o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Dość wysoki cholesterol...

1 2 3
[29.04.2014] 17:56
Kashmiir
Witam wszystkich, mam dość mocno zawyżony poziom złego cholesterolu, zanim pójdę do lekarza a on mi przepisze jakieś chemiczne śmieci to czy macie może jakieś domowe sposoby na to? Jakieś sztuczki dietetyczne, może jakieś zioła, naturalne preparaty?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.04.2014] 18:00
Littca
1. Grejfruty
2. Płatki owsiane
3. Czosnek
Ewentualnie jakieś suplementy ze sterolami roślinnymi ale margaryn typu flora raczej nie polecam (no ja przynajmniej nie stosuje)

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21155567]
[29.04.2014] 18:05
Megi66
Jeszcze zielona herbata z takich bardziej ziołowych rzeczy a co do suplementów to ja biorę Cholester detox, też polecam opinie ma dobre.
Nie wiem jak u Ciebie jest z aktywnością fizyczną, na pewno się przydadzą przynajmniej spacery (a pogoda sprzyja)

IP i czas połączenia logowane. [21155572]
[29.04.2014] 18:11
Lullap
Kashmiir ja też mam ten problem i to dość ostro, mi lekarz właśnie jakieś chemiczne świństwo przepisał, jak czytam skład to się włos na głowie jeży :/

IP i czas połączenia logowane. [21155578]
[30.04.2014] 12:41
Podpowiedź
Wyrzucić z codziennego żywienia potrawy smażone, tłuste, oraz żółty ser i słodycze (również ciasta, ciastka i ciasteczka
Dużo ruchu na świeżym powietrzu, choćby nawet spacerów. Jak najwięcej warzyw, bo są zdrowsze od owoców, ale owoce też, szczególnie grejpfruty, jabłka.
Będzie lepiej, ale to proces, więc trzeba trochę poczekać na efekty. Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [21156699]
[26.07.2016] 04:34
[30.04.2014] 12:48
dobre na cholesterol
Codziennie rano 50 g czystej na czczo.

IP i czas połączenia logowane. [21156717]
[30.04.2014] 21:20
ststef
Megi66 (14.04.2014.29 18:05):
Jeszcze zielona herbata z takich bardziej ziołowych rzeczy a co do suplementów to ja biorę Cholester detox, też polecam opinie ma dobre.
Nie wiem jak u Ciebie jest z aktywnością fizyczną, na pewno się przydadzą przynajmniej spacery (a pogoda sprzyja)

No mi też znajomi polecali pić zieloną herbatę i jeść dużo warzyw. Cholester sobie będę musiał obczaić, słyszałem opinie ale nie stosowałem nigdy. Aha, jeszcze tłuste mięsa wywalić z diety trzeba i masło i jajek mniej

IP i czas połączenia logowane. [21157421]
[30.04.2014] 21:46
Lekarz mi...
doradzał błonnik i dużo ruchu.
Pomogło na tyle że z wysokiego po kilku miesiącach zeszło mi do normy

IP i czas połączenia logowane. [21157454]
[01.05.2014] 00:00
Halinnka
No ja mam problem i z cholesterolem i z otyłością. Jakiś czas temu wprowadziłam zmiany w diecie - wyeliminowałam jajka, masło i tłuste mięsa (jem głównie drób). Dodałam mnóstwo warzyw i tłuszczy roślinnych (z rozsądkiem ). Co do suplementów to Cholester Dobra Waga, czytałam gdzieś opinie, że jest ok właśnie do odchudzania. O zielonej herbacie dużo czytałam, nie wiem czy to działa - nie przepadam... Ale błonnik faktycznie też jest mocno polecany i wydaje mi się, że działa. W ciągu ostatnich 6 miesięcy schudłam 13kg i dość mocno zbiłam poziom złego cholesterolu, warto więc zadbać w końcu o siebie gdy trzeba (a najlepiej wcześniej )

IP i czas połączenia logowane. [21157644]
[05.05.2014] 18:56
Irajka
Halinnka (14.05.2014.01 00:00):
No ja mam problem i z cholesterolem i z otyłością.

>> Mam to samo (otyłość) więc się nie martw, to coraz częstsze ale i tak trzeba z tym walczyć i tyle!!
Jakiś czas temu wprowadziłam zmiany w diecie - wyeliminowałam jajka, masło i tłuste mięsa (jem głównie drób). Dodałam mnóstwo warzyw i tłuszczy roślinnych (z rozsądkiem ).

>> I brawo, ja to w ogóle przeszłam na wege ale coś nie wytrzymam za długo chyba
Co do suplementów to Cholester Dobra Waga, czytałam gdzieś opinie, że jest ok właśnie do odchudzania. O zielonej herbacie dużo czytałam, nie wiem czy to działa - nie przepadam... Ale błonnik faktycznie też jest mocno polecany i wydaje mi się, że działa.

>> Cholester jest spoko (kompletnie zapomniałam o tym leku ale brałam go kiedy jeszcze miałam wysoki cholesterol ), zieloną herbatę bardzo lubię a błonnik to wiadomo, że jest zdrowy i niezbędny do regulowania
W ciągu ostatnich 6 miesięcy schudłam 13kg i dość mocno zbiłam poziom złego cholesterolu, warto więc zadbać w końcu o siebie gdy trzeba (a najlepiej wcześniej )

>> Gratulacje!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [21163990]
[06.05.2014] 19:46
Jurr
Irajka (14.05.2014.05 18:56):
>> Cholester jest spoko (kompletnie zapomniałam o tym leku ale brałam go kiedy jeszcze miałam wysoki cholesterol ), zieloną herbatę bardzo lubię a błonnik to wiadomo, że jest zdrowy i niezbędny do regulowania

Hej a jak długo stosowałaś i czy podziałało? Jak efekty?

IP i czas połączenia logowane. [21165650]
[16.05.2014] 20:49
deMiniss
Ja miałem efekty już po dwóch miesiącach stosowania Cholesteru. Trochę też dietę znormalizowałem ale bez szaleństw bo np. nie mogę się obyć bez odrobiny masła Ale cholesterol udało mi się zbić całkiem ładnie

IP i czas połączenia logowane. [21180314]
[26.05.2014] 21:04
Juraz
U mnie był efekt po ok 5,6 tygodniach - stosowałem cholester detox i przerzuciłem się na owsiankę z rana. Gdzieś opinie czytałem, że to też ma wpływ no i ogólnie zdrowe śniadanko zawsze w cenie

IP i czas połączenia logowane. [21194144]
[28.05.2014] 09:56
Marzzo
A czy to można przyjmować równolegle np. z kapsułkami omega3, magnezem multiwitaminą? Nie pogryzie się nic?

IP i czas połączenia logowane. [21196421]
[28.05.2014] 16:36
vitalka
A co by tu się miało gryźć jak to wszystko to naturalne składniki?

IP i czas połączenia logowane. [21197095]
[28.05.2014] 17:08
Ginasin
Ja brałam Cholester łącznie z omega3 tak jak powyżej - to wszystko są naturalne składniki, które raczej się uzupełniają niż gryzą Warto też nadmienić, że w cholesterze oprócz substancji stricte oddziaływujących na poziom cholesterolu we krwi są także witaminy B1, B6, B12 i kwas foliowy

IP i czas połączenia logowane. [21197170]
[29.05.2014] 20:21
a czym dokladnie
a czym dokladnie się one różnią między sobą??

IP i czas połączenia logowane. [21199240]
[29.05.2014] 20:49
tasza
a czym dokladnie (14.05.2014.29 20:21):
a czym dokladnie się one różnią między sobą??

Cholester zawiera składniki wspomagające obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi jak np. sterole roślinne i monakolina k. Ten z dopiskiem "dobra waga" zawiera dodatkowo składniki wspomagające odchudzanie - chociażby wyciąg z zielonej herbaty a "detox" ma dodatkowo składniki oczyszczające (co idzie wywnioskować z nazw )

IP i czas połączenia logowane. [21199318]
[31.05.2014] 17:50
Samy25
No to dla mnie najlepszą opcją będzie cholester Dobra Waga... Znalazłam też bardzo dobre opinie nt tego preparatu na innych forach. Biorę się za siebie bo to już prawie wakacje a ja tylko rok zmarnowałam na niezdrowe jedzenie :/. Trzymajcie kciuki i dzięki!

IP i czas połączenia logowane. [21202144]
[02.06.2014] 23:27
sarrah
A co sądzicie o tych margarynach typu flora co niby obniżają cholesterol?

IP i czas połączenia logowane. [21205804]
[02.06.2014] 23:33
Vivic
No ale to zawsze dużo tłuszczu... ja już wolę dostarczać tłuszcz w formie oleju roślinnego tłoczonego na zimno, też ma jakieś składniki antycholesterolowe. Profilaktycznie takie rozwiązanie jest z pewnością dobre ale jak już jest się w obliczu problemu bo dieta, stres, brak ruchu, konflikt na ukrainie itd. itp. to jednak Cholester będzie wygodniejszy

IP i czas połączenia logowane. [21205814]
[03.06.2014] 09:32
Noo,no
Vivic (14.06.2014.02 23:33):
...ale jak już jest się w obliczu problemu bo dieta, stres, brak ruchu, konflikt na ukrainie itd. itp. to jednak Cholester będzie wygodniejszy

Konflikt na Ukrainie ma szczególny wpływ na poziom złego cholesterolu.

IP i czas połączenia logowane. [21206037]
[03.06.2014] 18:52
Rejri
Vivic ja zczaiłem, moja kumpela dziś nie poszła biegać "bo obama w polsce" Wymówki 21 wieku

IP i czas połączenia logowane. [21206868]
[03.06.2014] 21:32
bladaasia
Vivic (14.06.2014.02 23:33):
No ale to zawsze dużo tłuszczu... ja już wolę dostarczać tłuszcz w formie oleju roślinnego tłoczonego na zimno, też ma jakieś składniki antycholesterolowe. Profilaktycznie takie rozwiązanie jest z pewnością dobre ale jak już jest się w obliczu problemu bo dieta, stres, brak ruchu, konflikt na ukrainie itd. itp. to jednak Cholester będzie wygodniejszy

Vivic mi też się wydaje, że naturalne suplementy, gdzie wiesz ile czego jest i ile wziąć będą lepsze niż margaryna... Ja od jakiegoś czasu muszę mieć kontrolę nad ilościami jeśli chodzi o jedzenie i takie tam. Sprawdzę sobie ten Cholester też bo czytałam, że to też jako uzupełnienie dietki może być?

IP i czas połączenia logowane. [21207112]
[04.06.2014] 16:00
Perot90
Taka margaryna niezależnie od tego ile steroli zawiera jest zawsze utwardzonym tłuszczem... Pamiętajmy, że np. olej lniany, rzepakowy i oliwa z oliwek również zawierają naturalne składniki typu sterole roślinne itd. Ale są to też oczywiście kalorie, za to niezbędne

IP i czas połączenia logowane. [21208239]
[06.06.2014] 12:15
madziaga
Ja właśnie dlatego gdy tylko pojawił się u mnie ten problem zredukowałam wszystkie tłuszcze oprócz olejów roślinnych i orzechów. Do tego dorzuciłam cholester dobra waga, opinie mnie przekonały i to był chyba dobry wybór bo naprawdę wszystko mi się fajnie ustabilizowało

IP i czas połączenia logowane. [21210932]
[09.06.2014] 22:41
JanuszWro
Ja stosowałem Cholester przez kilka miesięcy i poziom się dość mocno obniżył co spowodowało niemałą ulgę. Stosowałem zwyczajny cholester, nie wiem dokładnie czym poszczególne rodzaje się różnią pomiędzy sobą ale podejrzewam, że podstawa jest ta sama. Dla mnie grunt, że działa

IP i czas połączenia logowane. [21216038]
[10.06.2014] 22:15
bmbabey
Perot90 (14.06.2014.04 16:00):
Taka margaryna niezależnie od tego ile steroli zawiera jest zawsze utwardzonym tłuszczem... Pamiętajmy, że np. olej lniany, rzepakowy i oliwa z oliwek również zawierają naturalne składniki typu sterole roślinne itd. Ale są to też oczywiście kalorie, za to niezbędne

Dokładnie! Zgadzam się w 100% z powyższym. Najlepsze źródła tłuszczu to naturalne oleje roślinne z zimnego tłoczenia

IP i czas połączenia logowane. [21217769]
[10.06.2014] 22:53
grzegoros
JanuszWro (14.06.2014.09 22:41):
Ja stosowałem Cholester przez kilka miesięcy i poziom się dość mocno obniżył co spowodowało niemałą ulgę. Stosowałem zwyczajny cholester, nie wiem dokładnie czym poszczególne rodzaje się różnią pomiędzy sobą ale podejrzewam, że podstawa jest ta sama. Dla mnie grunt, że działa

No podstawą w Cholester są oczywiście sterole roślinne i wyciąg z jakiejś odmiany czerwonego ryżu. W każdym wariancie jest też dawka witaminek .
Sterole i ten wyciąg z czerwonego ryżu mają pozytywny wpływ na poziom cholesterolu we krwi. Poza tym jest jeszcze opcja wzbogacona w składniki odchudzające a także oczyszczające z toksyn.

IP i czas połączenia logowane. [21217823]
[11.06.2014] 09:49
reklamodawcom dziękujemy
Już uaktywnili się agenci reklamowi nowego środka (intensywna reklama w tv). Może ktoś zacznie to usuwać?

IP i czas połączenia logowane. [21218159]
[11.06.2014] 15:13
Jerzyx
Jak na śniadanko jajeczniczka na boczku a na obiadek żeberka i wszystko w głębokim smalczyku to najlepsze suplementy nie pomogą. A zapchane żyły to najgorsza rzecz, od tego potem tylko już gorzej jest

IP i czas połączenia logowane. [21218595]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat