o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fotografia
 » Odpowiedz na ten temat

Fotograf na wesele Kielce, kogo polecacie?

[10.04.2014] 16:22
wiola.g
Hej wszystkim!
Poszukuje fotografa i kamerzysty na wesele w Kielcach. Dotychczas zainteresowały mnie tylko usługi firmy Cyfrowe Studio Gołębiowski.
Oto link: http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Kamerzy sta/Cyfrowe-Studio-Golebiowski.html
Co myślicie? A może macie jakieś inne propozycje?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.05.2014] 21:46
Marika_W
Mam dla Ciebie inną propozycję. Jeżeli masz dość tandety i chcesz coś naprawdę oryginalnego, zobacz sobie parę zwww.dwudziestadruga.pl. Michał i Karolina (byli u mnie na weselu) sprawią, że z chęcią będziesz powracać do tego dnia za pomocą filmów i zdjęć. Ja bardzo często przeglądam nasze foto i video. Szczególnie dobrze kojarzy mi się sesja w plenerze, bo była tam masa zabawy. Na początku trochę się stresowałam, ale szybko się okazało, że po drugiej stronie obiektywu znajdują się fajni ludzie i można się przed nimi otworzyć. W efekcie mamy świetne filmy i zdjęcia z tego dnia! Na pewno Ci się spodobają

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21164406]
[15.12.2014] 09:57
Dorimkol
Ja z kolei mogę polecić http://www.fotoziemka.pl/. Korzystałam właśnie z ich usług i mam piękne zdjęcia z przygotowań, ceremonii i wesela. Po paru dniach od ślubu zrobili nam też sesję w plenerze - idealną w naszym guście chociaż przyznam, że zupełnie nie mieliśmy pomysłu na sesję, ale fotograf wykazał się kreatywnością.

IP i czas połączenia logowane. [21505407]
[10.06.2015] 12:28
Met Bud Konstrukcje Stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

IP i czas połączenia logowane. [21808179]
[20.07.2015] 10:18
katarzyna1233
FOTO ZIEMKA lub pod inn nazwa Profotografik - fatalny fotograf.
Jesli chcecie sie stresowac czy pan Ziemka sie pojawi na waszym slubie to polecam! Polecam rowniez tym ktorzy chca wplacic 100% kwoty przed wykonana praca! Polecam szczegolnie tym parom, ktore mala stalowe nerwy I nie zalezy im na detalach. Np. Brudna suknia slubna, ktore maja czas wisiec na sluchawce i wysluchiwac o prywatnym zyciu pana fotografa, ktore lubia kilkuktornie powtarzac jak ma byc zrobiona fotoksiazka.
Jedyna pozytywna rzecz ktora wynikla ze spotkania z Panem Ziemka to to, ze polecil nam naprawde wspanialego kamerzyste - http://wyjatkowykamerzysta.pl/ uratowal nam wesele.

IP i czas połączenia logowane. [21881244]
[22.09.2017] 02:57
[22.07.2015] 23:18
szarlottka82
Z tego co wiem fotografowie i kamerzyści moga swoje ogłoszenia dodawać na http://www.filmowanie-wesel.pl/ Dzięki temu portalowi maja bardzo duży zasięg. Ogłoszenie nic nie kosztuje i o ile się nie mylę po dodaniu 1 pojawiają się 2.

IP i czas połączenia logowane. [21886011]
[13.10.2015] 14:02
Saraaaaaaaa
jeżeli chodzi o fotografów ślubnych to sporo ich ofert można znaleźć na portalu ślub i wesellewww.slubiweselle.pl. ja jak szukałam to trafiłam na bardzo fajnego właśnie tam. w ogóle uważam że sam fotograf spokojnie wystarczy a nie jak niektórzy jeszcze domawiają sobie kamerzystę. po co tyle tego.

IP i czas połączenia logowane. [22013035]
[29.01.2016] 13:55
Met Bud Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze!
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

IP i czas połączenia logowane. [22173530]
[27.04.2016] 15:29
oliwia91
Mi zdjęcia co prawda robiła Dominika Tatoń z Krakowa, ale może komuś się przyda informacja że to cudnowna dziewczyna. Pełen profesjonalizm podczas sesji zdjęcia wyszły cudne

IP i czas połączenia logowane. [22288976]
[30.06.2016] 11:37
Arlettaaa
U nas też zdjęcia robiła pani fotograf z domi-foto.pl Jest pomysłowa, ma zapał do pracy, podczas naszego wesela zrobiła mase fajnych zdjęć. Czekamy teraz na odbiór !

IP i czas połączenia logowane. [22361772]
[05.12.2016] 13:23
asanka87
a patrzyliście na http://zatrzymacchwile.com/oferta/fotografia / świetne robią zdjęcia - to małżeństwo z pasją, zdjęcia robią przecudne, super fotorelacje. Ceny mają bardzo przystępne. wiadomo że dobrego fotografa można poznać po świetnym portfolio, a oni właśnie takie mają. Sama bym chętnie skorzystała, ale jestem już po ślubie

IP i czas połączenia logowane. [22545948]
[14.02.2017] 23:33
Kerise
Dominika Tatoń jak najbardziej. bardzo dobre zdjęcia w bardzo dobrych cenach. Do tego terminowo. Nie mas ie po czego przyczepić. Po prostu warto sprawdzić portfolio, tyle powiem

IP i czas połączenia logowane. [22646299]
[20.03.2017] 13:58
elka9090
Mi już pare osób opowiadało o http://dominikakuros.pl/ Podobno ma rękę dziewczyna Myślę, że warto stawiać na osoby z kreatywnym podejściem. Najlepiej jest jeszcze pogadać przez telefon i wybadać z kim mamy do czynienia.

IP i czas połączenia logowane. [22684603]

» Odpowiedz na ten temat