o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Hotel SPA

1 2 3
[24.09.2016] 07:20
anabell08
Ja ostatnio trafiłam na tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ i chyba zacznę tam chodzić na masaże. Oferta jest bardzo zachęcająca
Przez pracę siedzącą mam częste problemy z kręgosłupem i masaż zdecydowanie mi się przyda.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22453402]
[07.10.2016] 06:37
ankatoja0
mnie najbardziej przekonuje Villa Verdi w Łebie!

IP i czas połączenia logowane. [22468461]
[11.10.2016] 22:10
kamilka45
A co myślicie o takich typowych serwisach przez które rezerwuje się hotele no np hotele.pl Planuję właśnie skorzystać z takiego rozwiązania, ale jeszcze nie jestem przekonana do końca. W tym miejscu http://notespodrozny.pl/hotele-pl znalazłam jakieś opinie ale czy temu można ufać to sama nie wiem

IP i czas połączenia logowane. [22474430]
[14.10.2016] 12:45
patii88
Jak chcesz pozytywnie zaskoczyć swoją dziewczynę, to zabierz ją do Unitral w Mielnie. Mają naprawde super spa, i świetnych masażystów. A na pewno zachwycą ją też termy w klimacie morza martwego Także nie zastanawiaj się, tylko rezerwuj pobyt

IP i czas połączenia logowane. [22477830]
[24.10.2016] 07:15
karita56
Jak dla mnie http://silvanspa.pl/pakiety/ jestsuper - mają rewelacyjne pakietu SPA dla dwojga, więc w sumie taki wyjazd może być w zasadzie ciekawym pomysłem na randkę Teraz mają tez fajne promocje, my akurat byliśmy na wakacje u nich, zdecydowanie warto.

IP i czas połączenia logowane. [22490677]
[20.09.2017] 16:44
[27.10.2016] 14:30
Pablo Wro
Jak hotel z dobrym SPA to tylko Nosalowy Dwór w Zakopanem. Zakochałem się w nim!

IP i czas połączenia logowane. [22495198]
[14.11.2016] 14:56
diana547
Ja uwielbiam jeździć do SPA i przynajmniej pięć razy w roku pozwalam sobie na taki beztroski wypad. Byłam w różnych natomiast najbardziej podoba mi się w Radocza Parkwww.radoczapark.pl. Pominę że mają najlepiej ułożoną ofertę zabiegową to jeszcze sam hotel jest bardzo komfortowy. Nigdy nie chce się stamtąd wracać

IP i czas połączenia logowane. [22517880]
[16.11.2016] 16:10
eDom
Jeśli jesteś fanem sauny, basenów i spacerów po uroczych okolicach to na pewno kilku dniowy relaks i odpoczynek z odnową biologiczną będzie strzałem w dziesiątkę http://www.edom.pl/oferty-tematyczne/19/well ness/

IP i czas połączenia logowane. [22520468]
[09.12.2016] 10:11
GrilicPanda
Polecam ośrodek http://www.laola.pl/ . Mają nowoczesny salon SPA, bardzo mnie zaskoczyli gdy byłam tam pierwszy raz z koleżankami Do tego ceny są atrakcyjne, jest czysto i spokojnie. Bardzo przyjemnie wspominam ostatni, spędzony tam weekend. Polecam bardzo, warto odwiedzać takie miejsca. Dodatkowo mają blisko do morza, jakby ktoś chciał się wybrać

IP i czas połączenia logowane. [22552126]
[19.12.2016] 10:40
agatks4
Pół roku temu wyjechałam z siedemnastoletnią córką do kompleksu hotelowego połączonego ze SPA Imperiall. Córka borykała się z problemem trądziku i przebarwień. Postanowiłam zrobić jej większy prezent i wspólnie pojechałyśmy sprawdzić nowoczesne technologie odmładzające. Córka przeszła wstępną terapię urządzeniem Multi Light. Doszła do tego mikrodermbrazja diamentowa i wiele innych zabiegów. Dano nam też wytyczne odnośnie dalszego postępowania w sprawie leczenia zmian skórnych. Poza tym pobyt udał się świetnie pod względem wyżywienia. Miałyśmy dostęp do plaży, do sprzętu sportowego, chodziłyśmy na zajęcia Zumby. Akurat się odbywały. Nawet uczestniczyłyśmy w dużym grillowaniu organizowanym przez hotel. Świetna atmosfera. Wybieramy się znowu na wakacje, prawdopodobnie w sierpniu. Jak chcesz to daj znać. Może się spotkamy.

