o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Slimcea nie działa, ale uparty pracownik sprzedaży przybierający nicki kobiece

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[09.09.2014] 08:58
uwaga, darmowy reklamodawca
dla zwiększenia wiarygodności wpisów, założył temat tzw. reklamodawczy i regularnie podbija go.
W ogóle nie czuje się zażenowany, gdy tak od roku gada sam ze sobą.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.09.2014] 19:49
lalunia128
Simsrea to placebo. Tylko keteny z jeżyn, reklamodawcy. Można je kupić nawww.ketonyzjezyn.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21346395]
[10.09.2014] 11:50
Maartynkaa
Jatu widzę Robespierre10-tabletki na odchudzanie
Jak dla mnie sa tajskutecniejsze tabletki na rynku, stosując je schudłam 11 kilogramów, jestem juz pół roku od końca kuracji i żadnego efektu jajo

IP i czas połączenia logowane. [21347071]
[10.09.2014] 13:05
ankt6
hah, ale watek. oczernanie konkurencji w celu promocji swoich usług. gratuluje

IP i czas połączenia logowane. [21347208]
[10.09.2014] 16:52
Kobra55
Jedyne co działa to trening i dieta a nie tabletki. Sam ćwiczę od 2 lat i szlifuję formę. Ostatnio zakupiłem tylko sobie spalacz na g-supplements który pomaga pozbyć się uporczywego tłuszczu. Poleca Kobra55

IP i czas połączenia logowane. [21347586]
[25.09.2017] 15:33
[12.09.2014] 12:13
CelinkaStało
Biorę DNP już dwa miesiące, i dochodzę do wniosku że chyba wszystkie komentarze które są poztytywne to czysta prawda, obniżyło mi się znacznie łaknienie, przez pierwszy miesiąc schudłm 5,5 kilorama, przez drugi 5 kilogramu, właśnie zaczełam 3 miesiąc i jeżeli efekty będą takie sama jak w poprednich miesiącach no to wspaniala, oczywiście nie zabrakło przy tym diety i sportu, bez tego pewnie nie miałabym tak wspaniałych efektów, ale tak samo bez DNP na sto procent by takich nie było. Wcześniej stosowałam slimceę ale nie działała. Z mojej strony polecam

IP i czas połączenia logowane. [21350125]
[15.09.2014] 16:29
ytooon
Slimcea nie działa, to placebo!

IP i czas połączenia logowane. [21354388]
[17.09.2014] 11:59
barbari65
Działa za to uparty pracownik firmy.

IP i czas połączenia logowane. [21356724]
[18.09.2014] 10:33
koszykowa
Tylko ketony z jeżyn są skutecznym środkiem. Na stroniewww.ketonyzjezyn.pl możecie w krótkim filmiku obejrzeć jak dziewczyna opowiada o swoich przygodach z odchudzaniem. Możecie też dokonać zakupu

IP i czas połączenia logowane. [21358077]
[25.09.2014] 09:40
Renia123
Jakie tam ketony? Tylko DNP jest najsilniejszym spalaczem tłuszczu, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21368476]
[07.10.2014] 13:01
agata wredna anorektyczka
Tylko DNP się liczy, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21387253]
[12.10.2014] 12:58
filistynka
Dieta jak najbardziej ale ja nie wyobrażam sobie odchudzania bez dobrych tabletek.Spróbowałam DNP i to te tabletki pozwoliły mi dokończyć dietę bez żadnych przykrych niespodzianek.Dobrze dobrany skład tych tabletek powoduje szybszy spadek wagi.I ważne jest to że schudłam w bezpieczny sposób.

IP i czas połączenia logowane. [21394813]
[14.10.2014] 15:11
DoktorOdchudzanie.pl
Nalezy uwazac na roznych sprzedawcow suplementow. Sa to zwykle oszustwa marketingowe. Najlepsze sa leki na recepte. DoktorOdchudzanie.pl - najlepsza apteka z lekami na odchudzanie (Meridia, Sibutril, Sibutramina, Adipex)

IP i czas połączenia logowane. [21397990]
[14.10.2014] 18:41
DoktorIdiota.pl
Darmowa reklama do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21398399]
[22.10.2014] 12:18
nikkkita
Jeżeli odchudzać się to tylko w zdrowy sposób.Dla mnie takim sposobem okazały sie tabletki DNP.To dzięki nim w końcu udało mi se schudnąć.Schudłam dużo i to w krótkim czasie.Na szczęście odchudzanie okazało się skuteczne bez efektu ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [21410947]
[25.10.2014] 16:08
Filistynka
4verslim to placebo, pracowniku firmy występujący jako laska w celu zwiększenia zaufania do darmowej reklamy. Tylko DNP się liczy, reklamodawco!

IP i czas połączenia logowane. [21416416]
[01.11.2014] 12:08
gryzelda33
Dla mnie dobre tabletki odchudzające to skuteczne tabletki.Skład jest bardzo ważny.Moim faworytem sa tabletki DNP.Dobrze dobrany skład tych tabletek w 100% naturalny sprawdza się świetnie podczas procesu odchudzania.A 13 kg mniej uważam za bardzo duży sukces.

IP i czas połączenia logowane. [21428315]
[07.11.2014] 12:02
parowanna
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". ROBESPIERRE10 firmy Calcita to preparat zawierający neopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Robespierre10" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Robespierre10" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.

IP i czas połączenia logowane. [21436146]
[13.11.2014] 12:06
brioszka
Tylko DNP jest skutecznym środkiem, pracownicy firm. 15 kg mniej bez efektu jajo!

IP i czas połączenia logowane. [21447491]
[23.11.2014] 12:13
siusiencja
Ja przekonałam się do tabletek Clenbuterol. Przez 3 miesiące schudłam 11 kg, moja siostra 9, a koleżanka 13. W ogóle nie czuję głodu. Uważam, że nie ma nic skuteczniejszego!

IP i czas połączenia logowane. [21464909]
[04.12.2014] 12:07
UllaB.
Moje doświadczenia z tabletkami i dietami to 4 lata prób, doświadczeń i rozczarowań. Zawsze zaczynałam z nadzieją, żwe w koncu schudnę i bedę mogła pokazac się w zwiewnej sukience a nie jeansach. Nawet jak się udało zrzucic parę kilo,to zaraz pojawiał się efekt jo-jo i niewelował wszytko co osiągnęłam. Po DNP sięgałam bez jakiejkolwiek nadzieji, bo to był juz chyba czternasty czy piętnasty środek na odchudzanie. I wtedy przezyłam cudownie pozytywne rozczarowanie. Naprawdę chudłam, nie sięgałem ciagle po moje ukochane cisteczka a waga z kazdym dniem pokazywała mniej. Po pierwszym miesiącu zrzuciłam 4 kg i kupiłam całą kurację na trzy miesiące. Po tym już był tylko szok! 14 kg w dół i ubrania rozmiar mniejsze.
I to wszytko przez przypadek - bo DNP kupiłam zupełnie przypadkowo.
ps.
mina mojej teściowej - bezecenna

IP i czas połączenia logowane. [21484963]
[13.12.2014] 12:05
burlencja157
Na rynku jest wiele suplementów diety, ale są i takie które czymś się wyróżniają. Godne polecenia są spośród nich te gdzie myśl technologiczna zastosowana podczas produkcji jest znacznie zaawansowana, a substrat ziołowy został w znacznym stopniu przetworzony w celu osiągnięcia dużo lepszej bio-dostępności. Liderem w produkcji takich preparatów jest Firma Fusion International Group zarejestrowana również w Polsce. Ciekawymi produktem tej Firmy jest BlackBerry BioR10, czyli ketony z jeżyn.
Jest to preparat który dzięki technologii niskich temperatur został znacznie rozdrobniony i powierzchnia wchłaniania a przez to bio-dostępność znacznie zwiększona w stosunku do swoich nie przetworzonych odpowiedników. Nie celowe wydaje się być stosowanie preparatów ziołowych o niskiej wchłanialności i relatywnie słabym działaniu.
Preparat BlackBerry BioR10 jest stosowany zapobiegawczo jak i leczniczo w schorzeniach wymagających pobudzenia układu immunologicznego. Reguluje zaburzenia przemiany materii. Ma pozytywny wpływ na intoksykację organizmu naturalnie powstającymi produktami przemiany materii. Działanie odtruwające jest łatwe do zaobserwowania u osób wyjeżdżających do tzw. ciepłych krajów gdzie zmiany klimatyczne połączone ze zmianą flory bakteryjnej jak też zmiana diety często łączą się z gwałtownymi reakcjami ze strony układu pokarmowego. Osoby przyjmujące preparat BlackBerry BioR10 nie chorują. W oczywisty sposób widać, że preparat ten działa.
Duże bezpieczeństwo stosowania, przy praktycznie braku działań ubocznych czyni BlackBerry BioR10 preparatem o wspaniałych właściwościach pozwalających na niczym nie skrępowane korzystanie z radości odpoczynku w warunkach do których nasz organizm nie jest przystosowany.
Ketony z jeżyn mają również zastosowanie w celach leczniczych. Zwiększając dawkę można uzyskać pozytywne efekty zdrowotne w schorzeniach o podłożu zapalnym, czy zaburzeniach układu immunologicznego. Preparat jest stosowany wspomagająco w schorzeniach nowotworowych. W badaniach In vitro zaobserwowano zahamowanie rozwoju komórek nowotworowych.
BlackBerry BioR10 możecie kupić na stroniewww.ketonyzjezyn.pl.

IP i czas połączenia logowane. [21502254]
[21.12.2014] 12:38
MARECZKA
U mnie dużą zmianę w odchudzaniu dało stosowanie DNP. W zasadzie straciłam dzięki niemu całą nadwagę. Przede wszystkim to bardzo pozytywnie wpływa na apetyt, łatwo mi było zrezygnować z kiepskiego jedzenia i zostawiłam to już na stałe. Zmiana sylwetki tak naprawdę całkowicie odmieniła nasze życ

IP i czas połączenia logowane. [21516319]
[31.12.2014] 11:57
mareta
polecam Ci wypróbować tabletki na odchudzanie DNP. Stosowałam je 2 miesiące i udało mi się zgubić około 12kg. więcej nie potrzebowałam więc przerwałam kurację. nie odczułam żadnego powrotu wagi. wystarczy utrzymywać później odpowiednie nawyki żywieniowe.

IP i czas połączenia logowane. [21532168]
[13.01.2015] 12:23
miluna
a ja biorę Blackberry 1000 - dzięki niemu czuję się pełna energii, zadowolona z życia, no i mam mnóstwo chęci do działania. odnoszę wrażenia, że od kiedy zażywam ten suplement (około 2 miesięcy biorę) to jestem bardziej wydajna w pracy. a po pracy nie siedzę w domu, tylko mam ochotę na aktywne spędzanie wolnego czasu. i najważniejsze, że ten preparat to nie żadna chemia, bo oparty jest na bazie naturalnych składników. warto kupić! polecam.

IP i czas połączenia logowane. [21557929]
[01.02.2015] 15:32
MisiaSre
Tylko baca centrum, darmowi reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [21595372]
[16.02.2015] 11:49
kasiuniakowalenko
Witam
Biorę tabletki Robespierre10 od 2 miesięcy, schudłam 4 kilo!! Po około 2 tygodniach zażywania zauważyłam , że nie mam takiej ochoty na słodycze jak wcześniej( zapewne zasługa chromu, który te tabletki zawierają) a jadłam wcześniej batoniki w ogromnych ilościach, teraz nawet nie słodzę kawy, po prostu słodkie rzeczy mi nie smakują. Ale przyznam , że same tabletki to nie wszystko , równocześnie z rozpoczęciem kuracji z Robespierre10 zaczęłam chodzic na basen 2 razy w tygodniu. Efekty są zachwycające. Polecam gorąco!!! Efektów ubocznych nie zaobserwowałam.
Aha, zielona kawa, jagody i forverslim nie działają, to placebo.

IP i czas połączenia logowane. [21621582]
[21.02.2015] 12:28
Barbari80
Ja polecam przede wszystkim naturalne tabletki na odchudzanie, bo z jednej strony poprawiają zdrowie, a z drugiej bezpiecznie odchudzają. Polecam zapoznać się z artykułem np. o sposobie działania BlackBerry BioR10 czyli ketonów z jeżyn:www.ketonyzjezyn.pl/black-berry-bior10-opini e-cena-i-sklad/

IP i czas połączenia logowane. [21630348]
[28.02.2015] 12:16
buahaha
Pożryjcie się reklamodawcy, agenci reklamowi.

IP i czas połączenia logowane. [21643757]
[08.03.2015] 11:42
Jarczecha
Nie dajcie się złapać reklamodawcom, chude dupy, na placebo typu kawa (nie ważne jakiego koloru). Na odchudzanie to całkiem nie działa. Tylko DNP jest skutecznym środkiem, darmowi reklamodawcy, pracownicy sprzedaży. 14 kg mnie bez efektu jajo mówi samo za siebie.
p.s. Moja koleżanka schudła już 13,5

IP i czas połączenia logowane. [21659037]
[15.03.2015] 12:12
barbara.frankowich
Mogę tylko potwierdzić skuteczność IQslimu.U mnie te tabletki spisały się super.Schudłam dzięki nim dokładnie 14,5 kg a najważniejsze dla mnie jest to że nie było po nim efektu jajo tak jak to mi się przydarzyło po innym suplemencie.

IP i czas połączenia logowane. [21670861]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat