o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Dość wysoki cholesterol...

1 2 3
[11.06.2014] 17:17
Otto84
sarrah (14.06.2014.02 23:27):
A co sądzicie o tych margarynach typu flora co niby obniżają cholesterol?

Z tym to bym nie przesadzał Cholesterol może Ci trochę spadnie ale za to jak dupa urośnie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21218779]
[12.06.2014] 16:07
tysszka
Naturalne tłuszcze roślinne, naturalna żywność, naturalne suplementy. Odstawić wszystko co pędzone chemią, konserwowane toksykaliami itd. i będzie dobrze

IP i czas połączenia logowane. [21220098]
[12.06.2014] 16:54
Raddecky
Mi babki w aptece poleciły Cholester detox jak się pytałem o coś na cholesterol, podobno także pomaga ograniczyć nagłe skoki apetytu na np. coś słodkiego. Dopiero tydzień stosuję, zobaczymy jak będzie na razie ograniczyłem czekoladę jeszcze

IP i czas połączenia logowane. [21220158]
[12.06.2014] 17:35
kochamczekolade
Ja się swojego lekarza pytałam o takie suplementy, powiedział mi, że w sytuacjach gdy nie jesteśmy w stanie organizmowi zapewnić wszystkich niezbędnych składników to zdają egzamin ale nie wskazał na żaden konkretny

IP i czas połączenia logowane. [21220194]
[13.06.2014] 17:09
kaskałoz
Vivic (14.06.2014.02 23:33):
No ale to zawsze dużo tłuszczu... ja już wolę dostarczać tłuszcz w formie oleju roślinnego tłoczonego na zimno, też ma jakieś składniki antycholesterolowe. Profilaktycznie takie rozwiązanie jest z pewnością dobre ale jak już jest się w obliczu problemu bo dieta, stres, brak ruchu, konflikt na ukrainie itd. itp. to jednak Cholester będzie wygodniejszy

Zgadzam się w 100%, pamiętajmy też, że wszelkiego rodzaju margaryny to tłuszcze utwardzane, zawierają bardzo dużo niezdrowych tłuszczy trans, które na poziom cholesterolu wpływają bardzo negatywnie

IP i czas połączenia logowane. [21221479]
[25.09.2016] 21:03
[13.06.2014] 18:13
młody zbuntowany
Kłamstwo cholesterolowe.
https://www.youtube.com/watch?v=P8ns5Qe9joQ

IP i czas połączenia logowane. [21221556]
[16.06.2014] 17:56
Tadesz
Dobry cholesterol (hdl) jest niezbędny dla naszego funkcjonowania, pewna ilość złego (ldl) również - ale musi być w odpowiednim stosunku do dobrego. Zbyt wysoki poziom złego cholesterolu i wykroczenie poza odpowiednią proporcje w stosunku do hdl jest niebiezpieczne dla zdrowia i to jest fakt. Ludzie, którzy mają samozaparcie, czas itd po prostu dbają o to co jedzą, jak się ruszają itd itp ale większość z nas często ma utrudnione pewne czynności poprzez tryb pracy, brak czasu i stres i w takim przypadku dobrze, że są takie suplementy jak Cholester. Tak samo jak suplementy z np. magnezem, cynkiem czy witaminą C (chociaż ta ostatnia akurat w żywności jest ilościach dość konkretnych ).

IP i czas połączenia logowane. [21225246]
[16.06.2014] 18:35
roksiua
Mi się wydaje, że najważniejsze aby z tym złym cholesterolem walczyć naturalnie (póki jeszcze można). Naturalne produkty i preparaty nie zbiją poziomu niżej niż jest to dla organizmu naturalne, nie słyszałam przynajmniej aby zbyt duży poziom steroli roślinnych np. z oleju lnianego komuś obniżył poziom cholesterolu poniżej normy. Żyjmy profilaktycznie aby jakieś skrajne kuracje nigdy nie były potrzebne, tyle

IP i czas połączenia logowane. [21225308]
[17.06.2014] 15:14
Rejend
Ważna rzecz została napisana: żyjmy profilaktycznie. Mi się wydaje, że trzeba się w miarę możliwości prowadzić w taki sposób by to zdrowie trzymać jakoś w kupie. Nawet jak się przydarzy karkóweczka czy schabowy no to zjeść to z warzywami tak aby dostarczać REGULARNIE istotnych dla organizmu składników. Bo potem jak wyniki badań wyskoczą to wszystko na gwałtu rety chcą wrócić do zdrowia a nagłe zmiany są najgorsze

IP i czas połączenia logowane. [21226576]
[17.06.2014] 16:22
gęsiwo z biedronki
Jak się zdarzy karkóweczka to się zdarzy i wódeczka. Są potrawy, które nie nadają się do konsumpcji bez minimalnej ilości alkoholu. Np. bigos, flaki, golonka, tatar. Inaczej nie smakują i nie wchodzą.
A dania wigilijne? W kościele katolickim (w Polsce) w wigilię BN zalecany jest tak zwany post. Ale co to za post, skoro zwyczaj nakazuje przygotować i wpierrdolić 12 potraw, do tego zwykle o wiele bardziej kalorycznych niż kiełbasa i szynka? Spożywanie potraw typowo polskich w okresie świątecznym bez "popijania" może doprowadzić do niestrawności, bo ile wówczas da się ich zjeść?cu

IP i czas połączenia logowane. [21226679]
[17.06.2014] 18:31
Ellisa
Ano sorry, taką mamy kuchnie
A tak na serio, ja lubię tradycyjne potrawy i boczuś z grilla co nie znaczy, że zajadam tylko to. Niezależnie od wielkości grzeszków wciąż jem warzywa do wszystkiego i a także suplementy, u mnie to jest Cholester bo ma najlepsze opinie ale mogą być to też inne takie preparaty byle były naturalne i zawierały odpowiednie składniki. Jak to już ktoś pisał tutaj - lepiej zapobiegać

IP i czas połączenia logowane. [21226879]
[20.06.2014] 17:18
balkan
Ja stosuję cholester bardziej jako suplement diety niż docelowo pod zbicie cholesterolu. Wersja "dobra waga" ma fajne składniki, to co mi osobiście wydaje się niezbędne. Z pewnością to dobre rozwiązanie dla "zalatanych" ludzi, którzy mają problem z trzymaniem prawidłowego odżywiania

IP i czas połączenia logowane. [21230656]
[25.06.2014] 16:32
Revinka
Ano właśnie, to "zalatanie" nas zabije w końcu wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [21238010]
[25.06.2014] 17:12
mistajinx
No i dlatego trzeba sobie uzupełniać minerały, witaminy i tym podobne bo w dzisiejszym trybie życia naprawdę trudno jest zachować równowagę ze zdrowiem. Dlatego mówi się o "chorobach cywilizacyjnych"

IP i czas połączenia logowane. [21238062]
[25.06.2014] 18:08
KatarzynaMia
Mi cholester w ciągu dwóch miesięcy zbił naprawdę mocno poziom ldl. Wiadomo, że inne czynniki też pewnie miały wpływ bo jak się nagle dostaje słabe wyniki badań to człowiek "ma motywację" żeby coś zmienić ale ja na radykalną dietę nie przechodziłam. Odstawiłam większość słodyczy i słodkich napojów no i trochę mniej tłusto zaczęłam gotować i tyle w zasadzie....

IP i czas połączenia logowane. [21238140]
[25.06.2014] 18:39
marc87
mistajinx (14.06.2014.25 17:12):
No i dlatego trzeba sobie uzupełniać minerały, witaminy i tym podobne bo w dzisiejszym trybie życia naprawdę trudno jest zachować równowagę ze zdrowiem. Dlatego mówi się o "chorobach cywilizacyjnych"

Praca, dzieci, sprawy losowe daj spokój. Jestem szczęśliwy jak mi się uda na siłownie czasem wyrwać :/

IP i czas połączenia logowane. [21238183]
[26.06.2014] 17:07
roarrr
tak jak mówisz, ale dbać o siebie trzeba kiedy się da - cholesterol szczególnie dla facetów zabójczy jest

IP i czas połączenia logowane. [21239543]
[27.06.2014] 14:50
magda_poli
Samy25 (14.05.2014.31 17:50):
No to dla mnie najlepszą opcją będzie cholester Dobra Waga... Znalazłam też bardzo dobre opinie nt tego preparatu na innych forach. Biorę się za siebie bo to już prawie wakacje a ja tylko rok zmarnowałam na niezdrowe jedzenie :/. Trzymajcie kciuki i dzięki!

Ja nie mam wysokiego cholesterolu i też biorę Cholester +dobra waga. Ma dobry skład i pasuje mi jako suplement uzupełniający dietę. Lepsze to niż kupować osobno chrom, witaminy itd.

IP i czas połączenia logowane. [21240959]
[28.06.2014] 13:57
asdfg
i tu się zgodzę, dobre komplexy najwygodniejsze

IP i czas połączenia logowane. [21242087]
[28.06.2014] 15:08
tarantinka
magda_poli (14.06.2014.27 14:50):
Ja nie mam wysokiego cholesterolu i też biorę Cholester +dobra waga. Ma dobry skład i pasuje mi jako suplement uzupełniający dietę. Lepsze to niż kupować osobno chrom, witaminy itd.

Czyli ten +Dobra Waga można stosować jako wspomagacz odchudzania? Ja dotąd kupowałam chrom, cla i l-karnitynę więc może i to dodam do zestawu? Co sądzicie niech mi ktoś obeznany doradzi..

IP i czas połączenia logowane. [21242162]
[30.06.2014] 21:39
wesolyperez
tarantinka (14.06.2014.28 15:08):
Czyli ten +Dobra Waga można stosować jako wspomagacz odchudzania? Ja dotąd kupowałam chrom, cla i l-karnitynę więc może i to dodam do zestawu? Co sądzicie niech mi ktoś obeznany doradzi..

W cholester dobra waga masz chrom i wyciąg z zielonej herbaty (który również jest w cla) a l-karnityna jest, delikatnie mówiąc, zdrowo przereklamowana. Masz jeszcze wyciąg z białej fasoli, magnez, witaminy b6 więc... no jak to mówią "do the math"

IP i czas połączenia logowane. [21244974]
[01.07.2014] 19:10
gandalfwhite
...one suplement to rule them all...

IP i czas połączenia logowane. [21246196]
[01.07.2014] 22:03
sonotnice
Kumpel mi to ostatnio dał przed imprezką (detoxa dokładnie) żeby kaca nie było... i nie było, ktoś mi to może wyjaśnić bo nie rozumiem? Co m cholesterol do kaca.....

IP i czas połączenia logowane. [21246512]
[02.07.2014] 16:16
blarzka
sonotnice (14.07.2014.01 22:03):
Kumpel mi to ostatnio dał przed imprezką (detoxa dokładnie) żeby kaca nie było... i nie było, ktoś mi to może wyjaśnić bo nie rozumiem? Co m cholesterol do kaca.....

Skład przeczytaj, zrozumiesz

IP i czas połączenia logowane. [21247394]
[02.07.2014] 21:42
marcos85
sonotnice (14.07.2014.01 22:03):

Kac jest wynikiem pojawienia się w organizmie toksyn pochodzących z rozkładu alkoholu jak np. aldehydu octowego. Głównym składnikiem w Cholester Detox jest natomiast chlorella (choć nie tylko oczywiście), która takie toksyny neutralizuje. Stąd ten środek działa tak dobrze na kaca Mam nadzieję, że pomogłem (testowałem na sobie )

IP i czas połączenia logowane. [21248027]
[03.07.2014] 19:53
jedrekzpoz
Mi kumpel ostatnio dał właśnie ten cholester+detox przed imprezą i kaca nie było; nie rozumiełem na początku o co mu biega ja cholesterol mam chyba ok (chociaż w sumie kto wie) a on mi wytłumaczył, że to jeszcze ekstremalnie wypłukuje toksyny i w ogóle; no i powiem wam, że jest moc, działa elegancko na nastepny dzień byłem tak świeży, że aż nie mogłem przywyknąć

IP i czas połączenia logowane. [21249230]
[07.07.2014] 19:25
curiozz
Zgadza się, ale jeszcze istotny jest brak witaminy B12, który jest także jednym z powodów kaca a ten suplement zdaje się ją zawiera

IP i czas połączenia logowane. [21254836]
[07.07.2014] 23:09
repushka
ta wersja na odchudzanie ma całkiem fajny skład

IP i czas połączenia logowane. [21255248]
[08.07.2014] 16:18
soneaa
repushka (14.07.2014.07 23:09):
ta wersja na odchudzanie ma całkiem fajny skład

je też to sobie kupuje, faktycznie ma wszystko co potrzeba

IP i czas połączenia logowane. [21256123]
[11.07.2014] 12:04
tomas84
Ja brałem cholester bo pewnego dnia cholesterol całowity wybił mi do 256 (na ok. 200 normy). Po dwóch miesiącach suplementacji wraz ze zrównoważoną dietą cholesterol całkowity jak i ldl dość ładnie mi zleciały, przy czym poziom dobrego cholesterolu się utrzymał. Warto jednak zaznaczyć, że jak ktoś odżywia się jak śmietnik to najlepsze na świecie leki raczej nie pomogą!

IP i czas połączenia logowane. [21260257]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat