o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Dorota Żukowska- jakie opinie?

1 2
[31.05.2014] 19:11
oka
Szukam opinii o chirurgu plastycznym Dorocie Żukowskiej z Łodzi
Interesuje mnie operacja nosa
Prosze o wszelkiego typu opinie o tej Pani

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.06.2014] 21:25
fanaberia
Znam klinikę i Panią Dr. Półtora roku temu wykonywałam u niej zabieg podnoszenia piersi. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, warunki także godne polecenia. Ważne jest to by i personel wykonujący zabieg był życzliwy. Po zabiegu czułam się dobrze, szybko się goiło beż żadnych powikłań a tego bałam się najbardziej. Efekt końcowy super. W końcu poczułam się kobietą bo po porodach moje piersi były dla mnie jakimś koszmarem...Dla mnie Pani dr Dorota żukowska jest godna polecenia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21222961]
[29.06.2014] 22:30
gejzer
Moja opinia na temat dr Doroty Żukowskiej będzie jak najbardziej pozytywna, a jaka miałaby być po udanym zabiegu a jeszcze lepszym samopoczuciu po nim...Od dziecka przeszkadzał mi mój jak to mówiono "orli" nos a dla mnie był najnormalniej za długi, odstający, okropny...Dzięki Pani dr pozbyłam się kompleksu raz na zawsze. Bałam się że nie będę umiała początkowo oddychać ustami no bo nosem się nie da ale spokojnie. Nie taki diabeł straszny...

IP i czas połączenia logowane. [21243534]
[26.07.2014] 20:59
buennacora
Według mnie Pani dr Dorota żukowska jest lekarką z powołania, bardzo miła co tez jest bardzo ważne przed podjęciem tak cięzkiej decyzji jak operacja plastyczna , fachowa opieka, no i efekt końcowy cudowny. Osobiście znam ta lekarkę od 2 lat i jestem bardzo jej wdzięczna za to co zrobiła z moim nosem.

IP i czas połączenia logowane. [21284743]
[29.07.2014] 21:59
oliwiasz
Ode mnie wielki plus dla dr Doroty Żukowskiej. Także wyszłam spod jej skalpela Operowała mi przepukline, operacja w znieczuleniu ogólnym , obyło się bez komplikacji, opieka super jak i sama pani dr miła, życzliwa i mądra kobieta.A po operacji ulga i dobre samopoczucie , blizna także mało widoczna.

IP i czas połączenia logowane. [21289300]
[24.09.2017] 08:48
[31.07.2014] 18:02
esmeralda:)
Polecam dr Dorotę Żukowską bo poprawia niedoskonałości rewelacyjnie, kto cierpiał z powodu jakiejś- miał z jakiegoś powodu kompleksy tak jak ja zrozumie.Przemiła lekarka , opieka super. Dla mnie klinika godna polecenia

IP i czas połączenia logowane. [21292113]
[18.08.2014] 17:14
smartxxxka
Gdzieś czytałam o niej pozytywne opinie, ludzie ja chwalą

IP i czas połączenia logowane. [21316378]
[26.08.2014] 18:38
acelotka
Ktoś robił u niej plastyk e brzucha? Prosze o info i ile sie czeka na wizytę?

IP i czas połączenia logowane. [21329037]
[10.09.2014] 13:32
dodadada
Ja bym chciała zrobic sobie brzuszek - nie wiem czy sama plastyka czy z liposukcją- czy dr Żukowska będzie do tego dobra czy lepiej dr Pisera? Tych 2 lekarzy mam na mysli bo w miare blisko od domu

IP i czas połączenia logowane. [21347250]
[22.09.2014] 19:23
monika12345678
dodadada (14.09.2014.10 13:32):
Ja bym chciała zrobic sobie brzuszek - nie wiem czy sama plastyka czy z liposukcją- czy dr Żukowska będzie do tego dobra czy lepiej dr Pisera? Tych 2 lekarzy mam na mysli bo w miare blisko od domu

dr. Żukowska bym wybrała. Brzucha nie poprawiałąm ale op. mi nos i jestem b,zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [21364664]
[28.09.2014] 14:52
garbatynosek
Ile sie u dr Doroty Ż. czeka na termin operacji? Chce zoperowac nos i na przyszły tydzień mam umówioną pierwszą wizytę. Czy przed operacją trzeba sie szczepić na żółtaczke bo tak mi coś koleżanka mówiła? Czy pani dr mi o tym powie?

IP i czas połączenia logowane. [21373215]
[06.10.2014] 23:46
maryliss
Ja na pierwszą wizytę u dr Żukowskiej czekałam kilka tygodni, szczepiona akurat na żółtaczkę byłam juz wcześniej ale jak pani nie była to pewnie zaszczepia pania. Pani dr jest tak miłą kobieta ,że na pierwszej wizycie rozwieje wszelkie pani wątpliwości, odpowie na każde nawet jak się będzie wydawało najgłupsze pytanie. Trzeba otwarcie jej mówić o co pani się boji, ja miałam stracha przed zabiegiem i chyba gdyby nie jej ciepłe podejście do mnie nie zdecydowałabym się za operację nosa

IP i czas połączenia logowane. [21386688]
[19.10.2014] 23:03
kpoliszka
Moja opinia będzie dobra bo pani dr Żukowska zrobiła cuda z moim wyglądem Miałam kilka lat temu wypadek na nartach i paskudną blizne na policzku, żadne kremy nie zadziałały. Tona make up i korektora jedynie.Wkońcu zapadła decyzja i wylądowałam w klinice w Białymstoku u pani żukowskiej. Oceniła stan blizny, porozmawiałyśmy, powiedziała co i jak i za 3 tyg już było po...dziś po 4 miesiącach jestem znów piękna kobietą, dziękuję!!!

IP i czas połączenia logowane. [21406967]
[28.10.2014] 14:02
40-letnialodzianka
Szukam właśnie i miło poczytać pozytywne opinie bo wybieram się na konsultacje w sprawie opadających powiek do tego chirurga, polecono mi ją że dobra

IP i czas połączenia logowane. [21421073]
[04.11.2014] 11:45
gamaszka
Dokładnie tak jak pani pisze u dr Żukowskiej bez obaw można poprawić opadające powieki, sama jestem po zabiegu plastyki powiek ponieważ prawa powieka mi opadała od dziecka. Nigdy nie konsultowałam tego z lekarzem czemu tak się dzieje, po prostu tak żyłam będą wielokrotnie wyśmiewana. W wieku 19 lat podjęłam prace i uzbierałam na operację. Dziś już nie odczuwam dyskomfortu a i powiem szczerze widzę lepiej.Polecam panią dr

IP i czas połączenia logowane. [21433350]
[11.11.2014] 22:14
mojra45
Moja opinia na temat pani dr żukowskiej będzie pochlebna. Korygowałam u niej w klinice nos i jestem bardzo zadowolona. Znam tez osobe co u niej od kilku lat botox wstrzykuje i tez jest zadowolona. A ma już spore doświadczenie

IP i czas połączenia logowane. [21445186]
[21.11.2014] 23:49
wniebowzieta
Moja mama u dr Żukowskiej wygładza zmarszczki, a ja u tej lekarki poprawiałam wygląd brzucha. Poddałam się liposukcji więc to juz nie przelewki.Delikatnie mówiąc po ciązy mój brzuch wyglądał nieestetycznie- dziś jestem znów kobieca

IP i czas połączenia logowane. [21462594]
[09.12.2014] 19:33
benita37
Wśród moich znajomych Dr Żukowska ma dobre opinie, koleżanka w klinice w Łodzi powiększała biust, ja czekam na plastykę brzucha ale z racji tego iż bliżej mi do Białegostoku tutaj się zapisałam. Odliczam dni już i godzinki do operacji i powiem szczerze nie moge się doczekać

IP i czas połączenia logowane. [21494969]
[29.12.2014] 12:19
witalia
Powiedzcie mi proszę czy to prawda że u dr Żukowskiej można zobaczyć jak się będzie wyglądało po zabiegu? Że jakieś symulacje komputerowe mozna u niej wykonać? Jestem zainteresowana operacją nosa, i chciałabym mieć pewnośc że będzie to dobrze potem wyglądało

IP i czas połączenia logowane. [21528610]
[29.01.2015] 10:30
irenia
Nie wiem czy robi takie rzeczy, mogę powiedzieć w lutym po wizycie bo chce skonsultować swój problem. Ale co do operacji nosa to mąż koleżanki u niej operował sie po wypadku i sa bardzo z niej zadowoleni, podobno wykonała mistrzostwo świata z tym jego połamanym nosem

IP i czas połączenia logowane. [21590042]
[30.01.2015] 19:57
fiolka57
A nie prościej napisać do pani dr albo zadzownić do przychodni jeśli masz takie pytanie?
Z całą pewnością rzetelnie ci udzielą odpowiedzi a nie na forum.
Powiem szczerze operowałam jakiś czas temu odstające uszy u dr Żukowskiej ale o tym to nie wiem żeby takie symulacje komputerowe robiła

IP i czas połączenia logowane. [21592653]
[06.02.2015] 19:49
fufula
Bardzo dobra specjalistka dla niej warto nawet wziąć pożyczkę na zabieg. Powiększenie piersi w moim przypadku było koniecznością, a z powodu kosztów skorzystałam z pomocy tej firmy-> http://www.mediraty.pl/zabiegi/powiekszenie- piersi

IP i czas połączenia logowane. [21604601]
[11.03.2015] 16:17
hipolittka
fufula (15.02.2015.06 19:49):
Bardzo dobra specjalistka dla niej warto nawet wziąć pożyczkę na zabieg. Powiększenie piersi w moim przypadku było koniecznością, a z powodu kosztów skorzystałam z pomocy tej firmy-> http://www.mediraty.pl/zabiegi/powiekszenie- piersi

Tez uwazam ze to swietna specjalistka. Bylam na konsultacji w sprawie nosa,bardzo profesjonalnie mi wszystko wyjasnila i podala wiele informacji nawet o ryzyku
, jestem z wizyty zadowolona bo wiele sie dowiedzialam i tetaz moge podjac madra decyzjje

IP i czas połączenia logowane. [21664777]
[31.03.2015] 21:07
storczyk_owa
moja opinia na temat dr Doroty żukowskiej jest jak najbardziej pozytywna, dzięki niej mam ładny zgrabny nosek od ponad roku i jestem strasznie zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [21697424]
[02.05.2015] 12:04
elenaona
Jestem ponad tydzien po operacji u dr Doroty Żukowskiej, operacja odstajacych uszu - na razie jest dobrze, wygląda że ładnie zrobione, tylko jeszcze troszkę boli przy dotyku
Mam nadzieję że już nic nie odskoczy i zostanie jak jest

IP i czas połączenia logowane. [21750243]
[21.06.2015] 23:14
wampirka_irka
Oj ponad tydzień to jeszcze nosisz opaskę i ma prawo boleć...pamiętam ten czas po operacji jak jeszcze blizny były czerwone, uszy napuchnięte i byłam pełna obaw czy aby na pewno podjęłam dobrą decyzję. Ale spokojnie , zaufałam dr Dorocie Żukowskiej i dziś nie żałuję

IP i czas połączenia logowane. [21827680]
[20.07.2015] 17:18
Jolanta R.
Dr Dorota Żukowska to wspaniały pomocny człowiek, poradziła sobie z twarzą i nosem mojego męża po wypadku- jestem pełna podziwu dla serca jakie włożyła w te operacje i cała opiekę - to chirurg godny uznania i wiele serca mam dla tej Pani Doktor. Pozdrawiam Jolanta R.

IP i czas połączenia logowane. [21881945]
[02.08.2015] 18:57
lidiaS
Znam dr Żukowska jajko pacjentka
Słowa złego o niej nie powiem
Jest b.db chirurgiem

IP i czas połączenia logowane. [21904667]
[04.09.2015] 10:27
kosmatka89
Wg mnie jak ktoś tak jak dr Żukowska jest od wielu lat lekarką i wiele lat operuje to wg mnie zna sie na tym o wiele lepiej niż jacyś świeżo upieczeni chirurdzy

IP i czas połączenia logowane. [21952349]
[25.09.2015] 13:20
zadowolonapacjentkaola
Dorota Żukowska to fantastyczny lekarz
Bede ją chwalić wszystkim i wszędzie po tym co dla mnie zrobiła

IP i czas połączenia logowane. [21985127]
[01.11.2015] 00:14
pacjentkazlodzi
Kłamstwa ktoś wypisał, super lekarka, operowała mnie we wrześniu, przemiła osoba

IP i czas połączenia logowane. [22042207]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat