o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

zapalenie pęcherza

[18.06.2014] 09:08
agnieszkaopole1
W lutym i teraz też mam zapalenie pęcherza. Po raz drugi lekarz zapisał mi furaginum teva i żuravit, czy to aby nie powinno się wyleczyć antybiotykami raz a dobrze? A juz na pewno powinnam miec chyba skierowanie na badanie moczu, a tu nic. więc pytam jak to było u was?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.06.2014] 10:08
jagnaaga
Ja też ostatnio leczyłam się furaginum teva, jadłam suszoną żurawinę i piłam herbatki i soki żurawinowe, brałam też provag, probiotyk dbający o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo - płciowego - taki zestaw to raczej standard i on zazwyczaj pomaga. Ale w twoim przypadku przy nawracającej infekcji badanie moczu i posiew przydałoby się.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21227440]
[10.12.2014] 11:08
meryx
ciężko odpowiedzieć, bo tak naprawdę nie powinno się podważać decyzji lekarza. Z drugiej strony jak naprawdę zawsze powinno się sprawdzać u dwóch co się dzieje by mieć wiarygodną opinię. Mój lekarz akurat jest dobry i wierzę mu, w Poznaniu to ceniony lekarz, możecie zobaczyć na http://www.adammichalski.pl/ no ale jeśli w innych miastach to po prostu trzeba wierzyć swoim przeczuciom. W końcu widząc człowieka chyba da się ocenić, czy jest dobry czy nie?

IP i czas połączenia logowane. [21496230]
[04.04.2015] 15:26
pinessska
Aktualny okres, wiosenny, ubrany właśnie w pogodę jaką widac, czyli 10 minut słońca i 15 minut deszczu i tak w kółko to okres najbardziej niebezpieczny w którym wszyscy jesteśmy podatni na liczne przeziębienia, choroby a w tym zapalenie pęcherza. Mimo wszystko trzeba się odpowiednio ubierać i zabezpieczać, o objawach możecie poczytać między innymi tutaj: http://www.zdrowie.e-zdrowie.info/zapalenie- pecherza-objawy-i-profilaktyka-95.html i życzę wszystkim, zdrowego dotrwania do lata

IP i czas połączenia logowane. [21703031]
[10.08.2015] 11:33
gosiunia
też miałam taką sytuację tylko ja nawet leżałam w szpitalu z powodu kłopotów z nerkami no i tam mnie wybadali na wszystko na odchodne dali urofuraginum żebym brała profilaktycznie i miałam się zgłosić do rodzinnego po jakimś czasie żeby mnie skierował na badania czy wszystko w porządku. po czym przychodzę po to skierowanie a mój rodzinny, że nie widzi powodu żeby mi dać.. zrobić badania na nfz to chyba jakiś cud jest...

IP i czas połączenia logowane. [21915669]
[25.05.2017] 16:16
[11.08.2015] 07:33
santorini 77
Miałam zastój w nerce, lekarz przepisał mi antybiotyk i polecił zażywać żuravit oraz provag. Produkty z żurawiną działają antybakteryjnie, natomiast probiotyk zakwasza drogi moczowe oraz płciowe chroniąc prze rozwojem patogenów. Po leczeniu miałam kontrolne badanie moczu.

IP i czas połączenia logowane. [21916932]
[03.09.2015] 11:40
phanna
nie znam sie do konca na temacie, bo chyba aż takich objawów jak niektórzy to nie mialam ale mi ten najzwyklejszy urofuraginum pomaga i picie dużej ilości wody, więc nie kombinuję z innymi kuracjami

IP i czas połączenia logowane. [21951098]
[05.09.2015] 17:02
zyzak
ja przy ostatnim zapaleniu leczyłam się urofuraginą, to co mogę o nim napisać to to, ze ból szybko ustąpił, wiec ulga przyszła szybko, a potem chyba musiałam około tygodnia łykać jeszcze tabletki.

IP i czas połączenia logowane. [21954199]
[08.09.2015] 09:55
wera$
zazwychaj na zapalenie każą brać to urofuraginum ale ono chyba nie ma za bardzo skutków ubocznych więc nie ma się czym przejmować

IP i czas połączenia logowane. [21957753]
[03.10.2016] 12:51
bartosia
Urofuraginum najlepiej mi pomaga przy zapaleniu pęcherza, nie czuje takie pieczenia po jego zażyciu. wiadomo ze to nic przyjemnego wiec trzeba dzialac szybko.

IP i czas połączenia logowane. [22463241]
[05.10.2016] 08:33
papayadens
Badania moczu są tanie, nie ma co czekać na skierowanie od lekarza. Ale warto iść do ginekologa, mi przepisał mocny antybiotyk (Palin), pomogło, chociaż raz miałam coś jakby nawrót zapalenia.. no ale się cofnęło. Mam wrażenie, że przy mocniejszych zakażeniach furagina nie daje rady i tylko uodparnia te bakterie. Nie da się potem ich wybić. Miałam nawracające zapalenie pęcherza przez 4 miesiące, furaginę łykałam jak cukierki i nic :/

IP i czas połączenia logowane. [22465766]
[30.10.2016] 19:55
migotka87
Bartosia, oprócz urofuraginum stosuj witaminę C, z doświadczenia wiem, że wtedy szybciej przechodzi. Można pić wodę z sokiem z cytryny. Dobre są rosołki z bardzo dużą ilością natki z pietruszki.

IP i czas połączenia logowane. [22499225]
[27.11.2016] 22:25
Gavka
Dziewczyny, a jakie objawy daje to zapalenie pęcherza? Bo mnie coś tak właśnie od kilku dni boli i piecze tam na dole. I co chwila czuję, że muszę biegać do toalety, ale najczęściej leci tak kilka kropli albo wcale. Straszny dyskomfort odczuwam. Nie wiem co robić za bardzo. Czy do ginekologa z tym iść, czy coś próbować? Podpowiecie?

IP i czas połączenia logowane. [22535375]
[29.11.2016] 13:24
edwarder
Wypowiem się jako facet. Miałem podobny problem, chyba osłabienie organizmu po antybiotyku dało się we znaki. Pan doktor w http://www.skj.waw.pl/ zapisał mi kolejne leki, ale przynajmniej podziałały. To lekcja, że podczas choroby trzeba na siebie bardziej uważać, bo mogą się wywiązać kolejne dolegliwości.

IP i czas połączenia logowane. [22537262]
[15.12.2016] 17:54
kurciak
Gavka (16.11.2016.27 22:25):
Dziewczyny, a jakie objawy daje to zapalenie pęcherza? Bo mnie coś tak właśnie od kilku dni boli i piecze tam na dole. I co chwila czuję, że muszę biegać do toalety, ale najczęściej leci tak kilka kropli albo wcale. Straszny dyskomfort odczuwam. Nie wiem co robić za bardzo. Czy do ginekologa z tym iść, czy coś próbować? Podpowiecie?

No to są właśnie objawy zapalenia pecherza. To tak zwany częstomocz. Bez recepty możesz spróbować na przykład urofuraginum, powinno pomóc w ciągu kilku dni.

IP i czas połączenia logowane. [22560612]
[24.01.2017] 19:42
rud
zgadzam się, a do tego najlepiej witamina C, niekoniecznie w tabletkach, wystarczą też owoce, jak żurawina, czarna porzeczka, cytrusy, ale również warzywa,czerwona papryka ma na przykład sporo witaminy C. No i koniecznie trzeba bardzo dbać o higienę, nosić bieliznę z naturalnych przewiewnych tkanin, żeby się w kółko nie zarażać.

IP i czas połączenia logowane. [22614221]
[09.03.2017] 19:19
kxxanka
Ja to piłam duzo wody z cytryną, ale głównym lekiem to była urofuragina max, ta silniejsza to szybciej mi przeszło i nawrotów nie mam

IP i czas połączenia logowane. [22672137]
[10.03.2017] 10:39
jennie94
Ja to przez ostatnie kilka lat miałam chory pęcherz już chyba z 10 razy...
zawsze kupuje sobie taką witaminę c rozpuszczalną 1000 (mocna i przepyszna ) no i leki...
Po urofuraginie zawsze miałam straszne nudności, więc często musiałam przerywać leczenie, kiedy już trochę mniej mnie wszystko bolało. no pewnie przez to to zapalenie wracało
ale ostatnio jakoś przegladałam sobie stronkę internetową apteki jak marzenie i w nowościach znalazłam własnie to urofuraginum max. zamówiłam i przeszło mi w dwa dni haha normalnie to zawsze przynajmniej 5 dni.
mam nadzieję, ze już na zawsze.... taka okropna choroba

IP i czas połączenia logowane. [22672682]
[19.03.2017] 10:46
julcia80
Niestety my mamy o wiele gorzej z infekcjami dróg moczowych od facetów, ale trzeba sobie jakoś radzić... dziwne, że przy stosowaniu Urofuraginum miałaś wymioty, bo ja stosuję i lek pomaga bez żadnych skutków ubocznych. Zawsze mnie "ratował" i dzięki Urofuraginum w sumie mogę spać spokojnie.
Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [22683216]
[05.04.2017] 12:56
ryszkaa
Ja nawet jak przechodzi mi po dwóch dniach to i tak biorę całe siedem dni urofuraginum max, ale ostatnio odpukać mam spokój, nawet jak się przeziębłam ostatnio bo się za lekko ubrałam, pogoda jeszcze taka zdradliwa, to byłam pewna że zaraz się pęcherz odezwie, ale nie mam spokój już długo.

IP i czas połączenia logowane. [22701817]
[19.04.2017] 13:38
renia823
ryszkaa (17.04.2017.05 12:56):
Ja nawet jak przechodzi mi po dwóch dniach to i tak biorę całe siedem dni urofuraginum max, ale ostatnio odpukać mam spokój, nawet jak się przeziębłam ostatnio bo się za lekko ubrałam, pogoda jeszcze taka zdradliwa, to byłam pewna że zaraz się pęcherz odezwie, ale nie mam spokój już długo.

Mi też właśnie urofuraginum pomaga w sumie to chyba jedyny lek który daje jakieś rezultaty w takim przypadku. Na zapalenie pęcherza cierpię chyba od dziecka zawsze mam z nim problem

IP i czas połączenia logowane. [22713184]
[20.04.2017] 13:30
convict3
Na niektóre dolegliwości są niezastąpione leki, które pomagają zawsze i Urofuraginum na pewno nim jest. Zapalenie pęcherza to przewlekła i trudna do wyleczenia choroba, ale uwierzcie.... da sie.

IP i czas połączenia logowane. [22714247]

» Odpowiedz na ten temat