IP i czas połączenia logowane. [22564933]
[26.01.2017] 10:41
Pablo Wro
Hotel ze SPA w ładnej okolicy? Tylko Nosalowy Dwór w Zakopanem. Tak dobrze zaopatrzonej strefy SPA & Wellness jeszcze nie widziałem. Dodatkowo siłownia, basen, wszystko co potrzeba do aktywnego wypoczynku i relaksu.

IP i czas połączenia logowane. [22615987]
[27.01.2017] 00:31
Gabekx30
Unitral w Mielnie. Odkrycie tamtego roku. Rewelacyjna sprawa dla rodzin, bo są też atrakcje, liczne swoją droga, dla młodszych. Odnowa biologiczna, termy w kliamcie, uwaga!, morza martwego! Nawet mąż był zadowolony, chociaz podszedł do tego wyjazdu, jak zwykle, sceptycznie i to bardzo

IP i czas połączenia logowane. [22617023]
[28.02.2017] 09:25
Igab
Weź dziewczynę do Nosalowego Dworu, mają bardzo szeroką ofertę a do tego używają najlepszych kosmetyków. Duże i przeszklone przestrzenie odsłaniają do tego piękne widoki.

IP i czas połączenia logowane. [22661306]
[09.03.2017] 17:59
Depir
Hotele o wysokim standardzie zazwyczaj mają strefe ze SPA. Jeżeli szukasz takiego to ja polecałabym Ci zajrzeć do ich http://hoteldana.pl/ oferty. Ma on cztery gwiazdki, jest pięknie odrestaurowany, menu w restauracji często się zmienia więc można zasmakwać w różnych daniach no i masz dostęp do sauny suchej i mokrej oraz siłowni

IP i czas połączenia logowane. [22672064]
[13.03.2017] 14:37
miki554
Jak szukasz sprawdzonego noclegu w Sianożętach to polecam ośrodek szkoleniowo wypoczynkowy Imperiall. Położny jest tuż przy plaży i oprócz pokoi hotelowych oferuje noclegi w bungalowach i domkach letniskowych. Ponadto swoim gościom udostępnia basen, salę gimnastyczną i inne atrakcje. Sprawdź ofertę na stronie pod adresemwww.imperiall.pl

IP i czas połączenia logowane. [22676268]
[23.03.2017] 11:35
manika24
Bardzo fajne miejsce, nawet do pojechania w pojedynkę towww.hotel-uroczysko.com.pl . Byliśmy tam ze znajomymi już nie jeden raz, za każdym razem trzymają wysoki poziom Jak dla mnie luksusowy również jest, ale to już każdy musi sprawdzić według własnej miarki

IP i czas połączenia logowane. [22687907]
[27.03.2017] 13:37
monisia44
Byliśmywww.laola.pl bo znaleźliśmy propozycje właśnie w tym wątku!!! Byliśmy ostatniego weekendu bo maż miał wolne. Sama miejscowość jest już urokliwa, hotel czyściutki i cichy, ceny przystępne a zabiegi w SPA mega odprężające, niosą to wieść dalej, naprawdę polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22692300]
[12.04.2017] 23:26
martynka134
ja musze wam powiedzieć, że w nie jednym spa byłam i nie jedno miałam okazję widzieć, ale moim numerem jeden w Polsce jest Hotel SPA Rusałka Okuninka
wyjątkowe miejsce, bardzo ładne pokoje z widokiem na jezioro
żyć - nie umierać

IP i czas połączenia logowane. [22707217]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat