o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

ekosamochody

[12.06.2014] 17:54
KotBasia
Co myślicie na temat ekosamochodów, jak toyota jaris z napędem hybrydowym? Wiadomo- niskie spalanie, ale jakie są zdanie na ten temat osób zainteresowanych mocno ekologią ;> jeździcie takimi samochodami?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.06.2014] 16:39
megi23
ja slyszalam podzielone opinie na temat ekologii hybryd, wystarczy troche na ten temat poczytac. mysle ze hybrydy to przede wszystkim dobry sposob na oszczednosc szczegolnie podczas jazdy po miescie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21223866]
[15.06.2014] 19:56
oranje.1
hybrydy to minimalne spalanie ale też i mniejsza emisja spalin, i mniejszy hałas. Kilka dni temu podali, że Warszawa jest w 10.najbardziej zanieczyszczonych miast w UE. poki złomowate stare diesle będą po ulicach jeździć, to się nie zmieni. powinni zabraniać rejestracji takich złomów i zabraniać im wjeżdzania do miast. mimo że ja nie jeżdzę hybrydą, nie miałabym nic przeciwko temu, żeby ktoś jeżdżacy piusem czy inną hybrydą miał możliwośc jazdy po buspasach czy też żeby były wyznaczone specjalne miejsca do parkowania dla takich samochodów.

IP i czas połączenia logowane. [21224032]
[16.06.2014] 14:45
Lola21
fajnie, ze mozna juz nawet kupic mala i ladna yaris w hybrydzie. prius jest dla mnie np za duzy.

IP i czas połączenia logowane. [21224929]
[16.06.2014] 21:51
etymologia
Ateistom powinni dawać takie samochody za darmo.

IP i czas połączenia logowane. [21225725]
[24.11.2017] 01:02
[19.06.2014] 14:10
Mastiff
etymologia (14.06.2014.16 21:51):
Ateistom powinni dawać takie samochody za darmo.

Dlaczego?
Samochody z napędem hybrydowym są przyszłością motoryzacji. Toyota z auris czy priusem świetnie prowadzą ten przemysł ku przyszłości Wystarczy spojrzeć, że już w największych wyścigach biorą udział przede wszystkim hybrydy

IP i czas połączenia logowane. [21229219]
[20.06.2014] 22:29
magda.fru
megi23 (14.06.2014.15 16:39):
ja slyszalam podzielone opinie na temat ekologii hybryd, wystarczy troche na ten temat poczytac. mysle ze hybrydy to przede wszystkim dobry sposob na oszczednosc szczegolnie podczas jazdy po miescie.

hybrydy są ekologicznymi samochodami: nie tylko zmniejszona emisja spalin ale również obniżony znacznie poziom hałasu jaki te samochody emitują. swoją drogą, takim yarisem to mogłabym akurat do pracy jeździć. w takich korkach rano stoję w drodze do pracy, że paliwo zdaje się wyparowywać z baku

IP i czas połączenia logowane. [21230969]
[22.06.2014] 17:02
kesja
no to hybrydy sa idealne właśnie do miejskiej jazdy. ja się zastanawiam nad kupnem nowej yariski z napędem hybrydowym. co sądzicie?

IP i czas połączenia logowane. [21233139]
[26.06.2014] 14:54
MarciaKasia
Ostatnio jeździłam yaris hybrydą, fajny samochód Za tydzień, dwa tygodnie będzie już mój, dam znać jak wygląda jazda nim w praktyce.

IP i czas połączenia logowane. [21239380]
[03.07.2014] 11:42
Gracja22
a no wlasnie, jak wrazenia posiadaczy hybrydowych yarisek? bo tez wlasnie planuje kupno nowego samochodu i m.in zastanawiam sie nad nia

IP i czas połączenia logowane. [21248631]
[24.11.2016] 11:57
Zewron
Teraz te hybrydy są jeszcze lepsze. Mi sie strasznie podoba taki Auris hybrydowy: http://toyotanowakowski.pl/poznaj-hybrydy/ Zastanawiam się tylko, jak jest z realnym spalaniem i przyśpieszeniem. Oglądam czasem testy Zachara na Autocentrum, ale auta z takim silnikiem pojawiają się sporadycznie.

IP i czas połączenia logowane. [22530873]
[27.02.2017] 19:43
cecccyliowa
Przy leasingu karty paliwowe się naprawdę opłacają, u nas mamy tehttps://fleetcor.pl/ , same plusy. Stacji gdzie można tankować bardzo dużo (praktycznie są wszędzie) wygodnie, na moją mogę sporo innych rzeczy kupić na stacji, nie tylko paliwo. Pełna kontrola gwarantowana.

IP i czas połączenia logowane. [22660918]

» Odpowiedz na ten temat