więc co mnie to?

IP i czas połączenia logowane. [21970755]
[23.09.2015] 16:10
pidol
Ale pakiet hehe... Kupujesz konto hostingowe od Hekko, a masz domenę PL w cenie. Cały zabieg wychodzi na poziomie poniżej 100 zł. A na serwerze pomieścisz wiele stronek.

IP i czas połączenia logowane. [21982083]
[29.09.2015] 18:12
kanik
Świetny hosting to Firehost i chyba nawet nazwę znalazłem na tym forum. Przede wszystkim to działa bardzo szybko, nie sprawia problemów, daje jakość. W sumie to dziwne, że dobry hosting może kosztować kilkadziesiąt złotych rocznie, bo tak naprawdę to są śmieszne pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [21991743]
[13.10.2015] 16:10
hasiak
Nie ma potrzeby korzystania z bardzo drogich usług, bo w jakim celu? Hosting może kosztować bardzo mało, a dawać świetne możliwości - sam na tanim koncie trzymam po kilkanaście serwisów i fajnie to działa.

IP i czas połączenia logowane. [22013224]
[14.10.2015] 08:39
ZIZOUY
heho - czapki by Piotr Zyławww.heho.com.pl
czapki z głuw!

IP i czas połączenia logowane. [22014166]
[22.10.2015] 20:28
monik56
Ten sam hosting od bardzo dawna tzn. Firehost. Serwer szybki, taki który nie sprawia problemów. Nie rozumiem w jakim celu kupować np. bnardzo drogie usługi, skoro w żaden sposób nie gwarantują one jakości? Jeśli decydować się na jakąś usługę to konkretnej jakości.

IP i czas połączenia logowane. [22027482]
[26.10.2015] 17:45
hermits
12 stron mam na koncie Hekko - tym za 80 zł. Nie wykorzystuję całego pakietu. Wszystko na WP. Serwisy informacyjne, nie sprawiają żadnych problemów, usługi działają szybko, tak więc radzę po prostu abyście samodzielnie je sprawdzali. Tyle.

IP i czas połączenia logowane. [22033787]
[28.10.2015] 16:41
partadake
Potwierdzam - nawet na małym koncie można postawić kilka serwisów i wszystko powinno elegancko działać. Mam w Hekko dwa serwery, myślę również o vps. Tutaj różnicę robi przede wszystkim szybkość serwera i support. Mało gdzie odpowiadają w takim tempie.

IP i czas połączenia logowane. [22036747]
[03.11.2015] 16:09
gadakes
Na jednym koncie można trzymać wiele serwisów, ale niestety na tych najdroższych hostinach dochodzi do wielu problemów. Radzę ich unikać - nie ma tam moim zdaniem odpowiedniej opieki nad klientem.

IP i czas połączenia logowane. [22046190]
[10.11.2015] 16:29
kargis
Czy u nich można też za darmo testować vpsa? Na jakich zasadach? Nie ma co ukrywać, że zależy nam na jakości. Darmowej usługi absolutnie nie bierzemy pod uwagę.

IP i czas połączenia logowane. [22056971]
[03.12.2015] 23:45
Bazarek
Jak ktoś dopiero zaczyna zabawę z robieniem stron to warto poczytać http://bazarek.net.pl/o12/
Mają wszystko co potrzebne. Dodaj swoje ogłoszenia bezpłatnie - zobacz serwis ogłoszeń http://bazarek.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [22092972]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat