o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie lepiej? Czywarto?wawa, wroclaw?

[23.08.2014] 08:50
mloda osoba
Mam pytanie, mieszkam praktycznie od urodzenia w miescie choc miastem nie mozna nazwac tej miejscowosci, a okreslenie SYF super pasuje. Wszyscy sie znaja, wszyscy wiedza wszystko lepiej niz Ty sam, wiadomo miasto plotek i nic wiecej. Ale bardziej chodzi o zycie. Zarabiam 1200 na reke jako barmanka, tyram po 12 h 5 razy w tygodniu. Za mieszkanie płacę 900zł najbidniej tyle, plus internet telefon zycie przyjemnosci itd tp. No ratują mnie alimenty. Ale chodzi mi bardziej, jakie miasto jest najlepsze dla osoby mlodej, bardzo mlodej. Chodzi o to czy we Wrocławiu, jako barmanka np, czy sprzedawca i np dorabiajac jako hostessa bo mam doswiadczenie i wynajmowac kawalerke , czy prowadziłabym lepsze zycie niz dotychczas ? Czy moze Warszawa lepsza? Wogóle, czy zarobki w tych miastach sa wyzsze niz u mnie w tym zadupiu? Zalezy mi na tym aby wypowiedzialy sie osoby ktore maja pojecie o tym. Czy warto, czy długo trzeba szukac pracy? Boje sie ze wyjade, wynajme mieszkanie za ostatnie odlozone pieniadze ciezko przez 3 lata, a pracy bedzie brak. TAK WIEC OCZEKUJE ODP CZY WARTO WYJEZDZAC DO WIEKSZEGO MIASTA, A JESTEM BARDZIEJ ZA WROCLAWIEM.
CZY CIEZKO JEST O PRACE, JAK ZAROBKOWO PRACUJAC JAKO BARMANKA, KASJERA, CZY HOSTESSA?
Chcialabym pojsc na kurs kosmetyki, w miedzy czasie (to co lubie, przyjemniejsze niz zakupy) , jest tez opcja ze wyjade z kolezanka takze mieszkanie na pol, ale dziewczyna nigdy nie pracowala. Czy bd miala problem ze znalezieniem pracy bez doswiadczenia? Wiem ze chcialaby pracowac jako farmaucentka w aptece, lecz nie zdała egzaminu no ale to jej marzenie, tylko doszly nas sluchy ze 1000 dostanie na reke max. PROSZE O RADY,BEDE WDZIECZNA Z GORY DZIEKI

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.02.2015] 14:08
Gabrysiaq2
Wedlug mnie jedną z ciekawych opcji do wyboru jest Wrocław. Tam przynajmniej nie masz aż tak dużych kosztów utrzymania. A Wrocław to ładne, dobrze rozwijające się miasto. Mi bardzo podoba się tam osiedle Ołtaszyn. Podoba mi sie ta okolica i lokalizacja. Może i Tobbie przypadłoby do gustu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21604050]
[24.07.2015] 10:10
terfe
ja wolę wrocław jest bliżej granicy i jakoś tak fajniej przytulniej. nawet taksówki mają tańsze niż w warszawiewww.ztp.pl

IP i czas połączenia logowane. [21888216]
[20.08.2015] 16:00
23aaaz
Ja polecam mieszkania na osiedlu Parkowe Maślice, których ofertę znajdziesz tu http://parkowemaslice.pl. Deweloper proponuje nowoczesne więc energooszczędne budownictwo w super lokalizacji. W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania o różnej powierzchni co pozwoli ci wybrać idealne pod względem wielkości lokum. My wybraliśmy apartament z widokiem na parkowe alejki. Jestem zachwycona i już nie mogę doczekać się przeprowadzki.

IP i czas połączenia logowane. [21930639]
[21.08.2015] 09:33
Nina123
Tylko Wrocław ! Wrocław to piękne miasto z piękną historią . Nie umniejszam historycznego posagu Warszawy , ale wraz z biegiem czasu warszawa zatraciła swoją magie na rzecz coraz to brzydszych nowych budynków korporacji .Wybierz Wrocław . Na pewno nie będziesz żałowała .

IP i czas połączenia logowane. [21931706]
[14.12.2017] 05:19
[17.10.2015] 10:08
wilux
Też wybrał bym zdecydowanie Wrocław. Ale to pewnie dlatego ze kocham to miasto Sam teraz przymierzam się do kupna mieszkania i osiedlenia się tu na zawsze Jeśli tylko dostane kredyt to jedno z mieszkań na osiedlu skarbowców na krzykach bedzie moje Super okolica Oby się udało

IP i czas połączenia logowane. [22019026]
[27.01.2016] 09:49
Kinia88
Moim skromnym zdaniem lepiej takie mieszkanie kupić we Wrocławiu niż w Warszawie a wszystko przez różnicę cen. Wiadomo przecież że nowe mieszkanie w stolicy to majątek dlatego polecam wszystkim zajrzeć na http://promenadywroclawskie.pl/ Gdzie znajdziemy atrakcyjne ceny mieszkać we Wrocławiu.

IP i czas połączenia logowane. [22170308]
[16.01.2017] 00:03
tomislawe3
ja właśnie znalazłem super mieszkanko dzięki biurowi abrys we wrocławiu i chyba tu zostaję
jednak wrocław miasto spokojniejsze i ciekawsze

IP i czas połączenia logowane. [22603081]
[20.04.2017] 18:28
Sanczo_Pansa
Ja by była za Wrocławiem. Jakoś to miasto bardziej do mnie przemawia niż Warszawa. Zresztą, jest tam wiele ciekawszych ofert mieszkaniowych. sama planuję przeprowadzkę do Wrocławia i bardzo spodobała mi się oferta na mieszkania na http://pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-krzy ki-ul-ulanska-46-7?t=lokalizacja które dokładnie pasują do moich oczekiwań i spełniają moje oczekiwania. Wspaniała lokalizacja, standard wykonania i świetna współpraca z deweloperem to wszystko czego można sobie w tym zakresie wymarzyć.

IP i czas połączenia logowane. [22714740]
[29.09.2017] 11:06
EngieeL
We Wrocławiu nigdy nie pracowałam, ale w Warszawie pracy na pewno starczy dla wszystkich. Jeśli chodzi o karierę http://praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie- zarabia-najwiecej/ , to możliwości w stolicy jest bardzo dużo. Jedyny minus to fakt, ze mieszkania są naprawdę drogie

IP i czas połączenia logowane. [22811674]
[29.09.2017] 11:12
wiesz co?
Wstawiaj sobie te linki, ale bez idiotycznych komentarzy.

IP i czas połączenia logowane. [22811678]
[31.10.2017] 13:58
kaber2
A My chcemy kupić mieszkanie we Wrocławiu. Na razie w oka wpadły Nam gotowe mieszkania Wrocław http://ronson.pl/inwestycje-wroclaw/ ów deweloper buduje też w Warszawie, zajrzyj. Cena z pewnością miło Cię zaskoczy.

IP i czas połączenia logowane. [22827761]
[31.10.2017] 16:13
kaber2
Wprawdzie nie ma to nic wspólnego z tematem, ale jestem przydupasem developerskim, więc wybaczcie darmową reklamę.

IP i czas połączenia logowane. [22827820]

» Odpowiedz na ten temat