o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Polonia, czyli Polacy poza granicami kraju
 » Odpowiedz na ten temat

internetowy kantor, opłaca się korzystać czy nie?

1 2 3
[26.04.2016] 10:57
Violek
Ja nie raz korzystałam z kantorów online i najbardziej do gustu pod wpływem prostoty i szybkości transakcji przypadł miwww.wymieniaj.pl uważam że warto u nich robić wymiany.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22287161]
[28.04.2016] 11:00
Seweryn1
Violek (16.04.2016.26 10:57):
Ja nie raz korzystałam z kantorów online i najbardziej do gustu pod wpływem prostoty i szybkości transakcji przypadł miwww.wymieniaj.pl uważam że warto u nich robić wymiany.

Dla mnie to również jest jeden z najlepszych kantorów i jeden, z których najczęściej korzystam. Bezpieczny i korzystny.

IP i czas połączenia logowane. [22289893]
[04.05.2016] 16:17
GośćSuperKtoś
Ja jestem zadowolony z PEWNEGO KANTORU. Wszystko jest szybkie i sprawne. Obsługa miła i chętna do udzielania informacji i pomocy.Największą dla mnie zaletą jest to, że nie muszę wychodzić z domu, żeby dokonać transakcji.

IP i czas połączenia logowane. [22296991]
[28.05.2016] 10:40
saczxvvf
ja po prostu jakos nie mam zaufania do tych kantorow internetowych, osobiscie moge polecic tradycyzjnywww.kantoralex.pl swietne kursy i szybkosc transakcji to to co lubie

IP i czas połączenia logowane. [22324889]
[04.06.2016] 17:10
Jadźźka
Ja teraz wróciłam z zasłużonego urlopu. Korzystałam z konta zagranicznego, na które przelałam wymieniam walutę przez kantor internetowy. Pieniądze w każdej chwili mogłam ponownie wymienić, a użytkowało mi się bardzo wygodnie. Nie miałam żadnego problemu gdziekolwiek w jakichkolwiek płatnościach. W pewnym momencie nam zabrakło pieniążków i wymieniliśmy ponownie przez kantorwww.wymieniaj.pl Pieniążki były na koncie w chwilę. Polecam bo widać że można w każdym miejscu z niego korzystać.

IP i czas połączenia logowane. [22334066]
[28.05.2017] 20:27
[09.06.2016] 23:19
Tomik
Ja nie dawno wymieniam walutę właśnie zwww.wymieniaj.pl wiele dobrych opinii widziałem i chciałem sam się przekonać. Naprawdę dobry kantor.

IP i czas połączenia logowane. [22340204]
[26.06.2016] 21:33
blatak
Dodałbym jeszcze do tego platformę http://www.walutomat.pl bo to jest giełda walut i nie zamykają się na wymianę przez brexit. Dla szukających alternatywy to odpowiednie miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [22358002]
[16.07.2016] 21:53
cocacola3928
Bardzo często korzystam z kantorów internetowych, bo tak jest po prostu taniej i wygodniej. Dla mnie najlepszy okazał się https://internetowykantor.pl/ i mogę go śmiało każdemu polecić.

IP i czas połączenia logowane. [22380924]
[22.12.2016] 01:01
Askner
Pewnie, w sieci masz mega dobre kursy! Wygoda i wgl. Tylko dobrze wybrać najlepszy kantor, nie tylko jeśli chodzi o kursy, ale np. bezpieczeństwo, brak awarii itd. Na rankingach w stylu jakikantor.pl jest masa aktualnych, wiec warto tam rzucać okiem

IP i czas połączenia logowane. [22568663]
[05.02.2017] 09:45
marcelina0123
Ja jestem fanką kantorów internetowych, często dzięki korzystnym przewalutowaniom mogę pozwolić sobie na większe szaleństwo w zagranicznych sklepach Tylko dzięki informacjom zawartym w artykule http://kobietawielepiej.pl/zycie/tansze-zaku py-w-europejskich-sklepach-dzieki-korzystnej-wymianie-walut mogłam to wykorzystać

IP i czas połączenia logowane. [22634420]
[08.02.2017] 12:55
coverdale
Ja już od dawna przerzuciłem się na kantory internetowe, najczęściej korzystam z tego kantoru: http://kantor.pl
Patrząc wstecz to już wiele zaoszczędziłem na wszystkich transakcjach. Stacjonarne kantory to przeżytek.

IP i czas połączenia logowane. [22638709]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat