o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczne zabiegi wyszczuplające

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.08.2016] 20:42
Ewel Waw
Wszystko zależy ile masz lat i ile potrzebujesz zrzucić ale ja np. jestem po 2 zabiegach, które nazywają się SculpSure i teraz już nie wyobrażam sobie korzystać z czegoś innego! Myślałam, że nigdy nie pozbędę się pociążowej skóry i tłuszczu natomiast to urządzenie mnie wybawiło, mówię serio. Trudno uwierzyć ale po pierwszym zabiegu straciłam aż 2 cm w pasie mimo, że w sumie na pierwszy rzut oka wydawało mi się mało, to w pomiarach rzeczywiście jest różnica. Pani Doktor tłumaczyła mi, że to dzięki jakiejś technologii laserowej (cokolwiek by to nie było- działa). Co prawda trochę bolało ale efekt warty cierpienia. Robiłam oponkę w Klinice La Perla w Warszawie. Szczerze Polecam!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22420104]
[23.08.2016] 23:03
looney
po serii zabiegów icoone to w centymetrach różnice u mnie były wiesz, pewnie zależy od tego w jakim "stanie" się przychodzi i od czego zaczynasz, ale rezultaty warte tych pieniążków

IP i czas połączenia logowane. [22421399]
[28.08.2016] 12:09
pinecone
w sumie dobra ta promocja, może jeszcze mam szansę się wyrobić przed końcem miesiąca za miesiąc lecę w ciepłe kraje i muszę jakoś wyglądać when it comes to my dreams, I know better than anyone

IP i czas połączenia logowane. [22426104]
[31.08.2016] 16:32
looney
ja na szczęście się jeszcze zdążyłam załapać na zabieg w promocji profemedu, to jak za darmo za takie zabiegi ze zniżką

IP i czas połączenia logowane. [22429823]
[31.08.2016] 23:48
bruteska
niestety żądne zabiegi nie dadzą takich efektów jak trzymana dieta i ruch. ja wspomagałam się jeszcze iqgreen z zielona kawą bo taką miałam potrzebę i nie żałuję że się na to zdecydowałam bo moje niezrzucalne 10 kg w końcu zostało zrzucone

IP i czas połączenia logowane. [22430388]
[20.09.2017] 15:11
[24.10.2016] 22:34
@boro
Na pewno lipoliza jest dobrym rozwiązaniem. Tutaj http://hairbodydesign.pl/uslugi/lipoliza/ można sobie o niej poczytać. Jest to bezoperacyjny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej.

IP i czas połączenia logowane. [22491767]
[29.11.2016] 21:22
Zuzka892
Osobiście mogę polecić Instytut Imeiaa. Bardzo dobre zabiegi.

IP i czas połączenia logowane. [22537927]
[11.01.2017] 10:39
yonia
A jakie konkretnie zabiegi polecacie? Na co opłaca się wydać kasę? Najtańsze to nie jest..

IP i czas połączenia logowane. [22596656]
[12.01.2017] 10:03
gluka
najlepiej to chyba iść na konsultację do jakiegoś dobrego gabinetu i wtedy Ci dobiorą zabieg do efektu jaki chcesz osiągnąć. Tych zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych jest mnóstwo. Sama vesuna w krakowie ma chyba kilkanaście http://vesuna.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo/

IP i czas połączenia logowane. [22598044]
[13.01.2017] 16:25
klakiera
To chyba tez jest tak ze kazda klinika ma jakies tam swoje zabiegi w ktorych sie specjalizuje. Cenowo tez najlepiej brac pakiety bo wychodza duzo taniej

IP i czas połączenia logowane. [22600141]
[16.01.2017] 09:59
koniecznina
No, ten exilis z vesuny wygląda spoko ale słyszałam też wiele dobrego o endermologii. Najlepiej chyba rzeczywiście iść sobie najpierw na konsultacje

IP i czas połączenia logowane. [22603320]
[04.02.2017] 17:23
goskarandke
Kraków - endermologia - gdzie najlpiej? Jakie salony/kliniki polecacie gdzie wtkonują właśnie taki zabieg? Gdzie Wy go miałyście? Słyszał ktoś coś o tym salonie - http://revision.com.pl ? Jak z ich zabiegami?

IP i czas połączenia logowane. [22633945]
[23.02.2017] 13:38
wrocławianka89
ja jestem już po 3 sesja z liplaserem w Coco Time we Wrocławiu i powiem Wam, że mam wrażenie, że uda już są odrobinę szczuplejsze przede mną jeszcze kilka sesji i oczekuję że na lato będę gotowa

IP i czas połączenia logowane. [22655721]
[23.02.2017] 17:51
grazka_grazkkka
Najskuteczniejszy moim zdaniem jest zabieg liposukcji laserowej. Efekty są chyba najlepsze. Ja osobiście takiego zabiegu nie miałam robionego, ale szwagierka się poddała w klinice mirackiego w stolicy i fakt - efekt jest widoczny gołym okiem. Z tego co wiem, to nawet jakoś nie cierpiała po, dobrze sie czuła i twierdzi, że warto.

IP i czas połączenia logowane. [22656012]
[10.03.2017] 11:42
LaRa4920
Jeśli ćwiczenia i diety zawodzą to liposukcja na pewno poskutkuje. Też miałam problem z nadmiernym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha i pomogła mi liposukcja. W Warszawie świetnych specjalistów zajmujących się plastyką sylwetki można znaleźć w klinice dr Chęcińskiego na Mokotowie. Jak chcecie zapoznać się bliżej z tematem, to warto posłuchać tego lekarza https://vimeo.com/193683868.

IP i czas połączenia logowane. [22672749]
[27.03.2017] 09:50
zosiaamosia
Polecam zabieg wyszczuplajacy SculpSure w klinice na KEN 54. Na efekty trzeba poczekac minimum 6 tygodni, ale naprawde warto. Zrobilam tylko jeden obszar dla sprawdzenia, czy w ogole bede zadowolona, ale jestem juz zapisana na kolejne obszary. Polecam kazdemu, kto boryka sie z niechcianym tluszczem, trudnym do usuniecia poprzez diete i cwiczenia.

IP i czas połączenia logowane. [22692059]
[04.04.2017] 18:36
Fleur
Ja przed latem chodzę na serię zabiegów wyszczuplających bandażami Arosha do Tutti Beauty w Gliwicach http://www.tuttibeauty.pl/uslugi/zabiegi-wys zczuplajace Konkretnie jest to zabieg Slim-Cel. Widzę dobre efekty już po 5 zabiegach, mam zamiar dojść do 8 tak jak jest zalecane. W sumie już tak ciepło się zrobiło, dobrze że tak wcześnie się za to wzięłam

IP i czas połączenia logowane. [22701203]
[09.04.2017] 22:03
Ariellka
Chodzę na różne zabiegi do szczecińskiej Maestrii. Co do wyszczuplenia to u mnie najlepiej sprawdza się zabieg urządzeniem Maximus http://maestriaklinikaurody.com/maximus/ po zabiegach mam troszkę mniej w obwodach plus jest widoczna redukcja cellulitu i zwiększenie napięcia skóry. Jestem po czterech zabiegach, mam zamiar zrobić 6 bo wtedy efekt jest najlepszy.

IP i czas połączenia logowane. [22704125]
[17.05.2017] 16:00
kukura
A słyszałyście może o zeltiq? Chyba jakos ostatnio wszedł ten zabieg bo czytałam o nim niedawno w vesunie http://vesuna.pl/cennik/#hit Mają na niego 20% zniżki i zastanawiam się czy warto

IP i czas połączenia logowane. [22734603]
[19.05.2017] 11:54
polaraxa
Z tego co wiem to jest taka bezpieczniejsza kriolipoliza więc chyba całkiem spoko jeżeli nie boisz się tego zamrażania

IP i czas połączenia logowane. [22735646]
[08.06.2017] 14:19
bazylkowa
to nie jest nic groźnego. Można zredukować tkankę tłuszczową, nie trzeba się do niego wcześniej w żaden sposób przygotowywać

IP i czas połączenia logowane. [22748027]
[08.06.2017] 17:31
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22748128]
[13.06.2017] 16:30
GramwGry
a miałaś to już robione?

IP i czas połączenia logowane. [22751225]
[13.06.2017] 16:37
Marek598
Oczywiście są rożne suplementy z błonnikiem, ja szukałem czegoś dla siebie, bo przy diecie Tapeworm Diet i ćwiczeniach pojawiły się zaparcia i efekt jajo... Poczytałem sporo opinii pisanych przez pracowników firm pod postacią schudniętych lasek, co będzie współgrało z dużą aktywnością fizyczną i ogólnie trybem życia jaki prowadzę i błonnik to naturalne i dobre rozwiązanie. Na razie jestem przy drugim opakowaniu cyklon B (zielony) i jest naprawdę spoko. Zaparcia zniknęły, od razu też kg w górę poleciały. No i to 100% naturalny produkt, to też dla mnie ważne. Więc jeśli faceci szukacie błonnika dla siebie, spróbujcie tamtego cyklonu.

IP i czas połączenia logowane. [22751228]
[14.06.2017] 11:15
Gnijaca Panna Mloda
nie mialam, ale czytałam tekst http://vesuna.pl/blog/dietetyka/jak-pozbyc-s ie-boczkow/ i moja koleżanka miała robione. Przekonuje mnie to, ze efekt sie tlugo utrzymuj i jest od razu widoczny. Przy niektórych zabiegach trzeba długo czekać.

IP i czas połączenia logowane. [22751550]
[14.06.2017] 11:40
walndeka
próbowałam najpierw diet Sranduni, idiotycznej Karolci, Papuziej (Tukana) i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt jajo. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Srimsrea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22751561]
[13.07.2017] 10:56
kociarka4
Słyszłam, a bardziej czytałam o tym ZELTIQ i to jest kriolipoliza, czyli zabieg obiera sie na ochładzaniu. Nie trwa to długo i podobno nie boli

IP i czas połączenia logowane. [22768955]
[13.07.2017] 12:25
bajka1994. = lawend_owa_ona
Tylko tabsy Pepperoni (nie mylić z placebo reklamodawczym piperine) i soki Fellatio, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22769031]
[17.07.2017] 10:59
Gumiś Gumiś
Tych zabiegów wyszczuplających jest wiele wiec mozna wybrac rozne rozwiązania np. zeltique, vanquish, maximus. Maximus to jest dodobno fajne

IP i czas połączenia logowane. [22771596]
[17.07.2017] 11:02
hela77
Dobra dieta jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22771598]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat