o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie na fajny jesienny weekend?

1 2 3
[18.01.2017] 16:01
majka8333
A ja zdecydowanie polecę hotel Słowik w Poniatowie. Miejsce idealne na każdą porę roku. Hotel ma bardzo wygodne pokoje o super standardzie. Poza tym znajduje się tam także kawiarnia z przepięknym widokiem na staw. W pobliżu jest mnóstwo szlaków spacerowych. A także miejsc, które warto jest zwiedzieć. W hotelu serwują dobre jedzenie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22606626]
[02.02.2017] 16:37
Karoladamma
Park Rosenau w Pokrzywnej. Polecam z całego serca! Przemiła obsługa parku, uśmiechnięta, otarta na gości, pomocna i fachowa. Aż chce się tam przebywać! Wszystkie sprzęty zadbane, kolorowe, sprawne i często zaskakujące Świetne miejsce dla całej rodziny.

IP i czas połączenia logowane. [22631765]
[05.02.2017] 22:39
michalina981
ja jak potrzebuje odpocząć to jadę pod Warszawę do hotelu Solec http://www.hotelsolec.pl/ Obok jest @@@nowski park krajobrazowy wiec w kazdej porze roku jest tam magicznie a sam hotel jest naprawdę fajny: ładne pokoje, super restauracja, czysto i miła obsługa

IP i czas połączenia logowane. [22635243]
[09.02.2017] 14:47
magda757
Mi mąż zrobił jakiś czas temu niespodziankę i wykupił pobyt nad jeziorem Powidzkim w ośrodku Bogdanka. Bardzo przyjemna okolica i przyjazna obsługa. Wokół las, jezioro, cisza i spokój. Na pewno jeszcze tutaj przyjedziemy w sezonie jak będzie cieplej, bo mąż chciałby na grzyby pójść bo ponoć w tutejszych lasach akurat ich nie brakuje. Na plus też bym zapisała wyżywienie domowe wyroby w tym pyszna kiełbasa z dziczyzną.

IP i czas połączenia logowane. [22640049]
[21.03.2017] 14:05
compfin  marek_rudnicki@tlen.pl
Ze swojej strony mogę polecić komplekst domków wczasowych - http://krutynianka.pl/. Znajduje się w otoczeniu lasów, pięknej przyrody, bezpośrednio nad samą rzeką Krutynia. Warunki w domkach są bardzo dobre, zaś cena - stosunkowo niska. Można wypocząć i naładować baterie do dalszego działania!

IP i czas połączenia logowane. [22685762]
[22.09.2017] 02:49
[06.04.2017] 20:19
kult34
W Kazimierzu Dolnym jest sporo atrakcji nawet po sezonie Byliśmy w październiku i było pięknie Tutaj znajdziesz wszystkie atrakcje i miejsca godne zobaczenia http://kazimierzdolny24.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22703444]
[09.04.2017] 20:01
MorwaX
Kazimierz Dolny jest przepiękny, muszę się z tym zgodzić. Byliśmy w tamtym roku właśnie, wcześniej zarezerwowaliśmy sobie noclegi na Bookaparcie i było bardzo miło, w tym roku pewnie też tam pojedziemy.

IP i czas połączenia logowane. [22704019]
[04.05.2017] 11:12
gibroklt
Teraz to czeka już nas czerwcowy weekend Polecam zawczasu zaklepać sobie miejsce. Ja w tym roku będę w górach, fajne domki znalazłam uwww.tajgolka.pl , ceny mają bardzo w porządku, do tego do wszystkiego blisko i co najfajniejsze, każdy z domków ma unikatowy design (np. amerykański, wiejski). Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22728049]
[04.05.2017] 15:26
garysfajny
A my w czerwcu to na Białkę Tatrzańska ruszamy, noclegiem mogę się pochwalić, a proszę zobaczyć jakiwww.hotelgorskibialka.pl narzeczona jak się dowiedziała, była zachwycona, a podobno faceci nie potrafią wybrać dobrego hotelu A do tego nie przepłaciłem, więc dwie pieczenie na jednym ogniu

IP i czas połączenia logowane. [22728334]
[21.07.2017] 14:54
traska04
Uwielbiam Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej, ma swoisty, pozytywny klimat, całkiem dobre ceny, w porządku lokalizacje, no i niedaleko są baseny, na miejscu spa, siłownia i wiele innych atrakcji

IP i czas połączenia logowane. [22774206]
[21.07.2017] 15:39
zmieniaj, zmieniaj nicki
gamoniu reklamodawczy. To już nie jesteś marinka_01?

IP i czas połączenia logowane. [22774224]
[14.09.2017] 11:24
mingelus874
Dolina Pilicy jest bardzo fajnym miejscem na spędzenie jesiennego weekendu,w szczególności polecam tamtejszy spływ kajakami
http://kajakwarka.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22803906]
[14.09.2017] 12:33
maletti6
Tylko looking.com! Najlepsza wyszukiwarka miejsc wypoczynkowych.
http://www.looking.com/

IP i czas połączenia logowane. [22803943]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat