o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Sala zabaw dla dzieci w Blue City - urodziny dziecka

[28.09.2014] 16:42
how_agnieszka
Witajcie, chciałam zapytać, czy jest tu ktoś, kto robił w tym roku urodziny dziecka w Inca Play w centrum handlowym Blue City w Warszawie. Chcę tam zrobić urodziny córki. Byłam tam ostatnio, żeby sprawdzić teren, bo w wakacje był tam remont i dużo zmian na lepsze, bardzo mi się spodobały nowe sale urodzinowe, mają przepiękny wystrój, więc wybrałyśmy z córką salę Zamek Księżniczki. Zastanawiam się, czy wybierać pakiet ze swoim jedzeniem czy z cateringiem od nich. Będę bardzo wdzięczna za opinie osób, które robiły tam urodzinki i mogą mi doradzić, czego się spodziewać albo o czym powinnam pomyśleć wcześniej. Zwłaszcza interesują mnie opinie o cateringu urodzinowym, który mają w ofercie, czy to jedzenie jest dobre, podobno mają swoją kuchnię i można coś zamówić na życzenie albo wybrać z gotowego menu zwykłe przekąski typu chrupki, paluszki, żelki, ale na to za bardzo nie mam ochoty, będą też rodzice i chciałabym, żeby mogli coś przekąsić. Z drugiej strony jest też kwestia kosztów, nie chciałabym wydać majątku. Ktoś, coś?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.04.2015] 05:54
Marzenka Torcz
Niestety nie mieszkam w Warszawie, ale jeśli mogłabym podsunąć pomysł to ja zrealizowałabym urodziny swojego dziecka w Parku rozrywki. Od dawna o tym myślę i wydaję mi się, że to naprawdę ciekawa opcja. W Poznaniu rozglądam się za podobną ofertą i póki co na pierwszym miejscu jestwww.parkrodzinka.pl jak cos się uda to dam znać.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21728870]
[11.05.2015] 12:59
lazygirl
Mówisz o tej saliwww.incaplay.pl?
Podobno tam jest bardzo fajnie. Możliwość zrobienia dziecku urodzin jest super, bo sala ma naprawdę wiele atrakcji, a dzieci je uwielbiają. Możesz sobie na stronie pooglądać jest dużo zdjęć, a wcześniej np przed urodzinkami, zabrać dziecko aby zobaczyło czy taka forma urodzin mu odpowiada

IP i czas połączenia logowane. [21763003]
[04.09.2015] 17:20
lenka159
My powoli planujemy urodziny młodszej córki. Chcielibyśmy zorganizować je w http://www.incaplay.pl/ Z tego co widziałam to maluchy będą miały tam co robić. Od dawna chciałam zorganizować urodziny w sali zabaw i chyba się na to zdecydujemy. Na pewno będzie weselej niż w domu.

IP i czas połączenia logowane. [21952891]
[08.09.2015] 12:59
sandaholda
Moj syn zazyczyl sobie zeby na jego urodzinach byl ktos slawny ;d hit! nie chce zadnych zabaw, wynajmowanych sal tylko kogos slawnego. Jedyne co mi przychodzi do glowy to druzyna panthers'ow http://www.wynajmijpanthers.pl/ taka jest mozliwosc, wydaje mi sie ze bedzie zadowolony bo czesto z mezem jezdza na ich mecze. Agencja ma w swojej ofercie ponad godzinna wizyte maskotki, zawodnikow albo cherlederek. Moim zdaniem bardzo fajny sposob na spedzenie urodzin, chociaz nie do konca po mojej mysli
Co myslicie o takim pomysle mojego syna?

IP i czas połączenia logowane. [21957984]
[14.12.2017] 20:07
[23.10.2015] 19:43
Eliza492
Ja w przyszłym roku zastanawiam się czy nie zabrać mojej córki do http://ceramilandia.pl/ gdy już powinni być po otwarciu. Szykuje się fajne miejsce z wieloma atrakcjami

IP i czas połączenia logowane. [22029204]
[02.11.2015] 01:10
Paweł Raczek
Ja swojej córeczce wyprawiałam imprezę urodzinową w sali, która znajduje się w wola parku - http://labibu.pl/wola-park - jest wspaniale urządzona, ze świetną ofertą a co najwazniejsze dzieci nie mają tam ani chwili na nudę. Zestaw idealny.

IP i czas połączenia logowane. [22043757]
[11.12.2015] 21:20
Depir
Incaplay to bardzo fajne miejsce na zorganizowanie urodzin dla dziecka. Więc bez obaw możesz je tam zrobić. Mają różne pakiety za różną kwotę. Robią też urodziny tematyczne co też jest ogromnym plusem. Jak dla mnie to miejsce jest bardzo dobre.

IP i czas połączenia logowane. [22104457]
[01.02.2016] 03:14
aderrka
Paweł Raczek (15.11.2015.02 01:10):
Ja swojej córeczce wyprawiałam imprezę urodzinową w sali, która znajduje się w wola parku - http://labibu.pl/wola-park - jest wspaniale urządzona, ze świetną ofertą a co najwazniejsze dzieci nie mają tam ani chwili na nudę. Zestaw idealny.

Z Blue City do Wola Parku jest niedaleko więc jest to jakaś opcja do rozważenia, szczególnie, że powoli zbliżają się urodziny mojego synka i chciałbym w tym roku zrobić coś specjalnego. Ta sala, którą proponujesz wydaje się naprawdę ok. Jutro zadzwonię i wypytam o szczegóły.

IP i czas połączenia logowane. [22177019]
[25.03.2016] 09:14
olga83
Teraz takie sale zabaw to standard w Warszawie. Dlatego dobrze jest poszukać takich, które mają wyjątkowe atrakcje. W Warszawie jest Centrum Bingo Bongo, gdzie mają ciekawe rozrywki. I urodziny też organizują - zobacz tutaj http://bingobongo.pl/oferta-urodzinowa/

IP i czas połączenia logowane. [22247670]
[31.03.2016] 11:14
Droeerd
Tak jak wspominała już adderka jedną z ciekawszych i wartych rozważenia sal na urodziny dla dziecka z pewnością jestwww.labibu.pl , miałem okazję urządzać tam urodziny dla kilkuletniego synka i wszystko wypadło świetnie. Zdecydowanie lepiej gdybym miał to na przykład organizować w domu i mnie sprzątania po wszystkim.

IP i czas połączenia logowane. [22254392]
[06.05.2016] 07:48
PonczekDens
Droeerd (16.03.2016.31 11:14):
Tak jak wspominała już adderka jedną z ciekawszych i wartych rozważenia sal na urodziny dla dziecka z pewnością jestwww.labibu.pl , miałem okazję urządzać tam urodziny dla kilkuletniego synka i wszystko wypadło świetnie. Zdecydowanie lepiej gdybym miał to na przykład organizować w domu i mnie sprzątania po wszystkim.

Korzystałam również i naprawdę super miejsce szczególnie jeśli chce się zorganizować urodzinki. Sala zabaw jest dobrze wyposażona, czysta i dobrze przygotowana do imprezy. Dlatego jeśli będziesz mieć okazję to bez wahania możesz korzystać zwww.labibu.pl

IP i czas połączenia logowane. [22298903]
[15.06.2016] 15:27
martt4
Plac budowy Konstruktor w Międzylesiu Warszawa, więcej na http://konstruktor.edu.pl to niesamowite miejsce na pobyt z dziećmi !

IP i czas połączenia logowane. [22346028]
[23.06.2016] 00:55
Derrdo
U mnie świetnie sprawdziła się sala zabaw w Blue City -www.labibu.pl , córka bardzo dobrze się bawiła tam za każdym razem kiedy byliśmy i zdecydowaliśmy wspólnie z mężem, ze zorganizujemy tam tez jej urodziny. Wszystko poszło bez zarzutów.

IP i czas połączenia logowane. [22353663]
[21.07.2016] 23:31
Mheje
Derrdo (16.06.2016.23 00:55):
U mnie świetnie sprawdziła się sala zabaw w Blue City -www.labibu.pl , córka bardzo dobrze się bawiła tam za każdym razem kiedy byliśmy i zdecydowaliśmy wspólnie z mężem, ze zorganizujemy tam tez jej urodziny. Wszystko poszło bez zarzutów.

Zdecydowanie jeśli w Blue City to najlepszą salą zabaw jaka jest tam dostępna towww.labibu.pl myślę, że będziesz zadowolona. Organizowałam tam urodziny swojej córeczki i wszystko poszło wyśmienicie. Dobra obsługa różnorodnosć zabaw. Wszystko czego dzieci tak naorawdę potrzebują

IP i czas połączenia logowane. [22386759]
[29.08.2016] 23:33
Nikodem823
Jakiś czas temu także zastanawiałam się gdzie mogę zorganizować fajną imprezę urodzinową dla swojej córki. Jestem z małopolski w związku z tym musiało to odbyć się w mojej okolicy. W końcu koleżanka poleciła mi http://tenczyn.pl/. Miejsce to jest idealnie przystosowane dla dzieci i ma świetny plac zabaw. Urodziny mojej córki wypadły fantastycznie. Wszystkie dzieci naprawdę dobrze się bawiły.

IP i czas połączenia logowane. [22427907]
[06.09.2016] 10:18
kalia8282
nawet nie ma co zastanawiać się czy warto jest zrobić urodziny dla dziecka w takiej tematycznej sali coś jak http://fabrykamisia.pl - dzieciaki mają zazwyczaj niezły ubaw w takich miejscach a i ceny nie są wygórowane.

IP i czas połączenia logowane. [22435423]
[28.09.2017] 10:25
valia
W Warszawie mogę polecić wam salę zabawwww.liderplaczabaw.pl Mają też swoje punkty w innych miastach Polski. Zorganizowałam tam urodziny swojego dziecka i wszyscy jego goście świetnie się bawili.

IP i czas połączenia logowane. [22811199]
[28.09.2017] 10:40
rertan
Przestań zmieniać nicki, spamerze reklamodawczy

IP i czas połączenia logowane. [22811201]

» Odpowiedz na ten temat