o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

rodzinne wakacje - ile trzeba wydać?

1 2
[28.07.2016] 14:19
Bożena35
Już dwa razy jeździliśmy z biurem http://www.mouzenidis.pl/ . W tym biurze naprawdę niskie ceny w porównaniu z innymi. Ostatnio byliśmy w Grecji. Mieszkaliśmy w bardzo pięknym hotelu i pokój był z widokiem na morze. Jestem bardzo zadowolona

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22394456]
[04.08.2016] 11:29
Renata928
Wbrew pozorom na ciekawe, inspirujące wakacje wcale nie trzeba wydawać fortuny Wystarczy wybrać niedrogi nocleg taki, jak chociażby tu: http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-apartament ach/komfortowe-i-tanie-apartamenty-w-centrum-krakowa/ . Mając dodatkowo dostęp do kuchni możemy też sami przygotowywać sobie posiłki, ci jest dodatkowym odciążeniem finansowym

IP i czas połączenia logowane. [22402515]
[29.08.2016] 16:05
Pablo Wro
To zawsze złożony temat. Wszystko zależy od wielu czynników. Ale wiem jedno - nie oszczędzaj na noclegu. Parę razy już się na to naciąłem. Na szczęście doświadczenie nauczyło i potem był porządny research - w końcu trafiłem na moją zakopiańską perełkę w postaci Nosalowego Dworu. To nie jest najtańsza opcja, ale zdecydowanie warta swojej ceny, zwłaszcza jak podróżujesz z rodziną.

IP i czas połączenia logowane. [22427304]
[02.11.2016] 13:12
mirellaa11
To zależy gdzie chcesz pojechać Trzeba też oczywiście zwracać uwagę na miejsce do noclegu, jeżeli jedzie się na wakacje z dzieckiem. My bierzemy teraz pod uwagę lepsze hotele, które mają też atrakcje jakieś dla dzieciaków. W tym roku byliśmy w Ustce w Grand Lubicz: http://www.grandlubicz.pl/. Super wspominamy i sam wyjazd i hotel

IP i czas połączenia logowane. [22502697]
[14.11.2016] 09:05
hanka góralka
Swoje wakacje organizujemy tak że dzieci wysyłamy na obóz z biurem http://ctravel.pl a my jedziemy sami w góry odpocząć. Dla mnie to idealne rozwiązanie.

IP i czas połączenia logowane. [22517368]
[25.11.2017] 04:44
[22.01.2017] 16:29
Agnieszekkk
Kwestia tego gdzie chcesz jechać My w tamtym roku byliśmy w Chorwacji, mieliśmy zarezerwowane noclegi na bookaparcie nieco wcześniej i jechaliśmy autem i wyszło całkiem spoko

IP i czas połączenia logowane. [22611338]
[10.02.2017] 13:24
Marek K.127
Oczywiście, że wszystko jest kwestią tego jaki budżet sobie założysz na wakacje, druga sprawa to samo miejsce oraz nocleg, np bardzo fajnie jest w Darłowie i ośrodku RozaWiatrow.pl gdzie można wynająć cały domek dla siebie, dobrze wyposażony i blisko plaży. W sam raz dla rodziny.

IP i czas połączenia logowane. [22641014]
[14.02.2017] 00:02
kirin
my znów w tamtym roku byliśmy w Pucku, wynajęliśmy sobie śliczny domek na bookaparcie i spędziliśmy tam tydzień. wszystko jest kwestią tego gdzie się wybieracie, w jakim terminie, kiedy wszystko rezerwujecie

IP i czas połączenia logowane. [22645125]
[15.02.2017] 12:26
joannas123
Nie koniecznie wybierałabym się za granicę, dla bezpieczeństwa lepiej jechać z biura, a jak wiadomo to zawsze drożej wychodzi. Wyjazd po Polsce zorganizujesz sama i zabawa może być równie dobra. My z rodziną zatrzymujemy się w Nosalowym Dworze, cena jest adekwatna do warunków jakie zapewniają. Można pochodzić po niższych górkach zabrać koc i też poleżeć na świeżym powietrzu. Do tego jak lubicie w hotelu mają basen i spa, jest się gdzie wyszaleć i odpocząć.

IP i czas połączenia logowane. [22646652]
[15.02.2017] 12:49
filipkomi
My z dziewczyna właśnie wróciliśmy z wakacji Maroko. W sumie za dwie osoby zapłaciliśmy koło 7 tyś, ale to było tak, ze braliśmy sobie specjalnie mała pożyczkę w kredyty-chwilówki, żeby sobie trochę poszaleć i się nie szczypać z kasą

IP i czas połączenia logowane. [22646686]
[19.02.2017] 11:14
Rebota
Teraz wycieczki po Polsce wychodzą cenowo tyle samo co wyjazd poza granicę. Dwa lata temu za tydzień nad morzem zapłaciliśmy za 3 osoby ponad 4 tysiące. A wylot do Hiszpani wychodzi teraz w last minute jak patrze na Itace też około 4 tysięcy na 8 dni z przelotem i wyżywieniem. Niewiele trzeba się zastanawiać

IP i czas połączenia logowane. [22650551]
[25.02.2017] 16:30
karinaaa
Hej, my w tym roku marzymy sobie o wakacjach w "Figloklubie" z biurem Rainbow. Teraz tak widze, że ceny to około 2000 / os, ale może złapiemy jakies lasty. Bo oczwyiście wszystkie też zalezy od standardu hotelu itp, a nam się spodobał ten 5*... ale prawda jest taka, że co roku na wakacje nie jeździmy, a jesli już się wybieramy to tak, żeby nam się podobalo

IP i czas połączenia logowane. [22658347]
[28.02.2017] 00:06
dariaaaa468
Nie wiem czemu niektórzy tak za wszelką cenę chcą wyjechać za granicę jak przecież mamy tyle pięknych miejsc w Polsce. Tym bardziej to właśnie dzieciom trzeba pokazywać kraj i przy okazji o nim uczyć. My w te wakacje planujemy zwiedzić Kraków oraz jego okolice w tym między innymi wpaść do Energylandii. Byliśmy tam roku temu ale zdecydowanie za krótko i młodzież nie zdążyła się wybawić . Jak coś to bardzo polecam a w kwestii noclegu to zawsze w hotelu Radocza Park który uwielbiam między innymi za SPA i świetne jedzenie.

IP i czas połączenia logowane. [22661190]
[04.04.2017] 12:15
paulinap
To zalezy, na jakie wakacje sie chce wybrac. Ja tak do tysiaca zlotych na mnie i dzieci A jesli mam nagla potrzebe, to biore pozyczke w kredytach chwilowkach, bo maja dobre warunki

IP i czas połączenia logowane. [22700835]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat