o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczne zabiegi wyszczuplające

1 2 3 4 Strony tematu:
[18.07.2017] 15:36
Paulinka Chor
a na jakie czesci ciala to jest i czemu takie fajne?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22772319]
[19.07.2017] 15:43
Aleksandra1122
ja korzytsałam na pupę hihi, ale można i na brzuch i biust, tam gdzie chcesz cos odchudzic, ujedrnic, polepszyc. Lekarka mi mowila, ze to uzaleznia

IP i czas połączenia logowane. [22772946]
[19.07.2017] 15:46
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22772948]
[14.09.2017] 10:26
plandetz
Jeśli interesuje Cię skuteczne usuwanie tłuszczu to sprawdź urządzenie Scizer. Korzystałam z takiego w klinice Zawodny i to ultradźwięki powodują obkurczanie się tkanki tłuszczowej. Na konsultacji przed zabiegiem pan doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył więc w trakcie nie musiałam się stresować.

IP i czas połączenia logowane. [22803890]
[14.09.2017] 12:55
hela77
Dobra dieta, p. Zawodny, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22803963]
[23.10.2017] 02:27
[22.09.2017] 22:23
bewtty olivvv
Ja miałam kłopoty z udami i biodrami, a chodziło o nierównomierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Żeby pozbyć się na dobre tego problemu poddałam się liposukcji i zupełnie inaczej teraz wyglądam. Tutaj http://www.drchecinski.pl/ możecie sprawdzić na czym takie zabiegi polegają.

IP i czas połączenia logowane. [22808788]
[23.09.2017] 13:04
dobra drechcinski
bez czci i honoru, uporczywie promujący się za darmo na forach o2, możesz już wybrać sekwencję kroków.

IP i czas połączenia logowane. [22808960]
[23.09.2017] 13:05
walndeka
próbowałam najpierw diet Sranduni, idiotycznej Karolci, Papuziej (Tukana) i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt jajo. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Srimsrea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22808962]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat