o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczne zabiegi wyszczuplające

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.08.2014] 14:38
Fewelka
Gdzie można znaleźć miejsce gdzie takie usługi będą w korzystnych cenach? Najlepiej w śródmieściu/Warszawa

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.08.2014] 21:57
Annusiaak
We wrześniu wielkie otwarcie Tanrei, na Nowogrodzkiej więc centrum jak najbardziej.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21329336]
[20.10.2014] 20:29
Jaga_jagod
A jaki zabieg najlepiej polecacie?

IP i czas połączenia logowane. [21408386]
[22.10.2014] 20:27
AniaSzy
Polecam liposukcję ultradźwiękową połączoną z dermomasażem podciśnieniowym. Bardzo szybko widać efekty. Po każdym zabiegu ubywa od1-4 cm.www.beautypremium.pl

IP i czas połączenia logowane. [21411938]
[12.11.2014] 16:32
garaaasta
możesz też tutaj popatrzeć, u mnie mam z tej hurtowni sporo kosmetyków wyszczuplającychwww.kontact.pl/pl/c/Wyszczuplanie/1395 i mają rewelacyjne działanie przy regularnym stosowaniu

IP i czas połączenia logowane. [21446169]
[22.09.2017] 14:01
[13.11.2014] 11:24
bombonierka123
Mezoterapia lipolityczna daje naprawdę niezłe efekty, ale naprawdę super jest Cavi Lipo (oba są dostępne m.in. w wellderm w Wawie) - od 3 do 6 cm można stracić. Oczywiście sam zabieg to jedno, a zdrowe odżywianie i ćwiczenia to drugie.

IP i czas połączenia logowane. [21447373]
[17.11.2014] 20:49
Maallwiina
Annusiaak (14.08.2014.26 21:57):
We wrześniu wielkie otwarcie Tanrei, na Nowogrodzkiej więc centrum jak najbardziej.

Byłam już u nich, pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, super atmosfera. A ceny..bajkowe.

IP i czas połączenia logowane. [21455095]
[19.11.2014] 11:36
Alinkaaaaa
AniaSzy (14.10.2014.22 20:27):
Polecam liposukcję ultradźwiękową połączoną z dermomasażem podciśnieniowym. Bardzo szybko widać efekty. Po każdym zabiegu ubywa od1-4 cm.www.beautypremium.pl

Byłam w tym salonie, wspaniała obsługa. Korzystałam u nich z dermomasaży liposukcji ultradzwiekowej i fal radiowych. Jestem teraz super wymodelowana, najbardziej jestem zadowolona z fal radiowych bo miałam zwiotczałą wewnętrzną stronę ud, a teraz zupełnie tego nie wiadć.

IP i czas połączenia logowane. [21457702]
[19.11.2014] 12:43
jarilka
Ja od lat zmagam się z tłuszczykiem tu i tam (szczególnie z ciężko zrzucalnym na brzuchu) i mi najbardziej podpasowało Cavi Lipo w Warszawie w Wellderm. Oczywiście, także ćwiczę itp. ale teraz te efekty widać

IP i czas połączenia logowane. [21457811]
[09.12.2014] 19:38
nikitka37
Jestem po odsysaniu tłuszczu i uważam zabieg za pewny jeśli chcemy pozbyć się tu i tam kilku cm.Po liposukcji oczywiście odpowiednia dietka, ćwiczenia i znów wyglądam pieknie. Ja zabieg wykonałam w Warszawie u dr Grzesiak na Czerniakowskiej, dobra klinika

IP i czas połączenia logowane. [21494979]
[07.01.2015] 12:25
szarlottka82
Mi po CC został spory brzuch i nie mogę go wcale zrzucić. Nie pomagają ani ćwiczenia ani dieta. Zastanawiam się czy nie isć na kriolipolizę do http://www.vicihair.pl/# !vici-hair--beauty-i-kriolipoliza/c1cw1 Słyszałam, że to bardzo skuteczny zabieg eliminujący tkankę tłuszczową. Czy ktoś z was na nim był? Kiedyś myślałam o operacji plastycznej ale jednak nie mam na tyle odwagi by się jej poddać.

IP i czas połączenia logowane. [21545830]
[13.01.2015] 10:47
pipi pończoszanka
To zależy co się chce zrobić, czy chce się usunąć nadmiar skóry, czy usunąć tkankę tłuszczową. Wydaje mi sie, że wybór teraz jest ogromy, wystarczy poczytać na przykład na stronie kliniki medycyny estetycznej Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-probl em/cialo/modelowanie-sylwetki/ ). Ale wydaje mi się, że ostateczny wybór zabiegu należy do lekarza. To on powinien wiedzieć, który z nich da najlepsze rezultaty przy danym "problemie". Więc na początek zalecałabym po prostu konsultacje.

IP i czas połączenia logowane. [21557670]
[15.01.2015] 15:08
gaskaui9
może warto zdecydować się na lifting radiowy? ja chodze na takie zabiegi u siebie w Gliwicach do salonu kosmetycznego. Tu można więcej poczytać, jak to działa - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/lif tingradiowy.html u mnie już pierwsze efekty są zauważalne.

IP i czas połączenia logowane. [21562298]
[16.01.2015] 10:26
KaśkaLaska
Ja polecam liposukcję ultradźwiękową w połączeniu z dermomasażem. Przy braku jędrności skóry można jeszcze zrobić zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Jak szykacie dobrego i sprawdzonego saloni, który wykonuje takie zabiegi to wejdzcie na stronęwww.dobrakosmetyczka.pl i wpiszcie tylko nazwę swojej miejscowości.

IP i czas połączenia logowane. [21563921]
[27.01.2015] 12:50
olgakaminska
Ja byłam na turnusie odchudzającym. Zabieg to zabige, jak sie nie wezmiesz za siebie to nawet on nie pomoze.
A turnus kosztuje mniej wiecej tyle samo co zabieg, a na nim po pierwsze masz możliwośąc przetestowania, które cwiczenia ci sie spodobaj,a jaka dieta, konsultacje z trenerem... oczywiscie wszytskiego tego nie robi sie po powrocie z turnusu, ale wiele zosraje.
Ja byłam akurat była w do slonce spa. I polecam, bo mimo, ze na turnusie schidłam 3 kg to obecnie zdrowo sie odzywiam, cwicze i chudne. I o to chodziło.

IP i czas połączenia logowane. [21586102]
[30.01.2015] 21:43
Kazimierka
olgakaminska (15.01.2015.27 12:50):
Ja byłam na turnusie odchudzającym. Zabieg to zabige, jak sie nie wezmiesz za siebie to nawet on nie pomoze.
A turnus kosztuje mniej wiecej tyle samo co zabieg, a na nim po pierwsze masz możliwośąc przetestowania, które cwiczenia ci sie spodobaj,a jaka dieta, konsultacje z trenerem... oczywiscie wszytskiego tego nie robi sie po powrocie z turnusu, ale wiele zosraje.
Ja byłam akurat była w do slonce spa. I polecam, bo mimo, ze na turnusie schidłam 3 kg to obecnie zdrowo sie odzywiam, cwicze i chudne. I o to chodziło.

Jak ktos nie ma urlopu to na turnus nie pojedzie. Poza tym w salonie gdzie korzystam z zabiegow wyszczuplających cena za zabieg liposukcji to 150 zł i są jeszcze jakieś gratisowe zabiegi, więc nie jest to cena jak za turnus

IP i czas połączenia logowane. [21592858]
[03.02.2015] 21:36
joannnaa
Najlepiej przejść się do jakiegoś gabinetu kosmetycznego z prawdziwego zdarzenia gdzie pracują profesjonaliści, jest taki jeden na Lazurowej w Warszawie - Dermika, i dokładnie zapytać co proponują z punktu widzenia dermatologicznego i estetycznego.

IP i czas połączenia logowane. [21599343]
[10.02.2015] 19:10
MatMatylda
Moim zdaniem żaden zabieg nie da takiego efektu jak skuteczna i lekka dieta Optimal z EatZOne. Pięć zdrowych posiłków to jest klucz do sukcesu.

IP i czas połączenia logowane. [21611168]
[11.02.2015] 20:40
Karolinkamink
gaskaui9 (15.01.2015.15 15:08):
może warto zdecydować się na lifting radiowy? ja chodze na takie zabiegi u siebie w Gliwicach do salonu kosmetycznego. Tu można więcej poczytać, jak to działa - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/lif tingradiowy.html u mnie już pierwsze efekty są zauważalne.

Lifting falami radiowymi to super sprawa. Miałam robione takie zabiegi w Poznaniu - http://beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-ce nnik/fale-radiowe-z-laserem-biostymulujacym/

IP i czas połączenia logowane. [21613452]
[19.02.2015] 18:35
pinecone
skutecznym zabiegiem wyszczuplającym jest zdrowa dieta i akyktwność fizyczna, nie kosztuje ani grosza when it comes to my dreams, I know better than anyone

IP i czas połączenia logowane. [21627488]
[20.02.2015] 09:31
Ewcia-Mewcia
pinecone (15.02.2015.19 18:35):
skutecznym zabiegiem wyszczuplającym jest zdrowa dieta i akyktwność fizyczna, nie kosztuje ani grosza

Widać, ze nie masz pojęcia o zabiegach wyszczuplających i nigdy na żadnym nie byłaś.

IP i czas połączenia logowane. [21628131]
[24.02.2015] 09:13
OlgaOlga_wwa
Moim zdaniem są po prostu dużo tańsze meody i chyba jednak sporo zdrowsze i pewniejsze...

IP i czas połączenia logowane. [21635336]
[01.03.2015] 20:17
malinka120

IP i czas połączenia logowane. [21646978]
[10.03.2015] 18:20
OlggaOlga_wwa
Ja staram się sama duzo ruszać, pilnuję tego co jem i zamawiam sobie wspomagająco kapsułki z zielona kawą z American Booster.

IP i czas połączenia logowane. [21663398]
[10.03.2015] 20:51
natnat
to wiadomo.. te kapsulki sa rzeczywiscie skuteczne.. ale ruch tez jest bardzo wazny- i dieta bo bez niej ani rusz

IP i czas połączenia logowane. [21663615]
[17.04.2015] 20:10
Iloon
Świetnie odchudzanie wspomaga preparat slimcea którego bogaty skład bo aż 15 ekstraktów z naturalnych składników po prostu zabija tluszcz. Sama się pozytywnie zaskoczyłam bo miałam powiedzmy duże uprzedzenie do tego typu preparatów

IP i czas połączenia logowane. [21725520]
[28.04.2015] 09:33
Sylwia_taga
Z duzym przekonaniem śmiało polecam zabieg Maximus. Ja byłam w SkinConcept, pierwsze efekty widzę, cellulit się zmniejsza a to dla mnie dużo. Warto i nie ma co oszczędzać na swoim wyglądzie

IP i czas połączenia logowane. [21743036]
[28.04.2015] 13:13
czarna.mary
A co sądzicie o elektrostymulacji? Ma to sens?

IP i czas połączenia logowane. [21743462]
[28.04.2015] 14:42
inga1
Z zabiegów wyszczuplających które najmniej ingerują w nasze ciało jest chyba Intelect RPW czyli fala akustyczna, urzadzene to tych zabiegow jako jedyne posiada dwie głowice zabiegowe, mam zamiar isc w wakacje na takie cos

IP i czas połączenia logowane. [21743617]
[04.05.2015] 17:41
Iwonazwilanowa
No właśnie ja biorę pod uwagę Maximusa i SkinConcpet mam pod nosem praktycznie ten salon i wygląda dobrze. Ciekawią mnie efekty...bo u mnie po ciąży duży problem z rozstępami...

IP i czas połączenia logowane. [21753526]
[05.05.2015] 14:18
Klaudia88
A co powiecie na to żeby aktywny tryb życia oraz zdrową dietę wesprzeć peelingami wyszczuplającymi oraz ujędrniającymi? Pytam ponieważ straciłam już kilka kilogramów ale niestety moja skóra nie jest tak jędrna jak bym chciała, a w tym artykule http://pieknojestwtobie.com/domowe-zabiegi-w yszczuplajace/ znalazłam kilka ciekawych propozycji. Może któraś z was próbowała różnych peelingów?

IP i czas połączenia logowane. [21754999]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat