o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

Poszukuję tytułu książki lub autora

[25.07.2014] 13:17
Nemesis8-10
Witam, parę lat temu czytałam książkę kryminalną o detektywie, który chronił studentkę przed mordercą na kampusie. Studentka na końcu książki ginie. Na okładce były jesienne liście. Być może tytuł nawiązywał do jesieni. nie mogę sobie przypomnieć ani tytułu ani autora.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.01.2015] 13:46
parhornlely1983pnjel
Jasne http://dtlv.co/f9jK

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21586225]
[25.11.2015] 21:18
kasicado2  kasicado2@tlen.pl
Witam
Poszukuję książki, fantastyka,
Czytałam ją kilkanaście lat temu dlatego opiszę dość chaotycznie
Do wioski Przybywają ze stolicy wysłańcy władz , w jakimś konkursie jak co roku ma być wyłonione kilka najładniejszych młodych osób... ( mgliście kojarzę że wyglądają jak konie ? mają sierść i grzywę) główna bohaterka nie jest ładna ale jej przyjaciel o francusko brzmiącym imieniu (mnw. dannou ?)jest piękny ..
Razem są jednak zabrani do miasta.
Na miejscu okazuje się że ci najpiękniejsi przez jakiś specjalny cech rzemieślniczy zamieniani są ( otruci) w żywe piękne posągi które wystawione są w pałacu na (przyjęciu ? uczcie ?)
Na tym przyjęciu pojawiają się demony (ludzie ze skrzydłami )którzy są jakby bogami w tym świecie , charakterystyczne jest ich pojawianie się jakby znikąd w "puff" obłoku dymu .
Nasza bohaterka pozostaje w domu tego ce@@@ako pomoc.
Toczą się jakieś walki....
Książka kończy się pojawieniem dzieci istot przypominających konie i demonów które wyglądają jak ludzie .
Nie umiem zapomnieć i chętnie przeczytałabym jeszcze raz tą książkę.
Z góry dziękuję za pomoc

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22080640]

» Odpowiedz na ten temat